موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تخصصی تمکین

مشاوره حقوقی تخصصی تمکین

یکی از مهم ترین مراحل زندگی افراد می تواند نکاح و ازدواج و وقایع پس از آن باشد و بخش مهمی از زندگی پس از ازدواج مشاوره حقوقی تخصصی تمکین است که آثار حقوقی و شرعی دارد.

مشاوره حقوقی تخصصی تمکین به صورت تخصصی به بررسی تمکین و انواع آن می پردازد. مشاوره حقوقی تمکین توسط وکیل تمکین 24 ساعته در وکیل تلفنی صورت می گیرد، بنگاه حقوقی وکلای پایه یک خانم به بررسی آنلاین و تلفنی تمکین به صورت 24 ساعته می پردازد؛ حال قبل از اینکه ما را در ادامه این بحث همراهی نمایید، به شما پیشنهاد می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

رایج ترین تمکین سال جاری (توصیات بانوی وکیل تخصصی تمکین ما در این خصوص)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکیل تخصصصی تمکین با کسب آگاهی ها و تجربیات کافی در زمیه تمکین، بهترین گزینه برای دعاوی ناسازشکارانه بین زنان و شوهران می باشد؛ شما با استفاده از رهنمود های وکیل تخصصی تمکین، این امکان را دارید که مشکلات حقوقی تمکین با همسرتان را در اسرع وقت حل کنید؛ به راستی که ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص تمکین در وکیل تلفنی صورت می گیرد و یکی از راه های دریافت آن، لمس تصویرک زیر می باشد"

 

تکالیف قانونی زن و شوهر طبق قوانین سال 1400

 

the husband & wife responsibilities in new year

وکیل تخصصی تمکین آنلاین و 24 ساعته

 

تکالیف زوجین پس از ازدواج در مقابل حسن معاشرت و تمکین است و این تمکین هم برای مرد وجود دارد و هم برای زن. پس هم زوج و زوجه در مقابل یکدیگر باید تمکین نمایند و در گذراندن زندگی یکدیگر را یاری کنند. اگر شما در مورد تمکین و امور مربوط به آن نیاز به راهنمایی دارید، تماس فوری با وکیل متخصص امور تمکین می تواند راهگشا باشد.

هر عدم انجام تکلیف و عدم تمکینی چه برای زن و چه مرد می تواند نشوز باشد. البته به طور عامیانه از نشوز برای زن یاد می شود.

 

نکته:  به طور خاص لغت تمکین یعنی الزام و اجبار در انجام کاری و در اصطلاح حقوقی از تمکین به معنای تمکین خاص زن یاد می شود.

 

مشاوره حقوقی تخصصی تمکین در مورد تمکین خاص نیز سخن می گوید و منظور از تمکین خاص رابطه ی خاص زناشویی میان مرد و زن است.

با مطالب ذکر شده می توان فهمید که تشخیص تمکین عام و خاص و مصداق های آن بسیار امر ضروری ای است و این امر می تواند از نظر حقوقی نیز تاثیر گذار باشد، برای جلوگیری از ضرر و طرح دعوا در دادگاه شما می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و یا ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص تمکین، استفاده کنید.

 

در ثبت دادخواست تمکین چه مدارک ومستنداتی باید ضمیمه شود؟

مشاوره حقوقی تخصصی تمکین بیان می دارد که برای ثبت دادخواست تمکین شما به چه مدارکی نیاز دارید، تمکین به معنای اطاعت از شوهر در زندگی است. اگر زوجه از زوج تمکین نکند، زوج میتواند دادخواست الزام به تمکین را خواستار شود. برای ثبت دادخواست نوشتن هویت افراد در برگه ی دادخواست ضروری است. ناشزه بودن زن در دادخواست تمکین باید احراز شود.

داشتن سند ازدواج، شناسنامه، استعلام و شهادت شهود و... از مدارک و مستندات ضروری برای دادخواست است.

 

عدم تمکین به چه معناست؟

در مشاوره حقوقی تخصصی تمکین هر یک از زوجین طی عقد نکاح متعهد به انجام وظایفی نسبت به یکدیگر می شوند. عدم تمکین به معنای عدم انجام تعهدات در مقابل طرف دیگر است. اگر زن عدم تمکین نماید و این عدم تمکین چه عام باشد و چه خاص اگر دلیل متعارفی نداشته باشد نشوز به حساب می آید.

 

زن در چه صورتی ناشزه محسوب می شود؟

زن ناشزه در مشاوره حقوقی تخصصی تمکین به زنی اطلاق می شود که از انجام تعهدات خود سر باز می زند. اگر زن از شوهر خود اطاعت و تمکین عام و تمکین خاص نکند ناشزه محسوب می گردد و حق دریافت نفقه از او سلب می گردد.

باید توجه داشت که این عدم انجام تعهدات دلیل متعارف و درستی نداشته باشد؛ اگر زن با دلیلی متعارف عدم تمکین نمایند ناشزه محسوب نمی گردد و نفقه نیز از او سلب نمی شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نشوز می توانید از پرسش و پاسخ فوری حقوقی وکیل تلفنی استفاده کیند.

 

آیا در سند ازدواج شرط عدم تمکین زوجه درج گردد صحیح می باشد؟

 

marriage conditions

درج آنلاین شرایط تمکین در سند ازدواج زوجه

 

شرط هر چیزی که خلاف مقتضای ذات عقد باشد باطل است، نظریات در مورد شرط عدم تمکین متفاوت است اما اگر منظور از عقد را تمتع جنسی بدانیم پس شرط کردن خلاف آن باطل است و البته که اینطور نیست و هدف از نکاح فقط تمکین خاص نیست. اما باید توجه داشت که یکی از آثار معنوی ازدواج تمکین عام و خاص است، بیشتر حقوقدانان بر این نظرند که چون عقد نکاح عقدی برای رابطه ی جنسی نیست پس می تواند شرط عدم تمکین را در سند ازدواج ذکر کرد.

 

آیا امکان دارد زن تمکین نکند ولی نفقه بگیرد؟

این که زن تمکین نکند ولی نفقه بگیرد امری است که در حقوق مدنی ایران پیش بینی شده است، البته نفقه گرفتن زوجه در صورت عدم تمکین شرایط خاصی دارد.

اگر تمکین خاص سبب آسیب برای زوجه باشد این تمکین می تواند به بعد موکول شود و در طی این زمان زن حق دریافت نفقه را دارد.

در برخی موارد بیم آسیب جانی برای زن وجود دارد و این بیم سبب می شود تا تمکین عام و خاص انجام نگیرد اما مرد الزام به پرداخت نفقه خواهد داشت.

 

آیا مرد هم باید نسبت به زن تمکین کند؟

همانطور که ذکر شد تمکین هم برای مرد و هم زن پیش بینی شده است و مرد نیز وظایفی در مقابل زن دارد. برعکس تصور عموم تمکین فقط برای زن نیست و نشوز می تواند برای مرد و زن واقع شود.

پس طبق قانون و عرف مرد نیز باید تمکین کند البته از این تمکین می توان از حسن معاشرت نام برد، مرد باید در گذراندن زندگی به صورت مطلوب به زن کمک کند.

 

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

وکیل حق التنصیف فوری و 24 ساعته

طلاق فوری به علت فساد اخلاقی

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین