موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

متن اعتراض رای دادگاه

متن اعتراض رای دادگاه

قضاوت فقط مخصوص خداوند است؛ احتمالاً شما هم بارها و بارها با جمله بالا روبرو شده اید. حقیقتاً هم جمله بالا کاملا درست است چراکه تنها خداوند است که قضاوتش عادلانه است و در جریان تمام امور قرار دارد و بهترین رای را صادر می کند. اما برای اینکه روابط بین انسان ها هم در چارچوب های مشخصی انجام شود و خطاکاران نتوانند در جامعه عرض اندام زیادی داشته باشند، برخی انسانها که دارای شرایطی هستند در مقام قضاوت قرار می‌گیرند. طبیعتاً انسان نمی‌تواند مانند آفریدگار خودش قضاوت‌گری بی نقص باشد و گاه ممکن است قضاوت های او اشتباه از آب در می آید؛ در چنین شرایطی هم راه اعتراض به قضاوت بسته نیست و قانون برای آن هم راهکارهایی در نظر گرفته است. یکی از موضوعات مهمی که در اعتراض به رای دادگاه بسیار بسیار مهم است و باید به آن توجه شود نحوه نگارش متن اعتراض رای دادگاه می باشد. در این مطلب قصد داریم با شما در مورد متن اعتراض رای دادگاه صحبت کنیم و اطلاعات مختلفی را در خلال مطلب در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم مطالب ما برای شما مفید واقع شود؛ حال مشاهده ویدئوی زیر را به شما توصیه می کنیم و امیدواریم که از مشاهده آن لذت ببرید.

 

یکی از رایج ترین مشکلاتی که باعث بروز آراء نادرست می گردد (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

قاضی دادگاه و تمامی افرادی که در جریان صدور حکم قضایی هستند، انسان هستند و ممکن الخطا می‌ باشند؛ به همین دلیل نیز احتمال بسیار زیادی وجود دارد که احکام صادره با توجه به شرایطی که دادگاه بررسی کرده است نادرست باشد؛ قانون هم برای چنین شرایطی، راهکارهایی را برای اعتراض پیش‌بینی کرده است که لازمه شروع آن ها نگارش متن اعتراض رای دادگاه است؛ از طرفی هم نگارش این متن باید به شکلی بسیار اصولی و کاملاً در جهت آن مشکل حقوقی نگارش شود تا بتواند مفید واقع شده و اعتراض را وارد سازد؛ به همین دلیل، به شما پیشنهاد می کنیم که به نمونه متنی که از اینترنت دانلود می کنید، اکتفا نکرده و با ما تماس بگیرید تا ضمن دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری متخصص به آراء دادگستری، نگارش متن خود را نیز به وی بسپارید و در کمتر از ده دقیقه آن را تحویل بگیرید؛ برای اطلاع از شرایط دریافت فوری این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

موثرترین روش اعتراض به رای دادگاه چیست؟