موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تغییر جنسیت

مشاوره حقوقی تغییر جنسیت

در پاسخ به این سوال که اولین قدم برای تغییر جنسیت چیست و چگونه شروع کنم، می توان گفت که امروزه رعایت موازین حقوق بشری و احترام به تمامیت حقوق افراد و حق تعیین سرنوشت خود، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. از جمله مسائل مهم که بسیاری از افراد جامعه با آن درگیر هستند، و حقی قانونی به شمار می رود؛ تغییر جنسیت است. اگر چه در گذشته به دلیل عدم آگاهی، افرادی از این دست قادر به احقاق حقوق خود نبودند، اما امروزه با پیشرفت علوم پزشکی می توانند جنسیت خود را تغییر  دهند.

کلمه هایی چون ترنس سکسشوآل یا تراجنس که به معنای نارضایتی از جنسیت خود می باشد؛ مصداق افراد بسیاری در سراسر جهان است که هویت جنسی خود را قبول ندارند و خلق و خوی آنها  متفاوت از جنسیتشان می باشند. این بیماری منجر به اختلالات رفتاری و روانی بسیاری در فرد می شود، به طوری که  همواره به دنبال تغییر جنسیت خود می باشد. مثلا پسر است می خواهد دختر شود یا دختر است می خواهد پسر شود و تغییر جنسیت تنها گزینه برای درمان این افراد می باشد.

مشاوره حقوقی تغییر جنسیت به شما کمک می کند که سوالات خود با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین از وکلای متخصص در زمینه تغییر جنسیت بپرسید.

 

transgender consultancy 24 hour

مشاوره حقوقی تغییر جنسیت به صورت 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

انعطاف قانون ایران در مورد تغییر جنسیت چقدر است؟

 

flexible law of iran in transgender surgery

انعطاف بالای قانون ایران در تغییر جنسیت

 

تغییر جنسیت در ایران قانونی است، اما به صراحت در قوانین ذکر نشده است، تنها در ماده 18 قانون حمایت از خانواده ذکر شده که: رسیدگی به امور و دعاوی زیر در صلاحیت دادگاه خانواده است و بند 18 این ماده تغییر جنسیت را بیان کرده است. همچنین ماده 939 قانون مدنی در مبحث سهم الارث به وراث خنثی اشاره کرده است.

از نظر شرعی امام خمینی در کتاب تحریر الوسیله به روا بودن اصل تغییر جنسیت حکم داده است. و بیشتر مراجع نیز، تغییر جنسیت را اگر با تایید پزشکان متخصص در این زمینه باشد؛ جایز می دانند. با نگاهی به قوانین و نظر مراجع این نتیجه حاصل می شود که تغییر جنسیت کاملاً قانونی می باشد.

شما با مشاوره حقوقی تغییر جنسیت به حقی که قانون به رسمیت شناخته است پاسخ می دهید، و با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی و استفاده از مشاوره حقوقی تغییر جنسیت در اقدام به یک تصمیم آگاهانه از دانش و تجربه وکیل متخصص بهره مند می شوید.

 

آیا مشاوره حقوقی تغییر جنسیت می تواند به من بگوید که از کجا باید شروع کنم؟

استفاده از مشاوره حقوقی تغییر جنسیت این امکان را برای شما فراهم می کند که از وکیل متخصص در این زمینه که بر مسائل حقوقی تغییر جنسیت اشراف کامل دارد، اقدامات لازم را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

اولین قدم لازم در تغییر جنسیت باطل کردن شناسنامه قدیم و اجازه صدور شناسنامه جدید است. اولین قدم مراجعه به دادگاه خانواده برای طرح درخواست تغییر جنسیت است. سپس مراجعه به پزشکی قانونی و انجام آزمایش های لازم و درنهایت، دادگاه به شما اجازه خواهد داد که جنسیت خود را تغییر دهید.

از آنجا که تغییر جنسیت پروسه ای زمان بر است شما با مشاوره حقوقی تغییر جنسیت و استفاده از وکیل با تجربه که بر قوانین در این زمینه اشراف دارد، امور مربوط به تغییر جنسیت را در زمان کمتری به سرانجام می رسانید.

خوب است بدانید که اگر نتوانستید این اجازه را بگیرید و دعوای شما رد شد، مشاوره حقوقی تغییر جنسیت به شما در این مرحله نیز کمک می کند. از آنجا درخواست تغییر جنسیت یک دعوای غیر مالی است، امکان تجدیدنظر خواهی از آن وجود دارد. شما با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توانید سوالات خود را از وکیل متخصص تغییر جنسیت بپرسید و از همه اقداماتی که لازم است در روند تغییر جنسیت انجام دهید آگاهی داشته باشید. مشاوره با وکیل تمام وقت تلفنی شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب کمک می کند.

 

آیا می توان بدون خجالت از وکیل تلفنی مشاوره حقوقی تغییر جنسیت گرفت؟

 

immediate transgender consultancy

تغییر جنسیت فوری و بدون آبروریزی در ایران

 

احترام به حقوق و کرامت انسان ها مهمترین اولویت وکیل تلفنی در مشاوره حقوقی تغییر جنسیت می باشد. وکیل راهنما و مشاور شما در روند امور تغییر جنسیت می باشد که می توانید به او اعتماد کنید و از دانش و تجربه او در این زمینه بهره مند شوید.

اینکه برای شما تغییر جنسیت به معنای رهایی از چیزی است که شما در درونتان نمی توانید بپذیرید، و درمان گزینه نهایی برای شماست،  هرگز حقی را که قانون به شما داده است، هیچ کس حتی عرف  نمی تواند شما را از آن محروم کند.

شما به راحتی می توانید از مشاوره حقوقی تغییر جنسیت از وکیل متخصص مشاوره حقوقی بگیرید. این امکان برای شما فراهم است که از مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین هر سوالی را فارغ از ترس یا خجالت بپرسید. هدف مشاوره حقوقی تغییر جنسیت افزایش آگاهی و کمک به افرادی است که با این مشکل روبرو هستند، و به دلایل بسیاری از جمله  جامعه یا خانواده تحت فشار روانی هستند. سلامتی و درمان اختلال جنسی مهمترین اولویت به شمار می رود؛ باید پذیرفت که این نوعی اختلال و بیماری است که با تغییر جنسیت درمان می شود . وکیل تلفنی با دانش کافی در این زمینه در تمام مراحل رسیدگی با شما همراه خواهد بود.


آیا نوع تغییر جنسیت می تواند مورد مهمی برای قانون باشد؟

مشاوره حقوقی تغییر جنسیت به آگاهی شما کمک می کند. شما در تغییر جنسیت هویت جدیدی به دست می آورید؛ اما این بدان معنا نیست که از همه حقوق مادی و معنوی پیشین خود محروم خواهید شد.

قوانین تکالیف حقوقی متفاوتی برای  زن و مرد  وضع کرده است، باید پذیرفت که تغییر جنسیت آثار حقوقی بسیاری در زمینه هایی چون  عقد نکاح، نفقه ، مهریه، ولایت و حضانت، عده، ارث خواهد داشت، که حقوق او در برخی از امور تغییر خواهد داد.

اگر این تغییر جنسیت بعد از ازدواج باشد ازدواج را باطل می کند؛ همچنین باعث تغییر میزان سهم الارث می شود. اگر پدر یا مادر تغییر جنسیت دهند درباره میزان سهم الارث آنها مشخص نیست. درباره مهریه و نفقه مسائل حقوقی شما تغییر می کند که با بهره گیری از مشاوره حقوقی تغییر جنسیت از وکلایی که تجربه کافی در این زمینه دارند می توانید استفاده کنید.

 

بهترین راهکار برای صیغه شدن دختر بدون اطلاع خانواده اش
سکس به بهانه ازدواج
بررسی حقوقی ازدواج دختر کم سن و سال با پیرمرد مسن
حل مشکلات حقوقی جانبازان گرامی به صورت آنلاین و تلفنی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

فعلا نظر خاصی ندارم چون دقیقا در مورد نحوه تغییر جنسیت جاهای مختلف اطلاعی ندارم میخوام برام توضیح بدین دقیقا باید چیکار کنم خیلی خجالت میکشم ازین موضوع روم نمیشه حضوری برم جایی مطلع شم.بخاطر همین پناه آوردم به شما.اگه هم تماس گرفتید طوری بگید که دور بری هام متوجه نشن ممنونم ازتون قربونتون برم
سلام. فرزند من ترنسه تقریبی هفت هشت ساله داریم دوندگی میکنیم .روانپزشک تایید کرده ولی پزشکی قانونی نمیدونم چرا مجوز نمیده . اخیرن سخت گیری میکنن کارشکنی میکنن .ترنسها میگن قبلن راحت تر مجوز میدادن .حالا شما فکر میکنید راهی هست که بشه مجوز گرفت . چون اکثر اونهایی که حق امضا دارن خودشون روانی هستند .که در یک سیستم شایسته سالاری امثال اینها لیاقت جابجایی سطل زباله رو هم ندارن. منطق سرشون نمیشه و پشتوانه قانونی هم دارن. درضمن اگه بشه به مهاجرت هم فکر میکنه چون اینجا از حمایت دولت برخوردار نیستند. باتشکر
با سلام، من در آلمان زندگي ميكنم، ولي پاسپورت ايران دارم، براي شروع مراحل تطبيق جنسيت كه براي ٢ كشور بدون مشكل باشه چه مراحلي رو بايد طي كنم وقتي ايران زندگي نميكنم، آيا ايران تصميمات پزشكي آلمان را در اين مورد قبول دارد؟
با سلام و عرض ادب، از جمله مسائل مهم که بسیاری از افراد جامعه با آن درگیر هستند، و حقی قانونی به شمار می رود؛ تغییر جنسیت است. اگر چه در گذشته به دلیل عدم آگاهی، افرادی از این دست قادر به احقاق حقوق خود نبودند، اما امروزه با پیشرفت علوم پزشکی می توانند جنسیت خود را تغییر دهند.اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
با سلام. تغییر جنسیت در قانون ایران پذیرفته شده است. بند 18 ماده 4 قانون حمایت خانواده این موضوع را پذیرفته و هرکس که احساس کند جنسیت او متفاوت از رفتارهاش هست لذا می تواند با مراجعه به پزشک متخصص و اجازه پزشکی قانونی اقدام به عمل تغییر جنسیت نماید. چرا که تغییر جنسیت باعث تغییراتی در حقوق مالی و ارث طرف دارد . .دادگاه در صورت دادخواست تغییر جنسیت و پذیرش ان از سوی دادگاه با توجه به نظریه پزشکی قانونی حکم به تغییر جنسیت داده و پس از ان اولین اقدام تعویض شناسنامه فرد با جنسیت جدید است. لذا برخی از مراجع این موضوع را پذیرفته و بیان داشته اند که اگر پزشک متخصص تشخیص دهد که تغییر جنسیت لازم است با توجه به آیتم های موجود در فرد. اجازه صادر خواهد شد.
در صورتی که شخص حقیقتاً از جنسی باشد و تغییر جنسیت واقعی او به جنس دیگر نیز ممکن باشد. با این فرض اگر زن در خود احساسات و تمایلاتی از سنخ تمایلات مرد یا بعضی از آثار مردانگی را ببیند یا مرد در خود تمایلات جنس مخالف یا بعضی از آثار آن را می بنید، ظاهر آن است که تغییر جنس واجب نیست ویا اینکه تغییر جنس دادن مرد به زن و بالعکس تغییر جنس زن به مرد، همچنین اقدام شخص خنثی به منظور ملحق شدن به یکی از دو جنس ظاهرا حرام نیست اینها بخشی از فتوای امام خمینی در زمینه ی تغییر جنسیت است برای بالا بردن آگاهی در این زمینه می توان از وکلای سایت وکیل تلفنی به صورت تلفنی سوال کرد .
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان ومخاطبین عزیز مشاوره وانجام اموروکالت تغییرجنسیت در موسسه وکیل تلفنی با وکلای مجرب در کمترین زمان امکان پذیراست. افرادترنس یاناراضی ازوضعیت جسمانی دراقلیت هستند و ازین رو به درستی درک نمی شوند چه بسامورد تمسخرقرارمیگیرند و به انها انگ های غیراخلاقی زده می شود از گروه همسالانطرد یا ازنظرشغلی هم دچارمشکل می شوند این درحالیست که انها نیز به مانند همه انسانها دغدغه جنسیتی دارند و خداوند انها را خلق کرده است.انجام عمل تغییر جنسیت در صلاحیت دادگاه خانواده محل اقامت فردی که خواستار تغییر جنسیت هست می باشد که استفاده از وکلای مجرب این امکان را به شما می دهد تادراین مسیرشمارا راهنمایی کرده و سریع تر به نتیجه برسندکه پس از طرح دادخواست درین زمینه پرونده نامبرده به پزشک ارجاع می شود تا پس از بررسیهای لازم تشخیص دهد فرد امادگی انجام جراحی تغییر جنسیت را دارد که پس از ان فرد به کمیسیون پزشکی جهت تایید ترنس بودن ان معرفی میگردد.افرادی که تفاوت را میان جنسیت بیولوژیکی و هویت جنسی خود حس می کنند باید ابتدا به روانپزشک مراجعه و پس از طی دوران درمان می توانند ازطریق استفاده از وکلای مجرب موسسه مراحل تغییرجنسیت سپری کنند.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
سلام وقت همه دوستان بخیر ... کسانی که به دلیل نارضایتی از جنس خود، خواستار تغییر جنسیت شان هستند؛ زیرا جنسیتی که در روانشان حس می کنند با جنسیت جسم شان متضاد است. این افراد از زمانی که خود را می شناسند، احساس می کنند به جنس دیگر تعلق دارند و در کالبدی اشتباه به دنیا آمده اند. در واقع مبتلایان به اختلال هویت جنسی دچار نارضایتی از جنسیت خود هستند، بی آنکه هیچگونه ناسامانی یا مشکلی در جسم آنان مشاهده شود.
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان. دادگاه صالح برای طرح درخواست تغییر جنسیت دادگاه خانواده است (بند 18 ماده 4 قانون حمایت خانواده) با طرح دادخواست و نگارش یک دادخواست خوب تغییر جنسیت میتوانید به هدف خود برسید.همچنین بسیاری از افراد زمانی که در پی دفاع در مقابل خواسته یا شکایت یا احقاق حقی هستند، می دانند علاوه بر متونی از جمله دادخواست، شکواییه و اظهارات شفاهی که به دادگاه ارائه می گردد، لایحه نیز از دیگر متونی است که از تاثیر بسیار بالایی در رسیدگی برخوردار است و باید به دادگاه ارائه دهند. شاید به جرات بتوان گفت که لایحه تاثیرگذارترین متنی است که در اختیار قاضی قرار می گیرد و حتی به دلیل انسجامی که می تواند داشته باشد در بسیاری از موارد از اظهارات شفاهی طرفین و وکیل آن ها نیز تاثیرگذارتر است. به امید موفقیت شما عزیزان.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات.تغییر جنسیت در ایران قانونی است، اما به صراحت در قوانین ذکر نشده است، تنها در ماده ۱۸ قانون حمایت از خانواده ذکر شده که: رسیدگی به امور و دعاوی زیر در صلاحیت دادگاه خانواده است و بند ۱۸ این ماده تغییر جنسیت را بیان کرده است. همچنین ماده ۹۳۹ قانون مدنی در مبحث سهم الارث به وراث خنثی اشاره کرده است. از نظر شرعی امام خمینی در کتاب تحریر الوسیله به روا بودن اصل تغییر جنسیت حکم داده است. و بیشتر مراجع نیز، تغییر جنسیت را اگر با تایید پزشکان متخصص در این زمینه باشد؛ جایز می دانند.
تغییر جنسیت یک عمل پزشکی است که آثار حقوقی خاصی را ایجاد می کند ؛ چرا که تبدیل شدن مرد به زن یا بالعکس ، در احوال شخصیه آن فرد همچون نام کوچک ، میزان ارث ، میزان دیه و مسائلی از این قبیل تغییر به وجود می آورد . به لحاظ قانونی ، انجام دادن عمل تغییر جنسیت در ایران امکان پذیر می باشد و هر فردی که دچار اختلال ترنس باشد می تواند مجوز تغییر جنسیت خود را با داشتن شرایطی ، از دادگاه تقاضا کند . به استناد بند 18 ماده 4 قانون حمایت خانواده ، درخواست مجوز برای عمل تغییر جنسیت افراد ترنس سکشوال یک موضوع کاملا پذیرفته شده است که در صلاحیت دادگاه خانواده می باشد . در ارتباط با روند قانونی دریافت مجوز تغییر جنسیت باید گفت : ابتدا شخص متقاضی می بایست به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه نماید و به طرفیت دادگاه خانواده ، دادخواست صدور مجوز تغییر نام و تغییر جنسیت نماید . در این مرحله ، قاضی دادگاه برای اطلاع از جنبه های تخصصی موضوع ، پرونده فرد ترنس سکشوال را به پزشکی قانونی ارجاع می دهد تا پزشکی قانونی ، متقاضی را ابتدائا به یک روانپزشک ارجاع دهد تا زیر نظر وی مراحل درمانی و تشخیصی لازم را طی کند . پس از اینکه پزشکی قانونی در خصوص اختلال ترا جنسیتی فرد ، به تشخیص رسید ، می بایست نظریه خود را به پزشکی قانونی ارائه نماید و لزوم یا عدم لزوم انجام عمل تغییر جنسیت را خطاب به پزشکی قانونی ارائه نماید . در این مرحله پزشکی قانونی نیز نظریه خود را به انضمام نظریه روانپزشک صلاحیتدار به قاضی دادگاه ارائه می دهد و نظر خود مبنی بر لزوم یا عدم لزوم تغییر جنسیت به لحاظ پزشکی و تخصصی را به قاضی ارائه می نماید و قاضی با عنایت به آن ، حکم قانونی لازم مبنی بر تغییر جنسیت را صادر می نماید که با استناد به آن تغییر نام کوچک امکان پذیر خواهد شد . لازم به ذکر است که برخی افراد سابقا دوره های روان درمانی و تشخیصی را نزد یک روان پزشک طی کرده اند . در این صورت ، می توانند با استناد به نظریه روان پزشک خود مبنی بر اختلال تراجنسیتی دادخواستی تنظیم و نظریه پزشک را ضمیمه دادخواست خود نمایند .

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی