موسسه وکیل تلفنی

 • سارا الهویسی نیت گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۵۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴
 • حسین صمیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • محسن رسولی محسن رسولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • میلاد ونارچی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۱۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • حسن رستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۲:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • بهروز بهروزحسن پور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۳۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • وجیح اله سالاری وجیح اله سالاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۲:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • الیاس عرفانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۵:۵۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • غزل فیضی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
 • مظاهری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۴۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل طلاق توافقی غرب تهران

وکیل طلاق توافقی غرب تهران

عشق، شاید، زیبا ترین واژه جهان برای افراد مرفه و بی درد دنیا باشد؛ انسان ها وقتی به نیمه گمشده خودشان می رسند، معنای واقعی عشق را بهتر درک می کنند؛ اما گاهی اوقات زندگی عاشقان بر وفق مراد نیست و یا حتی آن دو نفر تصور عشق را در زندگی با هم داشته اند و پس از مدتی متوجه شده‌اند هیچ‌گونه تفاهمی برای زندگی مشترک بین آن ها وجود ندارد؛ در مقابل کلمه ازدواج، کلمه طلاق قرار دارد که شاید کلمه جذاب و زیبایی نباشد، اما گاهی اوقات بسیار کارساز و پایان بخش اندوهی بی پایان است؛ در بسیاری اوقات حتی طلاق گرفتن جرات بسیار زیادی می خواهد که بسیاری آن را ندارند و ترجیح می دهند تلخی بی پایان یک زندگی بدون تفاهم را ادامه دهند؛ از این رو ما اینجاییم تا شما را با نحوه طلاق و شرایط انجام توافقی آن (به خصوص در غرب تهران)، آشنا کنیم؛ از این رو، به شما توصیه می کنیم که حتماً به خواندن این مطلب ادامه دهید، البته که دیدن ویدئوی کوتاه زیر نیز بسیار موثر خواهد بود؛ فلذا به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

 

ساده ترین مراحل طلاق توافقی در غرب تهران (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکلای طلاق توافقی در غرب تهران چه کسانی هستند و مزایای دریافت مشاوره از ایشان در چیست؟

 

consensual divorce lawyer in west of Tehran

مشاوره فوری با وکیل طلاق توافقی 24 ساعته در غرب تهران

 

مجموعه ما یعنی مجموعه وکیل تلفنی به عنوان یکی از مهمترین آژانس های مشاوره حقوقی در سراسر کشور نسبت به غرب استان تهران توجه ویژه داشته است. ما برای وکیل طلاق توافقی غرب تهران از مشاوران حقوقی و وکلای مجرب و متخصصی استفاده کردیم که هر کدام از آنها سال‌ها با پرونده های مختلف طلاق دست و پنجه نرم کرده اند و به خوبی با پیچیدگی های کار طلاق و آشنایی دارند و می توانند برای یک طلاق آسان به شما کمک کنند. این افراد با وجود اینکه کارایی بسیار زیادی دارند و با توجه به تجربه خودشان همواره میتوانند پرونده های گرانقیمت و سنگین را قبول کنند اما ترجیح داده‌اند در مجموعه ما با هزینه بسیار پایین برای حل مشکلات مردم در غرب تهران و سراسر کشور خدمات رسانی کنند. در حقیقت مهمترین مزیتی که مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل آنلاین مجموعه ما برای شما دارد این است که با صرف هزینه اندک از وکیل مشاوره دریافت خواهید کرد که ارزش کار و علم او چند برابر هزینه پرداختی شما است.

 

مشاوره غیر حضوری با بهترین وکیل طلاق توافقی غرب تهران به چه روش هایی است؟

 

ما روش های مختلف و متنوعی را برای مشاوره غیر حضوری با وکیل طلاق توافقی غرب تهران برای شما در نظر گرفته ایم؛ در واقع ما به دنبال آن بودیم که با ارائه روش‌های مختلف اختیار انتخاب بهترین و آسان ترین راه ارتباطی وکیل را برای شما ایجاد کنیم. آسان ترین راهی که برای ارتباط گرفتن با مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته مجموعه وکیل تلفنی برای شما وجود دارد، ثبت نام در سایت وکیل تلفنی و استفاده از پنل کاربری می باشد؛ در صورتی که تمایل به این کار نداشته باشید می توانید از پیام رسان هایی مثل واتساپ برای ارتباط با وکیل استفاده کنید.

مشاوره حقوقی واتساپ مدت هاست در مجموعه ما جریان دارد و طرفداران بسیار زیادی هم داشته است؛ همچنین می توانید ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را با ارتباط تلفنی و پیامکی داشته باشید، توجه داشته باشید که در تمامی این روش ها شما با وکیل پایه یک و وکیل دادگستری در ارتباط خواهیم بود.

 

مزایای مشاوره با وکیل طلاق توافقی غرب تهران

 

Benefits of legal consultancy of divorce in west of Tehran

واتساپ وکلای طلاق توافقی آنلاین و 24 ساعته در غرب تهران

 

مشاوره گرفتن از وکیل طلاق توافقی غرب تهران به عنوان یک وکیل آنلاین مزایای بسیار زیادی برای شما دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 1. وکیل طلاق توافقی غرب تهران به سرعت پرونده شما را به نتیجه خواهد رساند؛ شاید باورتان نشود، اما در مجموعه ما بسیاری از پرونده ها حتی در کمتر از یک هفته به طلاق توافقی منجر شده اند.

 

 1. مشاوره با وکلای ما در غرب تهران هزینه بسیار پایینی برای شما خواهد داشت؛ در حالی که اکثر مشاوره‌ های حقوقی در آن منطقه با هزینه‌های بسیار سنگین انجام می ‌شود.

 

 1. در مجموعه ما شما با وکیل پایه یک دادگستری در ارتباط خواهید بود که به آسانی نمی توانید از وقت بگیرید؛ اما در مجموعه ما در کمتر از چند دقیقه با او ارتباط برقرار خواهید کرد.

 

 1. امکان انتخاب راه ارتباطی با وکیل در مجموعه ما به خود شما بستگی دارد و هیچگونه اجباری در آن نیست؛ توجه داشته باشید که شما حتی می‌توانید ارتباط تصویری آنلاین هم با مشاوره‌حقوقی مجموعه ما داشته باشید.

 

بهترین روش دریافت مشاوره حقوقی طلاق توافقی ۲۴ ساعت در غرب تهران چیست؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

همانطور که قبلاً هم در مورد این موضوع صحبت کردیم، روش های گوناگونی برای مشاوره حقوقی وجود دارد؛ اگر بخواهیم در مورد بهترین روش صحبت کنیم باید به جرأت بگویم که مشاوره حقوقی تلفنی تضمینی بهترین راه برای ارتباط گرفتن با وکیل طلاق توافقی غرب تهران می باشد. در مشاوره تلفنی شما متوجه می‌شوید که وکیل چه میزان تجربه دارد و چگونه می‌ تواند به شما مشورت دهد؛ همچنین در صحبت تلفنی شما راحت تر می توانید مشکلات خودتان را با وکیل درمیان بگذارید در حالیکه در ارتباط پیامکی و یا متنی در پیام رسان واتساپ و حتی پنل کاربری وب سایت بیان مطالب برای شما سخت تر خواهد بود.

هزینه این ارتباط هم به بهترین شکل برای شما محاسبه می‌شود و حتی شرایط اقساطی برای پرداخت هزینه آن هم در مجموعه ما وجود دارد؛ البته توجه داشته باشید شما می توانید در این زمینه هر گونه سوالی که دارید در قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی مجموعه ما بپرسید و جواب آنها را دریافت کنید.

 

سرجمع هزینه وکیل طلاق توافقی یک هفته در غرب تهران چقدر است؟

 

Costs of divorce lawyer in west of Tehran

آموزش طلاق توافقی فوری و تضمینی در غرب تهران

 

اینکه بخواهیم در مورد میزان هزینه وکیل طلاق توافقی غرب تهران صحبت کنیم امکان پذیر نمی باشد؛ در واقع هزینه وکیل طلاق توافقی غرب تهران به چندین عامل بستگی دارد و بر اساس آنها محاسبه می شود؛ مثلا یکی از این عوامل مدت زمانی که نیاز است تا پرونده به نتیجه برسد. اگر قرار باشد پرونده در یک هفته به اتمام برسد قطعاً هزینه آن با اینکه پرونده بخواهد در مدت زمان بیشتری طول بکشد متفاوت است؛ همچنین پیچیدگی‌های پرونده و زمانی که وکیل باید برای بررسی آن قرار دهد هم در برآورد هزینه وکیل طلاق توافقی موثر می‌باشد. البته در مجموعه خدمت شما عرض کنیم که هزینه وکیل طلاق توافقی در مجموعه ما بسیار پایین می باشد و از این نظر نگرانی نداشته باشید، مطمئن باشید شما فشار اقتصادی در این زمینه تحمل نخواهد کرد. همچنین دقت داشته باشید که شما می توانید نتیجه کار های قبلی وکلای ما را در مجموعه عدل ایران و قسمت قوه قضاییه آن به خوبی مشاهده کنید و متوجه عملکرد بی نظیر همکاران ما شوید.

 

تفاوت عقد موقت با صیغه

راه 100% تضمینی در مقابل ناباروری

مجازات سکس با وعده ازدواج

حل مشکل ازدواج بدون فهمیدن پدر و خانواده

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. وفق ماده 1133 قانون مدنی مرد می تواند زن خود را طلاق دهد این یعنی اختیار طلاق با مرد است و البته طبق تبصره این ماده زن نیز می تواند با وجود شرایطی از جمله اثبات موارد ماده 1130 قانون مذکور درخواست طلاق نماید. طلاق بر چند نوع است 1- طلاق بائن که در این طلاق مرد حق رجوع به زن خود را ندارد و طلاق به حکم دادگاه از این نوع است.2- طلاق رجعی در این نوع از طلاق مرد در زمان عده می تواند به زن خود رجوع نماید .3- طلاق خلع که در اینجا زن به واسطه کراهتی که از مرد خود دارد با دادن چیزی از جمله مهریه یا بخشی از آن از مرد طلاق می گیرد. طلاق دیگر طلاق مبارات است که در این نوع از طلاق طرفین از هم دیگر کراهت دارند و باعث جدایی می شود . نوعی دیگر از طلاق ، طلاق توافقی است که زوجین اگر می دانند که با هم تفاهم ندارند بهترین راه به توافق رسیدن برای یک طلاق زودهنگام است که با مشاوره یک وکیل دادگستری راحت تر و زودتر به این نتیجه می توانید برسید. در طلاق توافقی زوجین در خصوص مسائلی مثل مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت و... توافق می نماید و بهتر آن راست که در توافق نامه حق تجدیدنظر خواهی و فرجام خواهی را ساقط نمایند که با صدور رای بدوی که قطعی می باشد زودتر صیغه طلاق جاری می شود.
سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمام پرسنل شریف و زحمتکش و مدیریت محترم موسسه وکیل تلفنی و همینطور وکلای با دانش حاضر در موسسه ... در این برهه از زمان به دلیل وضعیت سخت و دشوار اقتصادی حضور و فعالیت موسسه وکیل تلفنی واقعا مثمر ثمر و بسیار مفید است به نحوی که دیگر نیازی به صرف مخارج سنگین و رفت و آمد های متعدد نیست . ممنون از زحمات و اقدامات تحسین برانگیز شما عزیزان .
با سلام و عرض ادب، در مقابل کلمه ازدواج، کلمه طلاق قرار دارد که شاید کلمه جذاب و زیبایی نباشد، اما گاهی اوقات بسیار کارساز و پایان بخش اندوهی بی پایان است؛ در بسیاری اوقات حتی طلاق گرفتن جرات بسیار زیادی می خواهد که بسیاری آن را ندارند و ترجیح می دهند تلخی بی پایان یک زندگی بدون تفاهم را ادامه دهند؛ از این رو بهتر است از طریق طلاق توافقی یه این شرایط پایان دهند. اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم. با تشکر
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .اینکه بخواهیم در مورد میزان هزینه وکیل طلاق توافقی غرب تهران صحبت کنیم امکان پذیر نمی باشد؛ در واقع هزینه وکیل طلاق توافقی غرب تهران به چندین عامل بستگی دارد و بر اساس آنها محاسبه می شود؛ مثلا یکی از این عوامل مدت زمانی که نیاز است تا پرونده به نتیجه برسد. اگر قرار باشد پرونده در یک هفته به اتمام برسد قطعاً هزینه آن با اینکه پرونده بخواهد در مدت زمان بیشتری طول بکشد متفاوت است؛ همچنین پیچیدگی‌های پرونده و زمانی که وکیل باید برای بررسی آن قرار دهد هم در برآورد هزینه وکیل طلاق توافقی موثر می‌باشد.
سلام و خسته نباشید از اینکه اینطور صادقانه تلاش میکنید تا با تهیه مطالب مفید و کاربردی سطح آگاهی های کاربران را افزایش دهید متشکرم. من مدتی است درگیر پرونده ای حقوقی شده ام و از طریق خواهرم که از کاربران قدیمی وکیل تلفنی بود با شما آشنا شدم‌ علاوه بر رضایت خواهرم که منو در ارتباط با مشاورین شما ترغیب کرد، خودم هم پس از اخذ راهنمایی های دقیق و کاربردی و حرفه ای وکلای شما از فعالیت و کیفیت خدمات وکیل تلفنی رضایت کامل پیدا کردم. اینکه شما بدون توجه به روز و ساعت به کاربران خدمات حقوقی مشاوره ای ارایه میدهید بسیار نکته مثبتی است که استفاده از مشاوره را برای همه افراد امکان پذیر میکند. موفق باشید
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی