موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

دستور موقت برای مطالبه سهم الارث

دستور موقت برای مطالبه سهم الارث

جالب است بدانید که یکی از مهم ترین دعاوی که امروزه در دادگاه ها مطرح می شود و بسیاری از افراد با آن سروکار دارند، مربوط به درخواست ترکه و مطالبه ی سهم الارث است. این دو چالش حقوقی در اکثر مواقع موضوعی همچون صدور قرار توقیف و دستور موقت برای توقیف سهم الارث را به همراه دارند.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

برای رزرو مشاوره حقوقی فوری تلفنی یا آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری عکس ذیل را لمس کنید

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"قبل از ادامه دادن مطالعه بهتر است بدانید که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، این است که به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"سهم الارث شما به دستور موقت دادگاه توقیف شده و دنبال راهکار حقوقی برای آزاد سازی سریع تر آن هستید؟ اگر چنین مشکلی گریبانگیر سهم الارث شما شده است، بهترین راهکار حقوقی برای آن کسب مشاوره حقوقی از بهترین وکلای موجود و متخصص در این حوزه می باشد؛ شما می توانید از طریق لمس تصویرک زیر به صفحه تماس تلفنی با این وکلا منتقل شده و به صورت 24 ساعته از آنها مشاوره بگیرید"

 

در ادامه ی روند بحث می توانیم به ورثه اشاره کنیم؛ ورثه در حقیقت همان خویشاوندان دور و نزدیک فرد فوت شده هستند که طبق قانون و بر اساس طبقه بندی قانونی ممکن است از فرد فوت شده مالکیت اموالی به آنها انتقال داده شود.

 

share of inheritance problem

مشاوره حقوقی تلفنی برای آزاد سازی سهم الارث از چنگ قانون

 

بر اساس ماده ی 861 قانون مدنی میتوان گفت که موجب ارث دو امر است و نسب و سبب و اشخاصی که به موجب نسب ارث می برند سه طبقه‌ اند:

 

 1. پدر و مادر، اولاد و اولادِ اولاد (فرزندانِ اولاد).
 2. اجداد و برادر و خواهر و اولاد آنها.
 3. اعمام و عمات و اخوال و خالات و اولاد آنها.
 • از جمله اشخاصی که به موجب سبب ارث می برند هر یک از زوجین است که در حین فوت دیگری زنده باشد.

 

مسلماً قوانین و موارد مربوط به سهم الارث دارای جزییاتی هستند که همه ی مردم از آنها آگاهی ندارند. در رابطه با چنین مسائلی نیاز به مشاوره حقوقی سریع می باشد و گاهی افراد فرصت آن را نخواهند داشت تا مسیری طولانی را برای استفاده از مشاوره حقوقی با یک وکیل متخصص طی کنند. به همین دلیل نیز توصیه میشود که در چنین مواردیی از مزایای مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته استفاده کرد. شما با استفاده از تلفن همراه و شبکه ها ارتباطی مجازی میتوانید از مزایای مشاوره حقوقیی در هر زمان و مکان استفاده کنید.

مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته برای همه ی افراد امکان پذیر است و مربوط  به گروه خاص و جنسیتی خاص نمی باشد و در چنین جلسات مشاوره با وکیل تلفنی شما میتوانید تمام سوالات حقوقی خود را بپرسید و از راهکار حقوقی تلفنی استفاده کنید.

 

سهم الارث چیست و چه خطراتی که آن را تهدید می کنند؟

 

things threatening our Share of inheritance

آشنایی و بررسی تمام خطراتی که می تواند سهم الارث ما را تهدید کند

 

اولین و مهم ترین مسئله ای که در جلسه مشاوره حقوقی تلفنی فوری مطرح می شود و افراد به دنبال پاسخ او می گردند در رابطه با موضوع ماهیت حقوقی سهم الارث و موانع آن و بار حقوقی دستور موقت برای توقیف سهم الارث می باشد. همه ی این موارد را می توان به صورت کاملا جزیی و تخصصی با یک وکیل تلفنی 24 ساعته شبانه روزی در میان گذاشت و از راهکار حقوقی آنلاین و تلفنی که آنان ارائه می دهند برای حل مشکلات پرونده حقوقی استفاده کرد.

در حالت کلی میتوان در رابطه با تعریف سهم الارث گفت که میزان ارثیه ای که طبق قانون به ورثه فرد فوت شده می رسد، سهم الارث می گویند و رابطه ی سببی و نسبی تعیین کننده ی میزان سهم الارث هر یک از این افراد است.