موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تخصصی تمکین

مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی

مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی، هر حرفه و تجارتی نیاز به شخصی یا اشخاصی دارد که از اصول کار در آن آشنا باشند تا راحت تر بتوانند یک کار را به نتیجه برسانند؛ امور حقوقی از جمله مواردی است که حل و فصل آن فقط از عهده افراد با تجربه و متخصص بر می آید. اگر در نظر دارید تا در مورد مسائل حقوقی خود به نتایج مناسب برسید و دچار سردرگمی و پرداخت هزینه های زیاد نشوید بهترین راه دریافت کمک و راهنمایی مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی است؛ یک مشاور حقوقی به دلیل تجربیات عملی زیادی که در زمینه کارهای حقوقی دارد از جزئیات و تبصره های که برای حل یک پرونده لازم است کاملا آشناست و همین موارد باعث می شود تا انجام مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی اهمیت پیدا کند.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص مسائل حقوقی

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

کارشناس حقوق کیست و آیا وکیل محسوب می شود؟

 

describing advocacy expert

تماس فوری و 24 ساعته با کارشناس حقوقی متخصص

 

کارشناس حقوق یا وکیل کارشناس، وکلایی هستند که به صورت تخصصی به شرکت ها و سازمان ها مشاوره حقوقی می دهند.، تحصیلات این کارشناس ها می تواند در یکی از رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی و رشته های مختلف حقوق باشد؛ یک کارشناس حقوق کاردان نیز می تواند به عنوان یک کارشناس حقوقی در زمینه های مورد نیاز یک شرکت و یا سازمان فعالیت نماید. بسیاری از سازمان ها با بهره گیری از یک کارشناس حقوق به عنوان وکیل همه امور حقوقی خود را به انجام می رسانند و توانایی مورد نیاز یک کارشناس حقوقی تسلط کامل بر مسائل حقوقی می باشد.

یکی از موارد کاربردی و کارآمدی که در سال های اخیر برای همراهی بیشتر مشاوران حقوقی با شرکت ها و سازمان ها صورت گرفته است، امکان مشورت با کارشناس حقوق و مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی به صورت تماس تلفنی 24 ساعته با کارشناس حقوق می باشد. برای استفاده از این خدمات کافی است، با عقد آنلاین و 24 ساعته قرارداد وکالت که در سایت های معتبری مانند وکیل تلفنی موجود است، یک قرارداد الکترونیکی آنلاین برای استفاده از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین درخواست کنید. شرایط مناسب استفاده از قرارداد الکترونیکی وکالت دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و یک کارشناس فوری حقوق را در موارد خاص برای شما مهیا می کند، زیرا برخی از موارد حقوقی برای یک شرکت و سازمان حکم بقا یا نابودی آن را دارد و دریافت راهنمایی های مفید از یک کارشناس حقوقی 24 ساعته و کارشناس حقوقی شبانه روزی بسیار کارگشا می باشد.

 

مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی چه مزایایی دارد؟

 

benefits of legal advice with advocacy expert

کارشناس حقوقی خانم ماهر و با تجربه در امور زناشویی و خانواده

 

اهمیت دریافت مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی زمانی مشخص می شود که فرد، شرکت یا سازمان با چالش های جدی در مسائل حقوقی خود مواجه می شود، از مزایای مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی  را می توانیم در موارد زیر خلاصه کنیم:

 

 1. تهیه متن قرارداد شرکت با سازمان و ادارات دیگر و نظارت بر آن.

 2. انجام امور حقوقی مربوط به انواع مناقصه ها و مزایده ها.

 3. ارائه مشاوره حقوقی به کارمندان و مدیران یک شرکت یا سازمان.

 4. تنظیم اساسنامه و آیین نامه برای شرکت ها.

 5. انجام امور مربوط به تغییرات در ساختار شرکت ها.

 6. رسیدگی به شکایت ها و مسائل حقوقی و اداری.

نکته: کافی است شما یک تماس فوری با کارشناس حقوقی امور حقوقی و مهم خود را به صورت اورژانسی حل و فصل نمائید. موسسه وکیل تلفنی با فراهم آوردن شرایط  مشاور حقوقی در هر زمان و مکان پاسخگوی سوالات حقوقی  شما می باشد؛ با اورژانس کارشناس حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی شما به مشاوره حقوقی تخصصی ارتباط پیدا می کنید و امکان  مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از مشاوره حقوقی متخصص  در زمینه  حقوقی مختلف در اختیار شما قرار می گیرد؛ شما می توانید با کارشناس حقوقی خانم و آقا یا حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی را در موسسه حقوقی وکیل تلفنی تجربه کنید.

 

بزرگترین مجمع کارشناسان حقوقی در ایران چه سایتی است؟

 

greatest assembelation of advocacy experts in iran

شماره تماس وکیل کارشناس و متخصص

 

برای دستیابی به خدمات مشاوره تخصصی نیاز است که  از تجربیات یک مشاور حقوقی با تجربه استفاده کنید؛ گروه های زیادی در حال فعالیت در این بخش به صورت تخصصی می باشند که یکی از بزرگترین مجمع های کارشناسان حقوقی متعلق به موسسه وکیل تلفنی می باشد؛ این موسسه با استفاده از وکلا و کارشناسان حقوقی با تجربه در کلیه امور حقوقی آماده ارائه خدمات به صورت حضوری و حتی مشاوره با وکیل تلفنی می باشد. تخصص و تجربه گروه وکیل تلفنی از رزومه پربار گروه کارشناسی آنها قابل پیگیری و مشاهده می باشد. بهترین مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی در وکیل تلفنی برای شما انجام می شود.

 

یک کارشناس حقوقی تا چه حد می تواند به حل مشکلات حقوقی کمک نماید؟

 یک کارشناس حقوقی به دلیل تسلط کافی و مناسبی که بر  کلیه امور حقوقی مورد نیاز شما دارد در کلیه موارد می تواند کمک بزرگی به رفع مشکلات و یا جلوگیری از بوجود آمدن موانع قانونی برای شرکت یا سازمان و افراد شاغل در آن باشد، در بسیاری از موارد مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی می تواند یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه برای شرکت یا سازمان باشد؛ در کل شما با دریافت مشاوره حقوقی از موسسه ما می توانید روال کاری خود را سرعت بخشیده و از استرس خود که ناشی از ناآگاهی و عدم اطمینان از گام های بعدی تان است بکاهید؛ دلیل این امر این است که تمامی خدمات حقوقی در وکیل تلفنی ضمانت کیفیت داشته و همین مورد خیال شما را از دریافت این خدمات و هزینه کردن برای آنها مطمئن می سازد، فقط کافیست تا یک مشاوره حقوقی کوتاه و 5 دقیقه ای با هزینه 10 هزار تومان داشته باشید تا سطح فهم، درک، سواد وکلای ما را ارزیابی نموده و سپس در مورد ادامه کار با آنها تصمیم گیری نمایید.

 

مهارت و دانشی که برای شغل کارشناسی حقوق مورد نیاز است چیست؟

 

science & skills of being advocacy experts

وکیل ماهر و آنلاین 24 ساعته

 

 1. آشنایی و تسلط کامل به قوانین و امور حقوقی.

 2. توانایی تصمیم گیری سریع و دقیق.

 3. توانایی تجزیه و تحلیل مناسب.

 4. برخورداری از صداقت و امانت داری در کار.

 5. اجرای عدالت و داشتن انصاف در مسائل حقوقی بین مدیران و کارکنان.

 6. توانایی برقراری ارتباط مناسب  و دقت به جزئیات کار.

 7. مهارت بالا در سخنوری و توانایی متقاعد کردن دیگران.

 8. آشنایی کامل با مسایل سازمانی از جمله امور استخدامی و مالی.

 

کافی است شما نیاز به راهنمایی یک  وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل و یا  استفاده از خدمات وکیل الکترونیکی  داشته باشید،به راحتی و در کوتاه ترین زمان این امکان برای شما  توسط موسسه وکیل تلفنی فراهم می شود تا با دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل مشکلات شما حل شود.کمک یک وکیل تمام وقت تلفنی که تمامی راه های حقوقی را به شما ارائه در شرایط اضطراری بسیار مهم است. خدمات ارائه شده توسط  وکیل تلفنی تمام  وقت  موسسه وکیل تلفنی شما را از قرار گرفتن در شرایط خاص حقوقی و ضرر های مالی حفظ می کند.  زمینه های که موسسه وکیل تلفنی تنوع بسیار زیادی دارد.

 

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

تماس واتساپی 24 ساعته با وکیل

اورژانس 24 ساعته مشاوره حقوقی فوری

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی، هر حرفه و تجارتی نیاز به شخصی یا اشخاصی دارد که از اصول کار در آن آشنا باشند تا راحت تر بتوانند یک کار را به نتیجه برسانند؛ امور حقوقی از جمله مواردی است که حل و فصل آن فقط از عهده افراد با تجربه و متخصص بر می آید. اگر در نظر دارید تا در مورد مسائل حقوقی خود به نتایج مناسب برسید و دچار سردرگمی و پرداخت هزینه های زیاد نشوید بهترین راه دریافت کمک و راهنمایی مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی است؛ یک مشاور حقوقی به دلیل تجربیات عملی زیادی که در زمینه کارهای حقوقی دارد از جزئیات و تبصره های که برای حل یک پرونده لازم است کاملا آشناست و همین موارد باعث می شود تا انجام مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی اهمیت پیدا کند.
باسلام امور حقوقی از جمله مواردی است که حل و فصل آن فقط از عهده افراد باتجربه و متخصص برمی آید. کارشناسان حقوقی، وکلایی هستند که به صورت تخصصی به شرکتها و سازمانها، مشاوره حقوقی میدهند. بسیاری از سازمانها با بهره گیری از یک کارشناس حقوقی به عنوان وکیل، همه امور حقوقی خود را به انجام میرسانند. در بسیاری از موارد، کارشناس حقوقی میتواند یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه برای شرکت یا سازمان ارائه دهد. از جمله وظایف کارشناس حقوقی در یک شرکت: تنظیم قرارداد شرکت با سایر سازمان ها و ادارات،ارائه مشاوره حقوقی به کارمندان و مدیران شرکت، انجام کلیه امور مربوط به تغییر ساختار شرکتها، پیگیری کلیه مسایل حقوقی شرکت(اعم از شکایات و دعاوی)را میتوان ذکر نمود. یک کارشناس حقوقی باید علاوه بر آشنایی و تسلط کامل به قوانین و امور حقوقی، توانایی تصمیم گیری سریع و دقیق، توانایی تجزیه و تحلیل مناسب، روابط عمومی بالا، مهارت در سخنوری، توانایی متقاعد کردن دیگران و ....را نیز داشته باشد. موسسه بزرگ وکیل تلفنی با استفاده از وکلا و کارشناسان حقوقی باتجربه در کلیه امور حقوقی، آماده ارائه خدمات بصورت حضوری، تلفنی و آنلاین میباشد. درود برشما
سلام خسته نباشید متاسفانه جایگاه مشاوره پیش از تصمیم به اقدام هرکاری هنوز جایگاه خودش را درکشور ما پیدا نکرده و افراد تا زمانی که دچار مشکلی نشوند و درگیر شرکت در دادگاه ها نشوند به فکر گرفتن راهنمایی و مشورت نیستند موسساتی مانند وکیل تلفنی که به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات و سوالات مردم هستند بسیار مفید و موثر هستند در حل پرونده های قضایی مردم ممنون و سپاسگزارم بابت تمام زحماتتون
با سلام و احترام، یکی از مولفه های مهم جهان امروز سریع بودن امور مختلف هست. انسان ها دوست دارند در اسرع وقت نسبت به انعقاد معامله اقدام نمایند، در اسرع وقت ماشین خریداری کنند ، در اسرع وقت به سفر بروند و یا مسائل مربوط به تمکین و ازدواج را بدانند شاید یکی از دلایل این کار تورم افسار گسیخته ای باشد که گریبانگیر جامعه ما شده و مردم ما بیم آن را دارند که اگر معامله کالایی به جای امرور در فردا صبح صورت پذیرد متضرر شوند و نتوانند کاری را که نیت آن را داشته اند به نحو مطلوب انجام دهند. لذا داشتن مشاورینی که در اسرع وقت در دسترس بوده و توانایی ارائه انواع مشاوره ها را داشته باشند بسیار مهم و حیاتی است. ویژگی بسیار مهم این نوع مشاوره ها این بودئه که بعلت دسته بندی دقیق و اصولی صورت گرفته شما این اختیار را دارید تا در هر ساعتی از شبانه روز در ایام تعطیل یا غیر تعطیل با موسسه تماس گرفته و با اعلام نیاز خود مشاوره مطلوب خویش را دریافت نمایید. این مشاوره های نامحدود بوده و در هر ساعتی از شبانه روز قابل ارائه می باشد یعنی تفاوتی نمی کند که ساعت 6 صبح جمعه در فصل زمستان باشد یا عصر یک روز گرم تابستانی، این مشاوره ها به صورت 24 ساعته بوده و نتیجه مطلوبی را برای کابران پیش از انجام هر عمل و واقعه حقوقی در بر خواهد داشت.مبحث تمکین نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از آن جایی که پرونده های زیادی را در دادگاه به خود اختصاص داده به صورت طبیعی نیاز به نگاهی ویژه جهت حل مشکلات خود را دارد که در موسسه وکیل تلفنی این نگاه ویژه به بحث تمکین وجود داشته و وکلای متخصص آماده پاسخگویی و حل مشکلات مربوط به آن هستند.
یکی از تکالیف زوجین در مقابل یکدیگر این است که از هم تمکین کنند . نقطه مقابل تمکین زن ، نشوز است که به معنای آن است که زن و مرد در مقابل یکدیگر تمکین نکرده باشند . البته اصطلاح نشوز را بیشتر در مورد زنان به کار می برند ، اما از آن رو که هر دوی زن و مرد موظف به تمکین در برابر هم هستند ، عدم تمکین از جانب هر دوی آنها نشوز نام دارد . در عرف حقوقی و قانونی ما ، تمکین در دو معنای تمکین عام و تمکین خاص به کار برده می شود که معانی متفاوتی هم دارند . از همین رو شناخت انواع تمکین اعم از تمکین عام و تمکین خاص و مصادیق آنها موضوع بسیار مهمی است . نکته قابل توجه این است که در انواع تمکین ، تشخیص اموری که مرد می تواند از همسر خود انتظار داشته باشد ، بستگی به عرف و آداب و رسوم اجتماعی دارد و نمی توان محدوده خاصی را برای آن قائل شد . تمکین عام تمکین عام در اصطلاح حقوقی به معنای اطاعت از مرد در امور زندگی می باشد . مانند سکونت در منزلی که شوهر انتخاب کرده ، عدم خروج از منزل بدون اجازه از شوهر و حسن معاشرت با شوهر که عبارتست از خوش رفتاری با شوهر و رعایت نظافت و آرایش خود برای شوهر ؛ به نحوی که زمان ، مکان و شرایط خانوادگی به آنها اجازه داده است . قانون مدنی تمکین عام را به وظایف زوجیت مذکور در ماده 1108 تفسیر کرده است . بر اساس این ماده ، " هر گاه زن بدون مانع مشروع از ادای وظایف زوجیت امتناع کند ، مستحق نفقه نخواهد بود " . بنابراین ، در صورتی که زن از تمکین عام در قبال شوهر امتناع کرده و بدون دلیل موجه از انجام وظایف قانونی امتناع کند ، مرد موظف به پرداخت نفقه به وی نخواهد بود . تمکین خاص تمکین خاص ناظر بر روابط زناشویی بین زوجین است . در واقع زن باید زمینه بر طرف کردن همه نیازهای متعارف و ممکن برای زناشویی را فراهم کند . البته تمکین خاص ، امر مطلقی نیست و زن موظف به انجام این امر بر طبق زمان و مکان و عرف می باشد . به همین دلیل مواردی که زن مجاز است تمکین نکند نیز وجود دارند . مثلا در شرایطی که شوهر مبتلا به یکی از بیماری های مقاربتی جنسی باشد ، زن می تواند از تمکین امتناع کند و همزمان از نفقه نیز استفاده کند . قانون مدنی نیز در ماده 1085 تمکین به معنای خاص را به معنای وظایف زن در برابر شوهر دانسته است ، اما برای انجام این وظیفه حق حبس برای زن را مطرح کرده است . بر اساس این ماده ، " زن می تواند تا مهر به او تسلیم نشده ، از ایفای وظایفی که در مقابل شوهر دارد ، امتناع کند مشروط به اینکه مهر او حال باشد و این امتناع مسقط حق نفقه نخواهد بود " . همانطور که از این ماده مشخص است ، زن می تواند تا مهریه خود را نگرفته است از تمکین خاص خودداری نماید و همچنان نفقه اش را بگیرد که این عمل اصطلاحا حق حبس نام دارد .
با سلام کارشناس حقوق یا وکیل کارشناس، وکلایی هستند که به صورت تخصصی به شرکت ها و سازمان ها مشاوره حقوقی می دهند.، تحصیلات این کارشناس ها می تواند در یکی از رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی و رشته های مختلف حقوق باشد؛ یک کارشناس حقوق کاردان نیز می تواند به عنوان یک کارشناس حقوقی در زمینه های مورد نیاز یک شرکت و یا سازمان فعالیت نماید. بسیاری از سازمان ها با بهره گیری از یک کارشناس حقوق به عنوان وکیل همه امور حقوقی خود را به انجام می رسانند و توانایی مورد نیاز یک کارشناس حقوقی تسلط کامل بر مسائل حقوقی می باشد. یکی از موارد کاربردی و کارآمدی که در سال های اخیر برای همراهی بیشتر مشاوران حقوقی با شرکت ها و سازمان ها صورت گرفته است، امکان مشورت با کارشناس حقوق و مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی به صورت تماس تلفنی ۲۴ ساعته با کارشناس حقوق می باشد
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
کارشناس حقوق یا وکیل کارشناس، وکلایی هستند که به صورت تخصصی به شرکت ها و سازمان ها مشاوره حقوقی می دهند.، تحصیلات این کارشناس ها می تواند در یکی از رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی و رشته های مختلف حقوق باشد
با سلام و احترام؛ همان طور که همگی شاهد هستیم در دنیای امروز و در کشور ما ایران، پرونده های مربوط به دعوای خانوادگی بسیار زیاد بوده و متاسفانه همچنان در حال افزایش است، طرفین یک زندگی مشترک به جز بحث طلاق دارای حقوق متفاوتی می باشند که دادخواست های گوناگونی را علیه یکدیگر ثبت می نمایند مانند دادخواست مطالبه مهریه، حق تنصیف اموال، مطالبه نفقه، دادخواست تمکین، عسر و حرج و ... با توجه به گستردگی مباحث حقوقی، عقل سلیم حکم می نماید که زمام امور را در هرشته از کار به دست افراد متخصص در همان حوزه بسپاریم، بدون شک وکیل مربوط به دعوای تامین اجتماعی یا وکیل مربوط به شرکت های سهامی ، هرچقدر که با تجربه و حرفه ای باشد نمی تواند به اندازه وکیل دادگستری در حوزه خانواده تخصص داشته و کارها را رو به جلو پیش ببرد. همان طور که شما به خاطر درد دندان هیچ گاه پیش چشم پزشک نمی روید یا به خاطر درد گوش پیش متخصص اطفال نخواهید رفت در دنیای حقوق نیز عاقلانه نیست که پیش کسی غیر از متخصص آن حوزه مراجعه کنید . پس بهتر است با مشاوره های تخصصی موسسه وکیل تلفنی ارتباط پیدا کرده و راه حل مناسب را بدست آورید.
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی، هر حرفه و تجارتی نیاز به شخصی یا اشخاصی دارد که از اصول کار در آن آشنا باشند تا راحت تر بتوانند یک کار را به نتیجه برسانند؛ امور حقوقی از جمله مواردی است که حل و فصل آن فقط از عهده افراد با تجربه و متخصص بر می آید. اگر در نظر دارید تا در مورد مسائل حقوقی خود به نتایج مناسب برسید و دچار سردرگمی و پرداخت هزینه های زیاد نشوید بهترین راه دریافت کمک و راهنمایی مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی است؛ یک مشاور حقوقی به دلیل تجربیات عملی زیادی که در زمینه کارهای حقوقی دارد از جزئیات و تبصره های که برای حل یک پرونده لازم است کاملا آشناست و همین موارد باعث می شود تا انجام مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی اهمیت پیدا کند.لطفا جهت کسب اطلاعات حقوقی با موسسه ی وکیل تلفنی تماس حاصل فرمایید.
مشاوره حقوقی با کارشناسان متخصص حقوقی از باب رجوع به متخصص میباشد که بتواند بدیهی می باشد.استفاده از متخصصین حقوقی برای جلوگیری از پیشامد های گره های حقوقی بعدی ضروری میباشد
با سلام کارشناس حقوق یا وکیل کارشناس، وکلایی هستند که به صورت تخصصی به شرکت ها و سازمان ها مشاوره حقوقی می دهند.، تحصیلات این کارشناس ها می تواند در یکی از رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی و رشته های مختلف حقوق باشد؛ یک کارشناس حقوق کاردان نیز می تواند به عنوان یک کارشناس حقوقی در زمینه های مورد نیاز یک شرکت و یا سازمان فعالیت نماید. بسیاری از سازمان ها با بهره گیری از یک کارشناس حقوق به عنوان وکیل همه امور حقوقی خود را به انجام می رسانند و توانایی مورد نیاز یک کارشناس حقوقی تسلط کامل بر مسائل حقوقی می باشد
از جمله وظایفی که بر اساس شرع و قانون بر عهده زن و مرد قرار دارد ، تمکین کردن می باشد . تمکین در لغت به معنی الزام و اجبار است . در عرف زمانی که از تمکین سخن گفته می شود ، بیشتر تمکین خاص از جانب زن بنظر می آید . اما در واقع تمکین ، تکلیفی دو جانبه است که بر عهده زن و مرد قرار دارد . با دقت در مواد قانون مدنی و مقررات شرعی ، می توانیم انواع تمکین را شامل تمکین عام و تمکین خاص بدانیم . تمکین عام ناظر بر ریاست و مدیریت مرد در خانواده است و تمکین خاص در خصوص وظایف زناشویی است . به همین دلیل ، در این مقاله ، انواع تمکین اعم از تمکین عام و تمکین خاص را مورد بررسی قرار می دهیم . انواع تمکین یکی از تکالیف زوجین در مقابل یکدیگر این است که از هم تمکین کنند . نقطه مقابل تمکین زن ، نشوز است که به معنای آن است که زن و مرد در مقابل یکدیگر تمکین نکرده باشند . البته اصطلاح نشوز را بیشتر در مورد زنان به کار می برند ، اما از آن رو که هر دوی زن و مرد موظف به تمکین در برابر هم هستند ، عدم تمکین از جانب هر دوی آنها نشوز نام دارد . در عرف حقوقی و قانونی ما ، تمکین در دو معنای تمکین عام و تمکین خاص به کار برده می شود که معانی متفاوتی هم دارند . از همین رو شناخت انواع تمکین اعم از تمکین عام و تمکین خاص و مصادیق آنها موضوع بسیار مهمی است . نکته قابل توجه این است که در انواع تمکین ، تشخیص اموری که مرد می تواند از همسر خود انتظار داشته باشد ، بستگی به عرف و آداب و رسوم اجتماعی دارد و نمی توان محدوده خاصی را برای آن قائل شد .
سلام و ادب موسسه با استفاده از وکلا و کارشناسان حقوقی با تجربه در کلیه امور حقوقی آماده ارائه خدمات به صورت حضوری و حتی مشاوره با وکیل تلفنی می باشد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی