موسسه وکیل تلفنی

  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

امروزه با توجه به پیچیدگی و گستردگی تعاملات اجتماعی و اقتصادی و افزایش چالش های حقوقی نیاز به مشاور حقوقی خبره امری اجتناب ناپذیر است. هرچند به لطف پیشرفت فناوری، امکان ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین مهیاست؛ اما کلاهبرداری سودجویان از اینگونه فضا ها باعث سلب اعتماد بسیاری افراد شده است. گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی؛ گامی موثر در اعتباربخشی به خدمات حقوقی تلفنی و البته جلب اعتماد شماست.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل درخصوص کمپانی وکالت 24 ساعته ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 021-47625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
رزرو فوری مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

هر خدمت حقیقی و حقوقی که واقعاً با هدف خدمت گذاری به خلق ایجاد شده باشد، ملزم به ارائه گارانتی می باشد؛ در غیر اینصورت رسالت خدمت گذاری او و کیفیت خدمات مورد ارائه آن تحت شعاع قرار خواهند گرفت؛ برای اطلاعات بیشتر از گارانتی خدمات حقوقی وکیل تلفنی می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید تا با یک مشاور حقوقی در این زمینه تماس حاصل کنید

 

telephone legal advice button

 

مفهوم گارانتی در مشاوره حقوقی تلفنی

گارانتی؛ به بیان ساده، قول یا تعهدی است که ارائه دهندگان کالا و خدمات به مشتریان خود می دهند و بر مبنای آن متعهد می شوند؛ چنانچه کالا فاقد کیفیت و خصوصیت مور ادعا باشد و یا خدمت ارائه شده تامین کننده ی مقصود مشتری نباشد؛ با تعمیر یا تعویض کالا و یا به هر به نحو مقتضی پاسخ گوی زیان وارده و موجبات رضایت وی را فراهم آورند.

 

online guarantee service benefits

ارائه ی مشاوره حقوقی همگام با فراز و نشیب پرونده از مزایای گارانتیِ مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی است

 

امروزه با توجه به پیچیدگی و گستردگی تعاملات اجتماعی و اقتصادی و افزایش چالش های حقوقی، نیاز به مشاوره حقوقی در امور مختلف اجتناب ناپذیر است. در دنیای پیچیده ی امروز مشورت با مشاور حقوقی کارآزموده قبل از هرگونه اقدامی، می تواند نقش بسزایی در پیشگیری از بسیاری دردسرهای حقوقی و قانونی داشته و از خسارت های احتمالی مادی و معنوی جلوگیری نماید. شاید در نگاه نخست؛ دسترسی به وکیل حاذقی که بتواند هر لحظه پاسخگوی دغدغه های حقوقی باشد دشوار به نظر برسد؛ اما به لطف پیشرفت فناوری و امکان ارائه خدمات تلفنی و آنلاین حقوقی، امروزه دریافت  خدماتی مانند مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته به سهولت میسر است. اما در ارائه و دریافت خدمات آنلاین و تلفنی نکته ی مهم، امکان اعتبار سنجی و تشخیص اصالت خدمات است. چرا که متاسفانه جولان کلاهبرداران در فضای مجازی باعث بی اعتمادی بسیاری افراد به خدمات آنلاین و حتی تلفنی شده است.از طرفی در چالش های حقوقی علاوه بر ارائه راهکارهای حقوقی ساده و عملی نکته ی مهم تر پیگیری مساله توسط مشاور حقوقی و ارائه ی مشاوره حقوقی همگام با فراز و نشیب پرونده است. که با  گارانتیِ مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی هر دو منظور به بهترین شکل مهیا می شود. بنابراین مفهوم گارانتی در مشاوره حقوقی تلفنی در واقع تضمین دو مطلب است. یکی  اصالت راهکارهای  حقوقی ارائه شده توسط وکیل تلفنی حاذق و دوم، اثربخشی راهکارها ارائه شده در حدود  قانونی و مداومت در پاسخگویی حقوقی تا به نتیجه رسیدن پرونده است.

 

 مفهوم گارانتی در مشاوره حقوقی آنلاین

 

online legal advice guarantee concept

مفهوم گارانتی در مشاوره حقوقی تلفنی

 

امروزه به لطف پیشرفت چشمگیر فناوری؛ ارتباطات آنلاین، جزء جدایی ناپذیر زندگی خیل عظیمی از آحاد جامعه است. سهولت دسترسی به اطلاعات و خدمات در فضای مجازی و البته میل به دریافت خدمات شبانه روزی و آسان؛ باعث شده افراد، نیازها و حتی پاسخ بسیاری پرسش های کلیدی و راه حل مشکلات خود را در فضای مجازی و به صورت آنلاین جستجو و دریافت کنند. خدمات حقوقی نیز از این قاعده مستثنی نیست.  هرچند سهولت دسترسی به مشاوره حقوقی آنلاین و اهمیت  تماس با مشاور حقوقی قبل از هر اقدامی که منشا قول و تعهد باشد؛ باعث شده افراد بسیاری، دغدغه ها و چالش های حقوقی خود را بصورت آنلاین مطرح نموده و در سریع ترین حالت ممکن به پاسخ دست یابند. اما ارتباط آنلاین نیز مثل  تمام  دستاوردهای بشر، شمشیر دو دمی است که سود و زیان توأمان دارد. در کنار تمام مزایای مشاوره حقوقی آنلاین موارد بیشماری وجود دارد که افراد نا آگاه و حتی کلاهبردار، خود را مشاور حقوقی معرفی نموده و با ارائه راهکارهای نابخردانه حتی موجبات ضرر و زیان مراجعان  را فراهم نموده اند. گذشته از این، ظرافت و اهمیت مسائل حقوقی به گونه ای است که پیگیری و ارائه راهکار هم راستا با سیر پرونده در آن بسیار مهم و راهگشاست. مفهوم گارانتی در مشاوره حقوقی آنلاین در واقع پوشش و رفع همین کاستی هاست. گارانتیِ مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی و یا گارانتیِ مشاوره حقوقی آنلاین؛ راهی مطمئن برای اصالت سنجی خدمات حقوقی ارائه شده، تضمین تداوم مشاوره حقوقی تا حصول نتیجه و نهایتاً گامی مهم در جلب اعتماد افراد  و رفع اصولی مشکلات حقوقی است.

 

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.