موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

امروزه با توجه به پیچیدگی و گستردگی تعاملات اجتماعی و اقتصادی و افزایش چالش های حقوقی نیاز به مشاور حقوقی خبره امری اجتناب ناپذیر است. هرچند به لطف پیشرفت فناوری، امکان ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین مهیاست؛ اما کلاهبرداری سودجویان از اینگونه فضا ها باعث سلب اعتماد بسیاری افراد شده است. گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی؛ گامی موثر در اعتباربخشی به خدمات حقوقی تلفنی و البته جلب اعتماد شماست.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل درخصوص کمپانی وکالت 24 ساعته ما

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مفهوم گارانتی در مشاوره حقوقی تلفنی

گارانتی؛ به بیان ساده، قول یا تعهدی است که ارائه دهندگان کالا و خدمات به مشتریان خود می دهند و بر مبنای آن متعهد می شوند؛ چنانچه کالا فاقد کیفیت و خصوصیت مور ادعا باشد و یا خدمت ارائه شده تامین کننده ی مقصود مشتری نباشد؛ با تعمیر یا تعویض کالا و یا به هر به نحو مقتضی پاسخ گوی زیان وارده و موجبات رضایت وی را فراهم آورند.

 

online guarantee service benefits

ارائه ی مشاوره حقوقی همگام با فراز و نشیب پرونده از مزایای گارانتیِ مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی است

 

امروزه با توجه به پیچیدگی و گستردگی تعاملات اجتماعی و اقتصادی و افزایش چالش های حقوقی، نیاز به مشاوره حقوقی در امور مختلف اجتناب ناپذیر است. در دنیای پیچیده ی امروز مشورت با مشاور حقوقی کارآزموده قبل از هرگونه اقدامی، می تواند نقش بسزایی در پیشگیری از بسیاری دردسرهای حقوقی و قانونی داشته و از خسارت های احتمالی مادی و معنوی جلوگیری نماید. شاید در نگاه نخست؛ دسترسی به وکیل حاذقی که بتواند هر لحظه پاسخگوی دغدغه های حقوقی باشد دشوار به نظر برسد؛ اما به لطف پیشرفت فناوری و امکان ارائه خدمات تلفنی و آنلاین حقوقی، امروزه دریافت  خدماتی مانند مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته به سهولت میسر است. اما در ارائه و دریافت خدمات آنلاین و تلفنی نکته ی مهم، امکان اعتبار سنجی و تشخیص اصالت خدمات است. چرا که متاسفانه جولان کلاهبرداران در فضای مجازی باعث بی اعتمادی بسیاری افراد به خدمات آنلاین و حتی تلفنی شده است.از طرفی در چالش های حقوقی علاوه بر ارائه راهکارهای حقوقی ساده و عملی نکته ی مهم تر پیگیری مساله توسط مشاور حقوقی و ارائه ی مشاوره حقوقی همگام با فراز و نشیب پرونده است. که با  گارانتیِ مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی هر دو منظور به بهترین شکل مهیا می شود. بنابراین مفهوم گارانتی در مشاوره حقوقی تلفنی در واقع تضمین دو مطلب است. یکی  اصالت راهکارهای  حقوقی ارائه شده توسط وکیل تلفنی حاذق و دوم، اثربخشی راهکارها ارائه شده در حدود  قانونی و مداومت در پاسخگویی حقوقی تا به نتیجه رسیدن پرونده است.

 

 مفهوم گارانتی در مشاوره حقوقی آنلاین

 

online legal advice guarantee concept

مفهوم گارانتی در مشاوره حقوقی تلفنی

 

امروزه به لطف پیشرفت چشمگیر فناوری؛ ارتباطات آنلاین، جزء جدایی ناپذیر زندگی خیل عظیمی از آحاد جامعه است. سهولت دسترسی به اطلاعات و خدمات در فضای مجازی و البته میل به دریافت خدمات شبانه روزی و آسان؛ باعث شده افراد، نیازها و حتی پاسخ بسیاری پرسش های کلیدی و راه حل مشکلات خود را در فضای مجازی و به صورت آنلاین جستجو و دریافت کنند. خدمات حقوقی نیز از این قاعده مستثنی نیست.  هرچند سهولت دسترسی به مشاوره حقوقی آنلاین و اهمیت  تماس با مشاور حقوقی قبل از هر اقدامی که منشا قول و تعهد باشد؛ باعث شده افراد بسیاری، دغدغه ها و چالش های حقوقی خود را بصورت آنلاین مطرح نموده و در سریع ترین حالت ممکن به پاسخ دست یابند. اما ارتباط آنلاین نیز مثل  تمام  دستاوردهای بشر، شمشیر دو دمی است که سود و زیان توأمان دارد. در کنار تمام مزایای مشاوره حقوقی آنلاین موارد بیشماری وجود دارد که افراد نا آگاه و حتی کلاهبردار، خود را مشاور حقوقی معرفی نموده و با ارائه راهکارهای نابخردانه حتی موجبات ضرر و زیان مراجعان  را فراهم نموده اند. گذشته از این، ظرافت و اهمیت مسائل حقوقی به گونه ای است که پیگیری و ارائه راهکار هم راستا با سیر پرونده در آن بسیار مهم و راهگشاست. مفهوم گارانتی در مشاوره حقوقی آنلاین در واقع پوشش و رفع همین کاستی هاست. گارانتیِ مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی و یا گارانتیِ مشاوره حقوقی آنلاین؛ راهی مطمئن برای اصالت سنجی خدمات حقوقی ارائه شده، تضمین تداوم مشاوره حقوقی تا حصول نتیجه و نهایتاً گامی مهم در جلب اعتماد افراد  و رفع اصولی مشکلات حقوقی است.

 

 

 

گارانتی در مشاوره حقوقی وکیل تلفنی چه مواردی را شامل می گردد؟

 

items under the cover of vakiltel,s guarantee

موارد حقوقی مشمول گارانتی در وکیل تلفنی

 

در مواجهه با چالش های حقوقی و کیفری؛ گاه مواردی وجود دارد که سرنوشت پرونده و حتی هست و نیست انسانی در گرو ثانیه هاست. در اینگونه موارد، امکان  مشاوره حقوقی تلفنی به صورت شبانه روزی با وکیل تلفنی خبره و کارآزموده فرصت طلایی و ارزشمند  محسوب می شود.اما در  این میان؛ در اختیار داشتن شماره تماس مشاور حقوقی حاذق و البته امکان دسترسی به وکیل تلفنی مجرب به صورت 24 ساعته و شبانه روزی بسیار حائز اهمیت است. با مراجعه به سایت وکیل تلفنی به راحتی می توانید به شماره تماس مشاور حقوقی مجرب دست پیدا کرده و با تماس تلفنی در هر ساعت شبانه روز بهترین راهکار های حقوقی ساده و عملی را دریافت نموده و چالش حقوقی خود را رفع نمایید.  نکته ی مهم اینکه؛  با گارانتیِ مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی؛ نوعی تضمین مطمئن در مورد اثر بخشی راهکارهای عملی حقوقی ارائه شده در مشاوره تلفنی حقوقی وجود دارد. به علاوه بهره مندی از حضور وکلا و حقوقدانان کار آزموده باعث می شود ارائه راهکارهای حقوقی تا حصول نتیجه و یا تا زمان دلخواه شما تداوم داشته باشد.به بیان ساده  گارانتی در مشاوره حقوقی وکیل تلفنی شامل مواردی مانند تضمین  ارائه ی مشاوره حقوقی توسط حاذق ترین وکلا، پیشنهاد و تضمین  راهکارهای حقوقی ساده و عملی هم راستا با آخرین تغییرات قوانین که در حل و فصل پرونده و کسب نتیجه ی منصفانه اثر بخش می باشد و البته پیگیری و مداومت پاسخگویی به ابهامات و سوالات حقوقی و قانونی در تمام شبانه روز است.

 

چرا وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی تلفنی خود اقدام به ارائه گارانتی و تضمینِ خدمت مشاوره حقوقی می نماید؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

بهره مندی از گنجینه ی دانش و تخصص وکلای حاذق و حقوقدانان مجرب این امکان را فراهم نموده که با وسعت بخشیدن به گستره ی خدمات  مشاوره حقوقی تلفنی، خدمتگزار تعداد بیشماری از هموطنان عزیز باشیم. علاوه بر تجربه ی شیرین ارائه مشاوره حقوقی تلفنی به صورت شبانه روزی اینک مشاوره حقوقی در کرج و اقصی نقاط ایران، برگ زرین دیگریست در دفتر خدمتگزاریمان که به آن می بالیم. گارانتیِ مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی؛ گامی مهم است که در مسیر کسب رضایت خاطر شما برداشته ایم. و اما چرا وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی تلفنی خود اقدام به ارائه گارانتی و تضمینِ خدمت مشاوره حقوقی می نماید؟ گارانتیِ مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی به منزله ی مهر اطمینانی است به تجربه ی ارزشمند ارائه خدمت مشاوره حقوقی تلفنی سودمند و کارآمد. گارانتیِ مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی این اطمینان را به مراجعان و مخاطبان می دهد که در وکیل تلفنی بهترین و کارآمدترین مشاوره حقوقی تلفنی را از سوی حاذق ترین و معتبرترین حقوقدانان کشور دریافت خواهند نمود. مضاف بر آن، ثمربخشی مشاوره های حقوقی صورت گرفته و تعهد به  پاسخگویی شبانه روزی تا حصول نتیجه؛ دو اصل مهم وکیل تلفنی است. در واقع توان و تجربه و تعهد وکلای حاذق، پشتوانه ی ضمانت خدمتگزاری ماست. گارانتیِ مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی؛ گامی است در جهت دستیابی به گنجینه ی ارزشمند رضایت و اعتماد شما و صد البته تلاشی متعهدانه در حل و فصل دغدغه های حقوقی و قانونی تان.

 

مشاوره حقوقی تستی و امتحانی

گواهی حسن انجام کار

بررسی اعتبار نماد الکترونیکی یک سایت

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین (ویژه کرونا)

تماس فوری تستی 24 ساعته با وکیل خانم امور زناشویی

مشاوره حقوقی تستی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، امروزه با توجه به پیچیدگی و گستردگی تعاملات اجتماعی و اقتصادی و افزایش چالش های حقوقی نیاز به مشاور حقوقی خبره امری اجتناب ناپذیر است. هرچند به لطف پیشرفت فناوری، امکان ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین مهیاست؛ اما کلاهبرداری سودجویان از اینگونه فضا ها باعث سلب اعتماد بسیاری افراد شده است. گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی؛ گامی موثر در اعتباربخشی به خدمات حقوقی تلفنی و البته جلب اعتماد شماست.
سلام وقت بخیر ... امروزه موسسات یا نهادهای زیادی اقدام به دایر کردن مراکز مشاوره کرده اند اما واقعا این موسسه وکیل تلفنی است که اولویت خود را هدایت و حمایت مردم قرار داده است آن هم به صورت شبانه روزی و 24 ساعته و با انتشار مقالات بسیار مفید و رایگان در سایت خود . باید تشکر کرد از مدیریت فهیم و مردمی و پرسنل شریف و وکلای محترم موسسه وکیل تلفنی . ممنون از زحمات شما عزیزان
وکیل تلفنی این اطمینان را به مراجعان و مخاطبان می دهد که در وکیل تلفنی بهترین و کارآمدترین مشاوره حقوقی تلفنی را از سوی حاذق ترین و معتبرترین حقوقدانان کشور دریافت خواهند نمود
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
با سلام امروزه به لطف پیشرفت چشمگیر فناوری؛ ارتباطات آنلاین، جزء جدایی ناپذیر زندگی خیل عظیمی از آحاد جامعه است. سهولت دسترسی به اطلاعات و خدمات در فضای مجازی و البته میل به دریافت خدمات شبانه روزی و آسان؛ باعث شده افراد، نیازها و حتی پاسخ بسیاری پرسش های کلیدی و راه حل مشکلات خود را در فضای مجازی و به صورت آنلاین جستجو و دریافت کنند.
با سلام و احترام، پیش بنی اتفاقات اگر از روی اصول و بررسی شرایط موجود صورت بپذیرد می تواند تا حد زیادی به واقعیت نزدیک باشد، البته در این میان تجربه و هوشیاری کارشناس پرونده نیز اهمیت به سزایی دارد. وقتی کسی سالها بر رو شغلی کار می کند با دانستن اسناد و مدارک هریک از اصحاب دعوا می تواند تا حد زیادی حدس بزند که نتبجه کار به چه منوال خواهد بود و تجربه کاری وی می تواند به نوعی سوپاپ اطمینان برای مراجعه کنندگان خواهد بود . تصور کنید شخصی را که مدعی مالکیت یک قطعه زمین است اما نه دارای سند مالکیت است و نه اماره تصرفی دارد بلکه تنها بر اساس حدس و گمان یا نقل قول از برخی همسایه های قدیم یکی از اجداد خود را بعنوان شریک در این زمین معرفی می نماید ، طبیعتا چنین شخصی نمی تواند از شانس بالایی جهت پیروزی در دعوا برخوردار باشد از طرفی دیگر شخصی را می بینیم که تمام اسناد انتقال را داشته و در مبایعه نامه انتقال نیز همه جوانب کار را سنجیده اما در لحظه آخر طرف دیگر معامله از انجام تعهد سر باز زده است و بالتبع قانون از چنین شخصی حمایت کرده و حق را به او می دهد اما گره کار در زمانی است که طرفین از اسنادی شبیه بهم استفاده جسته و نمی توان به صورت دقیق نتیجه کار را حدس زد ، در چنین مواقعی کسی که از رویه های قضایی دادگاه آگاه بوده و عرف و عادت محلی آن مجموعه قضایی را بشناسد و بتواند با یک دفاع منسجم و دقیق از موکل خویش دفاع کند برگ برنده پرونده را در اختیار داشته و کلید موفقیت را در دست دارد . موسسه وکیل تلفنی با داشتن بیش از 1000 وکیل در ساسر ایران می تواند کلید پیش بینی و موفقیت در پرونده های شما باشد. این مشاوره ها از سوی موسسه به صورت دائمی و البته تضمین شده می باشد و نماد گارنتی و تضمین این موسسه گواه تخصص و کارایی مشاورین آن می باشد و شما می توانید با دیدن نماد اطمینان موسسه در صفحه اول سایت، اطمینان کامل از این قضیه را پیدا کنید.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی