موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

اسید پاشی منتهی به از کار افتادن عضو

اسیدپاشی منتهی به از کارافتادن عضو

هرکس عمداً با پاشیدن اسید یا هرنوع ترکیب شیمیایی دیگر موجب فقدان یکی از حواس مجنی ‌علیه شود، به حبس ابد با اعمال شاقه و اگر موجب قطع یا نقصان یا از کار افتادن عضوی از اعضا بشود، به دو تا چهار سال حبس تعزیری محکوم خواهد شد؛ این اسید پاشی می تواند بصورت عمدی یا غیر عمدی صورت پذیرد؛ حال با ماه همراه باشید تا این مورد را به صورت مفصل مورد بحث قرار دهیم.

 

افزایش آمار اسید پاشی در سال 99 (توصیات بانوی وکیل ما در خصوص کم لطفی به بانوان)

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

آیا اسید پاشی فساد فی الارض است؟

 

acid spraying concept

اورژانس اسید پاشی 24 ساعته

 

همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره شد، مطابق ماده 286 قانون مجازات اسلامی 92، هرکس به طور گسترده ای مرتکب جنایت علیه تمامیت جسمانی افراد شود، به گونه ای که این جنایت موجب اخلال شدید در نظم عمومی کشور، ناامنی یا ورود خسارت عمده به تمامیت جسمانی افراد باشد، مفسد فی الارض محسوب و به اعدام محکوم می گردد.

بنا بر این ماده، اسیدپاشی جرمی است که ماهیتاً منجر به ایجاد رعب و وحشت، خوف و ناامنی میان مردم جامعه می گردد؛ افساد فی الارض محسوب شده و فرد خاطی معدوم خواهد شد.

در تبصره 2 ماده 1 قانون تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن مصوب 1398 مقرر شده است:

 • «در مواردی هم که اسیدپاشی مشمول مقررات ماده 286 قانون مجازات اسلامی باشد؛ یعنی به نحو گسترده و با هدف اخلال در نظم و امنیت عمومی صورت گیرد؛ اقدام مرتکب، افساد فی‌الارض محسوب شده و به مجازات آن محکوم خواهد شد».

 

جرم اسیدپاشی و مجازات آن

به استناد ماده یک قانون تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن، هرکس عمداً با پاشیدن اسید یا هر نوع ترکیبات شیمیایی دیگر، با هر میزان غلظت موجب جنایت بر نفس، عضو یا منفعت شود در صورت مطالبه از ناحیه مجنیٌ ‌علیه یا ولی‌دم حسب، مورد با رعایت شرایط مقرر در کتاب قصاص، به قصاص نفس، عضو یا منفعت محکوم می‌شود؛ همچنین براساس ماده 2 همان قانون، هرگاه شخصی مرتکب جرم موضوع این قانون شود و مجازات آن قصاص نباشد یا به هر علتی مانند مصالحه اولیای دم، قصاص اجراء نشود؛ مرتکب علاوه بر پرداخت دیه، ارش یا وجه ‌المصالحه مطابق صدمه حاصله، به حبس تعزیری نیز محکم می گردد.

طبق ماده 5 قانون تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن مصوب 1398، که علاوه بر جبران خسارات ناشی از جرم مطابق قانون آئین دادرسی کیفری، مرتکب موظف است هزینه های درمان بزه دیده را بپردازد و درصورت عدم تمکن مالی وی، هزینه ‌های مربوطه از محل صندوق تأمین خسارت ‌های بدنی پرداخت می ‌شود.

 

جنبه عمومی و اجتماعی جرم اسید پاشی

 

social facts about acid spraying in iran]

تهدید به اسیدپاشی و مجازات آن

 

اسید پاشی جرمی است غیرقابل گذشت؛ بدین معنا که برای تعقیب و پیگرد قانونی متهم نیازی به شکایت شاکی خصوصی نبوده و به محض اطلاع دادستان از وقوع جرم از هریک از طرق قانونی مقر در قانون آئین دادرسی کیفری قابل تعقیب خواهد بود و از طرفی نیز علیرغم گذشت شاکی خصوصی، مرتکب بابت جنبه عمومی جرم مستحق مجازات خواهد بود؛ فلذا جنبه عمومی و اجتماعی این جرم بر جنبه خصوصی آن غلبه دارد و همین موجب می گردد که عدم شکایت یا گذشت شاکی خصوصی نیز مرتکب، قابل تعقیب و مجازات است.

 

اسیدپاشی غیر عمدی

هرگاه در تحقق بندهای موضوع ماده 290 قانون مجازات اسلامی خللی ایجاد گردد، به نحوی که نتوان عنصر عمد را در ارتکاب اسید پاشی اثبات نمود، ارتکاب این جرم غیر عمدی خواهد بود؛ مثلاً اسید بدون قصد ایراد جنایت و بدون ارتکاب فعلی که نوعاً موجب ایراد جنایت شود، روی دست مجنی علیه ریخته شده باشد و موجب ایراد صدمه به وی گردد.

 

اسیدپاشی عمدی

 

unintentional acid spraying

مجازات اسید پاشی عمدی در سال 99

 

اسیدپاشی عمدی آن است ک فعل مجرمانه مطابق یکی از بند های ماده 290 قانون مجازات اسلامی مصوب 92 ارتکاب یابد که شامل حالت های زیر می گردد:

 • حالت اول: هرگاه مرتکب با انجام کاری قصد ایراد جنایت بر فرد یا افرادی معین یا فرد یا افرادی غیرمعین از یک جمع را داشته باشد و در عمل نیز جنایت مقصود یا نظیر آن واقع شود، خواه کار ارتکابی نوعاً موجب وقوع آن جنایت یا نظیر آن بشود، خواه نشود؛ لذا درصورتی که اسید پاشی بصورت ارادی با قصد صریح ایراد جنایت صورت گیرد، عمدی است.

 

 • حالت دوم: هرگاه مرتکب، عمداً اقدامی مرتکب شود که نوعاً موجب جنایت یا نظیر آن می گردد؛ هرچند قصد ارتکاب آن جنایت و نظیر آن را نداشته باشد، ولی آگاه و متوجه بوده که آن کار نوعاً موجب آن جنایت یا نظیر آن می شود.

 

اسید پاشی منتهی به قتل عمد

اسیدپاشی از جمله جرائم علیه اشخاص است که بعضاً منجر به قتل مجنی علیه نیز می شود؛ درصورت عمدی بودن و احراز عناصر ماده 290 قانون مجازات اسلامی مستوجب قصاص خواهد بود؛ این درحالی است که مطابق قانون سابق، امکان قصاص در جرم اسیدپاشی منتفی بود.

 

اسید پاشی منتهی به قتل شبه عمد

 

acid spraying to Death

وکیل دعاوی اسید پاشی آنلاین و 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

اسیدپاشی معمولاً برای انتقام جوئی یا به خطرانداختن زندگی فردی - اجتماعی افراد و از بین بردن زندگی آینده قربانی صورت می پذیرد؛ اگر پاشیدن اسید به شکل غیرعمدی صورت گیرد، مرتکب تنها به پرداخت دیه محکوم خواهد شد و اگر این جرم با بی احتیاطی و یا تقصیر جزایی صورت گیرد؛ علاوه بر دیه مشمول مجازات تعزیری نیز خواهد شد.

 

جنایت کمتر از نفس

در مواردی نیز اسید پاشی منتهی به قتل مجنی علیه نشده و صرفاً جنایاتی کمتر از نفس را پدید می آورند از جمله اینکه منجر به نقص عضو، از‌کارافتادن عضو و نقصان منفعت گردند؛ در این موارد متهم به قصاص نفس محکوم نشده و تنها به دیه ناشی از ایراد صدمه جسمانی محکوم می گردند؛ همچنین است درصورتی که اسید پاشی در پسای بی احتیاطی یا بی مبالاتی مرتکب حادث شده باشد که در این مورد علاوع بر  پرداخت دیه به تعزیر نیز محکوم خواهد شد.

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

مقابله با ضرب و جرح

بهترین پاسخ عملی به توهین ها و تهدیدات

آدم ربایی و تقاص آن

اسید پاشی منتهی به قتل

اسید پاشی منتهی به صدمه

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و درود خدمت همه ی دست اندر کاران موسسه وکیل تلفنی خیلی ممنون که وقت میزارین و تمام مسائل حقوقی روز جامعه رو صبورانه توضیح میدین من از مشاوره با سایتتون کاملا راضی هستم حتی خیلی خیلی بیشتر از آنچه انتظار داشتم پیش رفت.علاوه بر تسلط و تخصص در امور حقوقی که با ایشون مشورت داشتم بسیار متین و خوش اخلاق پاسخ سوالاتم را یکی یکی جواب دادند واقعا رضایت کامل دارم .همه چیز عالی بود تمام جوانب را توضیح دادند ضوابط در موضوع من را مورد بررسی قرار دادند ، خوب در کل نظرم رو برای تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی تیم وکیل تلفنی قرار میدم امیدوارم منتشر کنید تا همه ی مردم ایران بخونن ،در پایان یه خدا قوت میگم به همه ی عزیزان که راهگشای مسائل حقوقی مردم هستند امیدوارم تک تکتون سلامت و تندرست باشین از زحمات یکایک تشکر میکنم و شما رو به دوستان خودم پیشنهاد میدم
سلام، اسید پاشی جرمی است که اشد مجازات دارد .متأسفانه افرادی که اقدام به اسید پاشی می نمایند بدون ترس از مکافات عمل آن، این عمل قبیح را انجام می دهند، تهدید به اسیدپاشی یکی از جرم های غیر قابل گذشت است و اشد مجازات برای آن درنظرگرفته شده است وفق ماده ۲۸۶ قانون مجازات اسلامی ۹۲، هرکس به طور گسترده ای مرتکب جنایت علیه تمامیت جسمانی افراد شود، به گونه ای که این جنایت موجب اخلال شدید در نظم عمومی کشور، ناامنی یا ورود خسارت عمده به تمامیت جسمانی افراد باشد، مفسد فی الارض محسوب و به اعدام محکوم می گردد. بنا بر این ماده، اسیدپاشی جرمی است که اگر ماهیتاً منجر به ایجاد رعب و وحشت، خوف و ناامنی میان مردم جامعه می گردد؛ افساد فی الارض محسوب شده و فرد خاطی اعدام خواهد شد.وفق ماده ۵ قانون تشدید مجازات اسیدپاشی مصوب ۹۸، علاوه بر جبران خسارات ناشی از جرم مطابق قانون آئین دادرسی کیفری، مرتکب موظف است هزینه های درمان بزه دیده را بپردازد و درصورت عدم تمکن مالی وی، هزینه ‌های مربوطه از محل صندوق تأمین خسارت ‌های بدنی پرداخت می ‌شود.
سلام وقت بخیر ... هرکس عمداً با پاشیدن اسید یا هر نوع ترکیبات شیمیایی دیگر، با هر میزان غلظت موجب جنایت بر نفس، عضو یا منفعت شود در صورت مطالبه از ناحیه مجنیٌ‌علیه یا ولی‌دم حسب مورد با رعایت شرایط مقرر در کتاب قصاص، به قصاص نفس، عضو یا منفعت محکوم می‌شود. ریختن اسید یا سایر ترکیبات شیمیایی بر روی فرد، فرو بردن اعضای بدن در درون اسید و اعمالی نظیر آن در حکم اسیدپاشی است.
با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم سایت وکیل تلفنی و همکاران گرامی اسیدپاشی یکی از جرائم علیه اشخاص می باشد که حتی تهدید و آن نیز جرم انگاری شده و برای مجرم اشد مجازات در نظر گرفته شده است به موجب قانون هر کس عمداً از طریق اسید پاشی موجب از بین بردن یکی از حواس پنجگانه مجنی‌علیه شود به حبس ابد با اعمال شاقه محکوم و اگر موجب قطع یا نقص عضو شود به ۲ تا ۴ سال حبس تعزیری محکوم خواهد شد و چنانچه حسب ماده ۲۸۶ قانون مجازات اسلامی هدف این گونه جنایات موجب اخلال در نظم عمومی کشور و ناامنی و.....گردد، مرتکب مفسد الارض محسوب و به اعدام محکوم می شود .کاربران عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق مراجعه به سایت وکیل تلفنی و اخذ مشاوره از وکلای متخصص و خبره در این امر با نحوه طرح شکایات و تعقیب و مجازات مرتکبین این جرائم آشنا شوند با احترام_ فاطمه سلیمانی
ضمن عرض سلام و ادب و خسته نباشید خدمت همکارن خوب وکیل تلفنی. متاسفانه در سالهای اخیر بارها شاهد جرایم اسیدپاشی و عواقب آن بوده ایم. لذا مطالعه مقالات مفیدی مانند مطلب شما بسیار میتواند راهگشا باشد. من از کاربرات قدیمی وکیل تلفتی هستم و در هر مساله ای که برای خودم یا خانواده ام پیش آمده، از مشاوره های تخصصی مشاوران شما بهره گرفتم. خداروشکر هربار رضایت کامل داشتم. هم سرعت پاسخگویی بسیار خوب بود و هم مشاوره ها از نظر سطح عملی بسیار عالی بو. از مدیریت موسسه جناب آقای توکلی ممنونم و برای گروه خوبتون آرزوی موفقیت فراوان دارم.
با سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران، هرکس عمداً با پاشیدن اسید یا هرنوع ترکیب شیمیایی دیگر موجب فقدان یکی از حواس مجنی ‌علیه شود، به حبس ابد با اعمال شاقه و اگر موجب قطع یا نقصان یا از کار افتادن عضوی از اعضا بشود، به دو تا چهار سال حبس تعزیری محکوم خواهد شد؛ این اسید پاشی می تواند بصورت عمدی یا غیر عمدی صورت پذیرد؛برای اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید و در این خصوص راهنمایی بگیرید.
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
در سال های اخیر اسید پاشی راهی شده برای انتقام به خصوص در روابطی که سبقه ی عاطفی دارند و خصوصاً در مواردی که محرک برقراری روابط عاطفی زیبایی افراد بوده است.مرتکب در این عمل تلاش می کند آنچه را که برای خود می دانسته و قرار است دیگری صاحب آن شود،بیمارگونه از مخاطب خود بگیرد.قانون گذار هرچند که در مقررات عمومی برای هر نوع آسیب بدنی و صدمه به تمامیت جسمانی ضمانت اجرا در نظر گرفته است،به طور خاص در مورد جرم اسید پاشی قانونی تحت عنوان (( قانون تشدید مجازات اسید پاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن در نظر گرفته است)). و همین موضوع نشان از اهمین و نگاه خاص قانون نسبت به آن دارد.
یکی از جرایمی که در برای آن مجازات تعیین شده است اسید پاشی می باشد که متاسفانه اسید پاشی از جمله جرایمی است که اخیرا افزایش پیدا کرده ، اگرچه قانونگذار برای اسیدپاشی مجازات تعیین کرده بود اما به دلیل اینکه جرمی است که افزایش داشته است برای پیشگیری از جرم اسید پاشی قانونگذار در تاریخ 11 دی ماه سال1397 « قانون تشدید مجازات اسید پاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن » را تصویب کرده است که به موجب این قانون مجازات مرتکبین تشدید شده است . در این مقاله به بررسی جرم اسید پاشی و مجازات اسید پاشی می پردازیم . جرم اسید پاشی جرم اسید پاشی طبق قانون زمانی رخ می دهد که « هر کس عمدا پاشیدن اسید یا هر نوع ترکیبات شیمیایی دیگر با هر میزان غلظت موجب جنایت بر نفس ، عضو و منفعت شود در صورت مطالبه از ناحیه مجنی علیه یا ولی دم حسب مورد با رعایت شرایط عمومی و اختصاصی قصاص ، به قصاص نفس یا قصاص عضو محکوم می شود و در غیر این صورت مطابق قانون دیه و تعزیر عمل می شود . » به عبارت دیگر برای تحقق جرم اسید پاشی باید گفت اولا شخصی که این عمل را مرتکب می شود باید با عمد و آگاهی انجام دهد و دوما عمل پاشیدن اسید موجب نقص یا آسیبی به یکی از اعضای بدن فرد شود که در این صورت جرم اسید پاشی رخ داده و حسب مورد مجازات می گردد . مجازات اسید پاشی مجازات اسید پاشی زمانی که کسی مرتکب اسید پاشی شود و شاکی نداشته باشد و یا شاکی از قصاص گذشت نماید و یا به هر علتی قصاص انجام نشود : مرتکب جرم اسید پاشی علاوه بر پرداخت دیه ( یا ارش ) طبق مقررات به مجازات ذیل محکوم می گردد : در مورد جنایت بر نفس و جنایت منجر به تغییر شکل دائمی صورت شخص به مجازات حبس تعزیری درجه یک محکوم می شود . در مورد جنایت بر عضو اگر موجب مرض دائمی یا فقدان یکی از حواس مجنی علیه یا قطع یا از کار افتادن عضوی از اعضای شخص گردد به مجازات حبس تعزیری درجه دو حکم داده می شود . اگر موجب نقصان یا ضعف دائم یکی از اعضای بدن یا منافع آن و یا باعث از بین رفتن قسمتی از عضو گردد ، بدون آنکه عضو از کار بیفتد به مجازات حبس تعزیری درجه سه محکوم می شود . اگر موجب صدمه بدنی دیگری بشود به مجازات حبس تعزیری درجه چهارم محکوم خواهد شد .
در اسید پاشی که به دلیل انتقامجویی انجام میگیرد نه تنها سر و صورت بلکه امکان دارد طرف چشمش رو از دست بدهد یا عضوی از بدن ناقص شود همه ی این آسیب دیدگی دیگه و قصاص دارد وبرای اینکه از جزئیات جرم و نوع مجازات باخبر شویم به یک وکیل و مشاور نیاز داریم تا به صورت فوری پاسخگو باشد وان کسی نیست جز سایت وکیل تلفنی که به صورت شبانه روزی در امداد رسانی به هموطنان عزیز حاضر هستند وبا هزینه ی کم و فوری پاسخ می دهند
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .وبا تشکر از زحمات .اسید پاشی جرمیست که شامل اشد مجازات می شود؛ متأسفانه افرادی که در ایران اقدام به اسید پاشی می نمایند با پشتی گرم این عمل قبیح را انجام می دهند، در صورتیکه حتی تهدید به اسیدپاشی یکی از جرم های نا بخشودنی است که اشد مجازات برای آن ملاحظه می گردد؛ در این میان اگر به هر دلیلی مورد تهدید اسید پاشی قرار گرفته اید یا اینکه این امر اتفاق افتاده است بهتر است به دنبال سزای فرد خطاکار باشید، چراکه این مورد در محاکم جزء اقدام علیه امنیت ملی محسوب شده و خارج از نوبت رسیدگی می شود.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره تکمیلی هستم.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی