موسسه وکیل تلفنی

 • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲۹:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

وکیل مرد برای طلاق

وکیل مرد برای طلاق

انسان‌ها وقتی تصمیم به زندگی مشترک می گیرند وارد مسیری می شوند که پستی و بلندی های زیادی دارد؛ آن ها تصمیم گرفته اند در غم و شادی همدیگر شریک باشند و لذت زندگی را با یکدیگر تجربه کنند، اما گاهی اوقات همه چیز آن قدر هم زیبا رقم نمی خورد و برخی تلخی ها هستند که باعث می شوند انسان ها به سمت جدایی و طلاق با آن بردارند تا از ادامه یک زندگی سخت و تلخ رهایی پیدا کنند؛ البته امیدواریم هیچگاه شما به این نقطه از زندگی نرسید؛ چراکه طلاق گرفتن شاید پس از مدتی انجام شود و شما از همسرتان جدا شوید، اما تبعات روحی و روانی آن ممکن است تا مدت ها در کنار شما باقی بمانند؛ به هر حال ما قصد نداریم شما را در این مطلب موعظه کنیم، بلکه هدف ما از نگارش این مطلب این است که اگر شما قصد طلاق دارید مسیر آن را برای شما آسان تر کنیم. یکی از راه هایی که که باعث می شود شما مسیر راحت تری را برای طلاق پیدا کنید استفاده از وکیل طلاق می باشد که در این مطلب در مورد آن صحبت خواهیم کرد؛ اما بهتر است که قبل از ادامه مطالعه، نگاهی به ویدئوی کوتاه زیر هم بیاندازید.

 

نکات حیاتی طلاق که هر زنی باید بداند (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چرا وکیل مرد برای طلاق بهتر از وکیل زن است؟

 

choosing male divorce lawyer over female lawyer

مشاوره تلفنی با وکیل طلاق مرد 24 ساعته در دسترس

 

شاید سر تیتر بالا چندان درست هم نباشد و تعابیر اشتباهی هم برخی مخاطبان از آن داشته باشند؛ اینکه بخواهیم به طور کلی بگوییم فقط وکیل مرد برای طلاق بهتر از وکیل زن است، هم اجحاف در حق وکلای زن می باشد و هم غیر منطقی است؛ البته بر حسب برخی شرایط شاید در طلاق هایی که یک طرف آن سعی می کند از احساسات سوء استفاده کند، استفاده از وکیل مرد مناسب‌ تر باشد؛ دلیل آن هم این است که معمولاً بانوان در هر مرتبه شغلی که قرار داشته باشند بالاخره یک جایی در مقابل احساسات ممکن است تصمیمات اشتباه بگیرند؛ اما آقایان مقاومت بهتری در مقابل احساسات دارند هر چند که آن ها هم ممکن است دچار خطا و اشتباه شوند.

نکته دیگری که در مورد وکیل مرد برای طلاق حائز اهمیت می باشد این است که چه درست و چه غلط معمولاً در جامعه ما مردم بیشتر به وکیل مرد اعتماد می‌کنند و این موضوع باعث می‌ شود وکلای مرد تجربه بیشتری نسبت به حقوقدانان زن داشته باشند. با این وجود قطعاً در کنار وکیل مرد برای طلاق مشاوران حقوقی زن متخصص و مجربی هم در این زمینه حضور دارند. شما میتوانید بهترین مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی را در مجموعه ما تجربه کنید.

 

مزایای انتخاب وکیل مرد برای طلاق؟

 

 

باز هم در ابتدا به این نکته تاکید می‌کنیم که قطعاً هدف ما از صحبت کردن در مورد وکیل مرد برای طلاق، لوث کردن عملکرد بانوان فعال در این زمینه نمی باشد و به خوبی می‌دانیم که هستند بانوان حقوقدانی که پرونده های بسیار سنگینی را تا به امروز به نتیجه رسانده اند. اولین مزیت استفاده از وکیل مرد برای طلاق را در قسمت قبلی خدمتتان بیان کردیم و آن هم تجربه بیشتر وکیل مرد در این زمینه می باشد؛ همچنین اشاره کردیم که معمولاً وکلای مرد کمتر درگیر احساسات می‌شوند و در لحظات حساس تصمیم گیری های جلسات دادگاه بهتر می‌توانند مشاوره منطقی به موکل خودشان بدهند.

از دیگر مزایای استفاده از وکیل مرد این است که امکان دسترسی به او آسان تر است؛ همچنین وکلای مرد معمولاً به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می‌ کنند و در مجموعه ما نیز شما می توانید مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته را دریافت کنید؛ توجه داشته باشید که وکیل مرد حاضر است در پیام رسان های مختلف و از طریق گوناگون با شما ارتباط برقرار کند و این یکی دیگر از مزایای اوست.

 

وکیل مرد برای طلاق در چه نوع طلاق هایی توصیه می شود؟

 

Male divorce lawyer for types of divorce

وکیل مرد آنلاین و 24 ساعته برای طلاق

 

 1. معمولاً برای طلاق های که از طرف زوجه می‌ باشد استفاده از وکیل مرد به شدت توصیه می گردد؛ در چنین طلاق هایی ممکن است زوجه دچار احساست شده و تصمیمات غیر منطقی بگیرد و وکیل مرد برای طلاق می‌تواند او را از این کار منصرف کند.

 

 1. برای طلاق هایی که یکی از طرفین قصد دارد دیگری را با ابزار گوناگون مورد تهدید قرار دهد استفاده از وکیل مرد برای طلاق بسیار مناسب تر است.

 

 1. همچنین اگر روند طلاقتون پیچیده است و ممکن است چند سال زمان ببرد و خستگی زیادی داشته باشد بهتر است از وکیل مرد برای طلاق استفاده کنید.

 

 1. اگر به دنبال طلاق سریع هستید هم بهتر است از وکیل مرد استفاده کنید تا بتواند با فن بیان خودش سریعتر جلسات دادگاه را به نفع شما به پایان برساند.

 

توجه: در مجموعه ما ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی وکیل 24 ساعته ارائه می شود؛ اگر در این زمینه پرسش و پاسخ بیشتری دارید می توانید در قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی مجموعه ما آن ها را بپرسید.

 

تفاوت هزینه‌های وکیل طلاق مرد با وکیل طلاق زن؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

معمولاً برای بحث وکالت تفاوت چندانی بین وکیل مرد برای طلاق و وکیل زن برای طلاق وجود ندارد؛ البته این نکته را باید بگویم که طبیعتاً بانوان حقوق کمتری دریافت می کنند، اما نباید با استناد این حقوق پایین‌تر و هزینه کمتری که برای وکالت به آنها پرداخت می شود تصمیم گیری کرد، شما باید در نظر بگیرید که بر اساس هزینه ای که انجام می دهید، وکیل مرد یا وکیل زن چه عملکردی برای شما خواهد داشت؛ ممکن است هزینه زیادی انجام دهید؛ اما نتیجه برای شما بسیار بهتر باشد، اما هزینه کمی انجام دهید و در پرونده خودتان شکست بخورید.

با این وجود در مجموعه ما چه وکلای مرد و چه وکلای زن هزینه پایینی دریافت می کند؛ هزینه ای که قطعاً از بسیاری از مشاوره های حقوقی دیگر پایین‌تر است و در واقع وکیل آنلاین ارزان با وجود اینکه وکیل پایه یک و وکیل دادگستری در مجموعه ما است واقعیت دارد. برای اینکه در کنار هزینه عملکرد مجموعه ما را در گذشته بهتر ببینید پیشنهاد میکنیم به مجموعه عدل ایران و قسمت قوه قضاییه آن مراجعه کنید و پرونده های گذشته ما را ببینید.

 

شرایط جدید سال ۱۴۰۰ برای انتخاب وکیل مرد برای انواع طلاق

 

new conditions for choosing male lawyer for divorce

اعطای وکالت در طلاق آنلاین به وکیل مرد

 

از نظر شرایطی که برای انتخاب وکیل در سال جدید در نظر گرفته می شود تفاوت زیادی با سال های گذشته ندارد؛ البته با توجه به شیوع ویروس کرونا بهتر است انتخاب وکیل مرد برای طلاق بیشتر از بستر فضای مجازی و اینترنت انجام شود تا مشکلات کمتری به وجود بیاید؛ همچنین در انتخاب وکیل مرد شما باید به عدالت، صداقت، تخصص و دانش او هم توجه کنید؛ شما باید به دنبال شخصی باشید که بتواند در جلسات سخت دادگاه با پافشاری و سماجت پرونده سخت شما را به نتیجه رسانده و در کوتاه ترین زمان شما را به آن چه که می‌خواهید برساند؛ توجه داشته باشید در مجموعه اینترنتی ما انواع مختلفی از وکلا با تخصص های گوناگون در خدمت شما هستند تا هر آن چه که حق شما می باشد را برایتان مطالبه کنند و از حقوق شما در جلسات دادگاه دفاع نمایند؛ وکلای ما در قبال کار ارزشمندی که انجام می دهند انتظار زیادی از شما ندارند و قطعاً هدف اصلی آن ها رفع مشکلات شما و اجرای عدالت اجتماعی در جامعه ما می باشد.

 

بهترین وکیل مهریه

نحوه مطرح کردن زودانزالی غیرقابل درمان در دادگاه

مجازات کتمان بیماری های مقاربتی

طلاق چیست؟

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام ودرود بر شما ،همه ی تشکرو قدردانی ام ویژه ی کسانیست که در سختی ها کنارم بودند و در تک تک لحظات زندگی همراه و همقدمم ممنون از بابت آنچه بی منت در اختیارمان قرار میدهید و هر زمان که مشاوره حقوقی خواستم حتی نصف شب تنهایم نگذاشتید و وکیل محترم بنده را صبورانه راهنمایی کردند خداوند را شاکرم برای بودن وکیل تلفنی و راهنمایی های آگاهی دهنده ی وکلای دلسوز و صبور و مجرب پیشنهاد میکنم حتما از مشاوره خوب با وکلای موسسه وکیل تلفنی استفاده کنید و نتیجه رو ببینید چون واقعا به آرامش میرسین
با سلام و عرض ادب .به استحضار کاربران عزیز میرساند سایت وکیل تلفنی با درج مطالب مفید و کاربردی در خصوص دعاوی مختلف حقوقی تلاش مینماید نقشی در اعتلای اطلاعات افراد عامه جامعه در خصوص حقوق ایشان و نحوه احقاق حق ایفا نماید.مضافا اینکه به همکاری وکلای متخصص و حرفه ای به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین آماده ارائه مشاوره تخصصی به کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
وقتی خانمی تصمیم به زلاق می گیرد حتما دلایلی محکم برای اینکار دارد واز زندگی مشترک خسته شده اما نمی تواند به هر کسی اعتماد کند ومشاوره بگیرد برای اینکار دوست دارد از یک خانم وکیل خانواده کمک بگیرد اما نمی داند چطور وچگونه؟ باید بگویم من به عنوان کاربر خانم سوالات حقوقی خود را از وکلای خانم سایت وکیل تلفنی می پرسم تنها با یک تماس و با هزینه ی کمتر وهمیشه هم نتیجه رضایت بخش بوده واز راهکارهای انها سود بردم پسبهتر است به وکلای خانم سایت اعتماد کنیم
سلام وقت بخیر ... موارد ذيل در صورت احراز توسط دادگاه صالح از موارد طلاق از جانب زوجه به دليل عسر و حرج محسوب مي گردد: ۱ـ ترک زندگي خانوادگي توسط زوج حداقل به مدت شش ماه متوالي يا ۹ ماه متناوب در مدت يک سال بدون عذر موجه. ۲ـ اعتياد زوج به يکي از انواع مواد مخدر يا ابتلاي وي به مشروبات الکلي که به اساس زندگي خانوادگي خلل وارد آورد و امتناع يا عدم امکان الزام وي به ترک آن در مدتي که به تشخيص پزشک براي ترک اعتياد لازم بوده است. در صورتي که زوج به تعهد خود عمل ننمايد يا پس از ترک، مجدداً به مصرف مواد مذکور روي آورد، بنا به درخواست زوجه طلاق انجام خواهد شد. ۳ـ محکوميت قطعي زوج به حبس پنج سال يا بيشتر. ۴ـ ضرب و شتم يا هرگونه سوء رفتار مستمر زوج که عرفاً با توجه به وضعيت زوجه قابل تحمل نباشد. ۵ـ ابتلاء زوج به بيماريهاي صعب العلاج رواني يا ساري يا هر عارضه صعب العلاج ديگري که زندگي مشترک را مختل نمايد.
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
با سلام و عرض ادب، انسان‌ها وقتی تصمیم به زندگی مشترک می گیرند وارد مسیری می شوند که پستی و بلندی های زیادی دارد؛ آن ها تصمیم گرفته اند در غم و شادی همدیگر شریک باشند و لذت زندگی را با یکدیگر تجربه کنند، اما گاهی اوقات همه چیز آن قدر هم زیبا رقم نمی خورد و برخی تلخی ها هستند که باعث می شوند انسان ها به سمت جدایی و طلاق با آن بردارند تا از ادامه یک زندگی سخت و تلخ رهایی پیدا کنند؛ البته امیدواریم هیچگاه شما به این نقطه از زندگی نرسید؛ چراکه طلاق گرفتن شاید پس از مدتی انجام شود و شما از همسرتان جدا شوید، اما تبعات روحی و روانی آن ممکن است تا مدت ها در کنار شما باقی بمانند؛جهت آگاهی از مسیر پیمودن این راه، می توانید با وکلای موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید.
هرچند طلاق، حق مرد می باشد، اما در شرایطی، زن هم می تواند از دادگاه تقاضای طلاق کند و یا هردوی زوجین می توانند با توافق به زندگی مشترکشان خاتمه دهند.رای درخواست طلاق از طرف مرد ، باید تشریفاتی طی شود ، هرچند طلاق در گذشته به عنوان یکی از حقوق مرد محسوب می شد اما امروزه رعایت این تشریفات الزامی است که در ماده 1133 قانون مدنی نیز بر این نکته تاکید شده است : " مرد می تواند با رعایت شرایط مقرر در این قانون با مراجعه به دادگاه تقاضای طلاق همسرش را بنماید. " مرد برای این که همسرش را طلاق بدهد باید به دادگاه درخواست گواهی عدم امکان سازش بدهد و پس از آن درصورتی که به دادگاه ثابت کند که امکان ادامه زندگی مشترک برای او وجود ندارد ، این گواهی به او اعطا میشود در این فاصله او باید در جلسات داوری شرکت کرده و همه حق و حقوق زن من جمله مهریه ، نفقه نحله و از این قبیل را به او بپردازد. طلاق از طرف زن به دو طریق ممکن است ، یکی این که وکالت در طلاق ، یا در اصطلاح عرفی ، حق طلاق داشته باشد و دیگری این که به استناد داشتن شرایط عسر و حرج یا شرایط دیگر ، از دادگاه حکم طلاق بگیرد .
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.وکیل مرد برای طلاق انسان‌ها وقتی تصمیم به زندگی مشترک می گیرند وارد مسیری می شوند که پستی و بلندی های زیادی دارد؛ آن ها تصمیم گرفته اند در غم و شادی همدیگر شریک باشند و لذت زندگی را با یکدیگر تجربه کنند، اما گاهی اوقات همه چیز آن قدر هم زیبا رقم نمی خورد و برخی تلخی ها هستند که باعث می شوند انسان ها به سمت جدایی و طلاق با آن بردارند تا از ادامه یک زندگی سخت و تلخ رهایی پیدا کنند؛ البته امیدواریم هیچگاه شما به این نقطه از زندگی نرسید؛ چراکه طلاق گرفتن شاید پس از مدتی انجام شود و شما از همسرتان جدا شوید، اما تبعات روحی و روانی آن ممکن است تا مدت ها در کنار شما باقی بمانند.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
رایج ترین روش انحلال عقد نکاح دائم، طلاق می باشد. این روش به اندازه ای عمومیت دارد که در میان اکثریت مردم جامعه، طلاق تنها راه جدایی زن و مرد به حساب می آید. به همان میزانی که تشکیل خانواده سالم، منجر به استحکام روابط عاطفی و انسانی می شود و جامعه از آن بهره مند می گردد، طلاق شاید باعث ایجاد ضربه های روحی و از هم گسستن روابط اجتماعی شده باشد. و برای اینکه در پروسه طلاق و بعد از آن دچار ضربه های روحی روانی مختلفی نشوید باید در این مسیر از وکیل خوب و دلسوز بهره مند شوید. به دلیل آثار منفی طلاق بر زوجین، فرزندانِ آن ها و سایر اعضای خانواده، در فرآیند طلاق، الزامات حقوقی سخت گیرانه و محدودیت هایی در نظر گرفته شده است تا علاوه بر جلوگیری از آثار مخرب نامبرده، زوجین پس از ایجاد اختلافی اندک به طلاق روی نیاورند و خانواده دچار فروپاشی نشود. این الزامات حقوقی سختگیرانه شامل نفقه، مهریه، حضانت فرزند یا فرزندان، زمان و نحوه ملاقات، جهیزیه، اجرت المثل و غیره می شود. که هر یک در جای خوب مهم و داری اثرات و نتایج قانونی مهمی می باشند.
طلاق از طرف مرد بر اساس ماده 1133 قانون مدنی که مرد می تواند هر وقت بخواهد زن خود را طلاق بدهد، بنابراین حق طلاق با مرد است و صحت آن احتیاج به موافقت زن ندارد اگر زن راضی به طلاق نباشد مرد از قاعده همان ماده 1133 میتواند استفاده کند و با نظر مشاور رأی طلاق سرانجام صادر خواهد شد و اگر چه صراحت ماده 1133 قانون مدنی حق طلاق را به مرد داده است ولی میتواند شرایطی که قبلاً در عقدنامه تعیین شده در صورت عدم ایفاء به آن شرایط توسط زن از ارکان اثبات ادعا برای طلاق باشد. اگر قبل از ازدواج زن دارای بیماری پنهانی باشد که اساس و پایه زندگی را متزلزل کند و آن مرض از طرف مرد پنهان شده باشد بعنوان فریب در ازدواج طلاق صادر خواهد شد. لکن اگر بعد از وقوع عقد مواردی پیش آید که در کوران زناشوئی باشد دادگاه آن را مورد پذیرش قرار نمیدهد اما ماده 1133 قانون مدنی کماکان پابرجاست. برای طلاق نیاز به تشریفات خاص ندارد جز اینکه صیغه طلاق باید در حضور لااقل دو نفر مرد عادل که صیغه طلاق را بشنوند جاری شود. طلاق از طرف مرد حتماً نیاز به جلسه دادرسی- مشاوره و حضور در دادگاه دارد
سلام من با دوتا وکیل خانم در تهران برای پرونده طلاقم کار کردم اما هیچکدوم نتوستن پرونده منو به نتیجه مورد نظر نرسوندن تا اینکه یکی از دوستان که پرونده مهریه داشت از موسسه وکیل تلفنی درخواست داده بود و بهش وکیل اقا معرفی کردند در مدت زمان بسیار کوتاهی تونست پرونده مهریه را به نتیجه برسونه وقتی از روند پرونده مهریه دوستم مطلع شدم ازش خواستم برای من هم وقت جلسه حضوری بگیره تا با اقای وکیل صحبت داشته باشم باورم نمیشه که تونست طلاق منو از همسر روان‌ پریشم که همش تهدید میکرد که اگه طلاق بگیری میکشمت الان طلاق گرفتم و واقعا دارم از زندگیم لذت میبرم ممنونم از موسسه وکیل تلفنی که باعث ارامش زندگی من شد
سلام و ادب من یک دختر احساساتی بودم که بخاطر یک علاقه جلوی خانوادم ایستادم و با عشقم ازدواج کردم. که ای کاش این کار رو نکرده بودم . بعد از چندماه زندگی فهمیدم که واقعا حق با خانوادم بوده و پشیمان شدم. چندین بار می خواستم طلاق بگیرم اما هر بار با تهدید به اینکه خودش را می کشه منصرفم کرد. دفعه آخر تصمیمم را جدی گرفتم و با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتم و تقاضا کردم که با یکی از وکلای آقا در خصوص طلاق صحبت کنم و بعد از اون هم وکالتم را به ایشان دادم و خودم به هیچ وجه با شوهر سابقم مواجه نشدم حتی خطمم خاموش کردم چون اگر باهاش در ارتباط بودم مطمئنا از احساساتم سواستفاده می کرد. اما خداروشکر به کمک آقای وکیل تونستم طلاقم رو بگیرم و روزی هزار مرتبه خدا را شکر می کنم که از شر اون آدم راحت شدم
شما اگه با موسسه حقوقی وکیل تلفنی تماس بگیرید و خدماتشون کیفیت و استاندارد جهانی رو نداشته باشه، می تونید وجهتون رو عودت کنید؛ این خودش نشون می ده که این موسسه چقدر کاراشون با کیفیت و استاندارده؛ من خودم بارها مشاوره گرفتم و در بسیاری از موارد شده بوده که تایم مشاوره بنده تموم شده بوده اما وکیل قطع نکرده و حرفشو کامل زده و راهنمایی کامل داده؛ جالب اینجاست که نه تنها در زمینه خانواده و طلاق مشاوره می دن، بلکه وکلایی هم هستند که در زمینه های مختلف حقوقی مثل اداره کار و ... مشاوره می دن؛ راستی یادم نره بگم که هر چی دادخواست و لایحه دارید بدین براتون نگارش کنن هم ارزون می گیرن و هم خیلی با کیفیت و 15 دقیقه ای می نویسن.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی