موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین

مشاوره آنلاین و رایگان فوری با وکلای پایه یک دادگستری از طریق واتساپ یا شبکه اجتماعی دلخواه به صورت 24 ساعته که با تضمین کیفیت صورت می گیرد و به شما این امکان را می دهد تا در اسرع وقت نسبت به مشکل حقوقی که برایتان پیش آمده، اقدامی اصولی و عملی را به صورت رایگان انجام دهید؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

سخنان یکی از وکلای خانم مشغول در موسسه حقوقی وکیل تلفنی در خصوص مشاوره حقوقی آنلاین

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 

Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

وکیل آنلاین به عنوان یک خدمت حقوقی جدید است که آگاهی از آن برای تمام اقشار جامعه لازم و ضروری است. با توجه به اینکه امروزه حجم پرونده های حقوقی بسیار زیاد بوده و مسافت های طولانی در کنار مشغله های فراوان  برای مردم وجود داشته، نیاز مردم به امکان دریافت مشاوره حقوقی آنلاین بیش از پیش احساس می شود؛ اولین ویژگی وکیل آنلاین این است که امکان مشاوره حقوقی آنلاین و اورژانسی در هر زمان و هر مکان با ایشان وجود دارد، البته این امکان هم وجود دارد تا با لمس تصویرک زیر با وکیل متخصص تماس تلفنی برقرار نمایید

 

telephone legal advice button

 

مشکلاتی که وکیل آنلاین حل می کند ... 

1. شوهرم شب کاره، طبق معمول صبح ساعت 7 صبح اینا بر می گرده؛ اما یه چند روزی هست که صبحا حدود ساعت ده و نیم میاد خونه و طبق معمول عصبی و خسته؛ وقتی ازش پرسیدم که چرا انقدر دیر می کنی، بهم گفت که اضافه کاری می کنم؛ اما من بیخیال نشدم و زنگ زدم به همکارش که شمارشو از قبل داشتم و . . . می خواهم بیشتر بدانم . . .

 

2. یه چند روزیه که کارفرمام با من بدرفتاری می کنه و با زیر دستم خوش رفتاری؛ نمی دونم مشکل چیه و باید چکار کنم، من هیچی کم نزاشتم احساس می کنم که می خواد . . . می خواهم بیشتر بدانم . . .

 

3. داستان از اونجا شروع شد که برای اولین بار تو روش وایستادم و گفتم انقدر با این و اون گرم نگیره و لاس نزنه؛ وقتی نفهمید منم بهش یه جور دیگه فهموندم، حالا همه چی بینمون بوده رو فراموش کرده . . . می خواهم بیشتر بدانم . . .

 

4. منو و رفیقم با هم بزرگ شدیم، اصلاً بزار بگم منو دادشم؛ وقتی رفاقت های چندین  ازدواج کردم رفتم خدمت وقتی اومدم، دیدم همسایه ها یه جور دیگه نگام می کنن؛ تا اینکه خانم ***** که مادر همسایمون هست یه روز سر تکون داد و منم کم نیورردم؛ رفتم پیشش و بالأخره با کلی خواهش من و ترس و لرز خودش بهم گفت که . . . می خواهم بیشتر بدانم . . .

 

5. من هم همین حالا می خواهم مشکلم را به وکیل آنلاین و رایگان بگویم.

 

برخی از مزایای مشاوره حقوقی رایگان با وکیل آنلاین: