موسسه وکیل تلفنی

  • شاهين عيسي زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۱:۴۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل مرد برای طلاق

وکیل مرد برای طلاق

انسان‌ها وقتی تصمیم به زندگی مشترک می گیرند وارد مسیری می شوند که پستی و بلندی های زیادی دارد؛ آن ها تصمیم گرفته اند در غم و شادی همدیگر شریک باشند و لذت زندگی را با یکدیگر تجربه کنند، اما گاهی اوقات همه چیز آن قدر هم زیبا رقم نمی خورد و برخی تلخی ها هستند که باعث می شوند انسان ها به سمت جدایی و طلاق با آن بردارند تا از ادامه یک زندگی سخت و تلخ رهایی پیدا کنند؛ البته امیدواریم هیچگاه شما به این نقطه از زندگی نرسید؛ چراکه طلاق گرفتن شاید پس از مدتی انجام شود و شما از همسرتان جدا شوید، اما تبعات روحی و روانی آن ممکن است تا مدت ها در کنار شما باقی بمانند؛ به هر حال ما قصد نداریم شما را در این مطلب موعظه کنیم، بلکه هدف ما از نگارش این مطلب این است که اگر شما قصد طلاق دارید مسیر آن را برای شما آسان تر کنیم. یکی از راه هایی که که باعث می شود شما مسیر راحت تری را برای طلاق پیدا کنید استفاده از وکیل طلاق می باشد که در این مطلب در مورد آن صحبت خواهیم کرد؛ اما بهتر است که قبل از ادامه مطالعه، نگاهی به ویدئوی کوتاه زیر هم بیاندازید.

 

نکات حیاتی طلاق که هر زنی باید بداند (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

برای رزرو مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری عکس ذیل را لمس نمایید 

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی یکی از معتبر ترین موسسات حقوقی آنلاینی است که به حسن نیات خود، برای تمامی خدمات حقوقی که توسط وکلای فعال در آن ارائه می شود، ضمانت کیفیت و قیمت خدمات بنا نهاده است؛ امروزه به حول و قوه الهی، وکلای دادگستری متخصص در تمامی زمینه ها در این موسسه به صورت 24 ساعته بر خط و در دسترس هستند تا پاسخگوی نیاز هموطنان عزیزمان باشند؛ یکی از این نیاز های رایج، نیاز به مشاوره با وکیل طلاق مرد یا زن است که خوشبختانه این امکان نیز در وکیل تلفنی وجود داشته و شما در هر زمان و مکانی که باشید، می توانید با ما تماس گرفته و ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی طلاق را از وکلای مرد ما دریافت نمایید؛ برای اطلاع از شرایط دریافت این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

چرا وکیل مرد برای طلاق بهتر از وکیل زن است؟

 

choosing male divorce lawyer over female lawyer

مشاوره تلفنی با وکیل طلاق مرد 24 ساعته در دسترس

 

شاید سر تیتر بالا چندان درست هم نباشد و تعابیر اشتباهی هم برخی مخاطبان از آن داشته باشند؛ اینکه بخواهیم به طور کلی بگوییم فقط وکیل مرد برای طلاق بهتر از وکیل زن است، هم اجحاف در حق وکلای زن می باشد و هم غیر منطقی است؛ البته بر حسب برخی شرایط شاید در طلاق هایی که یک طرف آن سعی می کند از احساسات سوء استفاده کند، استفاده از وکیل مرد مناسب‌ تر باشد؛ دلیل آن هم این است که معمولاً بانوان در هر مرتبه شغلی که قرار داشته باشند بالاخره یک جایی در مقابل احساسات ممکن است تصمیمات اشتباه بگیرند؛ اما آقایان مقاومت بهتری در مقابل احساسات دارند هر چند که آن ها هم ممکن است دچار خطا و اشتباه شوند.

نکته دیگری که در مورد وکیل مرد برای طلاق حائز اهمیت می باشد این است که چه درست و چه غلط معمولاً در جامعه ما مردم بیشتر به وکیل مرد اعتماد می‌کنند و این موضوع باعث می‌ شود وکلای مرد تجربه بیشتری نسبت به حقوقدانان زن داشته باشند. با این وجود قطعاً در کنار وکیل مرد برای طلاق مشاوران حقوقی زن متخصص و مجربی هم در این زمینه حضور دارند. شما میتوانید بهترین مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی را در مجموعه ما تجربه کنید.

 

مزایای انتخاب وکیل مرد برای طلاق؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.