موسسه وکیل تلفنی

 • سارا الهویسی نیت گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۵۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴
 • حسین صمیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • محسن رسولی محسن رسولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • میلاد ونارچی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۱۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • حسن رستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۲:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • بهروز بهروزحسن پور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۳۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • وجیح اله سالاری وجیح اله سالاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۲:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • الیاس عرفانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۵:۵۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • غزل فیضی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
 • مظاهری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۴۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین

مشاوره آنلاین و رایگان فوری با وکلای پایه یک دادگستری از طریق واتساپ یا شبکه اجتماعی دلخواه به صورت 24 ساعته که با تضمین کیفیت صورت می گیرد و به شما این امکان را می دهد تا در اسرع وقت نسبت به مشکل حقوقی که برایتان پیش آمده، اقدامی اصولی و عملی را به صورت رایگان انجام دهید؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

سخنان یکی از وکلای خانم مشغول در موسسه حقوقی وکیل تلفنی در خصوص مشاوره حقوقی آنلاین

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشکلاتی که وکیل آنلاین حل می کند ... 

1. شوهرم شب کاره، طبق معمول صبح ساعت 7 صبح اینا بر می گرده؛ اما یه چند روزی هست که صبحا حدود ساعت ده و نیم میاد خونه و طبق معمول عصبی و خسته؛ وقتی ازش پرسیدم که چرا انقدر دیر می کنی، بهم گفت که اضافه کاری می کنم؛ اما من بیخیال نشدم و زنگ زدم به همکارش که شمارشو از قبل داشتم و . . . می خواهم بیشتر بدانم . . .

 

2. یه چند روزیه که کارفرمام با من بدرفتاری می کنه و با زیر دستم خوش رفتاری؛ نمی دونم مشکل چیه و باید چکار کنم، من هیچی کم نزاشتم احساس می کنم که می خواد . . . می خواهم بیشتر بدانم . . .

 

3. داستان از اونجا شروع شد که برای اولین بار تو روش وایستادم و گفتم انقدر با این و اون گرم نگیره و لاس نزنه؛ وقتی نفهمید منم بهش یه جور دیگه فهموندم، حالا همه چی بینمون بوده رو فراموش کرده . . . می خواهم بیشتر بدانم . . .

 

4. منو و رفیقم با هم بزرگ شدیم، اصلاً بزار بگم منو دادشم؛ وقتی رفاقت های چندین  ازدواج کردم رفتم خدمت وقتی اومدم، دیدم همسایه ها یه جور دیگه نگام می کنن؛ تا اینکه خانم ***** که مادر همسایمون هست یه روز سر تکون داد و منم کم نیورردم؛ رفتم پیشش و بالأخره با کلی خواهش من و ترس و لرز خودش بهم گفت که . . . می خواهم بیشتر بدانم . . .

 

5. من هم همین حالا می خواهم مشکلم را به وکیل آنلاین و رایگان بگویم.

 

برخی از مزایای مشاوره حقوقی رایگان با وکیل آنلاین:

 

benefits of legal advice with online lawyer

 

 

 • در وهله ی اول، این مشاوره هیچ هزینه ای ندارد.

 • امکان مشاوره با وکیل های مختلف در کوتاه ترین زمان ممکن.

 • امکان ذخیره کردن پیام و پاسخ های وکیل آنلاین برای مرور مجدد.

 • امکان طرح سوالات متفاوت.

 • بررسی دقیق اسناد و مدارک پرونده با ارسال آن‌ها به وسیله فضای مجازی و اینترنت.

 

وکیل ارزانِ آنلاین و تضمینی 24 ساعته خانم و آقا

 

inexpensive online high ranked lawyer

امکان ارتباط با تیم 1000 نفره از برترین وکلای متخصص در ایران

 

وکیل آنلاین همان طور که از نام آن پیداست باید امکان مشاوره حقوقی شبانه روزی را برای افراد فراهم کند و این ارتباط راه های مختلفی وجود دارد؛ یکی از این راه حل ها ایجاد یک سایت اختصاصی به شکل داینامیک که بر روی دامنه های اختصاصی قرار دارد همسو با نام و نام خانوادگی وکیل است که این امکان را به وجود می آورد که مردم و موکلین به دفتر وکالت آنلاین دسترسی داشته باشند.

با توجه به مشکلاتی که در دنیای امروز وجود دارد و نیاز روز افزون مردم به راهکارها و اطلاعات حقوقی در زمینه های مختلف این موسسه حقوقی اقدام به ارائه ی خدمات نوین در قالب وکیل آنلاین کرده اند. با استفاده از این امکانات افراد می توانند نسبت به پرسیدن سوال حقوقی آنلاین و مشاوره در هر زمینه ای اقدام کنند.

در حال حاضر وکلای آنلاین برای به وجود آوردن امکان مشاوره حقوقی فوری با ایجاد یک نرم افزار مدیریتی سایت قدرتمند و بسیار کارآمد که ویژه دفاتر وکالت آنلاین است این امکان را برای وکلا به وجود آورده است که بتوانند از سایت اختصاصی خود به میزان نسبتاً بالایی استفاده کنند.

 

چگونه من می توانم به وکیل آنلاین اعتماد کنم؟

 

 

رزومه و پروانه وکالتِ وکلای آنلاین ما در صفحه اصلی این سایت مستند است؛ لذا شما از یک وکیل واقعی و آنلاین مشاوره خواهید گرفت

 

هشدار!!!

در برخی از موارد مشاهده شده است که افراد سودجو بدون آشنایی با مسائل حقوقی و عدم دانش حقوقی به ارائه ی مشاوره حقوقی آنلاین می پردازند، این امر باعث می شود فرد به جای بهره مندی از دریافت راهکار حقوقی آنلاین و امکان مشورت با وکیل مجرب، دچار سردرگمی و گمراهی شده و همچنین باعث تضییع حقوق فرد در روند دادرسی شود؛ معمولاً به خاطر سودجویی این افراد نام وکلای آنلاین خدشه دار شده و ذهنیت مردم در خصوص این سبک از وکالت و به کل خدمات آنلاین، خراب و دگرگون می شود؛ بنابراین همواره سعی کنید تا ضمن بررسی نماد اعتماد یک سایت، به ضمانت و گواهی حسن انجام کاری که آن سایت به شما ارائه می دهد نیز اطمینان یابید.

 

جهت اطمینان و امنیت بیشتر در هنگام بررسی اعتبار یک سایت حقوقی آنلاین به نکات زیر توجه فرمایید:

 • آدرس سایت با آدرسی که در این صفحه معرفی شده یکسان باشد.
 • صفحه ای که مشاهده می کنید صفحه اصلی مرورگر شما باید باشد و نه یک عکس و تصویر از یک مرورگر (از این امر اطمینان حاصل نمایید)
 • آدرس این صفحه حتماً با vakiltel.com آغاز شده باشد.

 

موسسه وکیل تلفنی با مدیریت دکتر توکلی با بهره گیری از 18 سال تجربه؛ به تمامی هموطنان عزیز خانم و آقا در زمینه های مختلف حقوقی، مشاوره حقوقی پیشگیرانه و راهکار حقوقی تلفنی و ... ارائه می دهد. افراد می توانند با استفاده از این امکانات در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل حقوقی خود را حل کنند و از صرف هزینه های مالی هنگفت بپرهیزند؛ (البته جان شما نیز به علت تماس فیزیکی کمتر با محیط عمومی آلوده به کرونا بیشتر در امان خواهد بود).

 

اولین بنیاد حقوقی وکلای آنلاین 24 ساعته ارزان و تضمینی در ایران کجاست؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

سرویس حقوقی آنلاین برای اولین بار در ایران چه زمانی راه اندازی شده است؟ وکیل تلفنی به عنوان اولین موسسه ی حقوقی آنلاین در کشور است که همگام با اولین طلیعه های اینترنت در ایران راه اندازی شده است؛ این مجموعه با هدف خدمت رسانی نا محدود در زمینه های حقوقی و آشنایی افراد با مسائل حقوقی راه اندازی شده و تا به امروز به مردم خدمات فراوانی در زمینه ی حقوق ارائه کرده است.

این موسسه به عنوان اولین نهاد در زمینه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین بوده و وکلای بسیاری تمایل به عضویت در این موسسه داشته اند؛ لذا موسسه با ایجاد آزمون های تخصصی و اعمال فیلترهای دشوار بیش از هزار وکیل پایه یک دادگستری حرفه ای و نمونه را با تخصص های گوناگون در امور حقوقی از سراسر ایران انتخاب کرده است تا بدین وسیله خدمات حقوقی را به شکل شبانه روزی با هزینه ای مقرون به صرفه را در اختیار افراد جامعه قرار می دهد.

 

وکیل آنلاین چه موضوعاتی مشاوره حقوقی می دهد؟

 

online lawyer different services

حل فوری و آنلاین تمامی مشکلات حقوقی به صورت 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی آنلاین نیاز به زمان و مکان خاصی ندارد، افراد می توانند در هر موقعیتی در ارتباط با موضوعات مختلف از وکیل آنلاین کمک بگیرند که این موارد شامل:

 

مشاوره حقوقی ملکی با وکیل آنلاین ملکی و املاکی 

 

بریده از توصیات بانوی وکیل در خصوص دعاوی رایج ملک و املاک

 

مشاوره حقوقی ملکی به دسته ای از دعاوی اطلاق می شود که در مجموعه ی دعاوی حقوقی کیفری دسته بندی می شود این دعاوی در زمینه ی املاک و مستغلات است. در این حیطه موضوعات مختلفی است که اکثر مردم از آن ها بی خبر هستند و اطلاعی در این زمینه ندارند با استفاده از مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی این امکان را خواهید داشت که در زمینه های دعوای الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به ایفای تعهد، خرید ملک , فروش ملک ,اجاره ملک , خلع ید و تقسیم و افراز املاک مشاع گرفته، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی، اطلاعات و راهکارهایی را کسب کنند.

 

مشاوره حقوقی ثبتی با وکیل آنلاین ثبتی

 

whatsapp dowry legal advice

 

ممکن است شما جزو آن دسته از افراد باشید که در زمینه ثبت شرکت ، تغییرات شرکت، انحلال شرکت، ثبت برند ، ثبت طرح صنعتی، ، رتبه بندی شرکت ها ، خرید و فروش و ... نیاز به مشاوره دارید با استفاده از مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین در رابطه با مشکلات خود راهکارهای مناسبی را در جهت روند دادرسی پرونده تان کسب کنید.

 

مشاوره حقوقی خانواده با وکیل آنلاین خانواده

 

بریده ای از سخنان بانوی وکیل در خصوص یکی از رایج ترین دعاوی خانواده در سال 99

 

بی شک مشاوره حقوقی خانواده یکی از پرمخاطب ترین دعاوی حقوقی به شمار می رود با توجه به این مطلب باید عنوان کرد که بیشتر افراد اعم از مرد و زن نسبت به حقوق خود اطلاعات صحیحی ندارند. مسلما افراد دعاوی حقوقی خانوادگی بیشتر از هر دعاوی دیگر حقوقی از حقوق خود بی اطلاع هستند در مشاوره حقوقی آنلاین ویژه این امکان را دارید که سوالات حقوقی خود را مطرح کنید برخی افراد به ویژه خانم ها تمایل دارند که با وکیل های خانم مشورت کنند با مراجعه به وکیل آنلاین شما این حق انتخاب را دارید که در زمینه ی، انواع طلاق، دادگاه، دعاوی، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، نفقه، فرزند خواندگی، تقسیط مهریه، توقیف اموال ، طلاق یکطرفه و غیره مشورت با وکیل زن یا مشورت با وکیل مرد را انتخاب کرده و آسودگی خاطر از خدمات و راهکار آنلاین حقوقی بهره مند شوند.

 

مشاوره حقوقی کیفری با وکیل آنلاین کیفری

امکان مشاوره حقوقی کیفری، در بیشتر اوقات افراد در زمینه ی دعاوی کیفری دچار ابهاماتی می شوند که درک آن برای آن ها سخت است از همین رو وکیل آنلاین اقدام به ایجاد وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی در ارتباط با جرائم کیفری کرده است. افراد می توانند در هر ساعت از شبانه روز در جهت رفع ابهام و امکان پرسیدن سوالات حقوقی در این زمینه را کرده است.

 

مشاوره حقوقی انحصار وراثت، ثبت احوال و ... با وکیل آنلاین ارث و میراث

 

قتل پدر پولدار (توصیات خانم وکیل آنلاین ما در خصوص این معضل شایع موروثی)

 

یکی دیگر از دعاوی حقوقی که می توانید در ارتباط با آن از وکیل آنلاین کمک بگیرید. مشاوره در زمینه انحصار وراثت است؛ در صورتی که در اموری مانند اصلاح تاریخ تولد، حذف نام همسر مطلقه یا فوتی ، حذف کلمات زائد، غیر ضروری و یا ناشی از اشتباه در اسناد سجلی اشخاص، اصلاح نام و ... با بهترین وکیل تلفنی در این زمینه در هر ساعت از شبانه روز مشورت کرده و راهکارحقوقی را آنلاین را دریافت کنید.

 

وکیل آنلاین در کدام شهر مشاوره حقوقی می دهد؟

 

First online advocacy service on the internet of Iran

مشاوره حقوقی آنلاین با بهترین وکیل شهرتان

 

متقاضیان استفاده از وکیل آنلاین همواره این پرسش را دارند که وکیل آنلاین در چه شهرهایی امکان مشاوره حقوقی را به وجود آورده اند. با توجه به مشغله های امروزی و مشکلاتی که در کلان شهرها وجود دارد این موسسه امکان مشاوره حقوقی در شهرهای مختلف را به وجود آورده که در ادامه به چند نمونه از آن ها اشاره خواهیم کرد.

 

 

وکیل آنلاین تهران ارزان و تضمینی 24 ساعته

همه ی ما تقریبا یکبار در زندگی مان با مشکلات و مسائل حقوقی برخورد خواهیم کرد. با توجه به سختی های زندگی در تهران از قبیل ترافیک بالا، هزینه های سرسام آور، مشغله های زیاد وکلای دادگستری نیز همگام با پیشرفت های اینترنت و دنیای مجازی امکان مشاوره حقوقی با مشورت آنلاین با وکیل همچنین امکان مشورت با وکیل تمام وقت تلفنی را به وجود آورده است. با استفاده از این امکانات دیگر نیاز نیست مسافت های طولانی را طی کرد و هزینه های زیادی را صرف کرد شما با استفاده از وکیل آنلاین در تهران، شماره تلفن بهترین وکیل تهران را در زمینه های مختلف جزائی و کیفری خواهید داشت. می توانید به واحد مشاوره حقوقی شعبه تهرانمیدان انقلاب / ابتدای کارگر جنوبی / کوچه رشتچی / پلاک ۱۴ / طبقه اول / واحد ۳ مراجعه کنید.

 

وکیل آنلاین اصفهان ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

 

online lawyer concept

اورژانس وکالت ارزان و تضمینی 24 ساعته آنلاین

 

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که خیلی سریع نیاز به ایجاد ارتباط با یک مشاور حقوقی آنلاین در اصفهان داشته باشید. وکیل تلفنی برای رفاه حال متقاضیان اقدام به تاسیس شعبه وکیل آنلاین در اصفهان کرده است.در صورت بروز هر مشکل در زمینه حقوقی می توانید پرسش های حقوقی خود را به شکل آنلاین نزد مشاور حقوقی و بهترین وکلای پایه یک اصفهان پرسیده و پاسخ خود را دریافت کنید. مشاوره حقوقی آنلاین با کمترین هزینه ها به افراد امکان می دهد، که بهترین تصمیم ها را در امور حقوقی بگیرند.

 استفاده از مشاوره آنلاین به شما این امکان را می دهد تا از یک راه درست و به شکل معتبر و کارآمد به اطلاعات حقوقی دسترسی خواهید داشت. در برخی موارد افراد به علت کمبود وقت و اضطرار امکان مراجعه حضوری به وکیل را نخواهند داشت با استفاده از خدمات وکیل تلفنی اصفهان استفاده کنید. افراد می توانند در هنگام با یک مشکل حقوقی یا پرونده با استفاده از مشاوره حقوقی سریع به شیوه آنلاین از پیچیده شدن و شدت یافتن مشکل و همچنین افزایش هزینه های دادرسی و دعاوی رهایی پیدا کنند.

آخرین نکته ای که در ارتباط با مشاوره حقوقی آنلاین در اصفهان می توانیم به آن اشاره کنیم این بوده که افراد بدون زحمت به تجربه و امکانات یک وکیل عالی همچنین مشاوره ی حقوقی به روز در رابطه با دعاوی حقوقی مختلف دسترسی داشته باشند.

 

وکیل آنلاین شیراز ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

 

با توجه به اینکه شیراز یکی از کلان شهر های ایران است و بالطبع پرونده های حقوقی نیز در این شهر از شمار بالایی برخوردار است. با توجه به اینکه امروزه تکنولوژی در همه ی جنبه های زندگی افراد رسوخ کرده است دنیایی وکالت و حقوق نیز از این قافله عقب نمانده است و امروزه شاهد مشاوره حقوقی و خدمات وکیل آنلاین در شیراز هستیم، این امر نیز به عنوان یک پیشرفت به شمار می آید. وجود این خدمات باعث می شود که مسیر ارتباطی با وکلای مجرب آسان شده ، افراد بدون وجود موانع معمول مانند تعیین وقت، صرفه جویی در زمان و هزینه ها بدون محدودیت با وکلای پایه یک دادگستری ارتباط خواهند داشت. خدمات مشاوره ی آنلاین به افراد این امکان را می دهد تا با استفاده از فضای مجازی بدون هیچ مانعی با وکلای مورد نظرشان ارتباط داشته و مشکل خود را مطرح کنند.

توجه داشته باشید که استفاده از خدمات آنلاین برای پاسخگویی به امور حقوقی و آشنایی با روند دعاوی مناسب است اما بعضی موارد وجود دارد که حتما باید به شکل حضوری به وکیل مراجعه کرد که در صورت نیاز در مشاوره حقوقی آنلاین این مسئله گوشزد می شود.

 

online lawyer in every city of Iran

وکیل آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته

 

 

نحوه ارتباط با بهترین وکلا از طریق واتساپ

گارانتی و تضمین مشاوره حقوق در موسسه حقوقی وکیل تلفنی

نحوه اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری

پرسش ها و پاسخ های رایج در مورد وکیل تلفنی

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

اسلام
اصلا خوب نبود جوابمو نمیدونستن گفتن ارسال میشه بعد که پیگیر شدم گفتن باید دوباره تایم بخرید
سلام با توجه به وضعیت بیماری واین موسسه کار بسیار خوبی انجام دادن ک بدون مراجعه به بیرون نیازهای حقوقی مارا با بهترین مشاوران خودرفع کردن.بسیار ممنون از خدمات ارزندتان
خدمات مشاورتون بسیار خوب و عالی هستش ،قیمت مقرون به صرفه و اینکه با خیال راحت ساعت 3 شب میتونیم از مشاوره حقوقی شبانه روزیتون استفاده کنیم بسیار عالی هست وکیل تلفنی ممنونم
در بعضی موارد ما نیاز به یک وکیلی داریم که هم ازش فورا مشاوره بگیریم وهم ارزان قیمت باشد و سایت وکیل تلفنی این خدمت را فراهم کرده است تا کاربران به راحتی بتوانند با وکیل متخصص از طریق تلفن ویا به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند
سلام وقت شما بخیر بسیار عالی و جامع بهتره اگه سوالتون طولانیه و پاسخش همطولانیه از مشاوره تلفنی استفاده کنید و آنلاین رو فقط برای سوالات کوتاه و جواب های مختصر استفاده کنید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی این مجموعه با ارائه روش های نوین وکارآمد کمک بسیار زیادی به کاربران گرامی در جهت رفع مشکلات حقوقی ایشان می نماید که من جمله انجام خدمات انلاین وکالت که در شرایط کرونا با توجه به خطر ابتلای سریع افراد واقعا ایده نو وجذاب وکاربردی می باشد چرا که کاربر با کمترین هزینه بهترین خدمات را دریافت می کند .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ آماده ارائه مشاوره در این خصوص هستم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي درخصوص مشاوره و خدمات حقوقي توصيه مي شود قبل از هر اقدام در موضوع و معامله اي با وكيل مجرب و متخصص در آن مورد مشاوره داشته باشيد كه وكيل تل موجب سهولت اين امر گرديده است موفق و پيروز باشيد در پناه حق
سلام جای تشکر وتقدیر از موسسه است که این امکان را فراهم آورده که هر شخصی در سریع ترین زمان به وکیل مورد نیاز ومرتبط با مشکل خود دسترسی پیدا کند من تا کنون چند بار خودم از موسسه مشاوره گرفته ام و شخصا از یک آقایی به اسم فراهانی مشاوره می گیرم وخیلی راضی هستم به دوست ها وفامیل هم موسسه وایشون را معرفی کردم
مشورت با وکیل هرگز باعث پشیمانی نمی شود افراد بخاطر عدم آگاهی همیشه راه درست را به اشتباه می روند که باعث میشود در اکثر مواقع ضررهای غیر قابل جبرانی متحمل شوند اما اگر از ابتدا با وکیل مشورت و همفکری می کردند به بهترین نحو در حل مشکل موفق می شدند موسسه وکیل تلفنی با وکلای مسلط در تمام امور بهترین خدمات را به کاربران ارایه می دهد جمشیدی وکیل موسسه
بسیار عالی قابلیت دسترسی سریع و آسان و بالاخص ارزان از جمله دغدغه های افراد جامعه است ک موسسه وکیل تلفنی اون رو به خوبی حل کرده
سلام. تاریخ قرارداد ما به اتمام رسیده و مستاجر من خونه رو خالی نمیکنه و میگه که ستاد کرونا اجازه داده به ما مستاجرین که تخلیه نکنیم. من با سایتتون آشنا شدم و یک مشاوره حقوقی تلفنی از وکیل متخصص امور موجر و مستاجر گرفتم. واقعا کلامشون حق بود و دستشون پر برکت برای من. و مشکلم الان حل شده
عرض سلام و ادب و سپاس فراوان از مجموعه موسسه حقوقی وکیل تلفنی که با ارائه مطالب مفید و کاربردی سعی در افزایش دانش حقوقی مردم دارند با آرزوی کامیابی روزافزون
با سلام خدمت کاربران عزیز و گرامی.وکیل آنلاین ایده جدید هزاره سوم است که با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی امری اجتناب ناپذیر است که ما ارتباط وکیل و موکل را صرفا در قالب حضوری محصور نکنیم و بتوانیم از این ظرفیت انلاین به خصوص با بروز بیماری منحوس کرونا استفاده کنیم که موسسه وکیل تلفنی این موقعیت را به خوبی فراهم کرده است و مسیله دیگر هزینه های مشاوره است و با کمی دقت در هزینه های بیرون موسسه می توان تفاوت های عمده را دریافت.موفق بلشید مسیح اقاداودی وکیل موسسه وکیل تلفنی کد وکیل ۲۰۵۵۴ در خدمت شما عزیزان هستم.
بسیار خوب
سلام خسته نباشید من از مشاوره آنلاین موسسه وکیل تلفنی استفاده کردم اما زیاد راضی نبودم، تا بیام سوالمو تایپ کنم وقتم تموم شد. چجوری میتونم از مشاوره تلفنی استفاده کنم؟

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی