موسسه وکیل تلفنی

 • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان

 

مشاوره حقوقی رایگان، یکی از خدماتی است که به لطف اینترنت و موسسات حقوقی پیشرو در زمینه خدمات نوین حقوقی فراهم شده است. در واقع مشکلات حقوقی، مسائل جدیدی نیستند و از زمانی که انسان های متمدن به وجود آمدند، مشکلات حقوقی نیز در جوامع وجود داشتند. در حالی که امروزه به دلایلی نظیر پیشرفت تکنولوژی، پیچیده تر شدن روابط انسان ها، تغییر نقش دولت ها و همچنین صنعتی تر شدن شهرها این روابط نیز عمیق تر و پیچیده تر شده است. به همین منظور اختلافات و مشکلات حقوقی، بخش جدایی ناپذیر زندگی امروزی انسان ها محسوب می شوند که برای حل این مسائل باید با یک وکیل مشورت داشت. لازم به ذکر است، آن چیزی که نظر بسیاری از افراد را در مورد اخذ بهترین مشاوره حقوقی، عوض می کند هزینه های مشاوره حقوقی می باشد. پس بیایید با یکی دیگر از خدمات موسسه حقوقی وکیل تلفنی یعنی مشاوره حقوقی رایگان آشنا شویم.

 

 

 

 

 

برای اینکه بتوانیم به طور دقیق تر با مشاوره حقوقی رایگان آشنا شویم، ضروری است که ابتدا به تعریف مشاوره حقوقی بپردازیم. در واقع همانطور که گفته شد حل و فصل مشکلات حقوقی، امروزه تنها با داشتن اطلاعات کامل حقوقی پیرامون آن موضوع امکان پذیر است. به عنوان مثال، تصور کنید که شما یک ماشینی را خریده اید و سپس مشخص شده است که قبلا این ماشین به سه نفر دیگر فروخته شده است. در واقع شما تنها در صورتی می توانید این پرونده را حل کنید که به قوانین و مقررات مربوط به آن نظیر قوانین کلاهبرداری، تسلط داشته باشید. تسلط بر این قوانین جز با تحصیل در رشته حقوق میسر نیست. همچنین امکان تحصیل در رشته حقوق برای تمامی افراد جامعه وجود ندارد.

 

در نتیجه بایستی برای حل و فصل مشکلات حقوقی خود با یک وکیل مجرب مشورت کنید. پس مشاوره حقوقی به افراد کمک می کند تا پس از در میان گذاشتن مشکل حقوقی خود، از قوانین، مقررات و راهکارهای پیشنهادی وکیل مورد نظر مطلع شوند تا بتوانند به نحو بهتری پرونده مورد نظر را حل و فصل نمایند.

 

 

اهمیت دریافت مشاوره حقوقی

یکی از متداول ترین سوالاتی که از مشاورین موسسه حقوقی وکیل تلفنی پرسیده می شود، این است که اهمیت دریافت مشاوره حقوقی چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که امروزه قوانین مختلف و متعددی برای حفظ نظم جامعه توسط قانونگذار وضع شده است. این قوانین در واقع همان چیزهایی هستند که روابط افراد با افراد و افراد با دولت ها را مشخص می کنند. در نتیجه تمامی افراد نمی توانند بر این قوانین مسلط شوند تا خودشان شخصا به حل و فصل پرونده های مختلف حقوقی خود بپردازند. همچنین باید بگوییم که کوچکترین بی دقتی در روند بررسی پرونده های حقوقی، ممکن است منجر به بروز خسارات جانی، حیثیتی و مالی غیر قابل جبرانی شود. به همین خاطر مشاوره حقوقی رایگان به کمک ما می آید تا از بروز اینگونه خسارات جلوگیری کنیم.

 

 

 

 

online legal advice

 

 

روش های دریافت مشاوره حقوقی

قدم بعدی که برای آشنایی با مشاوره حقوقی ارزان و رایگان باید بدان پرداخت، بررسی روش های دریافت مشاوره حقوقی می باشد. به طور کلی می توان این روش ها را به دو نوع تقسیم نمود:

 

 • روش مشاوره حقوقی حضوری: اولین و قدیمی ترین روشی که برای مشاوره حقوقی وجود دارد، مراجعه حضوری به دفتر یک وکیل می باشد. در این روش فرد متقاضی مشاوره حقوقی به دفتر وکیل مورد نظر مراجعه کرده و مشکل حقوقی خود را با ایشان مطرح می کند.
 • روش مشاوره حقوقی غیر حضوری: در این روش که یکی از جدید ترین روش های دریافت مشاوره حقوقی است، مراجعه به دفتر یک وکیل ضروری نمی باشد. روش مذکور، خود به دو نوع مشاوره حقوقی انلاین و مشاوره حقوقی تلفنی تقسیم می شود.

 

 

 مشاوره حقوقی رایگان

اکنون نوبت آن است که به سراغ مشاوره حقوقی مجانی و رایگان برویم. مطمئنا این سوال در ذهن شما نیز به وجود آمده که چگونه می توان مشاوره حقوقی رایگان و مجانی را دریافت نمود؟ قبل از پاسخ به این سوال باید بگوییم که موسسه حقوقی وکیل تلفنی به عنوان یکی از برترین و مجرب ترین موسسات حقوقی کشور، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در تمامی حیطه های حقوقی می باشد. همچنین موسسه حقوقی وکیل تلفنی به عنوان پیشرو و مدرن ترین وبسایت حقوقی ایران شناخته شده است. چرا که توانسته ایم برای راحتی افراد جامعه، تکنولوژی و علم حقوق را با هم تلفیق کنیم.

 

به علاوه مفتخر هستیم، اعلام نماییم که ما در موسسه حقوقی وکیل تلفنی با شعار «لزوم بهره مندی تمامی اقشار جامعه از خدمات حقوقی»، امکان دریافت مشاوره حقوقی رایگان را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. این خدمت در وبسایت مجموعه ما به صورت غیر حضوری و آنلاین فراهم شده است. پس نیازی نیست که شما به دفتر یک وکیل مراجعه کرده و از پیشنهادات و راهکارهای وی استفاده کنید. در واقع شما می توانید در حالی که بر روی مبل نشسته اید یا بر روی تخت خود خوابیده اید، مشکل حقوقی خود را با مشاوران ما در میان بگذارید.

 

 

 

 

Free 24 hour legal advice

 

 

مزایا و معایب مشاوره رایگان

اکنون نوبت آن است که به سراغ بررسی مزایا و معایب مشاوره حقوقی مجانی و رایگان برویم. در مقام بررسی معایب این نوع از مشاوره، مطلب زیادی برای گفتن وجود ندارد. به عبارت دقیق تر مشاوره حقوقی رایگان هیچگونه عیبی به همراه نخواهد داشت و کاملاً شبیه به سایر روش های مشاوره حقوقی می باشد. آن چیزی که اهمیت مشاوره حقوقی مجانی را به رخ می کشد، مزایای آن خواهد بود.

 

از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • صرفه جویی در وقت: ترافیک یکی از معضل های زندگی شهری است. در نتیجه اگر شما می خواستید از خدمات حضوری حقوقی استفاده کنید، بایستی وقت بسیار زیادی را برای اینکار اختصاص می دادید.

 

 • صرفه جویی در هزینه: ما با فراهم کردن امکان مشاوره حقوقی رایگان برای شما عزیزان سعی داشته ایم، در هزینه های شما صرفه­ جویی کنیم.

 

 • عدم محدودیت زمان و مکان: به طور کلی از آنجایی که مشاوره حقوقی رایگان از طریق مشاوره حقوقی انلاین انجام می گیرد، هیچگونه محدودیت زمانی یا مکانی برای دریافت آن وجود ندارد که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

 

 • بهره مندی از دانش وکلای مجرب: ما در موسسه حقوقی وکیل تلفنی افتخار همکاری با وکلای مجرب و با سابقه را داریم که شما می‌توانید با آنها در ارتباط باشید.

 

 • ارائه راهکارهای حقوقی کامل، جامع و ثمربخش: مشاورین حقوقی ما با صبر و حوصله، مشکلات شما را مطالعه کرده و راهکارهای حقوقی ثمربخشی را پیش روی شما قرار می دهند.

 

مشاوره حقوقی رایگان توسط چه کسی ارائه می گردد؟

جلب اعتماد شما دلیل تلاش شبانه روزی ما در موسسه حقوقی وکیل تلفنی می باشد. بسیاری از افراد تصور می کنند که مشاوره حقوقی رایگان توسط افراد غیر متخصص یا وکلای بی تجربه ارائه می گردد. در حالیکه این تصور کاملا غلط است. مجموعه ما با بهره مندی از متخصص ترین و با سابقه ترین وکلای پایه یک دادگستری ایران، آماده ارائه انواع مشاوره حقوقی رایگان به شما عزیزان خواهد بود. پس ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی راهکارهای پیشنهادی توسط این عزیزان، قانونی و ثمربخش خواهند بود. در نتیجه به طور کلی در پاسخ به سوال مطرح شده باید بگوییم که مشاوره حقوقی رایگان در موسسه حقوقی وکیل تلفنی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارائه می شود.

 

از جمله ویژگی های مشاوران ما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تسلط کامل و جامع بر قوانین و مقررات حقوقی.
 • تسلط بر آیین دادرسی به پرونده ها.
 • داشتن تجربه در زمینه حل و فصل پرونده های مختلف.
 • دلسوز بودن.
 • ارائه راهکارهای به روز و سریع برای حل پرونده.

 

 

 

online legal advice concept

 

 

آیا مشاوره رایگان مورد اعتماد است؟

یکی از نگرانی هایی که متقاضیان مشاوره حقوقی رایگان معمولاً با آن دست و پنجه نرم می کنند، این است که آیا می توان به سخنان و مشاوره های رایگان اطمینان نمود؟ بدون هیچ مقدمه به این سوال پاسخ مثبت می دهیم. در واقع بی اعتمادی به مشاوره حقوقی رایگان به خاطر تصوری است که در جامعه وجود دارد. بر اساس این تصور، برای استفاده از یک خدمت مطلوب، باید برای آن هزینه های هنگفتی پرداخت شود. در صورتی که این تصور کاملاً اشتباه است. همانطور که اشاره شد، ما در موسسه حقوقی وکیل تلفنی با هدف بهره مندی تمامی اقشار جامعه از خدمات نوین حقوقی، امکان مشاوره حقوقی رایگان را فراهم کرده ایم. همچنین مجموعه ما افتخار همکاری با بیش از هزار وکیل متخصص و مجرب در زمینه های گوناگون حقوقی را دارد. در نتیجه مشاوره حقوقی رایگان کاملاً ثمربخش و قابل اطمینان است که می تواند پیروزی در پرونده های حقوقی را برای شما به همراه داشته باشد.

 

 

زمان و مکان مناسب برای مشاوره حقوقی رایگان

همانطور که در قسمت قبلی اشاره شد، امکان مشاوره حقوقی رایگان به صورت آنلاین و غیرحضوری برای شما عزیزان فراهم شده است. ما به عنوان برترین موسسه حقوقی ایران، همواره تلاش داشته ایم تا به روز ترین، مدرن ترین و راحت ترین روش های مشاوره را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم. در نتیجه امکان دریافت مشاوره حقوقی به صورت شبانه روزی وجود دارد. به عبارت دقیق تر شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید مشکل حقوقی خود را به طور رایگان با مشاوران ما در میان بگذارید تا آنها پس از بررسی موارد لازم، راهکارهای موجود را به شما ارائه دهند.

 

همچنین هیچ گونه محدودیت مکانی برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان و مجانی وجود ندارد. در واقع ما در موسسه حقوقی وکیل تلفنی امکان دریافت مشاوره از سراسر ایران را فراهم کرده ایم. فرقی ندارد که شما در کدام شهر ساکن هستید، کافیست مشکل حقوقی خود را با مشاوران خبره ما در میان بگذارید تا مجرب ترین و متخصص ترین وکلای مجموعه به شما پاسخ دهند. ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که سوالات شما در کمترین زمان ممکن پاسخ داده می شوند.

 

 

 

 

legal advice with no expense & trial

 

 

نحوه دریافت مشاوره حقوقی رایگان 

جهت دریافت مشاوره حقوقی رایگان با برترین وکلای ایران کافی است به وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه و سوال خود را به صورت دقیق و کامل تایپ نمایید. وکلای متخصص در حوزه مورد نظر شما سوال را به صورت کامل بررسی و پاسخ شما را در کمتر از 20 دقیقه بعد ارسال خواهند کرد. 

 

ایا در مشاوره رایگان مدارک مورد بررسی قرار می گیرد؟

یکی دیگر از سوالاتی که باید در بررسی مشاوره حقوقی رایگان بدان پرداخت، این است که آیا در این نوع از مشاوره مدارک مربوط به حل و فصل پرونده حقوقی مورد نظر نیز بررسی می شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مشاوره حقوقی مجانی هیچ تفاوت با سایر روش های مشاوره حقوقی ندارد. همچنین یک وکیل برای مشاوره حقوقی بایستی تمامی اسناد و مدارک پرونده را بررسی کند. در واقع وکیل مورد نظر زمانی می تواند، راهکارهای حقوقی مناسب و ثمربخشی ارائه دهد که بر تمامی جزئیات پرونده آگاه باشد.

 

در نتیجه در مشاوره حقوقی رایگان نیز وکیل برای اینکه بتواند متقاضیان را به خوبی راهنمایی کند، بایستی به جزئیات پرونده به طور دقیق مسلط شود. به عنوان مثال صرف اینکه بگوییم: «بنده، دو ماه پیش، یک ماشین خریدم و از من کلاهبرداری شده است»، نمی تواند به وکیل برای مشاوره حقوقی کمک کنند. پس باید پرونده را با جزئیات کامل برای وی بازگو نمایید. یکی از مواردی که می تواند به آگاهی وکیل و در نتیجه ارائه راهکارهای مناسب، کمک کند، بررسی مدارک و اسناد مربوط به پرونده می باشد. در نتیجه اسناد و مدارک توسط وکیل مشاوره حقوقی رایگان بررسی خواهد شد تا بتواند بهترین و مطمئن ترین راهکارهای حقوقی را ارائه نماید.

 

 

چند مرتبه می توان از مشاوره رایگان استفاده کرد؟

آیا استفاده از خدمات مشاوره حقوقی رایگان، تنها برای یکبار امکان پذیر است؟ این همان سوالی است که بسیاری از متقاضیان مشاوره حقوقی مجانی، از مشاوران ما می پرسند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم یکی دیگر از مزایایی که برای مشاوره حقوقی رایگان عنوان می شود، این است که شما می توانید هر چند بار که می خواهید از خدمات مشاوره حقوقی رایگان استفاده نمایید. به عبارتی ما در موسسه حقوقی وکیل تلفنی به منظور حمایت همه جانبه از اقشار مختلف جامعه، امکان مشاوره حقوقی رایگان برای دفعات مختلف را فراهم کرده ایم. این مسئله در حالی است که بسیاری از سایت های حقوقی خدمات مشاوره حقوقی رایگان خود را تنها برای یکبار فراهم کرده اند.

 

پس فرقی ندارد که شما تا کنون چند بار از خدمات مشاوره حقوقی مجانی مجموعه ما استفاده کرده اید، هر گاه مشکل جدید حقوقی دارید، می توانید آن را با مشاوران ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود. ما در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده های حقوقی در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

 

 

 

حق الوکاله وکیل 
مشاوره حقوقی با وکیل و مزایای آن 
هزینه وکیل و مشاوره 
مشاوره حقوقی 
درباره ما 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام. یه مغازه الان دارم صاحبش خانمه سال ۱۳۳۲ هست سند برگه قدیمی در ثبت و این خانم الان مرده و هیچ کس نداره چطوری این بخرم و کجا و از کی و چه مرحله باید طی کنم و چقدر زمان میبرد و هزینه چقدر میشه بعضی‌ها میگن روزنامه کن یا
سلام. یه مغازه الان دارم صاحبش خانمه سال ۱۳۳۲ هست سند برگه قدیمی در ثبت و این خانم الان مرده و هیچ کس نداره چطوری این بخرم و کجا و از کی و چه مرحله باید طی کنم و چقدر زمان میبرد و هزینه چقدر میشه بعضی‌ها میگن روزنامه کن یا
سلام من 4سال پیش بازداشت و 20 روز بعد هم بازپرسم آزادم کرده ولی نامه آزادیم به هر دلیلی نفرستاده و بعد 4 سال حبس مددکار که پیگیر کارم میشه میگه تآزادیتو گرفتم ولی تاریخش ماله ساله 1398/10/28 منو بردن پیش رییس زندان کرج وباهام صحبت کرد وگفت که ما که نمیدونیم قضیه تو چیه ولی اشتباهیه که شده و تو میتونی با توجه به ماده255آیین دادرسی شکایت کنی و تقاضای جبران خسارت کنی میخواستم بدونم که چقد مهلت دارم شکایت کنم من درتاریخ1402/2/16 آزاد شدم ?
سلام خسته نباشید من یک باغ دارم که بین باغ من وپدرم راهی به عرض۳متر بود که راه اختصاصی بود فقط خودمان از آنجا استفاده می کردیم حا برادرم راه را به دلایلی دو طرف را گرفت درخت کاشت الان پدر ومادرم فوت کردن من رفتم شکایت کردم داده گاه بااینکه ۵ تا شاهد بردم باز رای به نفع برادرم صادر کرده
سلام خسته نباشید من یک باغ دارم که بین باغ من وپدرم راهی به عرض۳متر بود که راه اختصاصی بود فقط خودمان از آنجا استفاده می کردیم حا برادرم راه را به دلایلی دو طرف را گرفت درخت کاشت الان پدر ومادرم فوت کردن من رفتم شکایت کردم داده گاه بااینکه ۵ تا شاهد بردم باز رای به نفع برادرم صادر کرده
سلام با وکیل به صورت آنلاین مشاوره داشتم و مدارکم را را از طریق آنلاین برای وکیل ارسال کردم و تونستم مشاوره حقوقی رایگان با وکیل متخصص داشته باشم
با سلام و درود دو سال پیش با خانمی آشنا شدم که در ظاهر یک دل نه صد دل عاشق من شد منم هرچی حقوقم بود را براش خرج می کردم تا اینکه یک شب زنگ زد بهم و کلی فحش داد و بعدا دیگه اصلا جوابم رو نداد و خطشو خاموش کرد افسرده شدم همه پس از انداز این سالهام توی کارت بانکی بود که داده بودم دستش و من صفر صفر شدم. با پلیس که صحبت کردم متوجه شدم اینا یه باند هستن و چندین نفر شاکی داشتن پول نداشتم وکیل بگیرم اما خودمم چیزی نمی دونستم که چطور حقمو بگیرم از طریق مشاوره رایگان با وکلای موسسه وکیل تلفنی صحبت کردم و واقعا راهنماییم کردن خدا خیرشون بده

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی