موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مجازات انتشار داستان های سکسی

مجازات انتشار داستان های سکسی

نمی دانیم که دقیقاً باید از کجا شروع کنیم؛ شاید آن لحظه ای که در اوایل سال های 85، دوره ای که رکود اقتصادی چندانی وجود نداشت و به اصطلاح همه چیز فرق می کرد، نقطه خوبی برای شروع باشد؛ در آن روز ها گوشی های لمسی به وفور فعلی یافت نمی شد و موبایل هایی با برند های نوکیا و سونی اریکسون در صدر پر فروش ها بودند؛ از طرفی اینترنت پر سرعتی نیز وجود نداشت؛ اما با همین اینترنت کم سرعت مان و تعرفه های آزادش، در سال پنجم دبستان خوب به خاطر دارم که هم کلاسی هایم به صورت غیر قانونی گوشی ها را به مدرسه می آوردند و از اینترنت کم سرعت (E)، فیلم های پورن 3GP کیفیت پایین دانلود می کردند و در توالت های مدرسه چند نفری جمع می شدند و به مشاهده این فیلم ها و خواندن داستان های سکسی می پرداختند؛ لازم به ذکر است که یک نفر را هم بر سر ورودی سرویس بهداشتی کشیک می گذاشتند تا با عبور ناگهانی ناظم سرفه کند یا صدایی در بیاوورد ...؛ روزگار عجیبی بود، امروزه این افراد کجا هستند و چه می کنند؟ با ما همراه باشید تا به توضیح مفصل این مبحث و نحوه ریشه کن نمودن این معضل بپردازیم؛ اما قبل از آن اکیداً به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده کنید.

 

شیوه جدیدی از هتک حرمت اینترنتی (توصیات بانوی وکیل ما)

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

آیا مطالعه داستان های سکسی باعث بلوغ زودرس می شود؟

 

Reading sex stories for teenagers

مجازات تحریک جنسی کودکان و نوجوانان

 

در پاسخ به این سوال باید گفت بله و قطعا همینطور است ...

 • مثلا زمانی را در نظر بگیرید که وقتی یک کودک یا نوجوان در اینترنت و وب جست و جو می کند ممکن است با داستان های پورن مواجه شود و همراه این داستان ها شاید چند تصویر ناهنجار و پورن وجود داشته باشد؛ این باعث می شود تا ذهن کودک به بدن دستور ساخت هورمون های جنسی را بدهد و ترشح این هورمون ها باعث به وجود آمدن بلوغ های زودرس می شود.

 

بلوغ زودرس یعنی ترشح زودرس هورمون های جنسی در بدن یک فرد نابالغ، خیلی واضح است که اگر کودکان زودتر از موعد با مسائل جنسی آشنا شوند بدن آن ها به طور ناخودآگاه دچار بلوغ زودرس می شود.

طبق بررسی محققان بلوغ زودرس سبب بیماری جسمی، جنسی و یا روحی می شود و به همین علت مجازات انتشار داستان های سکسی مورد اهمیت قانون و وکیل تلفنی است.

 

آیا انتشار داستان های سکسی با امنیت ملی منافات دارد؟

مجازات انتشار داستان های سکسی و این نوع جرم یک چیز نسبی در نظر گرفته می شود، جرم انگاری این موضوع بستگی به مولفه های مختلفی دارد؛ ممکن است فردی که به انتشار داستان های سکسی می پردازد عملی انجام دهد که مخالف نظم عمومی، عرف و اخلاق حسنه ی جامعه باشد؛ برای مثال ممکن است یک فرد به هتک حرمت و یا ناموس بپردازد ...

 • وقتی روانشناسان این افراد را مورد بررسی قرار می دهند متوجه می شوند که انجام این نوع عمل های به کودکی یا نوجوانی افراد بر می گردد و به طور دقیق بستگی به ناهنجاری های سکسی دارد.

 

به همین علت است که فردی که یک داستان پورن و محتوای این چنینی را انتشار می دهد مجرم است و مجازات انتشار داستان های سکسی باید بر روی همچین فردی اعمال شود؛ نتیجتاً می توان گفت که برخی اعمال افراد در زمینه انتشار محتوای پورن می تواند با امنیت ملی و داخلی منافات داشته باشد؛ از این رو اگر حس می کنید که باید با یک وکیل تماس بگیرید، ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل را تجربه کنید و پاسخ قطعی ابهامات خود را دریافت نمایید.

 

حکم قضایی تعریف داستان های سکسی برای افراد 18- سال چیست؟

 

explaining the sex stories to teenagers

وکیل جرایم حریم شخصی آنلاین و 24 ساعته

 

متأسفانه در نظام حقوقی جمهوری اسلامی ایران حکم قضایی دقیقی برای تعریف داستان سکسی نزد افراد زیر 18 سال وجود ندارد.

مشخص است که تعریف داستان های سکسی برای افراد زیر 18 سال می تواند نوعی آزار روحی و جنسی باشد؛ اما تا به حال در مورد جرم انگاری این عمل اقدامی صورت نگرفته است و هر عملی که جرم انگاری نشود حکم قضایی و مجازاتی ندارد.

 

توجه: طور کلی می توان گفت انتشار محتواهای پورن جرم انگاری شده است، پس می توان مجازات انتشار داستان های سکسی را ضمیمه ی مجازات انتشار پورن نمود؛ به عبارتی دیگر، قانون جرایم رایانه ای اعلام می دارد که انتشار محتواهای پورن جرم است و به حبس یا جزای نقدی می توان افراد خاطی را محکوم کرد.

پس طبق نکته فوق می توان گفت مجازات انتشار داستان های سکسی می تواند حبس و یا جزای نقدی باشد.

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

آیا با مطالعه داستان های تحریک آمیز، دچار انحراف جنسی و خودارضایی می شویم؟

بله، یکی از عوامل خودارضایی و انحراف جنسی خواندن داستان های پورن است ...

 • وقتی یک فرد داستانی این چنین را می خواند آن مسیر و احوالات را در ذهن خود تصور می کند و این تصور سبب ترشح هورمون های جنسی و تمایلات خاص زناشویی در افراد می شود.

وقتی تمایل جنسی در افراد به وجود آید و این تمایل به طور درست کنترل نشود، سبب ناهنجاری های جنسی می شود و یکی از این ناهنجاری های جنسی خودارضایی است که بسیار آسیب زا از نظر محققان و پزشکان در نظر گرفته می شود.

 

آیا داستان های سکسی مختلف حقیقت دارند؟ یا زاده ی یک ذهن منحرف و بیمارند؟

 

sex stories source

مجازات سایت های انتشار دهنده ی داستان های سکسی

 

بله تجربیات نشان داده است که در 77 درصد از موارد و کیس های مختلف این داستان های زاده ی یک ذهن بیمار هستند و این ذهن بیمار متعلق به افرادی مریض از نظر جنسی و روحی است، بیشتر این افراد ناهنجار عقده های سکسی و مرض گونه خود را به تحریر در می اورند.

 

توجه: افرادی که اقدام به انتشار چنین داستان هایی می نمایند، ذهنی مریض و عقده هایی سلب نشده دارند و به همین دلیل است که این افراد ذهن مریض خود را به تصویر می کشند؛ نمونه این تصویر سازی های مریض به هنگامی است که یک لوله کش کچل می رود که لوله کشی کند، اما ناگهان با زن صاحب خانه سکس می کند.

 

تاثیر داستان های سکسی بر آینده جوانان

قطعاً این داستان های سکسی بر آینده جوانان تاثیر گذار است و همانطور که گفته شد این داستان ها سبب بلوغ زودرس می شود و این بلوغ زودرس سبب مریضی ذهن و جسم افراد می شود.

ممکن است این داستان ها زمینه ی زنا و گناهان مختلف را به وجود آورد. بسیاری از افراد زناکار با مطالعه ی چنین داستان هایی زندگی خود را دچار بحران نموده اند.

 

بهترین جایگزین برای معتادان به خودارضایی و پورنوگرافی؟

 

Best lawyer to get consultancy

مشاوره حقوقی اعتیاد جنسی 24 ساعته

 

برای جلوگیری از اعتیاد و یا از بین بردن اعتیاد به خودارضایی می توان سرگرمی های جدیدی را آغاز نمود برای مثال مطالعه ی مطالب مختلف علمی، آموختن یک ساز جدید، شروع یک ورزش مناسب و انرژی گیر.

در نهایت می توان به پزشک مراجعه کرد و با استفاده از قرص از ترشح هورمون های خاص مربوط به خودارضایی جلوگیری کرد.

با تجویز قرص های رفع خودارضایی توسط دکتر متخصص می توان مقداری از این اعتیاد را کاهش داد.

 

در صورت مچ گیری فرزندم به هنگام خودارضایی چه کاری انجام دهم؟

در صورت مشاهده ی این امر بهتر است با یک مشاور حقوقی خانواده و مشاور حقوقی فرزند ارزان ترین تماس ممکن را حاصل نمایید و مشکل خود را با این افراد در میان قرار دهید.

وکیل تلفنی اقدام به مشاوره های حقوقی فرزند در ابعاد 24 ساعت تلفنی و آنلاین را با ضمانت قیمت و کیفیت به شما عزیزان ارائه خواهد داد و نیازی به نگرانی نیست.

 

 

مجازات انتشار محتوای پورنوگرافی

دلیل اصلی افزایش زنا در ایران

آمار افزایش خیانت زنان شوهر دار به همسران خود در سال 99

اولین قدم لزبین ها در صورت فهمیدن خانواده

مجرمین فعال در سایت های صیغه و همسریابی آنلاین

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب به یکی از شیوه های کسب درآمد افراد سودجو و منفعت‌طلب انتشار مطالب و یا تصاویر و فیلم‌های مربوط به رابطه جنسی با توجه به گسترش این پدیده در فضای مجازی و متاسفانه دسترسی کودکان و نوجوانان در سنین پایین به تلفن همراه همیشه بیمه خطر از جانب این موضوع نسبت به خصوص آن فرزندان احساس می‌گردد و مشکل دیگر این جاست که متاسفانه امکان کنترل ۱۰۰ درصد و ۲۴ ساعته فرزندان نیز امکان پذیر نیست لذا این امر نیازمند مقابله قاطع قانون و افراد مرتکب این اقدامات می باشد از سوی دیگر خانواده‌ها می‌توانند با اخذ مشاوره های تخصصی نسبت به پیشگیری و مقابله با مشکلات احتمالی در این زمینه و افزایش اطلاعات خود اقدام نمایند وکیل تلفنی با افتخار به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته جهت ارائه مشاوره تخصصی در لین زمینه در خدمت کاربران عزیز می باشد. با احترام _فاطمه سلیمانی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی در رابطه با جرم انتشار داستان های سکسی این موضوع علاوه بر اینکه میتواند مصداق بارز فعل حرام در فضای مجازی باشد طبق قانون جرایم رایانه ای مصوب 87 جرم محسوب شده و دارای مجازات و مسئولیت کیفری ست، لذا توصیه می‌گردد از ورود به کانال های تلگرام یا پیج های اینستاگرام که حاوی این مطالب میباشد خو داری نمایید و از انتشار مطالب مربوط خودداری کنید اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
با سلام، فیلم های پورن باعث بلوغ زودرس در نوجوانان ما می گردد که این امر می تواند نوعی بیماری فکری و جسمی بوجود اورد. لذا کسی که داستانهای سکسی را منتشر می کند اکثرا بیمار ذهنی هستند که باید مجازات شوند. وفق ماده 637 قانون تعزیرات هرگاه بین مرد و زنی علقه زوجیت نباشد و با هم رابطه مادون زنا داشته باشند به شلاق تا 99 ضربه محکوم می شوند. رابطه نامشروع در فضای حقیقی معادل سکس چت در فضای مجازی می باشد که از نظر تاثیرگذاری دست کمی از فضای حقیقی ندارد. لذا برای برخورداری از یک جامعه سالم باید جوانان را به سمت حقیقت امر و سالم زندگی کردن و دور نگه داشتن انان از این فضا و یا در صورت برخورد با این صحنه ها یا داستانها کمترین ضربه وارد شود. لذا پلیس فتا می تواند منتشر کنندگان را شناسایی و تحویا مقامات قضایی داده و مجازات قانونی آن حسب تشخیص قاضی اعمال گردد.
سلام وقت بخیر خدمت عزیزان زحمتکش . اگر تصاویر مبتذل را از زاویه‌ی تربیتی نگرش کرد ، عنصری بسیار مخرب برای تربیت کودکان و فرزندان به‌شمار میرود . انتشار تصاویر مبتذل در سطح فضای مجازی بویژه در حالی که بسیاری از کودکان و نوجوانان در این فضای نوظهور هستند و بر رفتار و حرکات آنها تاثیر میگذارد ، نمونه بارز آزارجنسی اطفال می باشد که نهادهای حکومتی و نهاد مقدس خانواده بگونه‌ای باید عمل کنند که کودک و نوجوان بدین وادی کشانده نشود.
با سلام و درود به همه ی عزیزان و دست اندرکاران موسسه خوب وکیل تلفنی امیدوارم در درجه اول خدا سلامتی بهتون بده با مطالب خوبی که برای استفاده ی عموم قرار میدین هر مطلبی که ارائه میشه کلی فکر و اندیشه پشتش هست این موارد رو ما میبینیم و قدردان زحماتتون هستیم. گاها با توجه به وسواس شدید فکری ساعت ۳ نیمه شب از شما وقت مشاوره حقوقی گرفتم اپراتور محترم در کمال احترام بنده رو به وکیل محترم وصل کردند با طرح پرسش و راهکار هایی که ارائه گردید بسیار به آرامش فکری رسیدم و جواب بسیاری از ابهاماتم گرفتم واقعا خوشحالم که همچین سایتی در ایران تاسیس شده تا به نیاز های حقوقی جامعه پاسخ بده امیدوارم انرژی مثبت این حرکت خوب و عام المنفعه به زندگیتون برگرده و بهتر از گذشتع باشید و پیشرفت کنید قدردان زحمات شبانه روزیتون هستیم و افتخار میکنیم بهتون من سپاس
سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید تا پیش از شیوع کرونا بسیاری از امور مردم و خدمات رفاهی جامعه صرفا حضوری بود و برای اخذ مشاوره های حقوقی که اتفاقا بسیار هم مورد نیاز عموم جامعه است باید به دفتر وکلا مراجعه میشد که هم زمان بر بود و هم هزینه جلسات در دفتر وکلا بسیار گران قیمت بود و همین موجب عدم دسترسی عموم افراد به خدمات حقوقی بود. اما با تاسیس موسسه هایی مانند وکیل تلفنی امکان دسترسی به خدمات این چنینی با هزینه ها و قیمتهایی بسیار مناسب برای همه افراد در کلیه سطوح مالی فراهم شد . خواستم به عنوان یکی از کاربران قدیمی سایت که تاکنون بارها به کمک شما مشکلات خودم و خانواده ام را برطرف نموده ام تشکر و قدردانی کنم. برقرار باشید
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:سحر نیک پور
با سلام وعرض ادب خدمت وکلای سایت وکیل تلفنی از اینکه مطالب مفید در سایت قرار می دهید بسیار از شما متشکریم در همه ی زمینه های حقوقی ومشکلات مردم وهمچنین جرائم ومجازاتهای مربوط به آنها توضیحات خوبی ارائه می دهید وباعث بالا رفتن آگاهی مردم میشوید من به عنوان کاربر بسیار بهره می برم باز هم تشکر
فردى که اقدام به ارسال این محتویات از جمله عکس ، فیلم ، صوت و ... مستهجن می کند گاهی برای دوست خود ارسال می کند و گاهی در گروه منتشر میکند. اما باید گفت در هر دو صورت طبق قانون جرایم رایانه ای، عمل فوق جرم است اما مجازات متفاوتی دارد. اگر به دوست خود یا در گروهی که کمتر از ١٠ نفر است ارسال کند به جزای نقدی محکوم می شود اگر به ١٠ نفر یا بیشتر ارسال کند به حبس یا جزای نقدی یا هر دوی آنها محکوم خواهد شد یعنی هم حبس و هم جزای نقدی توجه کنید که لازم نیست کسی از فرد ارسال کننده شکایت کند بلکه این جرم، جرم غیر قابل گذشت است و در صورت مشاهده توسط مقام های قضایی و انتظامی، متهم تحت تعقیب قرار خواهد گرفت. افرادی که مرتکب رابطه نامشروع یا همان سکس چت در فضای مجازی می شوند، همانند جرم رابطه نامشروع فیزیکی مطابق ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی محکوم خواهند شد و همان مجازات 99 ضربه شلاق هم برایشان در نظر گرفته می شود . اما رسیدگی به این نوع از رابطه نامشروع مجازی برخلاف رابطه نامشروع فیزیکی موضوع ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی، مستقیما در دادگاه به عمل نخواهد آمد و شاکی می بایست شکایت خود را به دادسرا ارائه نماید . با پیشرفت روز به روز علم و فناوری در تمام جوامع دنیا و دسترسی مردم به گوشی های هوشمند متصل به اینترنت، دایره جرایم به فضای مجازی هم کشیده شده است که کشور ما هم از این قاعده مستثنی نیست . البته این امر در کشور ما با توجه به این نکته بوده که دین رسمی کشور ما اسلام است و در مورد روابط زن و مرد حد و حدود خاصی را برای افراد پیشبینی کرده است که می بایست به آن ها احترام گذاشت . عدم احترام به قوانین دینی و قانونی در مورد روابط زن و مرد مطابق با قانون مجازات اسلامی ماده ۶۳۷ قسمت تعزیرات جرم انگاری شده است . این ماده مقرر می دارد: « هر گاه زن و مردی که بین آن ها علقه زوجیت نباشد، مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل تقبیل یا مضاجعه شوند، به شلاق تا نود و نه ضربه محکوم خواهند شد و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه کننده تعزیر می شود . » حال با توجه به این ماده قانونی و دین مبین اسلام ممکن است این سوال برای عده ای ایجاد شود که آیا رابطه نامشروع به صورت مجازی یا سکس چت و اینترنتی هم جرم است و مجازات دارد یا خیر ؟ در این مقاله ضمن تعریف رابطه نامشروع مجازی یا همان سکس چت به بیان این موضوع نیز خواهیم پراخت که در صورت جرم بودن این عمل مجازاتش چیست و نحوه رسیدگی به این جرایم به چه صورت خواهد بود . جرم رابطه نامشروع در فضای مجازی یا سکس چت همان طور که گفته شد مطابق ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی ( هر گاه زن و مردی که بین آن ها علقه زوجیت نباشد، مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل تقبیل یا مضاجعه شوند، به شلاق تا نود و نه ضربه محکوم خواهند شد و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه کننده تعزیر می شود . ) در تفسیر این ماده می توان این گونه نوشت که چنانچه رابطه نامشروع مابین زن و مرد نا محرم، زنا نباشد، مطابق متن این ماده با زن و مرد خاطی برخورد خواهد شد . به این صورت که اگر قاضی تشخصیص دهد که رابطه نامشروعی رخ داده است، برای هر دو طرف به میزان حداکثر تا ۹۹ ضربه شلاق به عنوان مجازات تعیین خواهد شد .
مطلب حقوقی در خصوص مجازات داستان سکس عالی بود واقعا ایندمطالب حقوقی در خصوص انتشار داستان سکس باید منتشر شود و‌همه مردم از میزان عقوبت و‌تعزیر این داستان های سکس مطلع شوند.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی