موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان

امروزه با گسترش برخی از مشکلات حقوقی، کیفری و خانوادگی در بین اقشار مختلف مردم و همچنین عدم آگاهی افراد از مراحل قانونی و نحوه‌ی دسترسی به راهکارهای مناسب برای احقاق حق، موسسات مشاوره حقوقی رایگان آنلاین تاسیس گشته اند. اغلب این موسسات با هدف آموزش افراد و راهنمایی آنها برای دریافت حق خود، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات مناسب و پیروزمندانه خواهند بود.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص نحوه مشاوره حقوقی رایگان

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی رایگان یکی از روش های دریافت مشاوره حقوقی محبوب در بنیاد حقوقی آنلاین وکیل تلفنی می باشد که به صورت 24 ساعته انجام می گیرد؛ دریافت این مشاوره نیاز به ثبت نام در سایت داشته و به این صورت می باشد که شما پس از ثبت نام در  سایت می توانید از طریق پنل خود، سوال حقوقی خود را تایپ کرده و سپس وکیل متخصص پس از مشاهده آن، بهترین پاسخ و راهکار حقوقی ممکن را به شما خواهند داد؛ اما یکی از روش های دیگر مشاوره حقوقی با وکلای ما، تماس فوری و ارزان 24 ساعته با وکلای پایه یک خانم و آقاست که از طریق لمس تصویرک زیر برای شما عزیزان برقرار خواهد شد"

 

 

نحوه دریافت مشاوره حقوقی آنلاین

 

online legal advice

اورژانس وکالت ارزان و 24 ساعته

 

امروزه با گسترش برخی از مشکلات حقوقی، کیفری و خانوادگی در بین اقشار مختلف مردم و همچنین عدم آگاهی افراد از مراحل قانونی و نحوه‌ی دسترسی به راهکارهای مناسب برای احقاق حق، موسسات مشاوره حقوقی رایگان آنلاین تاسیس گشته اند. اغلب این موسسات با هدف آموزش افراد و راهنمایی آنها برای دریافت حق خود، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات مناسب و پیروزمندانه خواهند بود. وکیل تلفنی از جمله موسسات فعال در این زمینه می باشد که با برخورداری از نیروهای زبده و فعال در زمینه های مختلف، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. اما با توجه به اهمیت نحوه ی دریافت مشاوره، باید اطلاع کاملی از راهکارهای مناسب برای دسترسی به آنها را داشته باشید، در ادامه به بررسی راهکارهای مناسب برای دریافت این مشاوره ‌ها پرداخته شده است

 

برای مشاوره حقوقی رایگان به کدام سایت مراجعه کنم؟

 

Free 24 hour legal advice

سوال حقوقی رایگان 24 ساعته

 

یکی از موارد بسیار مهم که اغلب ذهن افراد را مشغول می کند، انتخاب بهترین سایت برای مشاوره حقوقی آنلاین رایگان می باشد. برای انتخاب بهترین سایت توجه به برخی از عوامل ،قابل بررسی خواهد بود؛ برای نمونه توجه به عواملی از قبیل:

 

 • برخورداری سایت از مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری.

 • مشاوره حقوقی رایگان اینترنتی.

 • مشاوره حقوقی رایگان شبانه روزی.

 • مشاوره حقوقی رایگان فوری.

 

و مواردی از این قبیل. افرادی که نیازمند دریافت مشاوره هستند، برای انتخاب بهترین سایت مشاوره اغلب به سایت هایی مراجعه می‌کنند که در طی شبانه روز پاسخ‌گو بوده و راهکارهای مفید و هوشمندانه‌ای را ارائه نماید. امروزه سایت های بسیار زیادی در این زمینه به فعالیت مشغول هستند. اما انتخاب بهترین آنها مستلزم خدمات آنها خواهد بود. سایت های مشاوره ایی که از بهترین وکلا در زمینه های مختلف بهره مند هستند، همواره برگ بنده را در دست خواهند داشت؛ همچنین سایت هایی که از مشاوره های مفید به صورت اینترنتی، فوری و شبانه روزی برخوردار می باشند، همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار خواهند گرفت. سایت وکیل تلفنی به گونه ای تهیه و تنظیم شده است که افراد می توانند به راحتی در هر زمان و مکان با دسترسی به اینترنت، مشکلات حقوقی خود را رفع نمایند. در این سایت افراد به راحتی با وکیل متخصص مربوطه در هر زمان، ارتباط مستقیم برقرار نموده و در کمترین زمان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای راهنمایی مناسب را دریافت خواهند نمود.

 

آیا در مشاوره حقوقی رایگان وکیل به من مشاوره می دهد؟