موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مجازات رابطه نامشروع با زن شوهر دار

مجازات رابطه نامشروع با زن شوهردار

سکس با زن شوهر دار همان زنا محسوب می شود که اگر این رابطه به هر طریقی برای محاکم اثبات شود می تواند مجاز حد داشته باشد؛ به خصوص هنگامی که رابطه در حکم زنای مرد متأهل با زن شوهر دار باشد؛ با ما همراه باشید تا حکم قضایی رابطه با زن شوهر دار را به طور مفصل مورد شرح قرار دهیم.

 

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

رابطه با زن شوهر­دار چیست؟

 

Treason with married woman Trial

مجازات رابطه با زن شوهردار در حال طلاق

 

رابطه­ جنسی که در آن زن و مرد با ازدواج بهم محرم نباشند را زنا می گویند و اگه با زن شوهر دار نیز باشد، گناه بیشتری نیز شامل آن می شود؛ رابطه مرد مجرد یا متاهل با زن شوهردار هم از لحاظ شرعی و هم طبق قانون درست نیست و مجازات قانونی سنگینی برای این جرم وجود دارد.

اثبات رابطه نامشروع بین زن و مرد متأهل نیاز به مدارک و ادله­ ی محکم (چهار شاهد عاقل و بالغ که زن و مرد را در حال سکس دیده اند)، اقرار طرفین و ... دارد؛ از اینرو هیچ ­گاه به دلیل شک و شبهه ایی که نسبت به همسرتان دارید، این اتهام را به آن­ ها وارد نکنید و حتماً با مدرک جلو بروید.

وکلای ما و کارآگاهان خیانت یاب ما حاظرند تا خدمات حقوقی خود را به بهایی اندک و با کیفیتی تضمینی در خدمت شما قرار دهند، فلذا ریسک نکنید و با این عزیزان تماس بگیرید تا جوری به شما کمک کنند که آب از آب تکان نخورد.

 

هشدارهای رابطه با زن شوهر دار در حال طلاق

رابطه با زن شوهردار در هر کشوری نکوهیده و ناپسند است؛  در دین اسلام نیز این امر جز گناهان کبیره محسوب می شود؛ البته لازم به ذکر است برخی فقه ها در این موضوع با هم اختلاف نظرهایی دارند و این به مرجع تقلید افراد بستگی دارد.

اما به طور کلی اگر مردی با زن شوهرداری رابطه جنسی برقرار کند، آن زن و مرد تا ابد بر هم حرام می شوند؛ حتی اگر سکس با زن در حال طلاق صورت گیرد.

اما برخی مراجع هم می ­گویند، در صورتی که زن طلاق بگیرد و هر دو اظهار ندامت و توبه کنند؛ اگر با هم ازدواج کنند عقد آن­ها صحیح است.

اگر با زنی که در حال طلاق است، می خواهید ازدواج کنید؛ باید صبر کنید تا عده طلاق او تمام شود؛ شما می توانید در خصوص این مطلب، در هر ساعتی از شبانه روز برای مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین با سایت وکیل تلفنی برقرار تماس کنید؛ آن­ ها شما را در مورد مسائل حقوقی پیش­رو راهنمایی می کنند.

 

حکم قضایی رابطه با زن شوهر دار

 

legal terms of having sex with a married woman

عواقب قانونی و شرعی سکس با زن شوهردار

 

حکم قضایی سکس با زن شوهردار طبق ماده 255 قانون، اگر مرد مجرد باشد و با زن شوهرداری رابطه جنسی برقرار کند؛ در صورتی که در دادگاه زنا با بینه (چهار شاهد مرد که شرایط شهادت را دارند) ثابت شده باشد، مجازات سنگسار را دارد؛ اما گاها با پیشنهاد قاضی دادگاه، حکم اعدام را برای هر دو صادر می ­کنند؛ در صورتی که نتوانند با چهار شاهد زنا را ثابت کنند، مجازات آن­ها 100 ضربه شلاق خواهد بود.

این حکم در صورتی صادر می شود که زن و مرد شرایط مجازات در این زمینه را داشته باشند؛ مرد عاقل و بالغ باشد، حکم قضایی زنا مرد متاهل با زن شوهردار متفاوت است که در ادامه آن را نیز تشریح می کنیم؛ در صورت هرگونه سوال با وکیل تلفنی تماس بگیرید، وکیل تلفنی آماده ارائه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در مورد تمامی موضوع های حقوقی است و با وکیل تخصصی خانواده در رابطه با این موضوع می توانید مشاوره دریافت کنید.

 

حکم زنای مرد متاهل با زن شوهردار چیست؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

در صورتی که مرد متاهل است، ولی هنوز رابطه جنسی با همسرش برقرار نکرده است و با زن شوهرداری رابطه جنسی برقرار کند؛ حکم چنین مردی 100 ضربه شلاق، تراشیدن کل موهایش و تبعید او به شهر دیگری به مدت یک سال قمری است.

در صورتی که مرد متاهل با همسرش رابطه جنسی داشته است و هیچ مشکلی در رابطه جنسی با همسرش وجود نداشته باشد، به طور مثل همسرش بیماری مقاربتی، حبس، ایدز، سفلیس و ... که در رابطه جنسی با همسرش اختلالی ایجاد کند، را نداشته باشد؛ در این صورت جزای جرم در صورت اثبات آن (چهار شاهد مرد عاقل و بالغ - چهار بار اقرار طرفین جلوی قاضی)، سنگسار یا اعدام است.

حکم قضایی رابطه با زن شوهردار در حال طلاق نیز همانند رابطه با زن متاهل است و تا زمانی که زن به طور کامل از همسرش جدا نشود و عده طلاق سپری نشود، در صورت برقراری رابطه جنسی مجازات مشابهی دارد.

 

کردن زن شوهر دار از عقب هم عواقب یکسانی دارد؟

بسیاری از طلاق هایی که به دادگاه کشیده می شود، مرتبط با برقراری رابطه نامشروع زن یا مرد است، رابطه نامشروع با زن شوهردار باعث نابودی خانواده می شود.

اگر مرد متاهل باشد، گاهاً دو خانواده از هم می پاشد؛ لازم به ذکر است اگر این مساله ثابت شود، هیچ فرقی ندارد که از عقب یا جلو باشد؛ حتی اگر شاکی خصوصی (شوهر زنی که رابطه نامشروع با مرد دیگری داشته) رضایت دهد، باز هم مجازات خواهد شد.

به کل شاید تخفیف کمتری در مجازات او در نظر بگیرند، ولی طبق قوانین جمهوری اسلامی این جرم خدشه به عفت عمومی وارد می کند و مجرمین زناکار، باید جزای جرم خود را بپردازند.

 

انواع سکس با زن متاهل

 

sexual relationships with a married woman

حکم قضایی رابطه تلفنی با زن شوهردار

 

حکم قضایی رابطه تلفنی مرد متاهل با زن شوهردار حرام بوده و مشمول مجازات است؛ حتی ارتباط واتساپی با زن متأهل نیز، اگر حاوی محتوای عاشقانه یا تحریک آمیز باشد، با شرع منافات دارد و رابطه نا مشروع محسوب می شود؛ چه برسد به اینکه بخواهید سکس اورال را با زن متأهل تجربه کنید، یا اینکه او را به روش های مختلف شناخته شده و غیر شناخته شده، بکنید.

برقراری رابطه جنسی با زن متاهل در کنار آن که امری نکوهیده در تمامی جوامع است، گاهی اوقات بسیاری مسائل دیگر را نیز سبب می شود؛ از قبیل این موارد می توان به حرام شدن ابدی آن زن و مردی که به رابطه جنسی بدون ازدواج پرداختند، به عنوان بدوی ترین چیز اشاره کرد؛ فلذا اگر دوست دختری هستید که دوست پسرتان شما را با قول ازدواج به رخت خواب می کشاند، تا ابد بر هم حرام خواهید بود؛ حتی اگر ازدواج کنید، هم تاثیری نخواهد داشت و تک تک لحظه های شیرین سکس زناشویی شما به گناه کبیره زنا قلمداد خواهد شد که اگر عواقب دنیوی نداشته باشد، عواقب اخروی آن دامن گیر شما خواهد شد؛ هرچند دوست پسری که به قول ازدواج شما را گول می زند، به احتمال زیر 2 الی 3% با شما ازدواج می کند و این آمار از روی تجربه کاربری موسسه وکیل تلفنی به شما ارائه می شود.

حكم بچه نامشروع زن شوهردار در این خصوص بیان می دارد که اگر سکس با زن متاهل منجر به بارداری زن شود؛ حتی اگر زن متاهل از همسرش جدا شود، چون در زمان تاهل او بود، بچه متعلق به شوهرش خواهد بود؛ مگر اینکه همسرش آن فرزند را رد کند و سرپرستی او را قبول نکند.

اگر فکر می کنید که تاکنون راهی را اشتباه رفته اید، حتماً با ما تماس بگیرید تا شما را به وکلایی وصل کنیم که دریافت مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین از آن ها، مشکل حقوقی شما را به صورت تضمینی حل نموده که البته این مشاوره در عین حال، قیمتی بسیار ناچیز دارد.

 

بررسی امکان صیغه کردن زن متاهل

 

 

صیغه کردن زن شوهردار امکان پذیر نیست؛ حتی اگر این زن شوهر دار در حال طلاق باشد، از لحاظ شرعی و قانونی امکان عقد دائم یا اجرای صیغه موقت زن در حال طلاق وجود ندارد و در صورت انجام رابطه جنسی این کار جرم محسوب می شود؛ در صورت اثبات جرم، مجازات سنگسار یا اعدام را به دنبال دارد.

صیغه کردن زن طلاق عاطفی، نیز غیرقانونی و جرم می باشد؛ و در صورتی که با زن شوهرداری صیغه محرمیت بخوانند، آن صیغه باطل است.

 

آیا رابطه سکسی با زن شوهردار جرم می ­باشد؟

 

cheating and betraying

حکم قضایی رابطه تلفنی با زن شوهر دار

 

رابطه نامشروع با زن شوهردار جرم است و زناي محصنه نام دارد؛ در خصوص مشاوره سكسي با وكيل و شرايط تحقق اين نوع زنا، مي توانيد از مشاوره تلفني ٢٤ ساعته با وكيل استفاده كنيد، حال اگر مایل باشید با مفهوم زنا آشنا خواهیم شد.

حد نوعی از مجازات است که کیفیت و کمیت آن توسط اسلام گفته شده است و مجازات زنا از حدود خداوند است و تنها با توبه قابل بخشیدن است و در غیر اینصورت ثابت و غیر قابل تغییر است.

 

زنا به رابطه جنسي بين زن و مردي گفته مي­ شود كه با هم ازدواج نكرده اند، و موارد مختلفی دارد:

 1. زناي به عنف: زناكار (مرد) به زور و اكراه با زن سكس مي­ كند و به اصطلاح به وی تجاوز می کند؛ تجاوز به زن شوهر دار نیز دعاوی خاص خود را دارد، به خصوص هنگامی که زن شوهر دار مسئله را از روی شرم به شوهر خود نمی گوید.

 

 1. زنا با محارم: سكس نامشروع ميان يك مرد با محارم نسبي اش (محارم نسبي، افرادي هستند كه نمي­توان با آنان ازدواج كرد، مثل مادر، دختر، خواهر، عمه، خاله و دختر خواهر و دختر برادر)

 

 1. زناي غير محصنه: يعني زن و مرد نامحرم كه باهم، به دلخواه و رضايت خود، بدون عقد با هم رابطه جنسي دارند.

 

 1. زنای محصن و محصنه:زناي محصنه، سكس با نامحرم و البته با رضايت است كه در آن، زن شوهر دارد و زنای محصن یعنی مردی که متاهل است و با زن نامحرمی رابطه جنسی دارد.

 

 • نکته: قانون در تعريف زن شوهردار، ويژگي ­هايي را قرار داده است كه مشورت با كارشناس حقوقي مي­تواند براي تطابق دادن آنها مؤثر عمل كند.

 

سنگين ترين مجازات براي سكس با زن شوهردار

 

cheating on wife

حکم زنای مرد متأهل با زن شوهر دار

 

يكي از سوالات متداولي كه در مشاوره حقوقي سكس با زن شوهر دار پرسيده مي­ شود، اين است كه مجازات سكس با زن متاهل چيست و آيا حداقل و حداکثري براي آن وجود دارد يا خیر؟ همین حالا از یک وکیل آنلاین بپرسید.

 

مجازات سكس با زن شوهر دار وابسته به اين شرايط است

اگر زنى در ازدواج دائم با شوهرش باشد و قبلا رابطه جنسي با او داشته و هرگاه بخواهد باز هم بتواند با وى سكس كند (يعني مثلا شرايط بيماري مقاربتي، حبس يا مسافرت طولاني وجود ندارد) تا مانعي براي رابطه جنسي آن ها باشد و با اين حال با مرد ديگري بدون زور و اکراه سکس کند، به مجازات سنگسار محكوم خواهد شد.

سنگسار همانگونه كه از نامش پيداست، پرتاب سنگ به صورت گروهي به طرف زناكار (در زنا محصن و محصنه) است. اين مجازات سكس با زن شوهردار بسيار وحشيانه تلقي مي­ شود و فقها آن را باعث سرافكندگي اسلام در میان جوامع بين المللي مي­ دانند و بنابراين سعی بر این است تا با موافقت رییس قوه قضاییه اعدام جایگزین سنگسار شود.

شايد شنيده باشيد كه مجازات سكس با زن شوهر دار، در بعضي مواقع ١٠٠ ضربه شلاق بوده است و سوالتان از وكيل تلفني اين باشد كه اين مجازات وابسته به چه شرايطي است.

لازم به ذکر است اگر مردی که با زن شوهردار، سکس کرده است، مجرد باشد به 100 ضربه شلاق محکوم می­ شود ولی چنانچه وی زن داشته باشد و مانعی در رابطه جنسی برقرار کردن با همسرش نداشته باشد، آن مرد نیز به سنگسار محکوم می ­شود.

 

 

هشدار: اگر فردی که متأهل است ولی هنوز با همسرش سکس نکرده، زنا کند او را صد ضربه شلاق زده، سر او را هم می ‌تراشند و به مدت یکسال او را از شهرش تبعید می‌کنند؛ البته برای زن زنا کار حکم تراشیدن سر و تبعید جاری نمی ‌شود.

 

قانون در رابطه با زنا و شرایط آن کمی پیچیده صحبت کرده است، برای درست فهمیدن آن و راهکار حقوقی ارزان می­  توانید با وکیل تلفنی سکس نامشروع مشورت کنید.

 

سکس با زن شوهردار چگونه اثبات می­ شود؟

 

cheating on wife

مشورت حقوقی ارزان با وکیل

 

یکی از دلایل مهمی که شما در مسایل پیش رو به مشاوره حقوقی به صرفه نیاز دارید، اثبات جرم در دادگاه است.

 

 • اولين راه، اقرار فرد زناكار در نزد قاضي است و اگر در پیش پلیس باشد، پذیرفته نیست؛ اقرار به زنا در 4 مرتبه باید صورت گیرد.

 

 • دومین راه، شهادت 4 مرد عادل به نحو یکسان است و اگر غیرمسلمان باشند، پذیرفته نیست.

 

 • سومین راه، علم قاضي كه از طريق مدارك نظير پزشكي قانوني و فيلم گرفته شده از صحنه مي­باشد .

 

 • چهارمین راه، لعان است که شوهر دیده زنش با مرد غریبه سکس کرده ولی شاهدی ندارد، بنابراین دردادگاه 4 بار سوگند می­ خورد و خداوند را گواه می­ گیرد که راست می­ گوید و در بار 5 ام خودش را لعنت می کند اگر که دروغ بگوید. دراینجا زن اگر اقرار کند و یا سکوت کند، جرمش ثابت شده و مجازات می­ شود ولی چنانکه قسم بخورد و بگوید که شوهرش دروغ می گوید و در بار 5 ام بگوید غضب خدا بر من اگر شوهرم راست می گوید، دادگاه حکم به طلاق می­ دهد.

 

همانطور که مجازات سکس با زن شوهردار بسیار سنگین است تا افراد از شهوت و هوس خود فاصله بگیرند، راه­های اثبات آن هم مشکل است تا افراد به راحتی و از روی شک همدیگر را متهم نکنند زیرا که آبروی رفته به آسانی باز نمی­ گردد و یا اینکه زنا، در جامعه علنی نشود و قبح آن نریزد.

 

ساده ترين روش براي اثبات رابطه سكسي زن شوهردار با مرد غريبه چيست؟

زنا از گناهان كبيره و حدود الهی است و راه اثبات آن نسبت به جرایم دیگر محدودتر می­ باشد. اين نوع جرايم چون معمولاً در خفا صورت مي گيرند، در صورتي كه زناكار اقرار نكند، شهادت ٤ مرد عادل كه اين عمل را ديده باشند در اكثر اوقات ناممكن است!

شما نمي­ توانيد عمل زنا را با پيامك اثبات كنيد، هرچند كه به صورت نسبي به علم قاضي كمك می­ كند.

براي به دست آوردن راهكار حقوقي ٢٤ ساعته با مشاوره حقوقي تلفني سايت ما در ارتباط باشيد.

 

كاربرد مشاوره حقوقي و تاثير آن در حفظ خانواده از سکس های نامشروع

معمولا جرايمي كه در حيطه خانواده و آبرو باشد، بسيار سخت تر در مورد آن صحبت ميشود ، البته مشاوره حقوقي آنلاين و یا تلفنی با وکلای مجرب خانواده كه در سایت ما به صورت 24 ساعته برقرار است، كمك چشمگيري مي­ كند تا بدون رو به رو شدن با مشاور، سوالات رو بپرسيد. 

 

 

رویکرد قضایی ایران نسبت به همجنسبازان در سال 99

کشف سقط جنین نامشروع و مجازات آن

مجازات سکس با مرد متأهل

طلاق فوری به خاطر زودانزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

گرفتن دیه از دوست پسر به خاطر زدن پرده بکارت

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام حکم رابطه مادون زنا زن شوهردار با دوشخص چیست؟ و همچنین اگه بعد از اطلاق درخانواده از این رابطه زن باز مبادرت به رابطه مادون زنا کند چی؟
همسرم سه سال است رفته منزل مادرش.ولی طلاق نگرفتیم.حالا یکی دو فیلم در شبکه مجازی ازهمسردرشبکه مجاز ی هست خودم چندبار فیلم دیدم حکم این زن چه هستش.من فقط ب اعدام وسنگسار فکر میکنم.درضمن شاهدان ندارم.فعلا بخاطردخترم هیچ اقدامی نکردم.باتشکرفراوان ازشما.
زنای با زن شوهر دار گناهی کبیره و باعث عقوبت اخروی است. در قانون برا ی ارتکاب این جرم مجازات رجم یا اعدام یا شلاق با توجه به وضعیت زناکار تعریف شده است. پیشنهاد می شود از این گناه کبیره دور باشید و در صورت بروز چنین اتفاقی با وکلای موسسه وکیل تلفنی تماس گرفته و راهنمایی بخواهید
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
عرض ادب و احترام و خسته نباشید خدمت تمام همکاران وکیل تلفنی متاسفانه مشکلاتی از این دست امروزه در بسیاری از خانواده ها مطرح است و مطالعه مقالاتی در این مورد بسیار مفید به فایده است. من از کاربران سایت هستم و هربار برای اخذ مشورت در زمینه های مختلف با مشاورین شما در ارتباط بودم بسیار رضایت داشتم از کیفیت و سطح علمی مشاوره و همین باعث شده وکیل تلفنی را به همه آشنایانم معرفی کنم
با سلام مطالب مطروحه بسیار مفید و حائز اهمیت بودند. با تشکر
بسمه تعالی_با سلام و تحیت و عرض احترام و خسته نباشید خدمت شما،متن خوب و مفیدی بود،از زحمات شما تشکر میکنم.
سلام و عرض ادب، خیلی از مواقع دیده شده دوستی هایی که از حد بگذرد و صمیمیت بیش از اندازه منجر به ایجاد روابطی میگردد که در نهایت بنیان خانواده از هم بپاشد. چراکه شخص به دلیل اعتماد زیاد به دوستش هیچگاه فکر خیانت نمیکند. از لحاظ قانونی اثبات جرایم منافی عفت که مستقیما هم به دادگاه ارجاع میگردد و دادسرا به این نوع پرونده ها رسیدگی نمی کند؛ با موانع سختی رو به روست. به همین دلیل به زوجین پیشنهاد میشود عجولانه اقدام نکنند و تا مدارکشان کامل نشد اقدام قضایی انجام ندهند.چراکه ممکن است زمینه جرم افترا و اعاده حیثیت برای طرف مقابل را ایجاد کند.
با سلام و عرض ادب و احترام.در حال حاضر با پیشرفت های تکنولوژی و بودن فیلم و عکس و چت های سکسی برخی بر این باور هستند که با این موارد زنا ثابت می شود در حالیکه زنای محصنه که از دسته حدود هست با شرایط خاصی ثابت خواهد شد گه شهادت ۴ شاهد عادل مرد که دیده باشند حرکت شنیع زنای دو نفر خائن را.بنابراین اینکه برخی قضات با فیلم و عکس به علم ممکن است نرسند دلیلش احصا شدن این موارد در فقه و قانون است.مجازات ان هم که از سنگین ترین مجازات ها است در اصل سنگسار است که طبق قانون به اعدام تبدیل می شود.موفق بلشید.مسیح اقاداودی
باسلام،متاسفانه در جامعه امروز به دلیل از بین رفتن قبح رابطه خارج از عرف و شرع زن و مرد نامحرم شاهد فراوانی رابطه نا‌مشروع بین زن و مردی که علقه زوجیتی بین آنها نیست هستیم.لذا چنانچه با این‌موضوع مواجه هستید میتوانید با‌مشاوره با همکاران متخصص ما در وکیل تلفنی اقدام‌به‌پیگیری و اثبات‌ اتهام‌ طرف مقابل خود نمایید.با احترام_فاطمه سلیمانی
با توجه به اینکه در جامعه ی اسلامی ما یکی از بدترین وزشترین عمل برقراری روابط نامشروع بین دو نامحرم هست ومتاسفانه یک سری از خانواده ها با این مسٔله درگیر هستند ونیاز به مشاوره دارند و در بعضی مواقع می بینی به دلیل اغفال یک دختر این امر انجام گرفته ویا بوجود امدن یک رابطه ی دوستانه باعث این عمل قبیح شده است وبعضی از خانواده ها به دلیل ترس از ابروی خود نمی دانند واقعا با چه کسانی این موضوع را در میان بگزارند. باید بگویم بهترین گزینه برای مشاوره در این رابطه یعنی سکس با زن شوهر دار کمک گرفتن از موسسه ی وکیل تلفنی است که تنها با یک تماس می توانید با هزینه ی کمتر وفوری مشکل خودرا در میان بگزارید وکلای سایت به صورت شبانه روز در پاسخ گویی به سوالات شما در هر نقطه ای از کشور باشید حاضرند.
سلام وقت بخیر . واقعا این مجازات حق این اشخاص است . ای کاش اشخاص در روابط خود کمی تامل کنند .
سلام پست و مطالبی که میزارین کلمه کلمه میخونم و استفاده میکنم خدا خیرتون بده امیدوارم همه از مطالبتون و ازمشاوره ی خوب با وکلای درجه یک و دلسوزتون استفاده کنن آرزوی توفیق بیش از پیش و سلامتی برای خودتون و خانواده محترمتون
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از نگارنده محترم مقاله رابطه با زن شوهر دار مجازات سنگینی در قانون ما دارد زیرا این مجازات یک مجازات حدی است که در قانون ما ودر شرع مقدس وقران امده وهمان مجازات سنگسار در صورت متاهل بودن زانی وحد ۱۰۰ ضربه شلاق را برای زانی در نظر گرفته است که متاسفانه در جوامع امروزی با توجه به کم شدن اعتقادات ورواج استفاده روز افزون از اینترنت این موضوع گسترش یافته است وعدم اطلاع از مجازات سخت وقانونی باعث شده که فرد از عواقب ان مطلع نباشند اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره در این خصوص هستم
درود بر شما؛ موارد عدیده ای از پرونده های طلاقی که در محاکم وجود دارد طلاق هایی ست که منشا آن خیانت، یا روابط جنسی خارج از چهارچوب زوجین است. از سمت دیگر نیز بسیاری از خانم ها یا آقایون این موضوع را مطرح میکنند که طرف مقابلمان بی احساس است یا هیچ حسی به ما ندارد. دسته ای از این اختلافات با مشاوره هایی که از طرف محاکم ارجاع داده می شود قابل حل است ولی دسته ای نیز که البته بیشتر هم شامل این گروه میشوند قابل حل نیست و به جدایی می انجامد.در کل داشتن سواد عاطفی موضوع مهمی ست که زوجین باید به یادگیری آن اهتمام ورزند.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
وقتی یکی نمیتونه طلاق بگیره و مرد طلاقش نمیده مجبوره. هیچ گناهی هم نداره پس
بنظرم به جای این چرتو پرتا وقانونا طلاقـو راحت کنید تا طرف بجای خیانت ترجیحا اول تصویه حساب کنه شما زنارو انداختید تو قفس بعد انتظار سلامتی روانیم ازش دارید متاسفم واسه مغزای زنگ زده
ممنون از مطالب مفید شما. متاسفانه گاهی در جامعه آنقدر ارتباط زن و مرد نامحرم؛ بدون حد و مرز و بی پروا عادی سازی می‌شود که گویی سالهاست قوانین و مقررات روابط نامشروع منسوخ و متروک گردیده است. ممنون از تلنگر حقوقی شما.
مرسی از مجموع خوبتان
متأسفانه انگار مد شده این قضیه، بنده به عنوان یک خانم واقعا به انزجار می خورم وقتی می بینم تو یه جمع زنونه، زنای متأهل از دوست پسراشون صحبت می کنن؛ خدا خودش آخر عاقبت
متاسفانه آدم کامنتا رو می خونه می فهمه چقدر بیمار روانی تو این مملکت ریخته؛ طرف می گه حس می کنم خدا ازم راضیه که با زن یکی دیگه زنا می کنم!!! واقعاً چی به سر این مملکت و مردمش اومده، چطونه؟
یه خانم شوهر داری هست که شوهرش روی کشتیه هر 6 ماه میاد خونه؛ با زنش مدت هاست که رابطه دارم، احساس می کنم خدا ازم راضیه که زنش رو سیر می کنم؛ البته زنش یه مقدار نگرانه، چون خانواده شوهرش دائماً بهش سر می زنن؛ در کل تا لو نری همه چی حله
به نظر من خوبه که مردمو از آینده اعمالشون آگاه می کنید؛ حالا من نمیدونم که واقعاً تاثیر داره یا نه ولی امیدوارم که یه روز این معضل از تمامی جوامع ریشه کن شه.
درموردپدری که به اجبار دخترش را اذیت جنسی میکند

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی