موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دعاوی بورس

مشاوره حقوقی دعاوی بورس

دعاوی بورس شامل قوانین عام و قوانین خاص بازار سرمایه و قوانین آیین دادرسی مدنی است و مشاور حقوقی، فردی واجد صلاحیت حقوقی است که به جنبه ­های متعدد حقوقی و قانونی اشراف کامل دارد؛ با داد و ستد در بورس و کسب سود و زیانِ ناشی از آن، بستر ارتکاب جرایم نیز گسترده می­ گردد؛ بنابراین جهت احقاق حق و تحکیم مواضع حقوقی خود، اخذ مشاوره حقوقی ضروری است.

 

توصیه های خانم وکیل در خصوص دعاوی رایچ سرمایه ای و بورس

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"دعاوی و مشکلات بورسی همواره وجود داشته اند و منتهی به امروز نیستند؛ گرچه امروز به دلیل بحران های اقتصادی در سطوح بالای جامعه با حجمه بیشتری از این دعاوی رو به رو هستیم؛ اما دلیلی بر نگران شدن نیست و نخواهد بود؛ مشکلات می آیند و می روند و این ما هستیم که می بایست از آنها درس بگیریم؛ اما وای به حال اینکه بدون عبرت و درس گرفتن از یک مشکل از آن بگذریم؛ خوشبختانه امروزه وکلایی وجود دارند که از دعاوی حقوقی بورس درس گرفته اند و حاظرند این عبرت را به شما نیز آموزش دهند تا با اتخاذ تصمیم درست، بتوانید گام های منطقی تری در روش های سرمایه گذاری خود بردارید؛ برای تماس با وکلای سرمایه گذاری ما تصویرک زیر را لمس نمایید تا امکانات تماس فوری و 24 ساعته با این عزیزان برای شما فراهم گردد"

 

 

مشاوره حقوقی دعاوی بورس

 

exchange claims concept

وکیل دعاوی بورسی 24 ساعته و آنلاین

 

عبارت مشاوره حقوقی دعاوی بورس ممکن است پیچیده باشد؛ اما می­ بایست به تفکیک آن به دو بخش مشاوره حقوقی و دعاوی بورس توجه نمود.

مشاور حقوقی وکیل یا شخص آشنا به یک حوزه خاص حقوقی است که به صورت قراردادی برای کمک به فرد یا افراد حقیقی یا حقوقی، در یک موضوع حقوقی خاص فعالیت می­ کند؛ به عبارت دیگر مشاور حقوقی متخصصی است که به جنبه­ های حقوقی مسئله و راهکارهای قانونی و مراحل آیین دادرسی اشراف دارد.

قانون بازار اوراق بهادار مصوب 1384 و آیین ­نامه ­ها و دستورالعمل­ های متعددی بر فعالیت­ های افراد حقیقی و حقوقی بورس حاکم است. معاملات بورس نیز توسط افراد متعددی چون: کارگزار، بازارگردان، سبدگردان و ... و در قالب قرارداد­ها انجام می­ گیرد، بنابراین برخورداری از مشاوره حقوقیِ متخصصی که در تنظیم این قرارداد­ها مسلط باشد و بتواند در زمینه قوانین و دعاوی بورس مشورت حقوقی ارائه دهد، ضروری است؛ بورس، بازاری است که اوراق بهادار و کالا و یا ارزهای خارجی در آن توسط کارگزاران و یا معامله­ گران داد و ستد می­ شود.

شورا، بالاترین رکن بازار اوراق بهادار محسوب می­ شود که عهده ­دار تصویب سیاست­ های کلان شورا است؛ وظیفه اعمال نظارت بر اجرای قوانین و پیشنهاد آیین­ نامه­ ها، اعطای مجوزهای مربوطه و ... جهت ساماندهی و توسعه امور مربوط به بازار اوراق بهادار نیز با شورا است. سازمان بورس و اوراق بهادار نیز زیر نظر شورای عالی بورس به تدوین قوانین و نظارت بر اجرای آن­ها می ­پردازد.

با داد و ستد در بورس و کسب سود و زیانِ ناشی از آن، بستر ارتکاب جرایم نیز گسترده می­ گردد؛ بنابراین جهت احقاق حق و تحکیم مواضع حقوقی خود، جدیت در اخذ مشاوره حقوقی اصلح خواهد بود؛ جرایم بورسی شامل جعل در اسناد و مدارک و اطلاعات، افشای اسرار، خیانت در امانت،  کلاهبرداری و ... است که در مواد 46 تا 50 قانون اوراق بهادار مصوب 1384 احصاء شدند و حسب مورد بر طبق مقررات این قانون یا قانون مجازات اسلامی، مجازات­ های پیش­بینی شده بر متخلف اعمال خواهد شد؛ طبق ماده 36 قانون مذکور، اختلافات ناشي از فعاليت حرفه‌اي بین کارگزاران، بازار­گردانان، کارگزار معامله‌گران، مشاوران سرمایه­ گذاری، ناشران، سرمایه­ گذاران و سایر اشخاص ذی ‌ربط، در صورت عدم سازش در کانون­ ها، توسط هیات داوری رسيدگي مي ‌شود.

 

سبد گردانی و اعتبار سنجی در دعاوی بورس