موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

همه چیز اعاده حیثیت از همسر

همه چیز اعاده حیثیت از همسر

روابط زناشویی گاهی می تواند بسیار تیره و تار شود و بیان برخی مسائل و انتشار آن بین جامعه موجبات درگیری های حقوقی و پیگیری های قضایی را به وجود بیاورد؛ همه چیز اعاده حیثیت از همسر، یکی از مباحث حقوقی است که می تواند در جهت احقاق حق و طرح اینگونه از پرونده های حقوقی موثر باشد؛ به همین دلیل هم تصمیم گرفته ایم تا در ادامه این مطلب به بررسی دقیق این امر پرداخته و نحوه انجام آن را به شما آموزش دهیم، اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را از دست ندهید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

پرسش های حقوقی همه چیز اعاده حیثیت از همسر

 

everything about spouse dignity

استخدام وکیل برای اعاده حیثیت

 

ابهامات زیادی درباره ی همه چیز اعاده حیثیت از همسر وجود دارد، که اگر کسی خواهان پیگیری حقوق خانواده و احقاق حق باشد، باید اطلاعات لازم را به دست آورد؛ مشاوره حقوقی تلفنی که توسط وکیل آنلاین 24 ساعته ارائه می شود، کمک می کند که تا افراد شرایط خود را شرح دهند و در این باره چاره جویی نمایند، دسترسی راحت به وکلای برجسته دادگستری و وکیل خانواده در سایت جامع وکیل تلفنی خدمتی است که در سایت وکیل تلفنی ارائه می گردد.

 

تعریف کامل اعاده حیثیت از همسر + مراحل آن

 

 

در تعریف اعاده حیثیت باید به معنی لغت اعاده و حیثیت پرداخت. اعاده به معنی جبران کردن، بازگرداندن و حیثیت به معنی آبرو، اعتبار، جایگاه و وجه شخص در جامعه است. به این ترتیب اعاده حیثیت به معنی بازگرداندن آبروی از دست رفته افراد و جبران کردن ضررهای معنوی است که در اثر هتک حرمت به شخصیت افراد وارد شده است. 

همه چیز اعاده حیثیت از همسر زمانی مطرح می شود، که یکی از همسران درباره ی دیگری مطالبی همچون خیانت، روابط نامشروع، سرقت، فحاشی، نشر اکاذیب، توهین به والدین شخص و… را مطرح نماید؛ در چنین شرایطی شخصی که مورد هتک حرمت قرار گرفته است می تواند برای احقاق حق به مراجع قضایی رجوع نماید. 

 

مراحل اعاده حیثیت همسر به ترتیب خواهد بود:

 1. در مرحله اول باید ادعای شخص تهمت زننده مورد بررسی قرار بگیرد و بعد از رسیدگی قضایی حکم بی گناهی مفتری یا کسی که مورد تهمت و افترا قرار گرفته است صادر شود.

 

 1. مرحله دوم آن است که حکم بی گناهی شخص اعلام و انتشار عمومی شود و شخص تهمت زننده به طور عمومی اعلام ندامت و پشیمانی کرده و عذر خواهی نماید.

 

 1. مرحله سوم آن است که شخص مفتری (افترا زننده) با در دست داشتن، حکم بی گناهی و مدارک لازم جهت اثبات افترا در دادگاه حضور پیدا کرده و خواهان احقاق حق و اعاده حیثیت شود. 

 

در برخی موارد در روابط بین خانوادگی و در کشمش ها و درگیری هایی که بین اشخاص به وجود می آید، افترا و تهمت هایی زده می شود که شخص مفتری می تواند راساً مدارک را جمع آوری کرده و از شخص تهمت زننده شکایت کند، تا دادگاه درباره ی تهمت زده شده و در صورت اثبات تهمت به رفتار مجرمانه شخص افترا زننده رسیدگی کند. 

توجه: مشاوره حقوقی آنلاین می تواند در این زمینه بسیار راهگشا باشد، و قبل از مراجعه به دادگاه و طرح شکایت توصیه می شود که با کارشناس حقوقی درباره نحوه طرح شکایت و ارائه مدارک و شواهد مشاوره حقوقی 24 ساعته انجام شود. 

 

حداقل و حداکثر جریمه نقدی که برای اعاده حیثیت همسر در نظر میگیرند به چه میزان است؟

 

minimum and maximum cash trial for spouse dignity

آموزش اصولی اعاده حیثیت همسر

 

در همه چیز اعاده حیثیت از همسر باید گفت، جهت کاهش حبس و تعداد زندانیان، بر اساس قانون کاهش مجازات حبس تعزیری بند ج، مجازات حبس تعیین شده در ماده قانونی 697 قانون مجازات اسلامی به جریمه نقدی درجه شش قابل تغییر می باشد و در این قانون آمده که میزان جریمه نقدی می تواند بین حداقل 20 میلیون ریال تا حداکثر 80 میلیون ریال تعیین شود. 

در مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توان درباره چگونگی تبدیل مجازات حبس به جریمه نقدی و دریافت تخفیفات قانونی در پرونده های کیفری اطلاعات لازم را به دست آورد و به کمک مشاوره حقوقی رایگان دفاعیات مستدل و محکم فراهم آورد. 

 

نحوه نوشتن شکایت اعاده حیثیت همسر+ نمونه اصلی اعاده حیثیت همسر

 

رزرو مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک

 

در نوشتن شکایت اعاده حیثیت همسر نکات بسیاری وجود دارد که رعایت کردن آن از طرف هر یک از طرفین می تواند بر مسیر دادرسی و رای صادره اثرگذار باشد؛ نوشتن دادخواست محکم و آوردن دلایل قوی برای آنکه در محضر دادگاه خواسته شخصی که مورد تهمت قرار گرفته، بسیار اهمیت دارد در برخی موارد افراد با ناتوانی در ارائه دادخواست محکم خواسته شان رد می شود و در بیشتر موارد رای به بی گناهی شخص تهمت زننده داده می شود؛ درحالیکه اگر از وکیل پایه یک دادگستری و خبره در امور کیفری کمک گرفته شود می تواند با روش های اصولی همه چیز اعاده حیثیت از همسر را پیگیری نماید. 

 

نمونه اصلی دادخواست اعاده حیثیت همسر

احتراما به استحضار می رساند:

اینجانب… توسط همسر خود با طرح شکواییه واهی در دادسرای … شعبه … به شماره پرونده ... به اتهام خیانت و روابط نامشروع متهم شدم؛ اما با رسیدگی قضایی اتهامات مشتکی عنه واهی شناخته شد و نتوانستند تهمت های خود را اثبات نمایند، و برای اینجانب قرار منع تعقیب صادر شد؛ لذا با توجه به رای صادره دادگاه در بی گناهی بنده، و با توجه به دلایل و مدارک، و تصویر مصدق قرار صادره در دادسرا به شماره … مورخ … و با استناد به ماده 697 قانون مجازات اسلامی تقاضا اعاده حیثیت از خود را داشته و همچنین خواستار تعقیب مشتکی عنه به اتهام افترا و تهمت را هستم.

 

سوالات قاضی در جلسه اعاده حیثیت از همسر چه می باشد؟

 

 

طی جلساتی که در دادگاه جهت رسیدگی به اعاده حیثیت همسر برگزار می شود، مقام قضایی و قاضی محکمه سوالاتی را خواهد پرسید و افراد را درباره اتفاقات پیش آمده مورد پرسش قرار می دهد؛ درباره ی شخص تهمت زننده سوالات بسیاری وجود دارد که در زیر نمونه ای از آن آورده می شود:

 

پرسش (1): به طور مشخص بیان کنید که به همسر خود چه تهمتی را وارد کرده اید؟ 

 • پاسخ: بنده از ایشان به جرم خیانت شکایت کرده ام. 

 

پرسش (2): بر چه اساسی اتهام خیانت را به ایشان نسبت داده اید؟ 

 • پاسخ: با توجه به روابط مشکوکی که از ایشان دیدم، خواندن پیامک هایی که ایشان و شخصی بنام الف رد و بدل کرده بودند. 

 

پرسش (3): آیا اتهام شما در دادگاه کیفری ثابت شده و همسر شما خیانت کار شناخته شد؟ 

 • پاسخ: خیر؛ ایشان با همدستی وکیل خود شرایط را به گونه ای نشان دادند که بنده متوهم هستم. 

 

پرسش (4): لطفا مشخصاً به سوال پاسخ دهید آیا دادگاه کیفری اتهام خیانت از سوی شما را پذیرفت؟ 

 • پاسخ: خیر دادگاه حکم صادر کرد که مدارک بنده نمی تواند خیانت همسرم را نشان دهد.

 

مزایای دریافت مشاوره حقوقی اعاده حیثیت همسر با وکیل متخصص چه می باشد؟ 

 

Benefits of legal advice with lawyer

مشاوره حقوقی اعاده حیثیت با گارانتی قیمت و کیفیت

 

در پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توان همه چیز اعاده حیثیت از همسر را جویا شد و نحوه طرح دادخواست، و دفاعیات که برای دریافت تخفیف در دادگاه می توان ارائه کرد را فراهم آورد؛ مراجعه به سایت جامع وکیل تلفنی در این زمینه مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

 

 1. ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل در سایت وکیل تلفنی ارائه می شود. و تعرفه های مشاوره تضمین قیمت دارد.

 

 1. سرعت پیگیری پرونده ها در وکیل تلفنی بسیار بالا بوده و مشاوره حقوقی فوری بدون اتلاف وقت انجام می شود.

 

 1. خدماتی که در وکیل تلفنی ارائه می شود بسیار با کیفیت بوده و قوی ترین دادخواست ها و محکم ترین لایحه دفاعیه در وکیل تلفنی نگارش می شود.

 

 

آموزش معرفی شاهد به دادگاه

حکم قضایی شهادت دروغ

افترا زدن و بهترین روش اثبات آن در دادگاه

روش های کاهش مجازات زنا در دادگاه های ایران

اولین قدم بعد از مشکوک شدن به کلاهبرداری

کشف حجاب در دسته جرائم امنیتی داخلی

بهترین راهکار برای ورود غیر مجاز به یک ملک

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مطالب عالی بود ....خدا خیرتون بده
با سلام و عرض ادب.خاصیت پرونده های خانواده این است که علاوه بر ماهیت خود این گونه پرونده ها چندین پرونده دیگر هم با موضوعات کیفری و حقوقی در پرتو آن بوجود می آید و لازم است که افراد جامعه اطلاعات کافی و وافی را داشته باشند و از مشاوره های موجود من جمله موسسه وکیل تلفنی قبل هر اقدام بهره مند شوند.موفق باشید.مسیح آقاداودی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مقاله حاضر در خصوص اعاده حیثیت از همسر خیلی مفید وکاربردی بوده زیرا معمولا خانم ها یا اقایان با تهمت های ناروا از سوی همسرانشان در خصوص روابط نامشروع مواجه شده اند واینکه تهمت هایی از سوی همسرشان به ایشان زده شده وفرد نتوانسته ادعایش را ثابت کند ولذا به اتهام افترا شخص محکوم شده ومجبور شده نسبت به اعاده حیثیت شاکی اقدام کند اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد ۱۵۲۱۴ اماده ارایه مشاوره هستم
با سلام،در پرونده های خانوادگی به علت اختلافات بوجود آمده علاوه بر دعاوی خانوادگی گاهاًپرونده های کیفری مطرح و طرفین در صدد اثبات انتساب اتهامات مختلف به طرف مقابل و یا دفاع در مقابل اتهامات وارده بر می آیند.سایت وکیل تلفنی با ارائه خدمات مشاوره ای آنلاین و۲۴ ساعته با کمترین هزینه آماده پاسخگویی به کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام خسته نباشید خواستم از این طریق رضایت کامل خودم نسبت به مشاوره های حقوقی موسسه وکیل تلفنی ابراز کنم. همه چیز دقیق و به موقع انجام شد و بسیار با دقت و با حوصله به تمام سوالات من پاسخ داده شد. وکیل تلفنی با هزینه های معقول امکان دریافت مشاوره های تخصصی قانونی و قضایی رو برای همه افراد ایجاد کرده.
با سلام مطلب مطروحه فوق یکی از مسائل مهم امروزه در دادگستری بوده و حائز اهمیت می باشد. با تشکر از اطلاع رسانی مطلوب
بسمه تعالی،با سلام و عرض احترام و خسته نباشید خدمت شما،متن خوب و کاربردی و مفید بود،از زحمات شما کمال قدردانی را دارم.
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
سلام وقت بخیر . متاسفانه به دلایل مختلف مشکلات زناشویی خیلی بزشتر شده ؛ امیدوارم با مطالعه مطالب شما از حجم این مشکلات مردم کاسته شود.
سلام و وقت بخیر در جریان باشید عزیزان در اعاده حیثیت صرف اینکه یک نفر از شما شکایت کرده و اون دعوا رو باخته دلیل بر باختش در دعوی اعاده حیثیت هم نمیشه و دلیل کافیی برای شما نیست شما باااید باید سونیت را احراز کنید که اون دعوی راه افتاده برای بی اعتبار ساختن شما از طریق مدرک سازی
سلام. و اما بحث داغ خیانت یا همان رابطه نامشروع.... این روزها افراد زیادی با موسسه ارتباط میگیرند و از خیانت و رفتارهای ناهنجار طرف مقابل خود مینالند و گله دارند. همانطور که هممون هم میدونیم ما دو عالم داریم. عالم ثبوت که همان عالم واقعیت هست و عالم اثبات که همان چیزی ست که ما در محاکم با آن دست و پنجه نرم میکنیم. خیلی از اتفاقات در عالم واقعیت رخ میده که عملا در محاکم قضایی قابلیت اثبات ندارند. که موضوع روابط نامشروع هم از نمونه های بارز آن است. و عدم اثباتش میتواند موجبی را جهت شکایت اعاده حیثیت فراهم آورد.چرا که در این مواقع طرفی که موجب بی حرمتی قرار گرفته و ادعا داره که همسرش صرفا روی لجبازی و توهم همچین تهمتی بهش زده میخواد که از لحاظ بار روانی هم که شده حقش رو بگیره✋
با سلام خدمت وکلای عزیز ومردمدار سایت وکیل تلفنی بسیلری از خنواده ها متاسفانه امروزه به مشکلات حقوقی بر می خورند که تنها با یک شکایت پرونده های حقوقی انها در پیچو خم دادگاه ها دچار مشکل میشود و بدون رسیدگی یا ناقص بودن می ماند یکی از این مشکلات امکان دارد در مورد خانواده ومربوط به زن و شوهر باشد که به علت مشکوک بودن زوجه به زوج یا بالعکس اقدام به شکایت خیانت؛ یا خیانت در امانت؛ یااعتیاد ویا سایر بر نامه ها اقدام به تنظیم شکایت نامه در دادگاه خانواده کند حالا اگر دراین میان نسبت به همسر خود تهمت وافترا زده باشد در حالی که ایشان بیگناه بوده؛ همسر می تواند علیه وی دادخواد اعاده ی حیثیت به دادگاه بدهد تا از ابروریزی که درحق وی انجام شده دفاع کند تنظیم این دادخواست نیاز به یک متخصص دارد تا در کار ایرادی پیش نیاید وکار را باید به کاردان سپرد مطمٔن ترین اشخاص وکلای وکیل تلفنی هستند که می توانند به راحتی تنها با یک تماس به شما راهنمایی ومشاوره بدهند با هزینه ی کمتر و فوری وتنظیم دادخواست مناسب که می تواند کمک بسیار زیادی در به هدف رسیدن شما بکند و وکلای سایت وکیل تلفنی ۲۴ ساعته در سراسر کشور در خدمات رسانی حاضرند
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
سلام 4 ساله ازدواج کردیم .مشکلی با هم نداشتیم اما خواهر شوهرم که خودشون طلاق گرفته بود خیلی تو زندگی ما دخالت می کرد .یک دفعه با خواهر شوهرم به فروشگاه رفتیم .فروشنده از اقوام مادرم بودن و من باهاشون سلام احوال پرسی کردم وقتی برگشتم خونه همسرم دعوا راه انداخت که با مرد غریبه بگو بخند کردی و باهاش دوستی . هرچقدر گفتم فامیل مادرمه باور نکرد و کتکم زد و گوشیمم ازم گرفت .یه مدت اجازه بیرون رفتن نداشتم و هربار خواهر شوهرم میومد تحریکش می کرد کلی فحش به من می دادن و میرفتن بالاخره مامانم اومد خونمون که ببینه چی شده که متوجه قضیه شد و به اصرار مادرم با وکلای موسسه وکیل تلفنی صحبت کردم و راهنماییم کردند و من اعاده حیثیت کردم و بی گناهیم را اثبات کردم . خداروشکر که تونستم با وکلای متخصص این موسسه مشورت کنم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی