موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • امیرحسین خوشحال گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۲۸:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • حسین طوسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۱:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت

مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت

مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت، یکی از روش ­های ارائه خدمات حقوقی است که جهت رفاه بیشترِ هم ­میهنان اهل سنت، فراهم گردیده است؛ این مشاوره حقوقی، در خصوص تمامی مسائل حقوقی بالاخص مسائل احوال شخصیه ایشان می ­باشد که توسط خِبره ­ترین وکلای زن و مرد موسسه وکیل تلفنی عرضه می­ گردد؛ حال با ما همراه باشید تا این مورد را بررسی نماییم.

 

توضیحات یکی از بانوان وکیل در خصوص مشاوره حقوقی شبانه روزی به تمامی عزیزان اهل سنت

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 
 

legal advice to Persian Christians

وکیل تخصصی دعاوی اهل سنت 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که همه ما می دانیم، بیشتر اقوام سنت در ایران به قبایل مختلف تقسیم شده که هر کدام از آداب و رسوم خاصی تبعیت می کنند؛ قانون نیز تا حد الامکان نسبت به این آداب و رسوم انعطاف داشته و به آنها احترام می گذارد؛ اما همین تفاوت آداب و رسوم باعث شده که امر وکالت و ارائه مشاوره حقوقی متناسب با آداب و رسوم اهل سنن، امری نوین و تخصصی باشد؛ فلذا موسسه حقوقی ما با بررسی چندین و چند ساله قوانین و مسائل حقوقی حاکم بر آداب و رسوم اهل سنن گرامی، توانسته تا مشاورینی را از وکلای پایه یک خانم و آقای خود، آموزش حقوقی داده و امروزه این عزیزان آماده اند تا در تمام زمینه های حقوقی متغیر در آداب اتباع سنت، مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی ارائه دهند؛ برای دریافت مشاوره حقوقی از این وکلای عزیز، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت در چه استان ­هایی  و به چه روش­ هایی ارائه می­ شود؟

 

traditional legal advice to different religions

مشاوره حقوقی تلفنی تضمینی و 24 ساعته با اتباع اهل سنت

 

از فواید برخورداری از خدمات حقوقی موسسه وکیل تلفنی، امکان برقراری ارتباط با وکیل حامی اتباع سنت جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی به اهل سنت و اخذ مشورت حقوقی آنلاین و حتی تصویری، به صورت 24 ساعته و فوری، در هر زمان و در هر مکان می ­باشد.

بنابر موارد گفته شده اتباع سنت گرامی، در هر استانی که اقامت داشته باشند و در هر ساعت از شبانه ­روز که نیاز به اخذ مشورت حقوقی و پرسش سوالات حقوقی داشته باشند، می­توانند با وکلای حاذق و کاردان موسسه وکیل تلفنی در ارتباط باشند.

جهت آگاهی بیشتر راجع به راه­ های ارتباطی و هم­ چنین هماهنگی زمانی با وکیل یا مشاوران مدنظر خود در امر حقوقی مورد نظر، مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت توصیه می ­شود.

 

ویژگی­ یک وکیل تلفنی متخصص در امور اتباع سنت چیست؟ چگونه می ­توان به او دسترسی یافت؟

مطابق قوانین ایران جهت کسب عنوان وکالت، افراد بایستی در رشته ­های حقوق یا فقه و حقوق اسلامی یا رشته ­های معادل حوزوی آن تحصیل نموده و پس از پذیرش در آزمون­ های حقوقی، دوران کارآموزی را سپری نمایند.

هر یک از این مراحل مستلزمِ زمان، کسب علم، تخصص و تجربه در امور حقوقی است تا موفقیت مطلوب بدست آید؛ به علاوه، قبولی در هر یک از این مراحل، منوط بر تایید کارشناسان و داورانِ مجربِ حقوقیِ مربوطه است.

بنابراین هنگامی که از شخصی با عنوان وکیل نام برده می­ شود؛ در ساده ­ترین شکل، مقصود شخصی است که زمان، انرژی، تجربه، تخصص و مهارت خود را برای مدتی بسیاری طولانی، به موضوع وکالت، حقوق و قوانین اختصاص داده و موفقیت­ بدست آورده است.

پس از دریافت عنوان وکالت، به دلیل گستردگی موضوعات و لزوم تخصصی­تر شدن امور، وکلا نیز در امور و موضوعاتی ویژه تخصص و مهارت خود را تقویت می­نمایند تا خدمات حقوقی خود را با کیفیت هرچه بیشتری ارائه نمایند؛ لذا منظور از یک وکیل متخصص در امور اتباع سنت، وکیلی است که تجربه، تخصص و مهارت خود را در مسائل حقوقی اتباع سنت، از احوال شخصیه گرفته تا قواعد مربوط به مذاهب ایشان و... کسب و تقویت نموده است.

مجم