موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۱:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • محسن احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۱:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • محسن احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۱:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • محمدحسن مقیمان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۵:۱۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • کورش پور مطراحی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۱۳:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • امید خلخالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • سارا عباس زاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۱۲:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین چیست و چه خدماتی را ارائه می دهد؟ با توجه به اینکه دنیای امروز تحت تاثیر پیشرفت تکنولوژی قرار دارد و بیشتر خدمات به شکل اینترنتی و آنلاین انجام می شود مشاوره حقوقی و وکالت نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. امروزه وکلای مجرب با استفاده از فناوری های نوین نظیر سایت ها، وبلاگ، شبکه های مجازی و ... اقدام به مشاوره حقوقی آنلاین کرده اند. این امکانات باعث شده که امور حقوقی نیز بدون نیاز به حضور فیزیکی موکل با استفاده از مشورت آنلاین با وکیل با راهکار حقوقی آنلاین آشنا شوند.

 

سخنان یکی از وکلای خانم مشغول در موسسه حقوقی وکیل تلفنی در خصوص مشاوره حقوقی آنلاین

 

با توجه به مشکلاتی که در دنیای امروز وجود دارد و نیاز روز افزون مردم به راهکارها و اطلاعات حقوقی در زمینه های مختلف این موسسه حقوقی اقدام به ارائه ی خدمات نوین در قالب وکیل آنلاین کرده اند. با استفاده از این امکانات افراد می توانند نسبت به پرسیدن سوال حقوقی آنلاین و مشاوره در هر زمینه ای اقدام کنند.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکیل آنلاین به عنوان یک خدمت حقوقی جدید است که آگاهی از آن برای تمام اقشار جامعه لازم و ضروری است. با توجه به اینکه امروزه حجم پرونده های حقوقی بسیار زیاد بوده و مسافت های طولانی در کنار مشغله های فراوان  برای مردم وجود داشته، نیاز مردم به امکان دریافت مشاوره حقوقی آنلاین بیش از پیش احساس می شود؛ اولین ویژگی وکیل آنلاین این است که شما امکان مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان را میسر می کند، البته این امکان هم وجود دارد تا با لمس تصویرک زیر با وکیل متخصص تماس تلفنی برقرار نمایید"

 

 

 

online lawyer

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

برخی از مزایای مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین به شرح زیر است:

 

 • این روش به عنوان یکی از ارزان ترین و ساده ترین روش های دسترسی به وکیل است.

 • امکان مشاوره با وکیل های مختلف در کوتاه ترین زمان ممکن.

 • امکان ذخیره کردن پیام و پاسخ های وکیل آنلاین برای مرور مجدد.

 • امکان طرح سوالات متفاوت.

 • بررسی دقیق اسناد و مدارک پرونده با ارسال آن‌ها به وسیله فضای مجازی و اینترنت.

 

اولین خصیصه وکیل آنلاین چیست؟

 

nature of online lawyer

امکان ارتباط با تیم 1000 نفره از برترین وکلای متخصص در ایران

 

وکیل آنلاین همان طور که از نام آن پیداست باید امکان مشاوره حقوقی شبانه روزی را برای افراد فراهم کند و این ارتباط راه های مختلفی وجود دارد. یکی از این راه حل ها ایجاد یک سایت اختصاصی به شکل داینامیک که بر روی دامنه های اختصاصی قرار دارد همسو با نام و نام خانوادگی وکیل است که این امکان را به وجود می آورد که مردم و موکلین به دفتر وکالت آنلاین دسترسی داشته باشند.

در حال حاضر وکلای آنلاین برای به وجود آوردن امکان مشاوره حقوقی فوری با ایجاد یک نرم افزار مدیریتی سایت قدرتمند و بسیار کارآمد که ویژه دفاتر وکالت آنلاین است این امکان را برای وکلا به وجود آورده است که بتوانند از سایت اختصاصی خود به میزان نسبتا بالایی استفاده کنند.

 

چگونه من می توانم به وکیل آنلاین اعتماد کنم؟

نکته قابل توجه در رابطه با وکالت آنلاین این است که در درجه ی اول باید به تخصص وکیل مورد نظر اطمینان داشته باشید سپس نسبت به مطرح کردن پرسش سوال حقوقی آنلاین اقدام کنید.

 در برخی از موارد مشاهده شده است که افراد سودجو بدون آشنایی با مسائل حقوقی و عدم دانش حقوقی به ارائه ی مشاوره حقوقی آنلاین می پردازند، این امر باعث می شود فرد به جای بهره مندی از دریافت راهکار حقوقی آنلاین و امکان مشورت با وکیل مجرب دچار سردرگمی و گمراهی شده و همچنین باعث تضییع حقوق فرد در روند دادرسی شود.

اما چگونه به یک وکیل آنلاین اعتماد کنیم؟ اولین گزینه در ارتباط با این مسئله، مشاهده پروانه وکالت است که در سایت مورد نظر قرار می گیرد.

نکته ی دیگر اینکه یک سایت معتبر وکیل آنلاین باید از نماد الکترونیکی مخصوص کسب و کارهای اینترنتی برخوردار باشد که در فوق بیان گردیده و لینک داده شده است، البته شما می توانید به انتهای این صفحه مراجعه نموده و با لمس کردن تصویر نماد الکترونیکی،وکیل تلفنی را در سایت نماد الکترونیکی اعتبار سنجی نمایید.

جهت اطمینان و امنیت بیشتر در هنگام مشاهده صفحه به نکات زیر توجه فرمایید:


• آدرس سایت با آدرسی که در این صفحه معرفی شده یکسان باشد.
• صفحه ای که مشاهده می کنید صفحه اصلی مرورگر شما باید باشد و نه یک عکس و تصویر از یک مرورگر. از این امر اطمینان حاصل نمایید.
• آدرس این صفحه حتما با samandehi.ir آغاز شده باشد.

 

موسسه وکیل تلفنی با مدیریت دکتر توکلی با بهره گیری از 18 سال تجربه افراد را در زمینه های مختلف حقوقی، مشاوره حقوقی پیشگیرانه، راهکار حقوقی تلفنی و ... راهنمایی می کند. افراد می توانند با استفاده از این امکانات در کوتاه ترین زمان ممکن از راهنمایی های یک وکیل با تجربه و مجرب در امور مختلف بهره مند شوند.

 

اولین وکیل آنلاین در ایران کیست؟

وکیل آنلاین برای اولین بار در ایران چه زمانی راه اندازی شده است؟ وکیل تلفنی به عنوان اولین موسسه ی حقوقی آنلاین در کشور است که همگام با اولین طلیعه های اینترنت در ایران راه اندازی شده است. این مجموعه با هدف خدمت رسانی نا محدود در زمینه های حقوقی و آشنایی افراد با مسائل حقوقی راه اندازی شده است و تا به امروز به مردم خدمات فراوانی در زمینه ی حقوق ارائه کرده است.

 این موسسه به عنوان اولین نهاد در زمینه مشاوره حقوقی تلفنی بوده و وکلای بسیاری تمایل به عضویت در این موسسه داشته اند لذا موسسه با ایجاد آزمون های تخصصی و اعمال فیلترهای دشوار بیش از هزار وکیل پایه یک دادگستری حرفه ای و نمونه را با تخصص های گوناگون در امور حقوقی از سراسر ایران انتخاب کرده است تا بدین وسیله خدمات حقوقی را به شکل شبانه روزی با هزینه ای مقرون به صرفه را در اختیار افراد جامعه قرار می دهد.

 

وکیل آنلاین چه موضوعاتی مشاوره حقوقی می دهد؟

 

instant solve of lay problems

حل فوری و آنلاین تمامی مشکلات حقوقی به صورت 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی آنلاین نیاز به زمان و مکان خاصی ندارد، افراد می توانند در هر موقعیتی در ارتباط با موضوعات مختلف از وکیل آنلاین کمک بگیرند که این موارد شامل:

 

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی ملکی به دسته ای از دعاوی اطلاق می شود که در مجموعه ی دعاوی حقوقی کیفری دسته بندی می شود این دعاوی در زمینه ی املاک و مستغلات است. در این حیطه موضوعات مختلفی است که اکثر مردم از آن ها بی خبر هستند و اطلاعی در این زمینه ندارند با استفاده از مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی این امکان را خواهید داشت که در زمینه های دعوای الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به ایفای تعهد، خرید ملک , فروش ملک ,اجاره ملک , خلع ید و تقسیم و افراز املاک مشاع گرفته، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی، اطلاعات و راهکارهایی را کسب کنند.

 

مشاوره حقوقی ثبتی

ممکن است شما جزو آن دسته از افراد باشید که در زمینه ثبت شرکت ، تغییرات شرکت ، انحلال شرکت، ثبت برند ، ثبت طرح صنعتی، ، رتبه بندی شرکت ها ، خرید و فروش و ........ نیاز به مشاوره دارید با استفاده از مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین در رابطه با مشکلات خود راهکارهای مناسبی را در جهت روند دادرسی پرونده تان کسب کنید.

 

مشاوره حقوقی خانواده

بی شک مشاوره حقوقی خانواده یکی از پرمخاطب ترین دعاوی حقوقی به شمار می رود با توجه به این مطلب باید عنوان کرد که بیشتر افراد اعم از مرد و زن نسبت به حقوق خود اطلاعات صحیحی ندارند. مسلما افراد دعاوی حقوقی خانوادگی بیشتر از هر دعاوی دیگر حقوقی از حقوق خود بی اطلاع هستند در مشاوره حقوقی آنلاین ویژه این امکان را دارید که سوالات حقوقی خود را مطرح کنید برخی افراد به ویژه خانم ها تمایل دارند که با وکیل های خانم مشورت کنند با مراجعه به وکیل آنلاین شما این حق انتخاب را دارید که در زمینه ی، انواع طلاق، دادگاه، دعاوی، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، نفقه، فرزند خواندگی، تقسیط مهریه، توقیف اموال ، طلاق یکطرفه و غیره مشورت با وکیل زن یا مشورت با وکیل مرد را انتخاب کرده و آسودگی خاطر از خدمات و راهکار آنلاین حقوقی بهره مند شوند.

 

مشاوره حقوقی کیفری

امکان مشاوره حقوقی کیفری، در بیشتر اوقات افراد در زمینه ی دعاوی کیفری دچار ابهاماتی می شوند که درک آن برای آن ها سخت است از همین رو وکیل آنلاین اقدام به ایجاد وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی در ارتباط با جرائم کیفری کرده است. افراد می توانند در هر ساعت از شبانه روز در جهت رفع ابهام و امکان پرسیدن سوالات حقوقی در این زمینه را کرده است.

 

مشاوره حقوقی انحصار وراثت، ثبت احوال و ...

یکی دیگر از دعاوی حقوقی که می توانید در ارتباط با آن از وکیل آنلاین کمک بگیرید. مشاوره در زمینه انحصار وراثت است. در صورتی که در اموری مانند اصلاح تاریخ تولد، حذف نام همسر مطلقه یا فوتی ، حذف کلمات زائد، غیر ضروری و یا ناشی از اشتباه در اسناد سجلی اشخاص، اصلاح نام و ... با بهترین وکیل تلفنی در این زمینه در هر ساعت از شبانه روز مشورت کرده و راهکارحقوقی را آنلاین را دریافت کنید.

 

وکیل آنلاین در کدام شهر مشاوره حقوقی می دهد؟

 

online lawyer in iran

مشاوره حقوقی آنلاین با بهترین وکیل شهرتان

 

متقاضیان استفاده از وکیل آنلاین همواره این پرسش را دارند که وکیل آنلاین در چه شهرهایی امکان مشاوره حقوقی را به وجود آورده اند. با توجه به مشغله های امروزی و مشکلاتی که در کلان شهرها وجود دارد این موسسه امکان مشاوره حقوقی در شهرهای مختلف را به وجود آورده که در ادامه به چند نمونه از آن ها اشاره خواهیم کرد.

 

 

وکیل آنلاین تهران

همه ی ما تقریبا یکبار در زندگی مان با مشکلات و مسائل حقوقی برخورد خواهیم کرد. با توجه به سختی های زندگی در تهران از قبیل ترافیک بالا، هزینه های سرسام آور، مشغله های زیاد وکلای دادگستری نیز همگام با پیشرفت های اینترنت و دنیای مجازی امکان مشاوره حقوقی با مشورت آنلاین با وکیل همچنین امکان مشورت با وکیل تمام وقت تلفنی را به وجود آورده است. با استفاده از این امکانات دیگر نیاز نیست مسافت های طولانی را طی کرد و هزینه های زیادی را صرف کرد شما با استفاده از وکیل آنلاین در تهران، شماره تلفن بهترین وکیل تهران را در زمینه های مختلف جزائی و کیفری خواهید داشت. می توانید به واحد مشاوره حقوقی شعبه تهرانمیدان انقلاب / ابتدای کارگر جنوبی / کوچه رشتچی / پلاک ۱۴ / طبقه اول / واحد ۳ مراجعه کنید.

 

وکیل آنلاین اصفهان

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که خیلی سریع نیاز به ایجاد ارتباط با یک مشاور حقوقی آنلاین در اصفهان داشته باشید. وکیل تلفنی برای رفاه حال متقاضیان اقدام به تاسیس شعبه وکیل آنلاین در اصفهان کرده است.در صورت بروز هر مشکل در زمینه حقوقی می توانید پرسش های حقوقی خود را به شکل آنلاین نزد مشاور حقوقی و بهترین وکلای پایه یک اصفهان پرسیده و پاسخ خود را دریافت کنید. مشاوره حقوقی آنلاین با کمترین هزینه ها به افراد امکان می دهد، که بهترین تصمیم ها را در امور حقوقی بگیرند.

 استفاده از مشاوره آنلاین به شما این امکان را می دهد تا از یک راه درست و به شکل معتبر و کارآمد به اطلاعات حقوقی دسترسی خواهید داشت. در برخی موارد افراد به علت کمبود وقت و اضطرار امکان مراجعه حضوری به وکیل را نخواهند داشت با استفاده از خدمات وکیل تلفنی اصفهان استفاده کنید. افراد می توانند در هنگام با یک مشکل حقوقی یا پرونده با استفاده از مشاوره حقوقی سریع به شیوه آنلاین از پیچیده شدن و شدت یافتن مشکل و همچنین افزایش هزینه های دادرسی و دعاوی رهایی پیدا کنند.

آخرین نکته ای که در ارتباط با مشاوره حقوقی آنلاین در اصفهان می توانیم به آن اشاره کنیم این بوده که افراد بدون زحمت به تجربه و امکانات یک وکیل عالی همچنین مشاوره ی حقوقی به روز در رابطه با دعاوی حقوقی مختلف دسترسی داشته باشند.

وکیل آنلاین شیراز

با توجه به اینکه شیراز یکی از کلان شهر های ایران است و بالطبع پرونده های حقوقی نیز در این شهر از شمار بالایی برخوردار است. با توجه به اینکه امروزه تکنولوژی در همه ی جنبه های زندگی افراد رسوخ کرده است دنیایی وکالت و حقوق نیز از این قافله عقب نمانده است و امروزه شاهد مشاوره حقوقی و خدمات وکیل آنلاین در شیراز هستیم، این امر نیز به عنوان یک پیشرفت به شمار می آید. وجود این خدمات باعث می شود که مسیر ارتباطی با وکلای مجرب آسان شده ، افراد بدون وجود موانع معمول مانند تعیین وقت، صرفه جویی در زمان و هزینه ها بدون محدودیت با وکلای پایه یک دادگستری ارتباط خواهند داشت. خدمات مشاوره ی آنلاین به افراد این امکان را می دهد تا با استفاده از فضای مجازی بدون هیچ مانعی با وکلای مورد نظرشان ارتباط داشته و مشکل خود را مطرح کنند.

توجه داشته باشید که استفاده از خدمات آنلاین برای پاسخگویی به امور حقوقی و آشنایی با روند دعاوی مناسب است اما بعضی موارد وجود دارد که حتما باید به شکل حضوری به وکیل مراجعه کرد که در صورت نیاز در مشاوره حقوقی آنلاین این مسئله گوشزد می شود.

 

online legal advice

وکیل آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته

 

مطالب زیر، تعداد اندکی از خدمات وکیل تلفنی هستند که همانند سایر خدمات وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته برای رفاه حال هم میهنان عزیز انجام می شوند؛ این مطالب شامل خدمات حقوقی نیز می شوند که در صورت تمایل می توانید از آنها استفاده کنید.

نحوه ارتباط با بهترین وکلا از طریق واتساپ

گارانتی و تضمین مشاوره حقوق در موسسه حقوقی وکیل تلفنی

نحوه اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری

پرسش ها و پاسخ های رایج در مورد وکیل تلفنی

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی