موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

اجازه خروج از کشور

اجازه خروج از کشور

اگر فردی قصد خروج از کشور را برای امور تحصیلی، کاری، سفر، اقامت یا... داشته باشید، می بایست شرایط قانونی اولیه مانند، سن و اهلیت قانونی، داشتن پاسپورت یا گذرنامه، داشتن کارت پایان خدمت برای آقایان و اذن شوهر برای زنان شوهردار و اذن پدر برای دختران مجرد و سایر شرایط قانونی فراهم باشد؛ با ما همراه باشید تا این موارد را با هم بررسی نماییم.

 

توصیه بانوی وکیل در خصوص مشکلات رایج بانوان در خصوص خروجشان از کشور

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"خروج از کشور در راحت ترین حالت خود نیز همواره سخت و دشوار بوده است؛ امروزه به خاطر شرایطی همچون شیوع کرونا و نا متعادل بودن وزنه عدالت فرهنگی و اقتصادی در کره زمین، تحریمات و ...،  به میزان این دشواری افزوده است؛ بسیاری از ساکنان این سیاره، از قبیل مردم خودمان، تصمیم به نقل مکان و جابه جایی به نقاطی که انصاف بیشتری رعایت می گردد را، دارند؛ اما اینکار همواره دشوار بوده و این دشواری تنها از ناآگاه بودن به روال کاری اداری آن سر چشمه می گیرد؛ فلذا بهتر است با یک وکیل کاردان که تاکنون برای بسیاری از هموطنانمان اجازه خروج گرفته و انجام این روال را همانند خطوط کف دستش می شناسد، تماس گرفته و مسئله خودتان را با جرئیات کامل با او در میان بگذارید، سپس کم هزینه ترین و عملی ترین راهکار ممکن را از او دریافت نمایید"

 

 

اجازه خروج از کشورِ همسر

 

Permission of Exodus & flying abroad

اورژانس 24 ساعته مشاوره برای مهاجرت

 

اجازه خروج زنان شوهردار از کشور مطابق قانون گذرنامه و قاعده ریاست مرد بر خانواده که در ماده 1105 قانون مدنی بدان تصریح شده است بر عهده زوج است، لذا صدور مجوز از سوی زوج لازم است.

زوجه می تواند اذن خروج از کشور را ضمن عقد نکاح شرط کند؛ همچنین زوج می تواند به زوجه، وکالت بلا عزل دهد که با اختیارات قانونی تام و بدون نیاز به اخذ اجازه شفاهی یا کتبی مجدد از شوهر، از کشور خارج شود؛ تعیین مدت، مقصد و شرایط مربوط به مسافرت به خارج از کشور به صلاحدید خود زن می باشد. بنابراین ...

 

در دوصورت برای خروج از کشور نیاز به اذن شوهر نیست:

 1. در عقدنامه، اجازه خروج از كشور را به عنوان شرط ضمن از شوهر اخذ كرده باشید.

 2. بعد از عقد، از شوهر اجازه خروج از كشور در قالب وكالت بلاعزل دريافت كنید؛ شما می توانید برای درج این شرط بعنوان یکی از شروط ضمن عقد یا اخذ وکالت از زوج از مساعدت و راهنمایی مشاوران حقوقی و وکلای موسسه حقوقی ما بهره مند شوید.

 

اجازه خروج از کشور دختر مجرد