موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مجازات خشونت زنان علیه مردان

مجازات خشونت زنان علیه مردان

مجازات خشونت زنان علیه مردان، مانند خشونت مردان علیه زنان، امروزه از مسائل بحث برانگیز حقوقی-اجتماعی است؛ عجیب آنکه این موضوع تازگی نداشته و تنها تفاوت آن با گذشته، در میزان دعاوی مربوطه و اعتراف و اذعان بیشتر آسیب­  دیدگان یا کارشناسان حوزه خانواده، به صحت وجود مسئله است؛ می ­توان سبب پیدایش امر و طرح موضوع مجازات خشونت زنان علیه مردان را بروز شرایط نامساعد اقتصادی یا وجود بحران ­های فرهنگی دانست یا حتی برخی شرایط اخیر مانند شیوع بیماری کرونا و وضعیت قرنطینه خانگی و به تبع آن، افزایش فشارهای روانی و گسترش افسردگی­ های خانگی نیز، از موارد موثر در حادث شدن امر مذکور و عدم برقراری تعامل کافی فی­ما­  بین اعضای جامعه و خانواده ­ها است؛ از این رو با ما همراه باشید تا ضمن بررسی تخصصی جرم مورد نظر در قانون مجازات اسلامی، به نقش وکلای خود در این امر بپردازیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که دست به قلم شده و از ویدئوی زیر نکته برداری های لازمه را انجام دهید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

خشونت زنان علیه مردان، شامل چه مواردی است؟

 

crime of violative women against men

مشاوره فوری خشونت آنلاین و 24 ساعته

 

این خشونت در قالب­ های مختلفی بروز می ­نماید که برخی مشمول تعریف مجازات خشونت زنان علیه مردان شده و برخی نمی­ شوند؛ ذیلاً ملاحظه فرمایید:

 1. توهین و تهدید زوج: در زمره خشونت­ های روانی؛ مانند ناسزا، تحقیر، تهدید به آبرو ریزی یا تهدید به برخورد فیزیکی.

 

 1. ضرب و شتم: برخوردهای فیزیکی خشونت­ آمیز؛ مانند کتک زدن، سیلی زدن، پرتاپ اجسام.

 

 1. محدودیت­ های مالی: مسدود کردن حساب­ های مشترک یا در اختیار گرفتن منابع مالی زوج و ... .

 

 1. قدرت­ طلبی­ های طبقاتی: تفاوت سطح فرهنگی و سلطه ­جویی از نظر اجتماعی.

 

 1. کنترل­ گری: ایجاد فضای محدود روابط اجتماعی-خانوادگی اعم از محدودیت معاشرت با دوستان و خانواده برای زوج.

 

 1. محدودیت­ های عاطفی: عدم برقراری روابط زناشوئی یا محروم نمودن زوج از ملاقات با فرزند و ... .

 

 1. خواسته­ های نامعقول: طرح خواسته ­های نامعقولِ خارج از شئونِ اجتماعی، خانوادگی، مالی و مانند آن، با هدف تحقیر شخصیت یا سلطه‌ جویی و ... .

 

هم­چنین موارد دیگری که نیازمند تطبیق با مصادیق قانونی بوده تا قابل اثبات و پیگیری حقوقی باشد. جهت طرح هرگونه پرسش و پاسخ فوری حقوقی درباره مجازات خشونت زنان علیه مردان اخذ مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل متخصص خانواده توصیه می­  گردد.

 

رویه قضائی خشونت زنان علیه مردان در سال 1400 چیست؟ آیا قانون برنامه ­ای در این خصوص در نظر دارد؟

 

موضوع خشونت زنان و مجازات خشونت زنان علیه مردان، نص صریح قانونی ندارد؛ یعنی، قانون به صراحت به این موضوع نپرداخته اما به کمک کارشناسان حقوقی، تطبیق آن با برخی مصادیق قانونی امکان­پذیر است. در سال 1400 خورشیدی، رویه­  قضائی، مطابق اصل 167 ق.ا، صدور حکم دعاوی مربوطه با انطباق مصادیق قانونی با امر حادث شده است؛ لیکن متن صریح قانونی یا رویه ­ای برای مجازات خشونت زنان علیه مردان موجود نیست.

 

توجه: از آنجا که موضوع مجازات خشونت زنان علیه مردان از موارد خاص و استثنائات حقوقی است و با توجه به اینکه سکوت، نقص، اجمال یا تعارض قوانین، سبب رفع تکلیف قضائی در صدور حکم مربوطه نمی باشد، بنابراین مطابق اصل مزبور، رویکرد مناسب قانونی تعیین خواهد شد؛ برای مثال، توهین به شوهر، حسب شرایط، قابل تطبیق با ماده 608 ق.م.ا است.

 

شما می­ توانید در خصوص موضوع خشونت خانوادگی یا مجازات خشونت زنان علیه مردان، نسبت به اخذ مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین از وکیل متخصص آنلاین و 24 ساعته وکیل تلفنی، اقدام فرمایید. هم­چنین راجع به مجازات ضرب و شتم شوهر یا مجازات توهین به شوهر و...، اورژانس وکالت 24 ساعته آنلاین و تلفنی، خدمات حقوقی مربوطه را ارائه می ­نماید.

 

آیا می­ توان به خاطر ضرب و جرح از سوی زوجه از ایشان طلاق گرفت؟

 

divorce because of beating from wife

جرم انگاری خشونت زنان در سال 1400

 

بله؛ مطابق ماده 1133 ق.م و در صورتی که بتوان ضرب و جرح از سوی زوجه را اثبات نمود؛ ضمن ارائه مدارک و ادله موثق به دادگاه مبنی بر جرم ارتکابی، امکان طلاق وجود دارد ...

 • لیکن بایستی مدنظر داشت، به دلیل عدم وجود نص صریح جهت مجازات خشونت زنان علیه مردان و اهمیت تطبیق امر حادث شده با قوانین و هم­چنین ضرورتِ یافتنِ دلایل محکم به منظور طلاق توسط زوج، بهترین اقدام، مراجعه به مشاور حقوقی یا وکیل متخصص و زبده­ای است که در زمینه خانواده و طلاق یا موضوعات مرتبط با خشونت زنان علیه مردان یا بالعکس، کارآزمودگی و خبرگی لازم در دعاوی متعدد را دارد.

توصیه ما به مشاوره­جویان ارجمند، بهره­مندی از ارزان­ترین مشاوره تلفنی با وکیل ضرب و جرح آنلاین از طریق موسسه وکیل تلفنی است. هم­چنین می­توانید بدون محدودیت جهت اخذ مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، با وکیل متخصص ضرب و جرح در ارتباط باشید.

 

آیا می ­توان از زوجه به دلیل کتک زدن شوهر شکایت کرد؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

بله؛ بنابر مواد 449، 614، 567 ق.م.ا و دیگر قوانین قابل تطبیق، موضوع از طرف زوج، قابل شکایت، پیگیری و مجازات است؛ البته این امر تا حدی منوط به تنظیم یک شکوائیه مناسب و موثر و حرفه­ای توسط یک وکیل خبره و متخصص در این حیطه است؛ چراکه مطابق مذکور، موضوع مجازات خشونت زنان علیه مردان از مرحله طرح شکایت تا پیگیری از موضوعات خاص حقوقی است و لزوم اخذ مشاوره از وکلای مجربِ دارای اِشراف به قوانین تخصصی مرتبط را می­ طلبد.

 

توجه: بنابر موارد مذکور، شما می ­توانید ضمن برقراری ارزان ترین تماس تلفنی با وکیل 24 ساعته در خصوص بررسی کلیه جنبه­ های مرتبط با خشونت خانوادگی و مجازات خشونت زنان علیه مردان، از کارشناسان متبحر این حوزه، راهکاریابی حقوقی نمایید.

 

چگونه از دست زن خشن و عصبانی­ ام خلاص شوم؟

 

Getting rid of angry and violent wife

وکیل مدافع حقوق مردان 24 ساعته

 

ارتباط با موسسه حقوقی وکیل تلفنی، کفایت می­ نماید تا نسبت به رفتاری که زوجه با زوج داشته یا بنابر شرایطی که زوج در آن قرار گرفته است، بهترین مشاوره و راهکارهای علمی و عملی را در اختیار داشته باشید.

لازم به ذکر است، مشاوره ­های حقوقی درباره خشونت ­های خانوادگی یا مجازات خشونت زنان علیه مردان و...، در زمره ارزان ­ترین مشاوره­ های تلفنی حقوقی، اما موثر و منجر به نتایج مطلوب است که توسط وکیل متخصص خانواده موسسه وکیل تلفنی ارائه می­ گردد.

راهکار: در بسیاری از پرونده ­های خشونت­ های خانوادگی، بزه­ دیده یا مجنی ­علیه، بنابر ترس­های اجتماعی-خانوادگی، عواقب طلاق یا پس از افشاء موضوع و...، از اخذ مشاوره حقوقی و مددگیری از کارشناسان حقوقی-اجتماعی خودداری نموده یا اینکه از پیگیری قانونی و شکایت خود منصرف می­ گردد؛ لیکن در برخی موارد، موضوع به اقدام به قتل یا همسرکشی ختم می­ شود.

به عنوان کارشناسان و متخصصان حقوقی، اکیدا، به عزیزانی که با مسائلی این چنین مواجه هستند توصیه می­ نماییم تا جهت دریافت کمک ­های قانونی و مددجویی اقدام و امور مذکور را جدی تلقی نمایید.

وکلای مجموعه حقوقی وکیل تلفنی، در این مسیر پشتیبان و همراه شما خواهند بود.

 

 

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما ادمین محترم و تیم مدیریتی و حقوقی موسسه مردمی وکیل تلفنی؛ از زحمات و اقدامات شما کمال تشکر را دارم.
با سلام. در قوانین موضوعه قانونی مربوط به خشونت زنان علیه مردان وجود ندارد. ولیکن با توجه به اصول حقوقی و سایر مواد قانونی مرتبط می شود خشونت زنان علیه مردان را پیگیری و شکایت نمود. ازجمله بحث تهدید یا توهین از طرف زنان علیه مردان وفق مواد مرتبط پیگیری و حکم گرفت. وکلای موسسه وکیل تلفنی در این زمینه کمک شایانی در خصوص پرونده من داشتند. باتشکر
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .یکی از مواردی که متاسفانه جامعه در حال رولج است خشونت زنان علیه مردان است چون با از بین رفتن جوامع مرد سالار رواج زن سالاری با توجه به قدرت گرفتن زنان در جامعه وفعالیت گسترده در جامعه وتصدی پست های مهم وریاستی در اجتماع افزایش پیدا کرده ودر همین راستا متاسفانه برخی زنان از این موقعیت سو استفاده کرده ومرتکب جرایم خشن وخشونت علیه مردان وبخصوص همسران خود می شوند که در همین راستا پرونده های زیادی در قوه قضاییه تشکیل می شود .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد ۱۵۲۱۴ اماده ارائه مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
سلام عرض خسته نباشید به تیم وکیل تلفنی. مطالعه مقالات و مطالب شما همیشه برای من مفید و کاربردی بوده. هربار هم که برای مشاوره تماس گرفتم خیلی سریع باهام تماس گرفتند و بسیار با حوصله و خوش برخورد به تک تک سوالاتم پاسخ دادند. خواستم از تیم جوان و باانگیزه وکیل تلفنی تشکر کنم. به تمام اطرافیانم توصیه کردم که برای انجام تمام امور حقوقی و قانوتی خودشان حتما از مشاوره هایی که بسیار هم قیمت مناسبی دارد استفاده کنند.
سلام. من در خصوص یک موضوعی در موضوع حقوق بانوان سوال داشتم و از یکی از مشاورین شما مشاوره حقوقی تلفنی گرفتم. والا من اول خیلی تند و تیز شروع کردم به گله کردن و اینکه خانم ها در قانون ما هیچ جایگاه و حق و حقوقی ندارند و خلاصه کلی گله و شکایت از این باب. اما بعد از صحبت کردن و مشاوره گرفتن از وکیل محترم که اتفاقا خودشون هم خانم بودند و واقعا مشاوره خوبی بهم دادند در حقیقت الان متوجه شدم با تمام نواقصی که قانون نسبت به خانم های عزیز ما داره ولی در نهایت بازهم خود ما خانم ها هستیم که جایگاه خودمون و ارزش خودمون رو در جامعه میتونیم ارتقا بدیم. مثل همین خانم وکیل محترم سایت وکیل تلفنی که الگوی یک بانوی موفق هستند و به من ثابت شد ‌که ما بانوان خودمان میتوانیم نگاه جامعه را نسبت به خانم ها تغییر بدیم .
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
درود و وقت بخیر متن خوبی بود تازگی داشت این موضوع در واقع ندیده بودم جایی بهش پرداخته شه :)) البته بحث رسیدگی به خشونت علیه مردان یک مقدار بخاطر پشتیبانی قانون از حقوق مردها کار ساده تریه و فقط نیاز به آموزش داره با مشورت متخصص میتونید به تنهایی مشکل رو حل کنید
با سلام خدمت کاربران عزیز.یکی لز مستنداتی که با آن خانم ها می توانند علیه اقایون بحث طلاق را مطرح کنند همین بحث ضرب و جرح مستمر زوجه هست که زوجه می تواند دعوای ضرب و جرح علیه مرد طرح کند و با آن محکومیت دعوای طلاق به استناد عسر و حرج خود دعوی طلاق مطرح کند که البته ضرب و جرح باید مستمر باشد که البته ممکن است رویه چیز دیگری باشد و به استناد همان یک بار ضربو جرح هم قاضی حکم طلاق را صهدر کند.موفق و پیروز باشید.مسیح آقاداودی
بسمه تعالی_با سلام و احترام خدمت شما،متن خیلی خوبی بود و تازگی موضوع بررسی شده خیلی جلب کننده بود،از زحمات شما تشکر میکنم.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
سلام با توجه به وضعیت بیماری واین موسسه کار بسیار خوبی انجام دادن ک بدون مراجعه به بیرون نیازهای حقوقی مارا با بهترین مشاوران خودرفع کردن.بسیار ممنون از خدمات ارزندتان
به نظر من قانون باید دیر یا زود دست به کار بشه و یه تبصره ای چیزی بده بیرون؛ این قضیه از وقتی که جانی دپ از زنش کتک خورده تازه داره به دنیا نمایش داده می شه.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی