موسسه وکیل تلفنی

  • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
  • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت

مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت

مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت، یکی از روش ­های ارائه خدمات حقوقی است که جهت رفاه بیشترِ هم ­میهنان اهل سنت، فراهم گردیده است؛ این مشاوره حقوقی، در خصوص تمامی مسائل حقوقی بالاخص مسائل احوال شخصیه ایشان می ­باشد که توسط خِبره ­ترین وکلای زن و مرد موسسه وکیل تلفنی عرضه می­ گردد؛ حال با ما همراه باشید تا این مورد را بررسی نماییم.

 

توضیحات یکی از بانوان وکیل در خصوص مشاوره حقوقی شبانه روزی به تمامی عزیزان اهل سنت

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت در چه استان ­هایی  و به چه روش­ هایی ارائه می­ شود؟

 

traditional legal advice to different religions

مشاوره حقوقی تلفنی تضمینی و 24 ساعته با اتباع اهل سنت

 

از فواید برخورداری از خدمات حقوقی موسسه وکیل تلفنی، امکان برقراری ارتباط با وکیل حامی اتباع سنت جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی به اهل سنت و اخذ مشورت حقوقی آنلاین و حتی تصویری، به صورت 24 ساعته و فوری، در هر زمان و در هر مکان می ­باشد.

بنابر موارد گفته شده اتباع سنت گرامی، در هر استانی که اقامت داشته باشند و در هر ساعت از شبانه ­روز که نیاز به اخذ مشورت حقوقی و پرسش سوالات حقوقی داشته باشند، می­توانند با وکلای حاذق و کاردان موسسه وکیل تلفنی در ارتباط باشند.

جهت آگاهی بیشتر راجع به راه­ های ارتباطی و هم­ چنین هماهنگی زمانی با وکیل یا مشاوران مدنظر خود در امر حقوقی مورد نظر، مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت توصیه می ­شود.

 

ویژگی­ یک وکیل تلفنی متخصص در امور اتباع سنت چیست؟ چگونه می ­توان به او دسترسی یافت؟

مطابق قوانین ایران جهت کسب عنوان وکالت، افراد بایستی در رشته ­های حقوق یا فقه و حقوق اسلامی یا رشته ­های معادل حوزوی آن تحصیل نموده و پس از پذیرش در آزمون­ های حقوقی، دوران کارآموزی را سپری نمایند.

هر یک از این مراحل مستلزمِ زمان، کسب علم، تخصص و تجربه در امور حقوقی است تا موفقیت مطلوب بدست آید؛ به علاوه، قبولی در هر یک از این مراحل، منوط بر تایید کارشناسان و داورانِ مجربِ حقوقیِ مربوطه است.

بنابراین هنگامی که از شخصی با عنوان وکیل نام برده می­ شود؛ در ساده ­ترین شکل، مقصود شخصی است که زمان، انرژی، تجربه، تخصص و مهارت خود را برای مدتی بسیاری طولانی، به موضوع وکالت، حقوق و قوانین اختصاص داده و موفقیت­ بدست آورده است.

پس از دریافت عنوان وکالت، به دلیل گستردگی موضوعات و لزوم تخصصی­تر شدن امور، وکلا نیز در امور و موضوعاتی ویژه تخصص و مهارت خود را تقویت می­نمایند تا خدمات حقوقی خود را با کیفیت هرچه بیشتری ارائه نمایند؛ لذا منظور از یک وکیل متخصص در امور اتباع سنت، وکیلی است که تجربه، تخصص و مهارت خود را در مسائل حقوقی اتباع سنت، از احوال شخصیه گرفته تا قواعد مربوط به مذاهب ایشان و... کسب و تقویت نموده است.

مجموعه وکیل تلفنی با تاسیس واحد اورژانس 24 ساعته رسیدگی به حقوق اهل سنت، مسیر دسترسی فوری به چنین وکلایی را فراهم آورده است.

بدین منظور با ارائه مشاوره­ های حقوقی آنلاین، تصویری و مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت، دسترسی به بهترین وکلای کشور در این زمینه را نیز سهل نموده است.

 

مزایای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از وکیل اتباع سنت چیست؟

 

telephone legal advice from religious lawyer

وکیل آنلاین و تضمینی اتباع اهل سنت 24 ساعته در دسترس

 

مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت، از این مزیت برخوردار است که مسائل حقوقی و مطروحه تابعین سنت عزیز، توسط متخصصِ خبیری که نسبت به پرونده ­های حقوقی اهل سنت و رویه ­های قضائی و آیین دادرسی مربوطه تسلط و اِشراف تام دارد؛ بررسی و پیگیری شود.

علاوه بر این، با در نظر گرفتن مسائل مربوط به اتلافِ هزینه، انرژی و زمان که در ایاب و ذهاب و پیگیری، فرسایش ­های فکری - روانی و... است؛ ضمن توجه به وضعیت فعلیِ شیوع کرونا و مسائل متعاقب آن و ... دریافت مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت و دیگر مشاوره ­های غیر حضوری، مزیتی غیر قابل انکار است.

در خصوص مشاوره ­های غیر حضوری، تماس فوری و 24 ساعته به وکیل اهل سنت را نیز بایستی اضافه نمود که در زمره خدمات موسسه وکیل تلفنی است تا بتوان در سهل­ ترین و کمترین زمان ممکن، در هر زمان و مکانی که به یکی از ابزارهای ارتباط جمعی دسترسی یافته شود، از وکیل مدنظر خود مشورت و راهکارجویی حقوقی دریافت نمود.

 

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته به هم­ وطنان اهل سنت، به چه میزان موثر است؟

بی­ گمان رجوع به متخصص حاذقی که تحصیلات، تجربه و مهارت خود را اختصاصاً در امور حقوقی اهل سنت، کسب نموده و مشاوره­ ها و خدمات حقوقی را با سهل­ ترین روش­ های دسترسی به خود، به صورت تمام وقت، 24 ساعته و فوری ارائه نماید، نه تنها یافتن بهترین و موثرترین اقدامات و راهکارهای حقوقیِ متناسب با مسئله مربوطه را سبب می­ شود؛ بلکه در کسب نتیجه مطلوب و ممانعت از عواقب ناخواسته نیز موثر خواهد بود.

همچنین منطقی ­ترین هزینه­ زمانی - مالی و بیشترین پیشگیری از ورود زیان را در پی خواهد داشت.

جهت دریافت مشاوره، سنجشِ تاثیر آن در روند پرونده، وکیل اهل سنت 24 ساعته وکیل تلفنی، پاسخگوی عزیزان اهل سنت می ­باشد.

 

وکیل تلفنی اتباع سنت با چه مذهبی یافت می­ شود؟

 

religious lawyer in different religions

اورژانس دعاوی اهل سنت 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

در این خصوص، الزامِ قانونی مبنی بر اینکه اهل سنت بایستی وکلای خود را از میان اهل سنت برگزینند، وجود ندارد و برخورداری از وکلای دادگستری از غیر مذهب ایشان، بلا­مانع است؛ البته وکلای اهل سنت ما در چارچوب قوانین حاکم بر اعمال اهل سنت به این عزیزان مشاوره خواهد داد؛ فلذا درنگ نکرده و فوراً با وکلای اهل سنت ما تماس حاصل نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و پرسیدن سوالات حقوقی مربوطه با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت و برقراری تماس فوری با وکیل اهل سنت از مجموعه وکیل تلفنی، سوالات و چالش ­های حقوقی رفع خواهد شد.

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی به هم­وطنان اتباع سنت، چه مقدار است و چگونه باید آن را پرداخت نمود؟

موسسه وکیل تلفنی با ارائه خدمات غیر حضوری خود، به طرز چشم ­گیری هزینه ­های ارائه خدمات و مشاوره­ های حقوقی را به جهت رفاه موکلین و مراجعین خود کاهش داده است.

به علاوه، به دلیل شرایط حائز اهمیت فعلی راجع به مسائل مربوط به کرونا، رعایت فاصله­ های اجتماعی و... هزینه­ مشاوره حقوقیِ ویژه وضعیت کرونا را نیز در نظر گرفته است.

همان‌طور که مشاوره­ های حقوقی به صورت غیر حضوری، تلفنی و آنلاین ممکن می­ باشد؛ پرداخت هزینه­ ها نیز از طریق روش­ های غیر حضوری توسط مجموعه وکیل تلفنی، پیش ­بینی شده و امکان آن میسر گردیده است.

 

وکیل آنلاین اهل سنت ارزان و تضمینی 24 ساعته

مشاوره حقوقی فوری مهریه بانوان اهل سنت

ناتوانی آقایان اهل سنت در پرداخت مهریه

مشاوره حقوقی مهریه با وکیل خانم اهل سنت

مشاوره حقوقی فوری طلاق به بانوان اهل سنت

مشاوره حقوقی به عزیزان اهل سنت خارج از کشور

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی تلفنی به اتباع سنت، یکی از روش ­های ارائه خدمات حقوقی است که جهت رفاه بیشترِ هم ­میهنان اهل سنت، فراهم گردیده است؛ این مشاوره حقوقی، در خصوص تمامی مسائل حقوقی بالاخص مسائل احوال شخصیه ایشان می ­باشد که توسط خِبره ­ترین وکلای زن و مرد موسسه وکیل تلفنی عرضه می­ گردد؛
هنگامی که از شخصی با عنوان وکیل نام برده می­ شود؛ در ساده ­ترین شکل، مقصود شخصی است که زمان، انرژی، تجربه، تخصص و مهارت خود را برای مدتی بسیاری طولانی، به موضوع وکالت، حقوق و قوانین اختصاص داده و موفقیت­ بدست آورده است
-مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد. تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل وکیل کسی است که روند رسیدگی به پرونده حقوقی را در دادگاه های قضایی و مراجع اداری دنبال می‌کند و دفاع کننده از حقوق موکل در مراجع قضایی می‌باشد. اما مشاور حقوقی فرد یا سازمانی می باشد که با ملاحظه شرایط و وضعیت پرونده و موقعیت موکل و با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور توصیه های حقوقی را به موکل ارائه می‌کند و راه روش‌هایی را برای حل و فصل موضوع نشان می دهد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی