موسسه وکیل تلفنی

 • سبحان پورسلیمانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴:۴۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۵۱:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۶
 • شیرزاد سیفی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۱۵:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۴
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۴۲:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۴
 • علی عسگری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۴۹:۵ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۵۳:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۳۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • امین رضا گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • امیر بیرامی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۴۳:۲۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۲
انجمن وکیل تلفنی

انواع روش های مشاوره حقوقی

انواع روش ­های مشاوره حقوقی

انواع روش ­های مشاوره حقوقی و چگونگی آن، از امکاناتی است که یک مجموعه حقوقی هدف مند، جهت رفاه حداکثری مراجعین خود مدنظر می ­گیرد؛ جهت شرح بیشترِ چراییِ انواع روش­ های مشاوره حقوقی، توجه به این امر کفایت می ­نماید که با وجود چالش ­ها و مسائل متعدد افراد در رویارویی با دعاوی حقوقی مختلف و ضرورت برخورداری از تخصص علمی و تجربی کارشناسان حقوقی در برخورد با مسئله و راهکاریابی حقوقی، اخذ مشاوره حقوقی بدیهی است؛ در حقیقت، دلیلی که افراد را جهت اخذ و تجربه انواع مشاوره حقوقی با وکلای زبده ترغیب می­ نماید، روش های دریافت آسان مشاوره حقوقی ارزان است که در ادامه مطلب نیز شرح و بسط این موضوع خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی زیر را اکیداً مشاهده فرمایید.

 

مشاوره تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری (توصیات بانوی وکیل ما در این خصوص)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

روش ­های دریافت مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری در وکیل تلفنی

 

different methods of having legal advice in vakitleri

وکیل داگستری آنلاین و ارزان 24 ساعته 

 

مشاوره­ های حقوقیِ وکیل تلفنی، به روش حضوری و غیرحضوری است؛ مشاوره­­ های غیرحضوری، بالاخص در دوران اخیر شیوع کرونا، از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و به دو صورت امکان­ پذیر است:

 1. روش آنلاین: ابتدا بایستی در وب­سایت وکیل تلفنی ثبت نام نمود؛ پس از اخذ نام کاربری، به صورت کاملا رایگان، می ­توان به ثبت سوالات حقوقی مبادرت ورزید. سپس، وکلای متخصص سوالات مزبور را بازدید نموده، پاسخ حقوقی متناسب با مسئله را در اختیار کاربران قرار می ­دهند؛ برقراری تماس صوتی واتساپی با وکلا نیز امکان­پذیر است؛ کاربران گرامی می ­توانند در سراسر صفحاتِ وب­سایتِ وکیل تلفنی، کلمه تماس صوتی با واتساپ وکیل را مشاهده نموده، با کلیک یا لمسِ آن، تماس صوتی یا چت واتساپی با وکیل مدنظر را تجربه نمایند.

 

 1. روش تلفنی: برای مشاوره فوری ارزان و تلفنی 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری کافی است، جهت پرداخت یکی از هزینه ­های ارزان مندرج در چارت هزینه ­ای فوق، وارد درگاه پرداخت آنلاین شده، به یکی از روش ­های مذکور در جدول فوق، اقدام به پرداخت و سپس اخذ مشاوره نمایید؛ البته مشاوره حضوری نیز امکان­ پذیر است لیکن به دلایلی که خواهد آمد، بهره­ مندی از دیگر روش­ ها، توصیه می­ شود.

 

دریافت مشاوره­ های غیرحضوری موثرتر است یا مشاوره ­های حضوری؟

 

در اصل، تفاوتی در ماهیت روش­های مذکور نیست؛ حتی علیرغم باور عمومی، مشاوره­ های غیرحضوری واجد تاثیرگذاری بیشتری هستند؛ چراکه شما از ذهنی آزاد برخوردار خواهید بود و ضرورتی جهت رویارویی با دیگران نیست. بنابراین به راحتی می­توان مسائل حقوقی­تان را مطرح ساخته و با تمرکز کافی مشاوره حقوقی را تجربه نمایید.

توجه: هم­چنین می­ توانید جهت بهره­مندی از مشاوره حقوقی غیرحضوری، در هر مکانی یا هر زمانی از شبانه­روز یا با بروز فوریت، بدون هیچ محدودیتی، با وکلای متخصص، مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته داشته باشید. چه روی نیمکتی در پارک تکیه دهید یا روی کاناپه­ ای در منزل، اختیار با شما است تا در نهایت آرامش و حضور ذهن، خدمات حقوقی مدنظرتان را دریافت نمایید.

جهت بهره مندی از انواع روش­ های مشاوره حقوقی، چه مشاوره حقوقی حضوری یا غیرحضوری و انواع مشاوره حقوقی تلفنی ارزان یا مشاوره آنلاین با وکیل پایه یک و...، ارتباط با مجموعه وکیل تلفنی، کافی است.

 

بهترین روش توصیه شده مشاوره با وکیل تلفنی چیست؟

 

best advised way to take legal consultancy in corona

مشاوره حقوقی تلگرامی با وکیل پایه یک 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

بنابر مطالب فوق ­الذکر؛ مشاوره حقوقی حضوری، علیرغم خصوصیت حضوری بودن، امکان اختلالِ تمرکز ذهن افراد را به همراه دارد. افراد ممکن است در حضور وکیل، به طور فیزیکی حاضر باشند، لیکن ذهن ایشان با مسائل و جزئیاتی از محیط، شرایط، افکار، اصوات و...، مشغول باشد. چراکه تاثیر عوامل محیطی، بر ایجاد عدم تمرکز انکارناپذیر است.

امری که منجر به دوری از اصل موضوعِ مطروحه و عدم شرح نکات مهم و توجه به ضروریات پرونده می­ گردد.

نکته: توصیه مجموعه وکیل تلفنی به شما سروران گرامی، تجربه مشاوره حقوقی غیرحضوری با وجود امکان برقراری ارزان ­ترین تماس تلفنی است. چراکه علاوه بر کیفیت در ارائه مشاوره، غیرحضوری بوده، بسیار مقرون ­به صرفه است و شما می­ توانید در نهایت فراغت خاطر، در شرایطی مملو از راحتی و تمرکز، مشاوره مدنظرتان را تجربه نمایید.

 

مشاوره حقوقی به روش ­های مختلف، در چه زمینه ­های حقوقی صورت می­ پذیرد؟ آیا از اعتبار کافی برخوردار است؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

پیش از هر گفتاری، توجه سروران گرامی را در خصوص اعتبار موسسه وکیل تلفنی جلب می ­نماییم؛ چراکه این مجموعه، اولین و قدیمی ­ترین موسسه آنلاین خدمات حقوقی در سراسر کشور است که ضمن بهره ­مندی از همکاری و حضور متداوم وکلای کارآزموده و برخورداری از نماد اعتماد، همراه با ارائه ضمانت کیفیت و قیمت، بهترین خدمات حقوقی را ارائه می ­نماید.

حال آنکه انواع روش­ های مشاوره حقوقی قابل ارائه این مجموعه، در تمامی زمینه ­های تخصصی حقوقی اعم از مدنی، کیفری، خانواده، تجارت و... عرضه می­ گردد؛ موسسه وکیل تلفنی، با پژوهش­ های به عمل آورده در سالیان متمادی، توانسته است بهترین وکلا را در تخصص­های گوناگون حقوقی، انتخاب نموده و ایشان را در مجموعه خود گرد هم آورد تا کیفیت خدمات حقوقی و سهولت دسترسی را تقدیم یکایک هم­ میهنان ارجمند نماید.

برای اطلاع از کم و کیف انواع روش­های مشاوره حقوقی و طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی در زمینه ­های گوناگون، می ­توانید نسبت به اخذ مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین از وکیل آنلاین یا دیگر وکلای مجموعه، اقدام فرمایید.

 

آیا تمامی خدمات حقوقی وکیل تلفنی به مشاوره حقوقی ختم می­ شود؟

 

different Types of legal services in vakiltel.com

مشاوره حقوقی واتساپی فوری با وکیل متخصص

 

خیر؛ یکایک مشاوران حقوقی و وکلای متخصص مجموعه وکیل تلفنی، تا زمان حصول نتیجه قطعی و ختم مطلوب دعاوی حقوقی شما، با قاطعیت تمام در کنارتان می­ایستند و قویا دستانتان را می­فشارند؛ این گفته بدین معنا است که چنانچه شما نیازمند حمایت حقوقی یک وکیل در دادگاه­ به جهت همراهی خود باشید، وکلای مجموعه حقوقی ما، حتی اگر در گوشه و کنار ایران باشند، در طی یک پرواز، خود را به شما خواهند رساند تا در کنار شما بایستند و دعاوی حقوقی­تان را با ارزان ­ترین و منصفانه­ ترین قیمت ممکن، ضمن ارائه بهترین راهکارهای حقوقی مرتفع سازند.

بنابراین، تمامی امورات حقوقی در وکیل تلفنی، نه صرفاً به مشاوره حقوقی، بلکه به ارائه کلیه خدمات حقوقی ممکن با انواع روش­ های مشاوره حقوقی، وکالتی و... محقق می­ گردد.

جهت آگاهی از تنوع خدمات حقوقی موسسه وکیل تلفنی، برخورداری از مشاوره واتساپی با وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی اسکایپی با وکیل متخصص در امور حقوقی خاص، مشاوره حقوقی تلگرامی و... را به منظور بررسی و تجربه سهولت و کیفیتِ ارائه خدمات حقوقی مذکور و بهینه بودن زمان و هزینه آن، به هم­ میهنان ارجمندمان توصیه می ­نماییم.

 

تماس تصویری با وکیل

تماس تصویری با وکیل پایه یک خانم و آقا

دریافت مشاوره در محل کار یا منزل

وکیل واتساپی

تضمین کیفیت تمامی خدمات حقوقی ما

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی