موسسه وکیل تلفنی

 • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مجازات انتشار داستان های سکسی

مجازات انتشار داستان های سکسی

نمی دانیم که دقیقاً باید از کجا شروع کنیم؛ شاید آن لحظه ای که در اوایل سال های 85، دوره ای که رکود اقتصادی چندانی وجود نداشت و به اصطلاح همه چیز فرق می کرد، نقطه خوبی برای شروع باشد؛ در آن روز ها گوشی های لمسی به وفور فعلی یافت نمی شد و موبایل هایی با برند های نوکیا و سونی اریکسون در صدر پر فروش ها بودند؛ از طرفی اینترنت پر سرعتی نیز وجود نداشت؛ اما با همین اینترنت کم سرعت مان و تعرفه های آزادش، در سال پنجم دبستان خوب به خاطر دارم که هم کلاسی هایم به صورت غیر قانونی گوشی ها را به مدرسه می آوردند و از اینترنت کم سرعت (E)، فیلم های پورن 3GP کیفیت پایین دانلود می کردند و در توالت های مدرسه چند نفری جمع می شدند و به مشاهده این فیلم ها و خواندن داستان های سکسی می پرداختند؛ لازم به ذکر است که یک نفر را هم بر سر ورودی سرویس بهداشتی کشیک می گذاشتند تا با عبور ناگهانی ناظم سرفه کند یا صدایی در بیاوورد ...؛ روزگار عجیبی بود، امروزه این افراد کجا هستند و چه می کنند؟ با ما همراه باشید تا به توضیح مفصل این مبحث و نحوه ریشه کن نمودن این معضل بپردازیم؛ اما قبل از آن اکیداً به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده کنید.

 

شیوه جدیدی از هتک حرمت اینترنتی (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انت های صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره شد، بیماری های جنسی زیادی در بین نوجوانان ما شایع است؛ یکی از دلایل آن ممکن است تفکیک جنسیتی در مدارس باشد که باعث می شود جنس های مخالف به درک نادرستی از همدیگر رسیده و جامعه ای را تشکیل دهند که مردهایش، خوبی یک زن را تنها در گوشت تن او و سایز اندام جنسی اش می بینند؛ اما راهکار چیست؟

همه ما در ایران زندگی می کنیم و باید مطابق با استاندارد های اخلاقیِ فعلی پیش برویم؛ باید این حقیقت را پذیرفت که نمی توان شرایط جمعی را عوض کرد، اما شاید بتوان شرایط فردی را عوض کرد، این طور نیست؟ روی سخن وکیل تلفنی به سمت آن دسته از افرادیست که به آینده جنسی خود و فرزندانشان اهمیت می دهند و سعی بر این دارند که اگر در مسئله ای آگاهی ندارند، آن را از فردی خردمند بپرسند و راهکار هایی سالم را در حل مشکلشان دریافت نمایند؛ از این رو می توانند از خدمات 24 ساعته مشاوره حقوقی در خصوص فرزند و روابط زناشویی کمک گرفته و ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیلِ مشاور را تجربه نمایند؛ البته امکان دریافت مشاوره های ارزان آنلاین و حضوری نیز در جای جای ایران وجود دارد، که در هر حالت به شما پیشنهاد می کنیم که تصویرک زیر را لمس نمایید تا اقدامات شروع مشاوره را آغاز شود"

 

 

آیا مطالعه داستان های سکسی باعث بلوغ زودرس می شود؟

 

Reading sex stories for teenagers

مجازات تحریک جنسی کودکان و نوجوانان

 

در پاسخ به این سوال باید گفت بله و قطعا همینطور است ...

 • مثلا زمانی را در نظر بگیرید که وقتی یک کودک یا نوجوان در اینترنت و وب جست و جو می کند ممکن است با داستان های پورن مواجه شود و همراه این داستان ها شاید چند تصویر ناهنجار و پورن وجود داشته باشد؛ این باعث می شود تا ذهن کودک به بدن دستور ساخت هورمون های جنسی را بدهد و ترشح این هورمون ها باعث به وجود آمدن بلوغ های زودرس می شود.

 

بلوغ زودرس یعنی ترشح زودرس هورمون های جنسی در بدن یک فرد نابالغ، خیلی واضح است که اگر کودکان زودتر از موعد با مسائل جنسی آشنا شوند بدن آن ها به طور ناخودآگاه دچار بلوغ زودرس می شود.

طبق بررسی محققان بلوغ زودرس سبب بیماری جسمی، جنسی و یا روحی می شود و به همین علت مجازات انتشار داستان های سکسی مورد اهمیت قانون و وکیل تلفنی است.

 

آیا انتشار داستان های سکسی با امنیت ملی منافات دارد؟

مجازات انتشار داستان های سکسی و این نوع جرم یک چیز نسبی در نظر گرفته می شود، جرم انگاری این موضوع بستگی به مولفه های مختلفی دارد؛ ممکن است فردی که به انتشار داستان های سکسی می پردازد عملی انجام دهد که مخالف نظم عمومی، عرف و اخلاق حسنه ی جامعه باشد؛ برای مثال ممکن است یک فرد به هتک حرمت و یا ناموس بپردازد ...

 • وقتی روانشناسان این افراد را مورد بررسی قرار می دهند متوجه می شوند که انجام این نوع عمل های به کودکی یا نوجوانی افراد بر می گردد و به طور دقیق بستگی به ناهنجاری های سکسی دارد.

 

به همین علت است که فردی که یک داستان پورن و محتوای این چنینی را انتشار می دهد مجرم است و مجازات انتشار داستان های سکسی باید بر روی همچین فردی اعمال شود؛ نتیجتاً می توان گفت که برخی اعمال افراد در زمینه انتشار محتوای پورن می تواند با امنیت ملی و داخلی منافات داشته باشد؛ از این رو اگر حس می کنید که باید با یک وکیل تماس بگیرید، ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل را تجربه کنید و پاسخ قطعی ابهامات خود را دریافت نمایید.

 

حکم قضایی تعریف داستان های سکسی برای افراد 18- سال چیست؟