موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل برای مشاوره

وکیل برای مشاوره 

 

مشورت با اهل فن و افراد خبره امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. دریافت مشاوره در کلیه امور (از کوچکترین تا بزرگترین)، بسیار کمک کننده و راهگشا است. این مسئله در دنیای علم حقوق از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که کوچکترین اشتباه می تواند بزرگترین مشکلات را به وجود آورد. اما موضوعی که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که با هر کسی نمی توان مشورت کرد در مورد مشکلات حقوقی بهترین کار مشورت با وکیل است. امروزه وکلای بسیاری در ایران به حرفه وکالت مشغول هستند اما باید این نکته را در نظر داشت که براساس حساسیت موضوع خود وکیل را انتخاب کنیم. شاید بتوان پرونده طلاق را به یک وکیل تازه کار سپرد اما پرونده کلاهبرداری یا قتل را به هیچ عنوان نمی توان به یک وکیل با 2 سال سابقه کار سپرد و یک وکیل باتجربه و حرفه ای نیاز است. سوالاتی که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد این است که از کجا بفهمیم یک وکیل برای مشورت کردن مناسب است یا نه؟ اصلا یه وکیل خوب چه خصوصیاتی دارد؟ وکیل کاربلد برای مشاوره از کجا پیدا کنیم ؟ و ... برای رسیدن به پاسخ سوالات خود با ما همراه باشید

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل خوب چه کسی است؟

وکیل خوب وکیلی است که دانش حقوقی داشته و قابل اعتماد باشد. تمام دغدغه ذهنی اش رفع مشکلات حقوقی مردم باشد. سال ها تجربه حضور در محاکم قضایی داشته و کوله باری از تجربه را به همراه داشته باشد. 

 

یک وکیل خوب قدرت تحلیل مسئله بالایی دارد و هر مسئله حقوقی را با دقت موشکافی کرده و بهترین راهکار را ارائه می دهد. فقط به دنبال منافع مالی خود نیست بلکه کمک به مردم دراولویت قرار دارد. وکیل خوب وجدان کاری داشته و برای احقاق حق موکل خود تلاش می کند.  

وکیل خوب از کجا پیدا کنم؟

امروزه وکلای بسیاری مشغول به حرفه وکالت هستند اما مسئله ای که وجود دارد این است که ما باید متناسب با حساسیت موضوع وکیل خود را انتخاب نماییم. به عنوان مثال برای پرونده طلاق شاید یک وکیل با تجربه کاری 2 سال هم بتواند به ما کمک کند اما در پرونده هایی مانند قتل یا کلاهبرداری یک وکیل یا سابقه کاری بیش از 10 سال لازم است که تمام زیر و بم پرونده های کلاهبرداری را بلد باشد. پیدا کردن چنین وکیلی کار دشواری است. 

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی با در نظر گرفتن فیلترهای بسیار برای استخدام وکلای خود تمام سعی خود را کرده که فقط از وکلای متبحر و یا مشاورین حقوقی کاربلد در کادر خود استفاده نماید. فعالیت وکلای این موسسه مدام کنترل می شود تا بهترین خدمات به مردم عزیز ارائه گردد. برای دریافت مشاوره حقوقی از برترین وکلای ایران با شماره 09212242670 تماس بگیرید. 

 

وکیل برای مشاوره

 

نحوه دریافت مشاوره از وکیل 

برای دریافت مشاوره حقوقی با وکیل شما می توانید به روش های زیر اقدام نمایید :

- به وبسایت وکیل تلفنی مراجعه کرده و از چارت هزینه ها مدت زمان مورد نظر خود را انتخاب نمایید پس از واریز وجه فیش آن را به واتس اپ 09212242670 ارسال نموده و در کمترین زمان ممکن با یکی از برترین وکلای متخصص در حوزه مورد نظر خود مشورت نمایید 

 

- شما می توانید با شماره 02147625900 و یا 09212242670 تماس گرفته، موضوع خود را بیان نمایید و پس از واریز وجه در کمتر از 5 دقیقه با وکیل متخصص خود مشورت نمایید. 

 

در چه ساعتی می توان مشاوره حقوقی تلفنی دریافت کرد؟

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در موسسه حقوقی وکیل تلفنی هیچ محدودیتی وجود ندارد شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09212242670 تماس گرفته و از مشاوره با یکی از برترین وکلای ایران بهره مند شوید 

 

علاوه براین محدودیت مکانی هم برطرف شده است یعنی شما در هر نقطه از ایران و یا دنیا که باشید می توانید تنها با یک تماس با وکیل متبحر موردنظر خود مشورت نمایید. وکلای موسسه حقوقی وکیل تلفنی در تمامی ایام هفته حتی در ایام تعطیلات رسمی نیز در حال خدمت رسانی می باشد. 

 

 

ایا وکلای وکیل تلفنی قابل اعتماد هستند؟

مدیریت موسسه حقوقی وکیل تلفنی تمام سعی خود را کرده تا از وکلای پایه یک دادگستری و یا مشاورین حقوقی کاربلد با سال ها سابقه کار درخشان استخدام کند. علاوه براین به صورت روزانه بر عملکرد وکلا نظارت می شود علت این امر این است که اولویت و رسالت موسسه حقوقی وکیل تلفنی کمک به رفع مشکلات حقوقی مردم می باشد. 

هزینه مشاوره حقوقی 

هزینه مشاوره حقوقی به عوامل بسیاری بستگی دارد از جمله آنها می توان به پیچیدگی پرونده، تجربه وکیل و .. بستگی دارد. هزینه های مشاوره عمدتا به گونه ای است که خارج از توان اکثر مردم می باشد. موسسه حقوقی وکیل تلفنی شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه را مدنظر گرفته و براساس آن هزینه ها را به گونه ای در نظر گرفته است تا تمامی اقشار جامعه با هر سطح درامدی بتوانند از مشاوره حقوقی با وکیل بهره مند شوند و مشکلات خود را برطرف نمایند. 

مشاوره حقوقی انلاین و رایگان با وکیل 

برای دریافت مشاوره حقوقی انلاین و رایگان شما می توانید به وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه نموده سوال حقوقی خود را به صورت دقیق و کامل تایپ نمایید وکلا و مشاورین موسسه که در زمینه سوال شما تخصص دارند سوال را موشکافانه بررسی کرده و بهترین راهکار را برای شما ارسال می نمایند. 

 

مشاوره حقوقی 
هزینه مشاوره حقوقی انلاین 
مشاوره حقوقی با وکیل و مزایای آن 
لزوم مشاوره با وکیل 
درباره ما 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان و عزیزان ... در این برهه از زمان که مشکلات شدید اقتصادی دامنگیر مردم شده است وجود یک موسسه خوب که وکلای با دانشی را داشته باشد و به صورت متعدد و متنوع به مردم کمک کند واقعا ارزشمند است. ممنون بابت زحمات شما عزیزان .
سلام و ادب در وهله اول اشخاص برای این که بتوانند اقدام به طرح شکایت و درخواست رسیدگی به موضوع پرونده را از مرجع قضایی مطالبه کنند نیاز دارند تا از حقوقی یا کیفری بودن موضوع پرونده آگاهی پیدا کنند چرا که شما می‌بایست برای طرح شکایت حقوقی به دادگستری و برای طرح شکایت کیفری به دادسرا مراجعه کنید. از طرفی دیگر اهمیت و ضرورت این موضوع در رابطه با مراجعه به مشاور و وکیل برای انجام امور حقوقی و مشاوره حقوقی است از آنجایی که به طور معمول مشاورین حقوقی و وکلای پایه یک دادگستری از تخصص خاصی در حوزه‌های مختلف برخوردارند لذا شما وقتی نسبت به موضوع پرونده آگاهی پیدا می‌کنید و حوزه آن را در مورد حقوقی یا کیفری بودن برایتان مشخص می‌شود قاعدتاً می‌بایست در پرونده‌های حقوقی برای مشاوره حقوقی از مشاور حقوقی کیفری برای مشاوره کیفری از مشاور کیفری و در مراجعه به وکیل برای پرونده حقوقی به وکیل متخصص در پرونده‌های حقوقی و در پرونده‌های کیفری به وکیل متخصص در پرونده‌های کیفری می‌تواند حائز اهمیت باشد چرا که افرادی که در حوزه و موضوع پرونده شما دارای تخصص هستند می‌توانند به مراتب در نتیجه گیری و پیشبرد امور حقوقی شما اثرگذار باشند.
با سلام ثبت نام ارسال تیکت وکیل برای مشاوره مشورت گرفتن همیشه برای تصمیم های بزرگ و مهم بسیار اهمیت دارد. البته در موضوعات مختلف موضوعات که اهمیت چندانی هم ندارند مشورت کند ایرادی ندارد، اما برای موضوعات بسیار مهم مشورت لازم و ضروری می باشد. مشورت آنقدر اهمیت دارد که دین مبین اسلام در قرآن به آن تاکید کرده است. البته شما برای مشورت گرفتن در زمینه‌های مختلف نمی‌ توانید به به یک نفر مراجعه کنید و برای هر موضوعی باید به کسی مراجعه کنید که در آن زمینه اطلاعات لازم، دانش و تجربه داشته باشد؛ بهترین کار برای مشورت گرفتن این است که به وکیل برای مشاوره مراجعه شود
عرض سلام و ادب و احترام در راستای شروع فعالیت مجموعه وکیل تلفنی این مهم بدست آمده و این موقعیت فراهم که همه افراد در هر نقطه از ایران و در هر ساعت بتوانند مشکلات حقوقی خود را با وکلا مطرح کنند و از خدمات این مجموعه استفاده نمایند.
سلام وقت بخیر بابت سایت خوبتون که همواره مقالات و اطلاعات مفیدی منتشر میکنه ممنونم. در شهری که من ساکن هستم دسترسی به خدمات حقوقی فقط از طریق مراجعه حضوری به دفاتر وکلا آن هم با پرداخت هزینه های بالا مقدور است. اما بسیار خوشحالم که بعد از آشنایی با موسسه شما توانستم به صورت غیرحضوری و با هزینه هایی بسیار معقول و مقرون به صرفه با بهترین و مجرب ترین وکلایی که در کل کشور هستند مشاوره و مشورت داشته باشم. همه مشاورین بسیار با اخلاق و حرفه ای بودند و خیلی دوستانه و متعهدانه با کاربران صحبت میکنند. من بسیار از تجربه مشاوره با وکیل تلفنی راضی بودم و شمارو با دوستانم معرفی میکنم موفق و پیروز باشید
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
بسمه تعالی_با سلام و تحیت و عرض احترام خدمت شما.مسائل حقوقی امروزه یکی از مسائل مهم و اساسی زندگی شده است و هر کسی نیاز به مشاوره در این زمینه ها میباشد فلذا دستیابی آسان به این اطلاعات نعمت بزرگی است که موسسه وکیل تلفنی آن را محیا ساخته است.از زحمات شما کمال قدردانی را دارم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
ضمن سلام و عرض ادب محضر همکاران‌محترم و کاربران‌گرامی ، کمال تشکر و قدردانی را از مجموعه موسسه وکیل تلفنی به دلیل ارایه مطالب ارزشمند علمی و حقوقی دارم. کاربران گرامی می توانید در هر ساعت از شبانه روز با تماس با موسسه وکیل تلفنی از مشاوره حقوقی وکلا و مشاورین حقوقی محترم و زبده موسسه بهره مند شوید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .در جامعه امروزی با توسعه روز افزون اینترنت ووسایل ارتباطی نیاز به انجام امور مربوط به مسائل حقوقی وتنظیم دادخواست و... بسیار افزایش پیدا کرده ودر همین راستا سایت ها واپلیکیشن هایی همچون وکیل تلفنی کمک بسیار شایان به سهولت در دسترسی به پاسخ سوالات حقوقی ونیز دسترسی سزیع وبا کمترین هزینه جهت نگارش انواع دادخواست های حقوقی می نماید .با تشکر ویژه از دکتر توکلی که در امر اشتغالزایی در این حوزه فعالیت بسیار ارزنده وارزشمندی داشته اند .
بهرنگ محبوبی: درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
با کمترین هزینه تلاش میکنند. بنده و دوستانم روزانه از سایت موسسه دیدن و از مطالب بسیار مفید آن استفاده میکنیم . هزینه های بسیار زیاد و بیکاری باعث شده که مردم نتوانند از پس هزینه وکلا بر بیایند و در اینجا نقش و حضور موسسه پر رنگ تر میشود. با سلام خدمت کاربران گرامی.رجوع هر فرد عامی به خبره و کارشناس در هر زمینه ای یک امر بدیهی و عقلی است که یا افراد باید خود به مقام اجتهاد در هر امری برسند تا بتوانند خود تصمیم بگیرند یا از فرد دیگری اطلاعات مورد نیاز را کسب کنند پس رجوع به اهل خبره یا ضرورت عقلی است وقتی هر یک از ما بیمار می شویم به متخصص این امر رجوع می کنیم اگر بخواهیم خود در این مورد دکتر خود باشیم باید با طی سالیان متمادی کسب علم به نوعی متخصص شویم اما خوب هر فردی شاید این قابلیت را نداشته باشد برلی همین لاجرم باید برای کسب اطلاعات مورد نیاز به اهل ان حرفه رجوع کرد در امور حقوقی هم مشاوره گرفتن بالتبع ضروری است در فقدان قانون ضروری وکالت اجباری همه افراد می بایت قبل از هر اقدام حقوقی و کیفری مشاوره بگیرد و چه بهتر بتواند وکیلی اخذ نماید چرا که مباحث چه حقوقی و چه کیفری لازمه اش آشنایی و تسلط بر این موارد است و از طرفی جنس این مباحث از آنجایی که با جان و مال و ابرو در ارتباط است پس خیلی مهم است که کار را به اهل ان حرفه بسپاریم گاهی یک هزینه اندک کردن خیلی بهتر از پا گذاشتن در مسائلی است که هیچ آگاهی از آن نداریم و ممکن است تبعات آن را به قیمت گذافی بدهیم. مشاوره با وکیل هم مانند هر امر دبگری به شما گرا می دهد که وضعیت پرونده شما در چه مرحله ای است همانند ان پزشکی که وضعیت جسمانی شما را به شما با تجویز دارو گوشزد می کند.برخی نکات تخصصی در هر پرونده هست که متخصص آن امر یعنی وکیل الزاما با آن برخورد کرده و از آن خبر دارد و شما هر چقدر کتاب هم بخوانید رویه ها باز هم متفاوت است.وکیل به شما کمک می کند تا آنچه را نباید در دادگاه بگویید و انچه باید ارائه کنید تا بتوانید پیروز باشید. موسسه وکیل تلفنی در خدمت تمامی عزیزان در هر زمینه ای می باشد.مسیح اقاداودی وکیل موسسه
سلام،وقت بخیر.با همت مدیریت کاردان سایت وکیل تلفنی به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته جهت ارائه مشاوره تخصصی در کلیه موضوعات‌ حقوقی،کیفری،خانواده و......در خدمت کلیه هموطنان عزیز هستیم.با احترام_فاطمه سلیمانی
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
وای چه قدر مشاوره با شما خوب بود وکیلتون مودب با سواد و توان تصور و تحلیل بسیار بالا جهت درک پرونده خروجی هم بسیار ایده آل و راضی کننده ممنون به خاطر راهنمایی ایشون
سلام شما می توانید انواع خدمات بسیار مهم حقوقی مثل نگارش دادخواست شکوائیه.لایحه.اظهارنامه وپاسخ انواع سوالات حقوقی خود را از موسسه وکیل تلفنی دریافت نمایید این خدمات راهنما وراهگشا حقیقتا به ارزان ترین قیمت عرضه می شوند .تسلط بر موضوعات.دقت.قدرت بیان واقناع.دقت در نگارش.مستند ومستدل و علمی بودن مطالب را همه دریافت کنندگان خدمات از آقای دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی تایید مینمایند کد وکالت۲۹۳۰۱
سلام و خسته نباشید من از خدمات مشاوره ای شما استفاده کردم و در کوتاهترین زمان ممکن متخصصین موسسه وکیل تلفنی با من تماس گرفتند و به طور کامل مرا راهنمایی کردند. از اینکه در تمام ساعات شبانه رور امکان مشاوره دارید هم کمال تشکر دارم. موفق باشید
با سلام خدمت کاربران گرامی.مشاوره حقوقی با وکیل این خاصیت را دارد که حداقل شما یک راه را ۱۰۰ بار آزمون و خطا نمی کنید و از همه مهم تر از حقیقت امر با خبر می شوید و درک می کنید که آیا در آن زمینه اصطلاحا محق هستید یا خیر و بعد از دریافت این امر درک می کنید که حالا چه شیوه هایی برای رسیدن به موفقیت باید طی کنید موسسه وکیل تلفنی این اپکان را با فراهم آوردن هزاران وکیل برای شما فراهم اورده است آنهم با قیمت های مناسب.موفق باشید.مسیح اقاداودی وکیل دادگستری کد وکیل ۲۰۵۵۴
بسیار جامع و عالی ممنونم
درود بر سایت وکیل تلفنی. واقعیتش من اولین بار که با سایت شما آشنا شدم خیلی اعتماد نداشتم نه به سایت و نه به مشاورین حقوقی و وکلاتون. به همین دلیل علی رغم اینکه موضوعم خیلی مهم و یک مقداری پیچیده و طولانی بود مشاوره تلفنی ۵ دقیقه ای درخواست کردم. این ۵ دقیقه همانا دائم المشتری شدن همانا....وقتی دیدم چقدر وکلاتون کاربلد وقابلند دیگه اطمینانم کامل شد. خداوند شما را اجر وافر دهد
سلام وقت بخیر خدمت مدیریت موسسه و امور محترم اداری و همه وکلا، نظر بنده در مورد موسسه وکیل تلفنی این است که با هزینه های رفت و امد و ترافیک سنگین شهرهای بزرگ همچون تهران، خدمات موسسه بسیار موثر در کاهش هزینه ها و افزایش راندمان کاری میباشد، لذا از شما بزرگوارن تشکر و قدردانی بعمل آورده و از آقای احسان والی وکیل کد 11617 رضایتمندی کامل اعلام می‌نمایم.
عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي ممنون از الطاف و زحمات شما بزرگواران امروزه با توجه به گسترش مسائل حقوقي و تجاري و ... أكثريتهم مردم نيازمند دريافت مشاوره و خدمات حقوقي مي باشند موفق و سربلند باشيد
با سلام خدمت مجموعه وزین وکیل تلفنی مطلب نگارش شده مطلب بسیار مفیدی برای کاربران گرامی می باشد ولزوم اخذ مشاوره در تنظیم دادخواست وشکواییه ویا قرارداد ها بسیار لازم وضروری بوده وچنانچه فردی مشاوره درستی قبل از انجام چنین اموری انجام دهد کمک بسیاری به وی در این زمینه می نماید .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت 15214 جهت آماده مشاوره در خدمت کاربران گرامی هستم
ساعت ۴صبح با وکیل موسسه وکیل تلفنی مشاوره داشتم و برای من لایحه نوشته شده و به صورت تایپ شده ارسال شد✅
مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی بسیار خوب است و وکلای آن با صبر و شکیبایی جواب مردم را می دهند.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی