موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

الزام به تعمیر ساختمان مشاعی

الزام به تعمیر ساختمان مشاعی

 

الزام به تعمیر ساختمان مشاعی از انواع دعاوی رایج در محاکم است که در آن خواهان نسبت به الزام به تعمیر ساختمان مشاعی (ساختمان متعلق به چندین مالک به طور مشاعی و مشترک)، دعوی خود را علیه خوانده طرح می­ نماید؛ منظور از خوانده و خواهان در دعوی الزام، مالکان مشترک یک ملک مشاعی هستند؛ با ما همراه باشید تا این موارد را مورد بررسی قرار دهیم.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

هر ساختمانی بعد از گذشت چند سال شروع به فرسوده شدن کرده و نیاز به تعمیرات دارد. قسمتی از ساختمان که مالکان شخصی نداشته و در اختیار همه ساکنین است و تمامی افراد از مزایای آن استفاده می‌کنند، قسمت مشاعی ساختمان بوده و هزینه تعمیر و نگهداری آن بر عهده همه است. در صورتی که فردی از پرداخت این هزینه‌ها ممانعت کند، دیگر مالکین می‌توانند اقدام به دریافت حکم الزام به تعمیر ساختمان مشاعی نمایند. در صورتی که شما نیز مشکل مشابهی داشته و نیاز به مشاوره حقوقی داشتید، بهتر است این مقاله را مطالعه کنید تا متوجه روند گرفتن این حکم از دادگاه بشوید.

 

در الزام به تعمیر ساختمان مشاعی، دعوی به طرفیت چه کسی مطرح می ­شود؟

دعوی توسط خواهان (که از مالکان ملک مشاعی است)، به طرفیت خوانده (که دیگر مالک یا مالکان مشاعی ملک می­ باشند)، طرح می ­شود.

 

حال که ملک نیاز به انجام تعمیراتی اساسی دارد؛ یکی یا برخی از مالکین مشاعی از پرداخت هزینه ­های مربوط به تعمیرات ضروری ساختمان مشاعی، بدون هیچ‌گونه توجیه قانونی، امتناع می ­ورزند؛ بدیهی است که سایر مالکین، اقدام به طرح دعوی نمایند و الزام ایشان را به پرداخت هزینه ­های مربوطه از مرجع صالح خواستار شوند؛ هم اکنون باید بررسی کرد که این مرجع صالح کیست و کجاست؟

 

مرجع صالح به رسیدگی در دعوی الزام به تعمیر ساختمان مشاعی

مطابق قانون آیین دادرسی دادگاه ­های عمومی و انقلاب در امور مدنی، دعاوی مربوط به اموال غیر منقول در دادگاهی اقامه می‌ شود که مال غیر منقول در حوزه آن واقع شده است.

 

در خصوص مراجع صالح و موضوعات مرتبط با طرح دعاوی الزام، وکیل ساختمان مشاعی آنلاین و 24 ساعته از مجموعه وکیل تلفنی، به صورت فوری و شبانه­ روزی مشورت و راهکار های حقوقی لازم را ارائه می­ نماید.

 

 

 

 

 

راهکارهای قانونی برای الزام به تعمیر ساختمان مشاعی چیست؟

چنانچه یکی یا برخی از شرکا پس از بررسی وضعیت ساختمان، ضرورت انجام تعمیرات اساسی را تشخیص داده و خواهان انجام تعمیرات اساسی باشند؛ لیکن یکی یا برخی از مالکان مشاعی، از این امر امتناع نموده و نسبت به پرداخت سهم خود از هزینه ­هایی مذکور اقدام نکنند؛ مالکان دیگر می­ توانند به دادگاه مراجعه نموده و دعوی الزام به تعمیر ساختمان مشاعی را طرح نمایند.

 

در فرض دیگر ضرورت و فوریتی که در خصوص این تعمیرات وجود دارد به علت عدم دسترسی به سایر مالکان یا تنگنای زمانی، نسبت به تعمیرات اساسی اقدام می ­شود و پس از دسترسی به سایر مالکان مشاعی موضوع طرح می ­شود؛  لیکن ایشان از پرداخت سهم خود از هزینه­ های مذکور، امتناع می ­ورزند.

 

در این میان که مالکان مشاعی، اقدام به تعمیرات و پرداخت هزینه­ ها نموده­، ضمن تامین دلیل و اقدام به ثبت و ضبط آن پس از پرداخت هزینه و امتناع دیگر مالکان، می­  توانند جهت مطالبه هزینه­ ها از مالکان ممتنع، اقدام نموده و طرح دعوی نمایند.

 

در ادامه باید بیان داشت که اگر لزوم انجام تعمیرات اساسی نسبت به قسمت­ های مشاعی ساختمان (پارکینگ، انباری، پله­ ها و...) مطرح باشد؛ چنانچه یکی از مالکان مشاعی اعم از مالک دائم یا مالک موقت (مستاجر)، از پرداخت هزینه ­های قسمت­ های مشاعی و مشترک امتناع ورزد؛ مدیر یا هیئت مدیره ساختمان با ذکر کلیه جزئیات و مبالغ هزینه شده جهت تعمیرات، اظهارنامه­ ای تنظیم و به ایشان ابلاغ می ­نماید.

 

از تاریخ این ابلاغ، چنانچه ظرف مهلت قانونی ده روز، نسبت به پرداخت هزینه ­ها توسط ایشان اقدامی صورت نگیرد، مدیر یا هیئت مدیره نسبت به قطع امکانات و خدمات مشترک ساختمان اقدام می­ نماید.

 

 

نکته: چنانچه این اقدام منجر به پرداخت هزینه­ های مطالبه شده نگردد، به اداره ثبتِ محل وقوع ساختمان مراجعه شده و درخواست صدور اجرائیه می­ نمایند؛ در صورت عدم تاثیر مجدد، با مراجعه به دادگاه، موضوع پیگیری شده و دادگاه، خارج از نوبت به موضوع رسیدگی می­ نماید.

جهت آگاهی دقیق ­تر در خصوص راهکارهای الزام به تعمیر ساختمان مشاعی و برقراری تماس فوری با وکیل متخصص املاک مشاعی، با مجموعه وکیل تلفنی از طریق تلفنی و آنلاین در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

legal surveys to fix common apartment

 

 

شرایط قانونی الزام به تعمیر ساختمان مشاعی

 

برخی از شرایطی که مبحث الزام در تعمیز ساختمان مشاعی را بوجود می آورد به سبک زیر اند:

 

 1. چنانچه ملکی مشاعی نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشد، تمامی مالکان مشاعی ملک به صورت مشترک در اقدام به تعمیرات و پرداخت هزینه ­های مربوطه، الزام و سهم مشترک دارند که غیر قابل امتناع است.

 

 1. تعمیرات لازمه، بایستی اساسی باشند و دعوی الزام به تعمیر ساختمان مشاعی، در خصوص تعمیرات غیر اساسی قابل طرح نیست.

 

 1. تعمیرات ملک مشاعی نباید ناشی از عامل تخریب خارجی باشد؛ یعنی چنانچه یکی از مالکان یا شخص ثالثی سبب ورود خسارتی به ملک باشد، آن شخص، ملزم به تعمیر خرابی مذکور و پرداخت هزینه ­های مربوطه است و مالکان مشاعی ساختمان الزامی ندارند.

 

 1. تعمیر ملک مشاعی بایستی سبب رفع ضرر بوده و امتناع در پرداخت توسط سایر مالکان مشاعی باید موجبات ورود ضرری به سایر مالکان باشد تا ایشان بتوانند دعوی الزام را طرح نمایند.

 

 1. هم­چنین بایستی پس از مطالبه از مالک یا مالکان مذکور، ایشان از پرداخت امتناع نموده باشند تا طرح دعوی ممکن باشد.

 

 1. هم­چنین ملک قابل تقسیم نباشد؛ اگرنه، با امتناع یکی از مالکان، اقدام به تقسیم و فروش ملک مذکور خواهد شد تا از ورود ضرر بیشتر جلوگیری شود.
 • جهت دریافت راهکارها و پرسیدن سوالات حقوقی، با وکیل املاک مشارکتیِ ما در ارتباط باشید.

 

 

 

legal terms to fix common building

 

پنج نکته حقوقی مهم در الزام به تعمیر ساختمان مشاعی

 

 • حدود مالکیت و حقوق هریک از مالکان مشاعی، نسبت به سهمی است که از ملک دارند؛ همچنین کلیه دخل و تصرفات، هزینه­ ها و تعمیراتی که بایستی نسبت به ملک داشته باشند؛ بر اساس همین میزانِ سهم مالکیت مشاعی است.

 

 • دخل و تصرفات هریک از مالکان نسبت به این قدرالسهم (میزان سهم)، در صورتی ممکن و مجاز است که مغایرتی با حقوق و تصرفات دیگر مالکان مشاعی، نداشته باشد.

  

 • اقدامات مربوط به تعمیرات ملک مشاعی، بایستی جهت حفظ و نگهداری ملک مشاعی ضروری باشد و اقدامات غیر اساسی، زیباسازی و... را شامل نمی ­شود.

 

 • الزام مالکانِ ممتنع را می ­توان از دادگاه درخواست نمود که هم­اکنون از طریق مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک قضائی، ممکن و قابل پیگیری است.

 

 • در صورت بروز فوریت و عدم دسترسی به سایر مالکان، می­توان نسبت به تعمیرات اساسی اقدام نمود و پس از دسترسی به ایشان هزینه آن را مطالبه کرد؛ البته در صورت امتناع ایشان از پرداخت، موضوع قابل پیگیری قانونی است و در این مورد نیز می توانید به صورت 24 ساعته به روش های مختلف با ما در تماس باشید.

 

 

 

 

 

نمونه دادخواست الزام به تعمیر ساختمان مشاعی

از آن جایی که هر ساختمان، علاوه بر مالکیت مستقل دارای مالکیت مشاعی هم بوده، پس همه ساکنان در مورد این بخش‌ها مسئول هستند. این بخش‌های مشاعی از آن‌جایی که بیشتر هم مورد استفاده قرار می‌گیرند، ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کنند، بنابراین ساکنین یا مدیر ساختمان باید یک دادخواست الزام به تعمیر ساختمان مشاعی نگارش کند.

 

در این دادخواست اولا باید پلاک ثبتی و رسمی ذکر شده تا کاملا نشان دهد که ساختمان در کجا واقع شده است. ثانیا باید در آن عنوان شود که حتما این تعمیرات برای کدام بخش‌ها ضروری بوده و در صورت جلوگیری از انجام آن‌ها، خطر کل ساختمان را تهدید خواهد کرد. برای درک بهتر نمونه‌ای از چنین دادخواستی را در زیر مشاهده می‌کنید:

 

ریاست محترم دادگاه عمومی آقای ....

با سلام، با احترام به عرض شما می‌رساند که باتوجه به دلایل اعلام شده، ساختمان با پلاک ثبتی فرعی ... و اصلی .... نیاز به تعمیر دارد. در صورت عدم اقدام به موقع، این موضوع منجر به خرابی کل ملک و ساختمان خواهد شد. با توجه به مراجعات مکرر و درخواست از مشارالبه از مشارکت در تعمیر ملک امتناع می‌کنند. لذا رسیدگی و صدور حکم بر محکومیت ایشان در تعمیرات ساختمان مشاعی مورد استدعا است.

 

 

 

درخواست مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

هزینه نگارش دادخواست الزام به تعمیر ساختمان مشاعی

زمانی که برای تعمیر ساختمان تصمیم به نگارش دادخواست الزام به تعمیر گرفتید، می‌توانید اینکار را به چند روش انجام دهید. ساده‌ترین روش، مراجعه به فردی باتجربه است که قبلا چنین دادخواستی را تنظیم کرده و از روال کار با خبر است. اگر از همسایگان یا آشنایان خود فردی را برای انجام اینکار ندارید، بهتر است به یک وکیل مراجعه کنید تا هم مشاوره حقوقی لازم را دریافت کرده و هم دادخواست خود را آماده کنید. اما روش راحت‌تر و حتی ارزان‌تری نسبت به برگزاری جلسه با یک وکیل وجود دارد.

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی با ارائه خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان به تمامی سوالات حقوقی شما پاسخ داده و در صورت نیاز به مشاوره کامل‌تر، به صورت تلفنی نیز پاسخگوی شما خواهد بود. اگر نیاز به نگارش دادخواست الزام به تعمیر ساختمان مشاعی داشته باشید، می‌توانید به مجموعه وکیل تلفنی مراجعه و درخواست خود را ثبت کنید تا در سریع‌ترین زمان این دادخواست برای شما آماده گردد. هزینه نگارش این دادخواست نیز با توجه به گستردگی پرونده و همینطور تعدد مدارک لازم و میزان توافق طرفین ساختمان مشاعی می‌تواند متغیر باشد، که این مبلغ در ابتدا با شما هماهنگ خواهد شد.

 

 

 

مدارک لازم برای الزام به تعمیر ساختمان مشاعی

هنگام ارجاع پرونده و دادخواست برای بررسی الزام به تعمیر ساختمان مشاعی، نیاز است که یکسری مدارک لازم و ضروری را به همراه خود داشته باشید. این مدارک جهت اثبات مالکیت ساختمان و همینطور موارد الزام آور جهت تعمیر آن است. در درجه اول داشتن سند مالکیت ساختمان و کارت ملی مالک جهت احراز هویت لازم است. بعد از آن نظر کارشناس مربوطه درباره الزام به تعمیر و مدارک معاینه محلی مورد نیاز است. استماع شهادت شهود و مطلعین نیز در کنار درخواست برای استعلام و اتیان سوگند باید وجود داشته باشد. در نهایت سایر دلایل و مستنداتی که برای تعمیر ساختمان مشاعی مورد نیاز است باید در پرونده درج شود.

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی الزام به تعمیر ساختمان مشاعی

هرگاه الزام به تعمیر ساختمان مشاعی به وجود آید، پروسه‌ای قانونی طی شده و در این بین مسائل حقوقی مختلفی باید بررسی شود تا این فرآیند بدون هیچ مشکلی به اتمام برسد. از آنجا که اکثر افراد اطلاعات و دانش حقوقی لازم و کافی برای پیشبرد این کار را ندارند، بهتر است از افراد با تجربه و وکلای حقوقی کمک گرفته شود. در میان گزینه‌های موجود برای انتخاب یک وکیل مناسب، مشاوره حقوقی تلفنی مزیت‌های بیشتری برای شما خواهد داشت.

 

ممکن است مشکل و اختلاف شما برای تعمیر ساختمان مشاعی آنقدری پیچیده نباشد که به یک وکیل تمام وقت نیاز پیدا کنید و با گرفتن چندین مشاوره، مشکل طرفین حل شود. مشاوره حقوقی تلفنی دقیقا برای همچین شرایطی است و تنها به مقداری که به مشاوره حقوقی نیاز پیدا کنید برای شما هزینه خواهد داشت. از طرف دیگر این نوع مشاوره بسیار راحت‌تر بوده و از خانه نیز می‌توان به وکیل مورد نظر خود متصل شوید. با برقراری تماس با موسسه حقوقی وکیل تلفنی، بهترین راهکارها را برای پرونده الزام به تعمیر ساختمان مشاعی دریافت می‌کنید.

 

نگارش دادخواست الزام به تعمیر ساختمان مشاعی از جمله مهمترین و پرمخاطب‌ترین دادخواست برای ساختمان‌های چندین سال ساخت است و بسیاری از افراد به دنبال موسسه حقوقی معتبری برای آماده سازی آن می‌گردند. برای ثبت درخواست خود می‌توانید با موسسه حقوقی وکیل تلفنی به شماره‌های 02147625900 یا 09212242670  تماس بگیرید. از آنجا که این مجموعه به صورت 24 ساعته فعال است، این دادخواست در سریع‌ترین زمان نوشته شده و برای شما ارسال می‌گردد.

 

 

 

 

مشاوره حقوقی ملکی
مشاوره حقوقی فروش ملک مشارکتی
هزینه نگارش دادخواست
نگارش انواع دادخواست
وکیل ملکی کیست؟

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

از مطلب خیلییییییییییی خوبتون تشکر میکنم ،محتوای ویدئوییتون بسیار عالی هست در حد یه پیشنهاد اگر صدای ویدئو ها رو از طریق گوشی یا میکروفون جداگانه ضبط کنید به نظرم کیفیت ویدئو ها بالا میره از طراحی بسیار و تولید محتواتون مجددا تشکر میکنم ان شا الله موسسه هر روز بهتر از دیروز دیده بشه ارادت دارم خدمتتون /
سلام واحترام پرداخت هزینه ها در اموال مشاع تنها مختص اموال غیر منقول نیست در اموال منقول نیز این قاعده صادق است به عنوان مثال اگر دو نفر مالک مشاعی یک کامیون باشند هر دو نفر مسول پرداخت هزینه های ضروری کامیون هستند ودر صورتی که یکی از این دو تن هزینه ها را نپردازد دیگری می تواند در دادگاه محل اقامت طرف خود اقامه دعوا نماید در صورتی که طرف مستنکف از پرداخت هزینه های ضروری کامیون خودداری کند خواهان می تواند با ارسال قبلی اظهار نامه خسارات عدم کارکرد نسبت به سهم خود را نیز طی همان دادخواست بخواهد شمامی توانید مشکلات مختلف حقوقی خود را از طریق مشاوره با دکتر محمدابراهیم داودآبادی فراهانی حل کنید
سلام و وقت بخیر مطالب عنوان شده به خصوص مطلب فوق بسیار کاربردی و مهم هستند تشکر بابت اطلاع رسانی عمومی و عرض خسته نباشید.
با سلام خدمت کاربران عزیز.با گسترش روز افزون اپارتمان نشینی و حسب مشاعی بودن تصرفات مالکان در این نوع سکونت چالش ها و مشکلات عدیده ای در این گونه سکونت ها ایجاد می گردد و به تبع اطلاعات عامه مردم در این باره کم است و نیاز به اگاهی از قوانین دارد یکی از این موارد تعمیرات ساختمان در اثر بروز خسارت عامل خارجی یا عاملی که به صورت خود به خودب در اثر استهلاک ساختمان ایجاد می شود و این سوللات را ایجاد می کند که چه کسی مسئول پرداخت این خسارات است پاسخ به این سوالات در مشاوره گرفتن از موسسه وکیل تلفنی است.موفق باشید.مسیح اقادوادی وکبل موسسه
سلام و احترام برای مشورت در مورد یک پرونده حقوقی با موسسه شما آشنا شدم و از خدمات مشاوره استفاده کردم و خواستم از این طریق تجربیات خودم را با سایر کاربرین درمیان بگذارم. مشاورین موسسه بسیار خوش برخورد و با اخلاق و با حوصله هستند، و در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگو هستند. همچنین برای بنده نگارش یک اظهارنامه انجام دادند که در حل مشکل من بسیار مفید بود. از مدیریت موسسه کمال تشکر دارم. موفق باشید
سلام. من دیشب نصفه شب حدود ساعت ۴ ی سارق اومد مغازم که دزدی کنه و...... خلاصه باهاش درگیر شدم. همون موقع سریع زنگ زدم به وکلاتون. فکرشو نمیکردم جواب بدن. واقعا مشاورتون ۲۴ ساعته هست و اصلا نمیدونم باچه زبانی و چطور باید از موسسه وکیل تلفنی تشکر و قدردانی کنم.
سلام بسیار عالی و راهگشا است مطلب ارائه شده
به نام خدا باعرض سلام با تشکر از مدیریت و پرسنل زحمتکش کش موسسه حقوقی وکیل تلفنی که با حداقل مبلغ ممکن امکان استفاده از خدمات مشاورین متخصص به خصوص با دارابودن سابقه قضایی را فراهم آورده که دارای تجربه علمی و عملی می باشند. رضایت کامل را دارم
اینو باید ببرید شورای حل اختلاف اگر تعدادید تمام اعضا باید به یک نفر وکالت نامه بدن که روند پرونده ساده تر پیش بره حتما هم قبلش اظهارنامه باید بدید این خیلی مهمه عزیزان متن اظهارنامه هم خیلی حساسه به متخصص بسپارید حتما
سلام. ممنون از مقاله خوب و توضیحات کامل شما. باتوجه به اینکه آپارتمان نشینی رو به افزایش است، لذا قطعا مردم به بالابردن اطلاعات و آگاهی های خود در این زمینه بسیار نیاز دارند. مطالب ارائه شده بسیار مفید و کاربردی بود
با تشکر از مجموعه وکیل تلفنی مطلب اشاره شده در خصوص تعمیر مشاعات در اپارتمان ها مطلب بسیار مفیدی است چرا که در جوامع امروزی با توجه به مشکلات متعدد بین اهالی در مجتمع وعدم همکاری بعضی از ساکنین در جهت پرداخت هزینه های تعمیرات این مطلب به انها کمک می کند تا در صورت لزوم اقدام به طرح دادخواست جهت الزام همسایگان به پرداخت هزینه های تعمیرات اقدام نمایند .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ اماده مشاوره هستم
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود در خصوص كليه مسائل حقوقي، كيفري، ثبتي، خانواده، تجاري و ... با وكيل مجرب و متخصص امر مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين مهم را براي شما تسهيل نموده است ارادتمند شيخي در پناه حق شاد و سلامت باشيد
مشاوره حقوقی وکیل تلفنی عالیه

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی