موسسه وکیل تلفنی

  • منصور تقی فام گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۰
  • ناهید جهانگیر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۹:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان

امروزه با گسترش برخی از مشکلات حقوقی، کیفری و خانوادگی در بین اقشار مختلف مردم و همچنین عدم آگاهی افراد از مراحل قانونی و نحوه‌ی دسترسی به راهکارهای مناسب برای احقاق حق، موسسات مشاوره حقوقی رایگان آنلاین تاسیس گشته اند. اغلب این موسسات با هدف آموزش افراد و راهنمایی آنها برای دریافت حق خود، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات مناسب و پیروزمندانه خواهند بود.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص نحوه مشاوره حقوقی رایگان

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی رایگان یکی از روش های دریافت مشاوره حقوقی محبوب در بنیاد حقوقی آنلاین وکیل تلفنی می باشد که به صورت 24 ساعته انجام می گیرد؛ دریافت این مشاوره نیاز به ثبت نام در سایت داشته و به این صورت می باشد که شما پس از ثبت نام در  سایت می توانید از طریق پنل خود، سوال حقوقی خود را تایپ کرده و سپس وکیل متخصص پس از مشاهده آن، بهترین پاسخ و راهکار حقوقی ممکن را به شما خواهند داد؛ اما یکی از روش های دیگر مشاوره حقوقی با وکلای ما، تماس فوری و ارزان 24 ساعته با وکلای پایه یک خانم و آقاست که از طریق لمس تصویرک زیر برای شما عزیزان برقرار خواهد شد"

 

 

کاربرد مشاوره حقوقی رایگان

شوهرم هر شب دیر میومد خونه ...

هیچوقت فکر نمی کردم که بخواد با دو تا بچه 17 ساله و 23 ساله به من خیانت کنه؛ اما اخیراً فهمیدم که با یک دختر دانشجو که همسن دختر خودشه رابطه داره و براش یه خونه هم اجاره کرده، تا جایی که ... بیشتر بدانید ...

 

دیروز خیلی لب خیابون وایسادم تا یه ماشین بیاد ...

جوونا میومدن بوق می زدن، ولی من محل نمی دادم، چون حتماً باید ماشین خط باشه که سوار شم؛ تا ده دقیقه وایسادم که دیگه زانو درد گرفتم، یه ماشین مدل بالا یک رفت جلو وایساد اومد دنده عقب تا برسه به من، بعد شیشه رو داد پایین گفت کجا میری عمو؟ منم دیدم سنش بالاست، فکر کردم آدم خوبیه گفتم سوار شم؛ بعد از چند دقیقه رفتن مسیر ... بیشتر بدانید ...

 

شوهرم واقعاً مرد ثروتمند و خوش اخلاقیه ...

اما خواهر و مادر پست فطرتی داره که منو پایین تر از خودشون می بینن؛ واسه همین شوهرمو راضی کردن طلاقم بده، از شانس بد من دیگه راضی نمیشه زندگیو ادامه بده و واقعاً می خواد اینکارو بکنه؛ منم تهدید کردم که مهریه رو میزارم اجرا، اونم گفت بزار من که چیزی ندارم بخوای از من مهریه بگیری؛ گفتم چی می گی تو؟ اونم جوابمو داد گفت چی می گی تو یعنی چی؟ خلاصه رفتم مهریه رو گذاشتم اجرا و متوجه شدم که ** آقا پیش پیش رفته همه داراییش رو زنده به نام مادرِ ***ش .... بیشتر بدانید ....

 

من باید طلاق بگیرم چون ...

چون شوهرم هم هیزه، همه منو کتک میزنه، همش هم فقط به فکر خواسته های جنسی خودشه و به من آزار جنسی می زنه، به طوری که تا حدودی مریض هم شدم؛ اوندفعه هم مشروب اوورد خونه، به پسر 14 سالمون تعارف زد، نمی دونم چجوری باید اینا رو اثبات کنم، واقعاً خسته شدم ... بیشتر بدانید ...

 

تمامی موارد فوق از مواردی بودند که با مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان وکیل تلفنی حل و فسخ شدند و به سرانجام خوش رسیدند؛ اگر شما هم خواهان مشاوره رایگان با وکلای 24 ساعته هستید، تصویر زیر را لمس کنید تا فوراً به واتساپ وکیل متصل شوید

 

 

 

نحوه دریافت مشاوره حقوقی آنلاین

 

online legal advice

اورژانس وکالت ارزان و 24 ساعته

 

امروزه با گسترش برخی از مشکلات حقوقی، کیفری و خانوادگی در بین اقشار مختلف مردم و همچنین عدم آگاهی افراد از مراحل قانونی و نحوه‌ی دسترسی به راهکارهای مناسب برای احقاق حق، موسسات مشاوره حقوقی رایگان آنلاین تاسیس گشته اند. اغلب این موسسات با هدف آموزش افراد و راهنمایی آنها برای دریافت حق خود، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات مناسب و پیروزمندانه خواهند بود. وکیل تلفنی از جمله موسسات فعال در این زمینه می باشد که با برخورداری از نیروهای زبده و فعال در زمینه های مختلف، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. اما با توجه به اهمیت نحوه ی دریافت مشاوره، باید اطلاع کاملی از راهکارهای مناسب برای دسترسی به آنها را داشته باشید، در ادامه به بررسی راهکارهای مناسب برای دریافت این مشاوره ‌ها پرداخته شده است

 

برای مشاوره حقوقی رایگان به کدام سایت مراجعه کنم؟