موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل متخصص پیش فروش

وکیل متخصص پیش­ فروش

متاسفانه، با در نظر داشتن مسائل و مشکلات پیش ­فروش ­ها و پیش­ خریدها در کشور، بالاخص در سال ­های اخیر؛ برای مثال، پیش ­فروش ­های شرکت­ های خودروسازی بزرگی چون ایران­ خودرو و سایپا یا پیش ­فروش ­های املاک دولتی چون مسکن مهر و...؛ هم چنین با گسترش دعاوی مختلفِ متعاقبِ پیش ­فروش­ های مذکور یا دعاوی فی­ما­بین متعاملین و...، لزوم تخصصی شدن خدمات حقوقی در این حوزه و برخورداری از مشاوره و وکالت یک وکیل متخصص پیش ­فروش، به روشنی مشخص می­ گردد؛ از این رو نیز بر آن شده ایم تا در ادامه این مقاله لزوم دریافت مشاوره از وکیل متخصص پیش فروش را مورد بحث و بررسی گسترده قرار دهیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

فوری ترین راهکار برای حل دعاوی ملکی تان را از وکیل تلفنی بخواهید (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

وکیل متخصص پیش­ فروش کیست و چگونه می ­توان با ایشان ارتباط داشت؟

 

professional lawyer of presell affairs

مشاوره فوری با وکیل متخصص پیش فروش املاک

 

وکیل متخصص پیش فروش، کارشناس حقوقی متبحری است که ضمن برخورداری از عنوان وکالت پایه یک دادگستری، در خصوص دعاوی گوناگون پیش فروش و پیش خریدِ انواعِ اموال، موفق به تحصیل تجربه و کارآزمودگیِ درخوری، در زمینه مذکور گردیده است.

هم­ میهنان گرامی، می ­توانید به صورت 24 ساعته از طریق موسسه حقوقی وکیل تلفنی با مشاوران حقوقی و وکیل متخصص پیش فروش ارتباط داشته باشید و تمامی دعاوی و مسائل حقوقی خود در این رابطه را با ایشان مطرح نموده و با دریافت راهکارهای حقوقی لازم، به طور تضمینی حل مسئله نمایید.

 

توجه: به علاوه موارد فوق، شما می ­توانید جهت طرح هرگونه پرسش و پاسخ فوری حقوقی، از طریق دریافت مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین، سوالات حقوقی خود را طرح نموده و در هر زمان و هر مکان، مشاوره حقوقی تخصصی و تضمینی دریافت نمایید.

 

در چه مواردی باید حتما از یک وکیل متخصص پیش­ فروش مشاوره بگیریم؟

 

 

اصولاً، توصیه تمامی متخصصان و کارشناسان حقوقی به عموم افراد، اخذ مشاوره حقوقی و اعطای وکالت به وکلای مربوطه، در هنگام رویارویی با مسائل و دعاوی است. مستحضر هستید که امور حقوقی، از مرحله حدوث تا زمان اقدام، پیگیری و حتی پس از اثبات نتیجه، با پیچیدگی­ های بسیاری اعم از مفاهیم و موضوعات حقوقی تا تعیین مسیر پیگیری و رجوع به مَراجع دارای صلاحیت و... برخوردار هستند. مضاف بر پیچیدگی ­ها و سردرگمی ­های ناشی از عدم آگاهیِ حقوقیِ افراد غیر متخصص، بایستی، بروز پیامدهای مدت­ دارِ هر اقدامِ انجام شده را نیز اضافه نمود.

نکته: دعاوی پیش فروش نیز واجد جنبه ­های فوق ­الذکر هستند؛ جدای از آن ارتباط مستقیمی با موضوع معاملات، قراردادها و متعاملین دارند که بحثی تخصصی است و لزوم مداخله وکیل متخصص  را به جدیت می­  طلبد.

جهت شرح بیشتر، صِرف ملاحظه دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی در پیش فروش ­ها، جزئیات اسناد و مدارک لازمه آن، دعاوی مربوط به بطلان قراردادها، دعاوی صوری، دعاوی مربوط به فرار از دیون، دعاوی مربوط به فسخ، دعاوی مربوط به پرداخت انواع اقساط، دعاوی مربوط به پرداخت ثمن معاملات، دعاوی مربوط به خیارات مانند غبن در معاملات و... کافی است تا بایستگی مشاوره و برخورداری از وکالتِ وکیل متخصص پیش فروش، مبرهن گردد.

 

مزایای دریافت مشاوره از وکیل متخصص پیش ­فروش چیست؟

 

Benefits of taking legal advice with professional Presell lawyer

مشاوره پیش فروش فوری و ارزان قبل از پیش فروش

 

مزایای اخذ چنین مشاوره ­ای به دو بخش قابل تقسیم است:

 1. چنانچه مشاوره مذکور، پیش از اقدام به خرید یا فروشِ مال باشد: مسلماً، افراد با بروز مشکلات و مسائل حقوقی کمتری در آینده مواجه خواهند شد؛ چراکه قواعد انجام و تحقق یافتنِ امور مدنظر را به صورت اصولی، از متخصصِ حوزه امر، دریافت نموده اند.

 

 1. لیکن چنانچه پس از انجام امرِ پیش خرید یا پیش فروشِ مال باشد: طبیعتاً، افراد با دعاوی خاصی روبرو هستند که در خصوص آن، دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی  و ارائه وکالتِ وکیل متخصص پیش فروش ضروری می ­نماید؛ وکیل مزبور، در چنین شرایطی این امکان را برای افراد فراهم می ­سازد تا با سرعت بیشتر و صرف هزینه ­های کمتری مشکلات و مسائل حقوقی حادث شده را مرتفع سازند.

 

در این رابطه، می ­توانید مشاوره حقوقی پیش فروش اموال را با وکلای خِبره مجموعه وکیل تلفنی، همچون وکیل آنلاین پیش فروش آپارتمان یا دیگر وکلای متخصص انواع پیش فروش­ها، تجربه نمایید؛ در صورت بروز مسائل واجد فوریت و امور اضطراری نیز می ­توانید نسبت به اخذ مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته اقدام فرمایید.

 

وکلای متخصص پیش فروش در موسسه وکیل تلفنی چه خدمات حقوقی ارائه می ­دهند؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

این امکان برای هم­ میهنان گرامی فراهم گردیده است تا خدمات حقوقی مجموعه وکیل تلفنی را با ارائه مشاوره حقوقی پیش فروش در زمینه پیش ­فروشِ اموال مختلف (املاک، خودرو، ماشین ­آلات و...)، خدمات نگارشی (اوراق مرتبط با پیش فروش، قراردادهای پیش فروش، نظارت بر قراردادها و نگارش آن و...)، خدمات مشاوره ­ای و وکالتی از طرح دعاوی تا پیگیری و اجرا و ...، توسط وکلای زبده و کارآزموده این مجموعه تجربه نمایند.

هم­چنین، می­ توان جهت دریافت آموزش گام به گام پیش فروش اصولی اموال و اخذ مشاوره آموزش پیش­ فروش با وکیل متخصص پیش فروشِ مجموعه حقوقی وکیل تلفنی، از طریق وب­سایت مجموعه یا به طرق تلفنی و آنلاین و حتی حضوری اقدام نمود.

 

توجه (مهم): این مجموعه، ضمن همکاری با بیش از 1000 وکیل متخصص زن و مرد در زمینه ­های گوناگون حقوقی، در جهت افزایش دسترسی هم­ میهنان عزیز به خدماتِ حقوقیِ تخصصی، اهتمام تام دارد؛ از این رو، به منظور اخذ مشاوره و یا اعطای وکالت به وکیل متخصص پیش ­فروش نیز، در هر ساعت از شبانه ­روز، صِرف دسترسی به یکی از وسایل ارتباط جمعی کفایت می­ نماید.

 

هزینه دریافت مشاوره حقوقیِ پیش ­فروش در وکیل تلفنی به چه میزان است؟

 

legal advice cost of presell

وکیل دعاوی پیش فروش آنلاین و 24 ساعته

 

در چارت هزینه ­های ابتدای صفحه، ملاحظه می­ فرمایید که هزینه مربوط به مشاوره­  های حقوقی مزبور، بسیار ارزان بوده و با تضمین کیفیت مجموعه حقوقی وکیل تلفنی همراه می ­باشد.

علاوه بر چارت مربوط به هزینه ­ها، کاربران گرامی می­ توانند، در کادر آبی رنگی که در میانه های صفحه وجود دارد، بر روی تصویرک مرتبط، کلیک نموده و به صورت مستقیم وارد قسمت چارت ­های ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص امر شوند تا در خصوص میزان هزینه ­های مشاوره با کارشناسان و وکلای وکیل تلفنی، اطلاعات لازم را اخذ نمایند.

هرچند که صَرف حداقلِ هزینه ممکن و دریافت حداکثر کیفیت، یک اولویت عقلایی همگانی است؛ لیکن بایستی مدنظر داشت که در قیاس با عواقب مدت­دار و بعضا پایان­ ناپذیر و غیر قابل جبرانِ اقداماتی که از عدم آگاهیِ تخصصی نشأت می ­گیرند، رجوع به متخصصان کاردانِ هر حوزه و صَرف هزینه در این خصوص، نه­ تنها کمترین هزینه مصروف شده، بلکه در حقیقت بهترین سرمایه ­گذاری همراه با بیشترین بازده است.

 

لب کلام

 • حداقلِ منفعت عایدی از این اقدامِ بخردانه، پیشگیری از وقوع نتایج نامطلوب، اتخاذ تصمیمات آگاهانه و بکارگیری اقدامات موثرِ کارشناسی شده است که نتیجه مستقیم آن بروز وقایع تحت اراده و اختیار و یا حداقل، قابل پیش­ بینی است.

 

 

بهترین راه پیش فروش آپارتمان ها

بهترین راهکار ها برای ضمانت وام مسکن

همه چیز در مورد ملک وقفی

مشکلات پیش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

راه های ساده و کاربردی ابطال فروشنامه

اثبات مالکیت یک ملک بدون سند مالکیت

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام امروز با هماهنگی موسسه وکیل تلفنی ،وکیل متخصص در زمینه پیش فروش به محل انعقاد قرارداد اومد و با خیال راحت قرارداد پیش فروش را امضا زدم
قراردادهای پیش فروش در سال ۹۷ تنظیم شده و الان سازنده دبه در اورده میگه پول بیشتری میخاد چطور میشه با وکیل پیش فروش صحبت کنم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی