موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

الزام به تعمیرات اساسی

الزام به تعمیرات اساسی

معاملات ملکی بخش عمده ای از دعواهای حقوقی را به خود اختصاص می دهند؛ در ا با توجه به پیچیدگی معاملات ملکی و عدم آگاهی افراد، امکان سوء استفاده های مختلفی وجود دارد؛ به عنوان مثال، یکی از مسائلی که هنگام رهن و اجاره املاک و مستغلات متوجه مستاجر می گردد، وجود عیب و مشکلات اساسی در عین مستاجره است؛ در این موارد الزام به تعمیرات اساسی حق مستاجر محسوب می شود و آنچه مسلم است این است که مستاجر مورد اجاره را بدون عیب و نقص اجاره نموده است؛  حال اگر پس از تحویل ملک متوجه نیاز به تعمیرات اساسی ملک شود، این حق را دارد که از موجر بخواهد هزینه تعمیرات را پرداخت نماید؛ وکیل متخصص امور تعمیرات به شما کمک می کند تا تشخیص دهید که آیا هزینه تعمیرات مورد نیاز بر عهده موجر است یا خیر؟ بنابراین با ما همراه باشید تا ضمن دریافت اطلاعات اساسی در این خصوص، لزوم دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص امر در این مورد را بیان نماییم.

 

مشکلات تعیین حق شارژ آپارتمان ها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"الزام به تعمیرات اساسی، یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای مستاجران و در مورد عین ملک استیجاری اتفاق بیافتد؛ در صورتی که مورد اجاره شده نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشد، موجر مکلف به پرداخت هزینه های تعمیرات است و اگر پرداخت هزینه توسط موجر صورت نگیرد، مستاجر می تواند با طرح دادخواست در دادگاه، حکم الزام به تعمیرات اساسی دریافت نماید و از این طریق موجر را مجبور به تعمیر مورد اجاره شده نماید؛ در این میان باید دانست که چه دادخواستی و به چه روشی تهیه گردد تا کار با سرعت کافی و به ارزان ترین روش در محاکم پیش برود؛ وکلای دعاوی استیجاری ما به صورت 24 ساعته در خدمت هم میهنان عزیز و حاظرند تا تمامی مشکلات حقوقی را در این خصوص به ارزان ترین روش های تضمینی حل نمایند؛ برای ارتباط تلفنی یا آنلاین با این عزیزان و دریافت راهکار های تخصصی در این خصوص، کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

شرایط قانونی الزام به تعمیرات اساسی؟

 

legal terms on basic repairs

دادخواست فوری الزام به تعمیرات اساسی تضمینی و 24 ساعته

 

در بررسی قوانین میان موجر و مستاجر، قانونگذار برخی ضوابط و شرایط را وضع نموده است؛ طرفین ملزم به رعایت این مقررات بوده و الزام به تعمیرات اساسی در چارچوب این شرایط قابل اجراست؛ وکیل ۲۴ ساعته حامی مستاجران، در این خصوص به شما کمک می کند تا بدانید در مورد مشکل به وجود آمده چه راهکار قانونی وجود دارد.

 

شرایط قانونی الزام به تعمیرات اساسی به شرح زیر اند

 1. چنانچه مورد اجاره، هنگام تحویل به مستأجر دارای مشکل باشد، مستاجر می تواند اجاره را فسخ کند؛ در صورت تعمیر مورد اجاره توسط موجر، مستاجر دیگر حق فسخ قرارداد را ندارد.

 

 1. هزینه و انجام تعمیرات عین مستاجره که برای انتفاع از مورد اجاره لازم است بر عهده موجر است؛ حد و حدود این هزینه ها نیز در قانون مشخص شده است.

 

 1. هزینه هایی که توسط مستاجر و بدون اطلاع موجر در عین مستاجره صورت بگیرد، الزامی به پرداخت توسط مالک ندارد.

 

چگونگی نگارش دادخواست الزام به تعمیرات اساسی