موسسه وکیل تلفنی

  • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
  • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دعاوی بورس

مشاوره حقوقی دعاوی بورس

دعاوی بورس شامل قوانین عام و قوانین خاص بازار سرمایه و قوانین آیین دادرسی مدنی است و مشاور حقوقی، فردی واجد صلاحیت حقوقی است که به جنبه ­های متعدد حقوقی و قانونی اشراف کامل دارد؛ با داد و ستد در بورس و کسب سود و زیانِ ناشی از آن، بستر ارتکاب جرایم نیز گسترده می­ گردد؛ بنابراین جهت احقاق حق و تحکیم مواضع حقوقی خود، اخذ مشاوره حقوقی ضروری است.

 

توصیه های خانم وکیل در خصوص دعاوی رایچ سرمایه ای و بورس

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی دعاوی بورس

 

exchange claims concept

وکیل دعاوی بورسی 24 ساعته و آنلاین

 

عبارت مشاوره حقوقی دعاوی بورس ممکن است پیچیده باشد؛ اما می­ بایست به تفکیک آن به دو بخش مشاوره حقوقی و دعاوی بورس توجه نمود.

مشاور حقوقی وکیل یا شخص آشنا به یک حوزه خاص حقوقی است که به صورت قراردادی برای کمک به فرد یا افراد حقیقی یا حقوقی، در یک موضوع حقوقی خاص فعالیت می­ کند؛ به عبارت دیگر مشاور حقوقی متخصصی است که به جنبه­ های حقوقی مسئله و راهکارهای قانونی و مراحل آیین دادرسی اشراف دارد.

قانون بازار اوراق بهادار مصوب 1384 و آیین ­نامه ­ها و دستورالعمل­ های متعددی بر فعالیت­ های افراد حقیقی و حقوقی بورس حاکم است. معاملات بورس نیز توسط افراد متعددی چون: کارگزار، بازارگردان، سبدگردان و ... و در قالب قرارداد­ها انجام می­ گیرد، بنابراین برخورداری از مشاوره حقوقیِ متخصصی که در تنظیم این قرارداد­ها مسلط باشد و بتواند در زمینه قوانین و دعاوی بورس مشورت حقوقی ارائه دهد، ضروری است؛ بورس، بازاری است که اوراق بهادار و کالا و یا ارزهای خارجی در آن توسط کارگزاران و یا معامله­ گران داد و ستد می­ شود.

شورا، بالاترین رکن بازار اوراق بهادار محسوب می­ شود که عهده ­دار تصویب سیاست­ های کلان شورا است؛ وظیفه اعمال نظارت بر اجرای قوانین و پیشنهاد آیین­ نامه­ ها، اعطای مجوزهای مربوطه و ... جهت ساماندهی و توسعه امور مربوط به بازار اوراق بهادار نیز با شورا است. سازمان بورس و اوراق بهادار نیز زیر نظر شورای عالی بورس به تدوین قوانین و نظارت بر اجرای آن­ها می ­پردازد.

با داد و ستد در بورس و کسب سود و زیانِ ناشی از آن، بستر ارتکاب جرایم نیز گسترده می­ گردد؛ بنابراین جهت احقاق حق و تحکیم مواضع حقوقی خود، جدیت در اخذ مشاوره حقوقی اصلح خواهد بود؛ جرایم بورسی شامل جعل در اسناد و مدارک و اطلاعات، افشای اسرار، خیانت در امانت،  کلاهبرداری و ... است که در مواد 46 تا 50 قانون اوراق بهادار مصوب 1384 احصاء شدند و حسب مورد بر طبق مقررات این قانون یا قانون مجازات اسلامی، مجازات­ های پیش­بینی شده بر متخلف اعمال خواهد شد؛ طبق ماده 36 قانون مذکور، اختلافات ناشي از فعاليت حرفه‌اي بین کارگزاران، بازار­گردانان، کارگزار معامله‌گران، مشاوران سرمایه­ گذاری، ناشران، سرمایه­ گذاران و سایر اشخاص ذی ‌ربط، در صورت عدم سازش در کانون­ ها، توسط هیات داوری رسيدگي مي ‌شود.

 

سبد گردانی و اعتبار سنجی در دعاوی بورس 

 

basket of exchanges

سبد گردانی و اعتبار سنجی آنلاین و 24 ساعته

 

این دو مورد امری تخصصی و حقوقی هستند که نیازمند تجربه، تخصص و آشنایی با مجموعه دارایی­ های مالی که از محل وجوه سرمایه ­گذاران خریداری می ­شوند؛ این مجموعه دارایی ها، سبد نام دارد و سبد گردان شخص حقوقی است که در قالب قراردادی مشخص، جهت کسب انتفاع به خرید و فروش اوراق بهادار برای سرمایه­ گذار می­ پردازد. شرکت­ ها با عنوان کارگزار های رسمی بورس، با تنظیم قرارداد های مخصوص خود، خدمات سبدگردانی را ارائه می­ دهند؛ این قراردادها حاوی جزئیات حقوقی  از جمله: نحوه تنظیم این قراردادها و میزان و نحوه تعلق سود به سبد­گردان و گزارشات سبدگردان و نحوه برداشت­ها و واریز­ها و... است که نیاز به توجه و دقت در تنظیم آن­هاست و در صورت بروز اختلاف حقوقی، برخورداری یا عدم برخورداری از تماس تلفنی به مشاور حقوقی حاذق می ­تواند شرایط اقامه دعوی را، له و یا علیه طرفین دعوی تغییر دهد.

در تعاملات بورس رتبه اعتباری حائز اهمیت می ­باشد و آن مقیاسی است بر مبنای رفتار‌های اعتباری پیشینِ هر شخص حقیقی یا حقوقی که در مجموعه ­ای شامل بانک‌ها، موسسات اعتباری، شرکت­ های بیمه، کارگزاری‌ ها و ... ثبت شده است و مبتنی بر فرمول‌ های استانداردِ اعتبارسنجی، تخمینی از میزان ریسک اعتباری اشخاص را ارائه می ‌دهد. با افزایش رتبه اعتباری، ریسک معامله با شخص کاهش می­ یابد که این امر پیش از اقامه دعوی در بررسی شرایط طرح و اقامه دعوی، پیش­ بینی و کسب نتایج مطلوب و هم­چنین قبل از هرگونه اعطای اعتبار و اقدام در تنظیم قرارداد مالی موثر می ­باشد.

در جریان تعاملات بورس، با بروز مسئله­ ای حقوقی، آگاهی افراد نسبت به حقوق خود در ارتباط با موضوع و  نسبت به راهکارهای احقاق حق و اقدام عملی مناسب از طریق مسیر حقوقی می ­تواند در کسب نتیجه، سرنوشت­ ساز باشد؛ زیرا در برخی موارد امکان طرح مجدد دعوی، ناشی از عدم شناخت نسبت به موضوع و عدم آگاهی نسبت به امکانات موجود، می ­تواند زائل گردد و یا سبب اطاله دادرسی­ های متعدد باشد، که ضرورت اخذ مشاوره ­های حقوقی را مبین می­ سازد.

 

ارتباط با مشاوران حقوقی دعاوی بورس 

 

legal advice with exchange lawyers

اورژانس دعاوی بورسی 24 ساعته آنلاین و 24 ساعته

 

اخذ مشاوره­ حقوقی فوری تلفنی و آنلاین از روش ­های رایجی است که افراد می ­توانند در کمترین زمان و سهل ­ترین روش از متخصصان مجرب در زمینه ­های گوناگون دعاوی بورس، کارگزاری ­ها، سبد­گردانی و ... و هم­ چنین در طرح دعاوی و در اعتبار سنجی دعاوی بورسی و ... مشاوره دریافت نمایند.

 

وکیل فارکس و رهایی از اشتباهات فارکسی

قرارداد سبدگردانی اختصاصی اوراق بهادار

همه چیز در مورد سهام عدالت

سرمایه گذاری در بازار ناامن ایران

حل فوری دعاوی بورس به صورت 24 ساعته

آژانس نگارش قرارداد 24 ساعته

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی نادر و رایج به صورت 24 ساعته

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و 24 ساعت (ویژه شرایط کرونا)

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی