موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

تعریف و نحوه انجام طلاق تهاجمی

تعریف و نحوه انجام طلاق تهاجمی

فرآیند طلاق تهاجمی نیاز به استراتژی صحیح و هوشمندی دارد، اما برخی از وکلای طلاق با پرخاشگری زیاد، همان کسانی هستند که پروسه ی طلاق تهاجمی را بد نام می کنند؛ حال به بررسی دو حالت اصلی در رابطه با طلاق تهاجمی می پردازیم، یعنی حالتی که پرونده هوشمندانه و با استفاده از استراتژی های صحیح پیش برود و دومین حالت، اینکه وکیل صرفاً پرخاشگری را در پیش گرفته و فقط وقت و هزینه ی شما را هدر دهد؛ از این رو به شما توصیه می کنیم که قبل از ادامه مطلب، ویدئوی کوتاه زیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

توصیات بانوی وکیل ما در خصوص طلاق

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

حالت مبتدیانه: طلاق تهاجمی هوشمندانه

 

intelligent aggressive divorce

وکیل طلاق تهاجمی مجرب و 24 ساعته در دسترس

 

در اینجا مشخصات یک وکیل طلاق تهاجمی آورده شده است که به دنبال مصلحت شما بوده و پرونده را دچار پیچیدگی نمی کند:

 1. وکیل در مورد استراتژی و بودجه پرونده شما کاملاً با شما صحبت خواهد کرد.

 

 1. وكیل هزینه ها و در مقابل، سود پیگرد قانونی و دفاع از اقدامات در پرونده طلاق را به شما می گوید.

 

 1. وکیل روش های مقرون به صرفه ای برای انجام برخی کارها پیدا خواهد کرد.

 

 1. وکیل وقت می گذارد تا شما را در جریان روند پرونده خود قرار دهد و در اختیار شما خواهد بود تا بتواند با شما ارتباط موثری برقرار کند.

 

وقتی هر دو در مورد یک استراتژی توافق کردید، وکیل طلاق با در نظر گرفتن اهداف، آن را دنبال می کند. برای مثال این شامل ارائه پیشنهاد های مناسب برای حل برخی اختلاف در مورد پاره ای از مسائل، قبل از شروع دعاوی سنگین و دادرسی است. به این ترتیب، شما منطقی پیش خواهید رفت و به دادگاه نشان می دهید که برای حل مشکلات تلاش کرده اید؛ متأسفانه، نوع دیگری از وکیل طلاق تهاجمی وجود دارد که هنگام انتخاب وکیل باید مراقب باشید که از چنین وکلایی دوری کنید.

 

حالت تخصصی: طلاق تهاجمی غیر هوشمندانه و بدون استراتژی

 

 

ما در مورد یک وکیل طلاق تهاجمی خوب صحبت کردیم حال، بیایید در مورد موارد بد صحبت کنیم. یک وکیل طلاق بیش از حد پرخاشگر پول شما را هدر خواهد داد و به طور بالقوه، شما را با دادگاه به دلیل دعواهای غیرمعقول دچار مشکل خواهد کرد که تهدیدی برای سیستم دادگاه خانواده و جامعه قوه قضاییه به شمار می شود؛ حتی گاهی این وکلا و موسسات حقوقی گاهی برای همین نوع رفتارها است که برای خود اعتبار ایجاد کرده اند؛ در اینجا متداول ترین خصوصیات آن ها توضیح داده می شود:

 

ارعاب بی مورد

گاهی اوقات کسانی که سابقه ی طولانی در امر وکالت داشته اند، آنقدر جسور خواهند بود که به شما بگویند قصد اتلاف وقت و پول شما را دارند!

آن ها به شما خواهند گفت که چگونه منابع لازم برای دفن همسرتان را دارند! آن ها درمورد اینکه چگونه همسر یا وکیل همسرتان را مرعوب کرده و مجبور به موافقت با شرایط شما می کنند، صحبت خواهند کرد؛ این درحالی است که پرونده های طلاق نباید به عرصه ای برای انتقام گرفتن تبدیل شوند.

قاعدتاً در طلاق تهاجمی، شرایط با طلاق توافقی متفاوت است و همانطور که گفته شد، سطح تنش و درگیری بسیار بیشتر است؛ اما تلاش برای انتقام گرفتن از همسرتان انتخاب درستی برای پیشبرد پرونده های طلاق نیست.

 

Bad aggressive divorce lawyer concept

مشاوره فوری و 24 ساعته طلاق با وکیل دادگستری متخصص

 

بازی کردن با احساسات شما

این نوع از وکلای طلاق با احساسات شما بازی می کنند و شما را عصبانی می کنند؛ اگر با یک مشاور طلاق روبرو شوید که باعث می شود تصور کنید كه شما در مورد همه چیز درست می گویید و همسرتان در مورد همه چیز اشتباه می كند، این معمولاً می تواند یك پرچم قرمز باشد که بدانید وکیلی که انتخاب کرده اید برای طلاق تهاجمی مناسب نیست؛ همین نوع وکلای طلاق به ندرت مشاوره عینی می دهند، آن ها معمولاً گزینه های محدودی را به شما پیشنهاد می دهند و در عوض می خواهند اسلحه اجاره ای شما باشند.

وکلای طلاق که بیش از حد پرخاشگر هستند و پرونده ای را می پیچانند، در مورد بودجه و هزینه ی شما در مقابل سودی که به دست خواهید آورد با شما صحبت نخواهند کرد؛ شاید اصلا قدم در راهی گذاشته باشید که فقط قرار است برایتان هزینه داشته باشد و در نهایت چیزی هم به دست نیاورید، اما این وکلا قرار نیست در این مورد با شما صحبت کنند. در شرایط بدتر، این وکلا سراغ دفاعیات غیرمنطقی یا دعاوی دروغین می روند که اوضاع را از چیزی که هست نیز پیچیده تر خواهد کرد و هزینه های شما را مدام بالاتر و بالاتر خواهد برد.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

مهارت های ارتباطی ضعیف همراه با رفتارهای پرخاشگرانه

یک وکیل طلاقِ بیش از حد پرخاشگر شما را در جریان روند پرونده قرار نمی دهند. چرا؟ زیرا این موسسات حقوقی و وکلا معمولاً پرونده های زیادی را قبول کرده و ساختار لازم برای برقراری ارتباط واقعی و یک گفتگوی فعال با مشتریان خود را ندارند؛ نقش آنها فقط خرج كردن پول شما است و اگر نتیجه آن خوب یا بد باشد، برایشان اهمیتی ندارد.

 

Immediate aggressive divorce lawyer

درخواست طلاق فوری و تهاجمی از سوی زوجه

 

پول شما را صرف هزینه های بی مورد کردن

چنین وکلایی باعث می شوند شما هزینه بسیاری را در پروسه طلاق خرج کنید و در نهایت هم چیزی به دست نیاورید و حتی شاید متوجه شوید اگر به جای طلاق تهاجمی، با طلاق توافقی پیش می رفتید، شرایط برایتان بهتر می شد؛ یک وکیل خوب پیش از شروع پروسه ی طلاق تمامی جوانب را در نظر گرفته و به جای نشان دادن رفتار های پرخاشگرانه ی بی مورد، به شما کمک می کند تمامی ابعاد موجود را سنجیده و بهترین روش را انتخاب نمایید اما وکلای پرخاشگر چنین کاری نمی کنند.

در نهایت باید اینطور گفت که فرآیند طلاق تهاجمی می تواند نتایج خوبی برای پرونده شما در طلاق داشته باشد اما هرگز نباید بدون یک مشاوره حقوقی خوب، قدم به چنین مسیری بگذارید. انتخاب یک وکیل بد نتایج بدی در پیش خواهد داشت، اما مشاوره نگرفتن، قطعا بدترین انتخاب خواهد بود. حتی یک مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین هم می تواند برای شما در روشن کردن مسیر پروسه ی طلاق یا هر پرونده حقوقی دیگری بسیار مفید واقع شود. به خصوص در شرایطی که امکان پرسش و پاسخ فوری حقوقی و همینطور مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته نیز فراهم باشد.

 

نحوه مطرح کردن زودانزالی غیرقابل درمان در دادگاه

مجازات کتمان بیماری های مقاربتی

طلاق چیست؟

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام؛ طلاق تهاجمی نقطه مقابل طلاق توافقی است . در طلاق توافقی زوجین می شینند و درخصوص تمامی موارد از جمله مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، اجرت المثل ایام زوجیت و غیره به توافق می رسند و تمام. ولیکن در طلاق تهاجمی از اسمش هم پیداست زوجین با هم لج کرده و در مقابل هم قرار گرفته و ناچارا یا خودشان دنبال پرونده می روند یا به وکیل می سپارند. در اینجا اگر وکیل منصف و در صدد اجرای عدالت باشد قطعا مشاور و کمک کار خوبیست ولیکن بعضی مواقع به تور یک ویل یا موسسه حقوقی می افتید که فقط بدنبال خالی کردن جیب شما هستند و دلیلش هم البته واضحه چرا که برخی موسسات حقوقی که به صورت غیر قانونی و با مدیریت غیر وکیل اداره می شود نمد داند که پروسه یک پرونده ، خصوصاً طلاق چه عواقب سختی می تواند داشته باشد .موسسات در اینجا براشون مهم نیست که نتیجه چی باشه مهم اینه که پول طرف رو بگیرند و البته برخی وکلای محترم نیز با این موسسات همکاری می نمایند که ناخواسته شریک کارهای ناشایست اینها می شوند و البته برخی وکلای محترم هم هستند که بالاجبار و برای دراوردن اجاره دفتر خود به این سمت روی می اورند که توصیه می شود وکلای عزیز که یک عمر زحمت کشیده و درس خوانده اند و در ازمون سخت وکالت پذیرفته شده اند با این موسسات همکاری نکنند تا روزی برسد که مردم با طیب خاطر مشکلاتشون را نزد وکیل بازگفته و وکیل نیز در پی حل قانونی و منصفانه آن از لحاظ حق الوکاله شود تا دید اجتماع به جامعه وکالت بهتر و بهتر شود انشاءالله.
با سلام قطعا پیروزی در پرونده های خانواده چه برای خانم چه برای آقا دقیقا شبیه بازی شطرنج هست باید بدونی چه مهره رو چه زمان باید حرکت بدی خوشبختانه با تاسیس موسسه خوب وکیل تلفنی آگاهی مردم نسبت به حق و حقوقشون بالارفته و جلوی بسیاری از ضرر ها و شکست ها در پرونده های حقوقی و کیفری گرفته میشه اون چیزی که در طلاق مهم هست اینکه زوجین در مورد طلاق باید تصمیم بگیرن ،موضوع طلاق صفر و یک هست و حد وسط نداره اگر زوج یا زوجه ای هنوز به طور کامل تصمیم به طلاق نگرفته بهتر این هست قبل از هر اقدامی با روانشناس یا مشاور خانواده مشورت بگیره که در تصمیمش مصمم بشه ،بعد از شروع پروسه ی طلاق قطعا راه برگشت سخت تر هست و متاسفانه اعتماد ها از بین میره لذا باید به بهترین نحو مسئله مدیریت بشه اینکه شما بدونید در آینده چه اقدامی انجام بشه و نتیجه ی اون اقدام چی هست رو فقط وکیل متخصص در امور خانواده میتونه راهنمایی کنه حتما حتما مشورت بگیرین و بدون مشورت هیچ اقدامی نکنید
اسفانه دلایل زیادی از ازدواج زودهنگام گرفته تا اختلافات مذهبی و فرهنگی، مشکلات مالی، فقدان آموزش‌های مناسب، تفاوت سنی زیاد، خیانت، ناسازگاری جنسی، اعتیاد، مشکلات روحی و روانی و … موجب خالی شدن حساب عاطفی بین زوج‌ها و جدایی آن‌ها از یکدیگر می‌شود. جدا از دلایل و عواملی که موجب بروز چنین اتفاق تلخی بین زوج‌ها می‌شود، داشتن اطلاعات کامل در مورد طلاق و انواع آن‌ برای افرادی که به هر دلیل قصد جدایی از یکدیگر را دارند از اهمیت بسزایی برخوردار است؛طلاق از نظر لغوی به معنای رها کردن و آزاد کردن است اما از نظر حقوقی به معنای انحلال ازدواج دائم با شرایط خاص از جانب مرد یا نماینده قانونی او است از این‌رو این نوع جدایی تنها مخصوص ازدواج دائم است؛ به گونه‌ای که انحلال ازدواج موقت از طریق بخشش مدت باقیمانده ازدواج از سوی مرد یا به پایان رسیدن مدت تعیین شده ازدواج، صورت می‌گیرد.مقوله طلاق در قانون مدنی کشور ما شامل دو نوع کلی: رجعی و بائن می‌باشد که هر یک دارای جنبه‌های حقوقی مختلفی می‌باشند.لاق رجعی نیز به معنای این است که شوهر در مدت زمان عده می‌تواند بدون اینکه نیازی به عقد دوباره با همسرش داشته باشد، زندگی مشترک با همسرش را دوباره از سر بگیرد؛ در طلاق بائن برخلاف رجعی، شوهر حق ندارد در مدت زمان عده مجدداً بازگشته و زندگی مشترک را با همسر خود از سر بگیرد؛ درصورتی هم که شوهر پشیمان شود و بخواهد دوباره زندگی مشترک را با همسر خود آغاز کند باید تا پایان مدت زمان عده منتظر مانده و مجدداً با همسر سابقش عقد کرده و دوباره زندگی مشترک با او را آغاز کند.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .طلاق تهاجمی نیاز به استراتژی صحیح و هوشمندی دارد، اما برخی از وکلای طلاق با پرخاشگری زیاد، همان کسانی هستند که پروسه ی طلاق تهاجمی را بد نام می کنند؛ حال به بررسی دو حالت اصلی در رابطه با طلاق تهاجمی می پردازیم، یعنی حالتی که پرونده هوشمندانه و با استفاده از استراتژی های صحیح پیش برود و دومین حالت، اینکه وکیل صرفاً پرخاشگری را در پیش گرفته و فقط وقت و هزینه ی شما را هدر دهد؛اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
سلام و خسته نباشید به همه کارکنان و زحمتکشان موسسه وکیل تلفنی .. هرگاه مردی تقاضای طلاق کند و رای صادر شود و طلاق ثبت گردد اگر زن دوشیزه یا یائسه نباشد و طلاق پس از سه بار ازدواج نباشد طلاق رجعی است و در ایام عده می تواند به زن رجوع کند بدین معنی که طلاق را بر هم بزند. امید است مردم با علم و آگاهی ازدواج کنند تا کار به این مراحل نرسد . تشکر از شما .
وقتی زن وشوهر سر یک سری مسائل به مشکل بر می خورند ونیاز فوری در طلاق دادن پیدا می کنند یعنی به سرعت وبا تنش می خواهند خیلی جدی از هم جدا شوند در این زمان این زن وشوهر نیاز به شخصی دارند که آنهارا راهنمایی کند اما نمی دانند به چه کسی مراجعه کنند بهترین راکار مشاوره با یک وکیل خانواده است تا درستترین راه را انتخاب کنند سایت وکیل تلفنی این زمینه را فراهم کرده است تا در صورت بروز چنین مشکلاتی خانواده ها بتوانند تنها با یک تماس با وکیل متخصص صحبت کنند تا درستترین راه را انتخاب کنید پس حتما از وکلای سایت وکیل تلفنی یاری بگیریم
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. با تشکر
سلام وقت بخیر خواستم از این طریق از موسسه خوب وکیل تلفنی به همراه کلیه همکاران که در پاسخگویی به مراجعین بسیار صبور و خوش اخلاق هستند و همینطور از وکلای موسسه که در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی افرادی که معمولا به خاطر مشکلاتشان دچار اضطراب و نگرانی فراوانی هستند، تشکر کنم و آرزوی موفقیت و سلامتی داشته باشم برای گروه خوب و جوان و پرانگیزه وکیل تلفنی. کار موسسه شما آغازگر اتفافات مهمی خواهد بود و باعث کاهش پرونده های محاکم میشود چراکه خیلی از مشکلات با مشاوره قابل پیش بینی و پیشگیری است
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
راه‌های گرفتن طلاق از طرف مرد: در گذشته طبق ماده‌ی ۱۱۳۳ قانون مدنی مرد هر زمان که می‌خواست می‌توانست زن خود را طلاق بدهد، امّا این قانون در سال ۹۱ با تغییر مواجه شد و طبق آن مرد با رعایت شرایطی که در این قانون بیان شده است، می‌تواند به دادگاه مراجعه کرده و تقاضای طلاق کند. برای این کار و پس از دادخواست طلاق ابتدا قاضی پرونده با تشکیل جلسه سعی خواهد کرد تا میان زن و مرد سازش برقرار کند و اگر در این کار موفق نبود آن‌ها را مجبور خواهد کرد تا برای حل اختلاف برای خود داور معیّن کنند و داوران نیز با تشکیل حداقل دو جلسه در مدت مقرر از سوی دادگاه باید در جهت رفع اختلاف تلاش کنند. در صورت به وجود نیامدن صلح و ممکن نبودن آن، بنا به تشخیص قاضی، گواهی عدم امکان سازش صادر خواهد شد و طلاق جاری می‌شود که آن هم باید طبق شرایط درج شده در قانون مدنی باشد، مثلا جاری شدن صیغه‌ی طلاق و حضور دو شاهد مرد عادل که در ماده‌ی ۱۱۳۴ قانون مدنی آمده است. راه‌های گرفتن طلاق برای زنان: طبق تبصره‌ی الحاقی ماده‌ی ۱۱۳۳ قانون مدنی، زنان نیز می‌توانند در صورت وجود شرایط بیان شده در مواد ۱۱۱۹، ۱۱۲۹ و ۱۱۳۰ همین قانون، به دادگاه مراجعه کرده و برای گرفتن طلاق اقدام کنند.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی