موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی استرداد چک

مشاوره حقوقی استرداد چک

مشاوره حقوقی استرداد چک، امروزه داد و ستدهای بسیاری با استفاده از چک انجام می شود.به همین علت مشکلات زیادی ممکن است در صورت رعایت نکردن شرایط خاص در ارائه چک و نوشتن در آن برای افراد بوجود بیاید. گاهی اوقات نیز چک در دست شخص یا اشخاص نامطمئن قرار می گیرد و برای دریافت آن شرایط سختی پیش می آید که فقط از راههای قانونی قابل حل می باشد. یکی از بهترین راه های قانونی که شما می توانید از آن برای رسیدن به نتایج مناسب و قانونی خود در این زمینه دست پیدا کنید استفاده از خدمات مشاوره حقوقی استرداد چک می باشد. دارنده چک ممکن است ادعا کند که چک هایی که در دسترس دارد چک اصل نبوده است و یک چک فیک می باشد. یا اینکه تعداد چک برگشتی یا چک بی محل ارائه دهنده چک در زمان انجام معامله زیاد بوده است.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"با لمس تصویرک زیر به صفحه ای منتقل خواهید شد که در آن می توانید به وکیل متخصص در زمینه چک و سفته و اوراق تماس حاصل کنید و بهترین راهکار ها را در زمینه های مختلف مثل وصول چک برگشتی و غیره را دریافت نمایید"

 

 

دعوی استرداد چک چیست؟

 

returned or bounced cheque problem

مشکل چک برگشتی

 

در بسیاری از روابط تجاری به دلایل مختلف برای پرداخت بخشی از هزینه داد و ستد تجاری و یا تضمین پرداخت پول و حسن انجام کار و یا تعهد و تضمین تخلیه منزل در زمان مشخص شده یک یا چند برگه چک بین طرفین معامله رد و بدل می شود. اگر در زمان اتمام قراردادکاری و تجاری و پرداخت هزینه ها چک اصل، لاشه چک، چک برگشتی اگر در بین چک ها وجود داشته باشد به صاحب چک برگشت داده می شود؛ اما اگر با وجود پرداخت هزینه ها و اتمام قرارداد اصل چک یا لاشه چک به شما بازگردانده نشود می توانید با استفاده از مراجع قانونی اقدام به پس گرفتن آنها نمائید.

مراحل دعوی استرداد چک در ابتدا به این شکل می باشد که قبل از شکایت کیفری اظهارنامه ای برای طرف مقابل ارسال می شود. اگر با وجود ارسال اظهار نامه شخصی که چک به صورت امانت در اختیار او قرار گرفته است اقدام به پس دادن چک ننماید این کار خیانت در امانت محسوب می شود و می توانید برای دریافت چک ها با راهنمایی مشاوره حقوقی استرداد چک اقدام به تنظیم شکایت نامه کیفری نمائید.

گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که نیاز به استفاده از امور حقوقی و تخصص مربوط به آن در زمان و مکانی که شما در آن قرار دارید ممکن نباشد. یا برای پیشرفت در کار نیاز به انجام یک سری اقدامات اولیه دارید تا بتوانید زودتر به نتیجه حقوقی مورد نظر دست پیدا کنید، یکی از بهترین کارهایی که در این زمان می توانید انجام دهید استفاده از خدمات مشاوره حقوقی استرداد چک و مشاوره حقوقی غیرحضوری و تلفنی می باشد. مسائل و نکات حقوقی در هر زمینه ای چه مسائل خانوادگی باشد و چه کیفری از امور خاص و ویژه ای است که حل آن تنها از عهده افرادی که در این زمینه تجربه کاری دارند بر می آید.

استفاده از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری در مورد مسائل حقوقی را در زمان غیر اداری کمک می کند تابتوانیم به نتیجه بهتری برسیم. در مواردی که دسترسی به یک وکیل به دلایلی از جمله دوری از مراکز شهری و بعد مسافت ناممکن یا غیر ممکن می شود. استفاده از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری  استرداد چک بسیار موثر خواهد بود. برای اینکه بتوانیم مشاور حقوقی پیشگیرانه و مطمئن داشته باشیم و یا اینکه برای مراحل بعدی امورحقوقی خود برنامه ریزی کنیم باید خدمات ویژه ای وجود داشته باشد که امکان مشورت با وکیل یا مشاوره با وکیل را فراهم کند.

گاهی اوقات این مسائل چنان سخت و بغرنج می شود که شخص را مستأصل کرده و آرامش را از او سلب می کند. با توجه به نیاز جامعه به استفاده از خدمات مشاوره حقوقی درهر زمان و مکان و نیاز مشاوره با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن در شرایط حساس، گروهی از مشاورین حقوقی و وکلای با تجربه قوه قضائیه اقدام به راه اندازی خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی استرداد چک به صورت تلفنی و مجازی نموده اند. در اینصورت در هر زمان و مکانی که باشید و با هر مشکل و شرایط  که نیازمند مشاور حقوقی فوری هستید، می توانید از خدمات و راهکار حقوقی 24 ساعته و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی برخوردار شوید. در حقیقت با راه اندازی این خدمات شما به مشاوره حقوقی فوری دسترسی پیدا می کنید و می توانید با دریافت مشاوره حقوقی پیشگیرانه از بروز مشکلاتی که از عدم آگاهی شما نسبت به مسائل حقوقی پیش می آید جلوگیری کنید.از مزایای استفاده ازمشاوره حقوقی ویژه تلفنی امکان دسترسی بر اساس امور حقوقی متفاوت به امکان مشاوره با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن می باشد. همچنین شما  می توانید از خدمات مشاور حقوقی در هر زمان و هر مکان استفاده کنید.

 

به چه دلایلی صادر کننده چک باید دادخواست استرداد لاشه چک به طرفیت دارنده چک مطرح نماید؟

 

writing cancelled cheque petition

دلایل نگارش دادخواست استرداد لاشه چک

 

دلایل مهمی که باعث می شود تا صادر کننده چک تصمیم به دادخواست استرداد لاشه چک نماید را می توان به انیصورت بیان کرد که:

 

 1. جلوگیری از سوء استفاده از چک توسط شخص یا اشخاص دیگر.

 2. جلوگیری از نقد شدن مبلغ چک توسط شخص ثالث.

 3. جلوگیری از ارائه چک شما به عنوان تضمین به شخص ثالث.

 

برای اثبات ادعای خود در این موارد مشاور حقوقی شما را راهنمایی می کند که در ابتدا یک دادخواست را  در سیستم الکترونیکی تنظیم کرده و سپس با ارائه مدارک معتبر مبنی بر پرداخت هزینه ها و مبالغ چک در زمان های مشخص امور حقوقی آن را پیگیری نمایید.

 مشاوران حقوقی  که در بخش خدمات تلفنی  و غیر حضوری در حال فعالیت می باشند از وکلای با تجربه و با سابقه دادگستری هستند که بر اساس نوع تخصص خود در بخش های مختلف حقوقی آماده پاسخگویی و مشاوره حقوقی غیرحضوری و تلفنی و مشاوره تلفنی حقوقی غیرحضوری می باشند. دلیل ارائه این خدمات حرفه ای دسترسی تمام افرادی است که نیازمند بهره مندی از مشاوره حقوقی می باشند و به دلایل متفاوت دسترسی به خود وکیل و مشاور حقوقی به صورت حضوری برای آنها ممکن نیست.

 

آیا مشاوره حقوقی استرداد چک برای استرداد لاشه چک قبل از دادخواست لازم و ضروری می باشد؟

مسلماً هیچ کدام از ما انسانها به تمامی امور آگاه نیستیم، موارد حقوقی از جمله بخش هایی است که تخصص افراد ویژه و خاصی می طلبد تا به تمام جزئیات آن آگاه باشد.تشخیص ادعای صحیح طرفین معامله، ارائه راهکارهای مناسب برای رسیدن به نتیجه بهتر و در نهایت استرداد چک اعم از چک برگشتی، چک بی محل، چک خنثی مواردی هستند که باید یک قبل از شروع ارائه دادخواست با مشاوره حقوقی استرداد چک در مورد آن صحبت شود و راهنمایی های لازم در نظر گرفته شود.

 

در جدول زیر مطالب مشابه و پر بازدید سال 99 در حوزه چک، سفته و اوراق قرار گرفته است؛ درصورت تمایل آنها را مطالعه نمایید

تمامی موارد مربوط به چک های ایرانی 

بهترین راهکار های حقوقی در مورد سفته

کاملترین مقاله در مورد اوراق تجاری

ارائه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته در تمامی زمینه های چک، سفته و اوراق 

 

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری قبل و بعد از طرح دعوی استرداد چک

از مزایای دریافت مشاوره حقوقی در مورد چک برگشتی می توان موارد زیر را به مفصل توضیح داد، با ما همراه باشید:

 

 1. جلوگیری از ضرر و زیان مالی: فرقی نمی کند که شما در چه زمینه ای می خواهید از خدمات حقوقی استفاده کنید، اطلاع داشتن از مسایل و امور حقوقی و قوانینی که در کشور  موجود می باشد امری واجب لازم است. اطلاع داشتن از کلیه این قوانین مهم از عهده و حوصله افراد خارج است. در این شرایط مشاورین حقوقی بهترین انتخاب برای نظارت و بررسی موارد حقوقی می باشد.     

 2. صرفه جویی در هزینه و زمان: امور حقوقی مربوط به  انواع چک اعم از چک زماندار، چک بی محل از مواردی است که اگر بدون آگاهی و توجه انجام شود هزینه های زیادی به فرد وشرکت وارد خواهد کرد.اگر شرکت یا فردی که می خواهد اقدام به انجام امور حقوقی و پیگیری آن نماید قبل از هر کاری با وکیل و یا مشاور حقوقی صحبت کند مسلما مسیر کوتاهتری را طی خواهد کرد و هزینه های کمتری را برای انجام امور حقوقی متحمل خواهد شد.   

 3. انجام کارهای مهم در زمان حساس با استفاده از مشاوره حقوقی استرداد چک.

 4. حل مشکلات حقوقی در زمان کوتاهتر.

 5. امکان برقراری تماس بدون صرف هزینه و وقت زیاد.

 6. جلوگیری از تکرار اشتباه در زمینه ارایه چک در معاملات بعد.

 7. جلوگیری از جعل چک.

 8. دسترسی به خدمات غیرحضوری به صورت 24 ساعته.

 

نکته: یکی از موارد مهم استفاده از خدمات غیرحضوری دسترسی به وکیل تلفنی ارزان می باشد. کافی است، شما تمامی موارد حقوقی مربوط به چک را به مشاوره حقوقی استرداد چک بسپارید و قبل از آن موارد مهم و مورد نظر خود را لیست کرده و در زمان ارتباط آنلاین از مشاور حقوقی پرسیده و بدون دغدغه به نتایج مورد نظر خود برسید.

نکته دوم: از طریق استفاده از خدمات مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران و سایر مناطق کشور نیز امکانپذیر می باشد.

 

بهترین  وکیل برای مشاور حقوقی پرونده های استرداد لاشه

 

best lawyer for legal advice about bounced cheque

وکیل 24 ساعته آنلاین متخصص در پرونده های چک، سفته و اوراق

 

بهترین وکیل و مشاوره حقوقی استرداد چک در زمینه پرونده های استراد لاشه چک وکلایی هستند که تخصص ویژه آنها در امور حقوقی مربوط به امور مالی می باشد. تجربه و تخصص این وکلا برای انجام امور مربوط به استرداد چک بر اساس تجربیاتی است که  در پرونده های مالی متفاوت به دست آورده اند، بنابراین دریافت مشاوره و راهنمایی از آنها به شما کمک می کند تا اشتباهات گذشته خود را در زمینه ارایه چک تکرار نکنید. با استفاده از خدمات مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین  و استفاده از خدمات  مشاوره حقوقی استرداد چک قبل از اقدام به هر کاری اطلاعات لازم را برای امور حقوقی را بدست آورید.

 

کارهای ضروری بعد از برگشت چک و مشاور حقوقی استرداد چک

از مهمترین ضروریات بعد از برگشت چک اینست که شما پس از دریافت آن باید نسبت به غیرقابل استفاده بودن آن و تبدیل آن به چک خنثی و بدون اثر اقدام نمایید. به همین دلیل استفاده از خدمات مشاوره حقوقی استرداد چک در انجام امور حقوقی می تواند به شما کمک کند.

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز و گرامی.دعاوی مرتبط با اسناد تجاری از دعاوی گسترده و بسیار مهنی است که چون تمامی تجار و غیر تجار با آن در روزمره در ارتباط هستند مورد سوال خیل کثیری می باشد.به خصوص دعوای لسترداد لاشه چک و خیانت در امانت که به گونه ای بهم گره خورده اند پیشنهاد می شود حتما مطالب موسسه را بخوانید.وکیل موسسه مسیح اقاداودی
به غیر از استرداد خود چک یک بحثی هم هست اظهارنانه قبل از موعد چک که مثلا اگر تعهدات گیرنده انجام نشده یا چک ضمانی و امانی بوده به گیرنده هشدار داده بشه در این خصوص حتما با متخصص مشورت کنید
سلام. وقت بخیر. ببخشید میخواستم ببینم قضیه این چکهای بنفش ۱۴۰۰ که میگن ۱۰ روزه حکم جلب میشه گرفت چیه واقعا... راسته؟؟؟؟؟؟
توضیحات عالی ومکمل
بسیار خوب
سلام از آنجا که تقسیم دعوی به مالی وغیر مالی در حقوق ایران دارای دلیل واستدلال دقیقی نیست دعوای استرداد لاشه چک نیز بدون استدلال قانع کننده ای از جمله دعاوی مالی شمرده شده است در حالیکه واقعا دعوایی مالی نیست وخواهان استرداد برگ چکی را می خواهد که در اکثریت قریب به اتفاق مواقع اصلا ارزش مالی ندارد
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران گرامي در خصوص كليه مباحث مربوط به چك توصيه مي شود با وكيل مجرب و متخصص موضوع مذكور در ارتباط باشيد و مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است ارادتمند شيخي موفق باشيد

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی