موسسه وکیل تلفنی

  • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تغییر جنسیت

مشاوره حقوقی تغییر جنسیت

در پاسخ به این سوال که اولین قدم برای تغییر جنسیت چیست و چگونه شروع کنم، می توان گفت که امروزه رعایت موازین حقوق بشری و احترام به تمامیت حقوق افراد و حق تعیین سرنوشت خود، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. از جمله مسائل مهم که بسیاری از افراد جامعه با آن درگیر هستند، و حقی قانونی به شمار می رود؛ تغییر جنسیت است. اگر چه در گذشته به دلیل عدم آگاهی، افرادی از این دست قادر به احقاق حقوق خود نبودند، اما امروزه با پیشرفت علوم پزشکی می توانند جنسیت خود را تغییر  دهند.

کلمه هایی چون ترنس سکسشوآل یا تراجنس که به معنای نارضایتی از جنسیت خود می باشد؛ مصداق افراد بسیاری در سراسر جهان است که هویت جنسی خود را قبول ندارند و خلق و خوی آنها  متفاوت از جنسیتشان می باشند. این بیماری منجر به اختلالات رفتاری و روانی بسیاری در فرد می شود، به طوری که  همواره به دنبال تغییر جنسیت خود می باشد. مثلا پسر است می خواهد دختر شود یا دختر است می خواهد پسر شود و تغییر جنسیت تنها گزینه برای درمان این افراد می باشد.

مشاوره حقوقی تغییر جنسیت به شما کمک می کند که سوالات خود با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین از وکلای متخصص در زمینه تغییر جنسیت بپرسید.

 

transgender consultancy 24 hour

مشاوره حقوقی تغییر جنسیت به صورت 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"بسیاری از افراد را در دنیای اطرافمان می بینیم که رفتاری مجزا از جنسیت خودشان دارند و این رفتار آنها را از همجنسان فیزیکی خودشان متمایز می نماید؛ رفع این مشکل در کشور های توسعه یافته از طریق تغییر جنسیت صورت می پذیرد؛ اما این عمل در کشور های جهان سومی چگونه باید انجام شود که آسیب ها و زحمات کمتری را به فرد تحمیل کند؟ برای دریافت پاسخ تمامی این سوالات با وکلای ما در این خصوص از این طریق لمس تصویرک زیر، مکامله داشته باشید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

انعطاف قانون ایران در مورد تغییر جنسیت چقدر است؟

 

flexible law of iran in transgender surgery

انعطاف بالای قانون ایران در تغییر جنسیت

 

تغییر جنسیت در ایران قانونی است، اما به صراحت در قوانین ذکر نشده است، تنها در ماده 18 قانون حمایت از خانواده ذکر شده که: رسیدگی به امور و دعاوی زیر در صلاحیت دادگاه خانواده است و بند 18 این ماده تغییر جنسیت را بیان کرده است. همچنین ماده 939 قانون مدنی در مبحث سهم الارث به وراث خنثی اشاره کرده است.

از نظر شرعی امام خمینی در کتاب تحریر الوسیله به روا بودن اصل تغییر جنسیت حکم داده است. و بیشتر مراجع نیز، تغییر جنسیت را اگر با تایید پزشکان متخصص در این زمینه باشد؛ جایز می دانند. با نگاهی به قوانین و نظر مراجع این نتیجه حاصل می شود که تغییر جنسیت کاملاً قانونی می باشد.

شما با مشاوره حقوقی تغییر جنسیت به حقی که قانون به رسمیت شناخته است پاسخ می دهید، و با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی و استفاده از مشاوره حقوقی تغییر جنسیت در اقدام به یک تصمیم آگاهانه از دانش و تجربه وکیل متخصص بهره مند می شوید.

 

آیا مشاوره حقوقی تغییر جنسیت می تواند به من بگوید که از کجا باید شروع کنم؟

استفاده از مشاوره حقوقی تغییر جنسیت این امکان را برای شما فراهم می کند که از وکیل متخصص در این زمینه که بر مسائل حقوقی تغییر جنسیت اشراف کامل دارد، اقدامات لازم را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

اولین قدم لازم در تغییر جنسیت باطل کردن شناسنامه قدیم و اجازه صدور شناسنامه جدید است. اولین قدم مراجعه به دادگاه خانواده برای طرح درخواست تغییر جنسیت است. سپس مراجعه به پزشکی قانونی و انجام آزمایش های لازم و درنهایت، دادگاه به شما اجازه خواهد داد که جنسیت خود را تغییر دهید.

از آنجا که تغییر جنسیت پروسه ای زمان بر است شما با مشاوره حقوقی تغییر جنسیت و استفاده از وکیل با تجربه که بر قوانین در این زمینه اشراف دارد، امور مربوط به تغییر جنسیت را در زمان کمتری به سرانجام می رسانید.

خوب است بدانید که اگر نتوانستید این اجازه را بگیرید و دعوای شما رد شد، مشاوره حقوقی تغییر جنسیت به شما در این مرحله نیز کمک می کند. از آنجا درخواست تغییر جنسیت یک دعوای غیر مالی است، امکان تجدیدنظر خواهی از آن وجود دارد. شما با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توانید سوالات خود را از وکیل متخصص تغییر جنسیت بپرسید و از همه اقداماتی که لازم است در روند تغییر جنسیت انجام دهید آگاهی داشته باشید. مشاوره با وکیل تمام وقت تلفنی شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب کمک می کند.

 

آیا می توان بدون خجالت از وکیل تلفنی مشاوره حقوقی تغییر جنسیت گرفت؟

 

immediate transgender consultancy

تغییر جنسیت فوری و بدون آبروریزی در ایران

 

احترام به حقوق و کرامت انسان ها مهمترین اولویت وکیل تلفنی در مشاوره حقوقی تغییر جنسیت می باشد. وکیل راهنما و مشاور شما در روند امور تغییر جنسیت می باشد که می توانید به او اعتماد کنید و از دانش و تجربه او در این زمینه بهره مند شوید.

اینکه برای شما تغییر جنسیت به معنای رهایی از چیزی است که شما در درونتان نمی توانید بپذیرید، و درمان گزینه نهایی برای شماست،  هرگز حقی را که قانون به شما داده است، هیچ کس حتی عرف  نمی تواند شما را از آن محروم کند.

شما به راحتی می توانید از مشاوره حقوقی تغییر جنسیت از وکیل متخصص مشاوره حقوقی بگیرید. این امکان برای شما فراهم است که از مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین هر سوالی را فارغ از ترس یا خجالت بپرسید. هدف مشاوره حقوقی تغییر جنسیت افزایش آگاهی و کمک به افرادی است که با این مشکل روبرو هستند، و به دلایل بسیاری از جمله  جامعه یا خانواده تحت فشار روانی هستند. سلامتی و درمان اختلال جنسی مهمترین اولویت به شمار می رود؛ باید پذیرفت که این نوعی اختلال و بیماری است که با تغییر جنسیت درمان می شود . وکیل تلفنی با دانش کافی در این زمینه در تمام مراحل رسیدگی با شما همراه خواهد بود.


آیا نوع تغییر جنسیت می تواند مورد مهمی برای قانون باشد؟

مشاوره حقوقی تغییر جنسیت به آگاهی شما کمک می کند. شما در تغییر جنسیت هویت جدیدی به دست می آورید؛ اما این بدان معنا نیست که از همه حقوق مادی و معنوی پیشین خود محروم خواهید شد.

قوانین تکالیف حقوقی متفاوتی برای  زن و مرد  وضع کرده است، باید پذیرفت که تغییر جنسیت آثار حقوقی بسیاری در زمینه هایی چون  عقد نکاح، نفقه ، مهریه، ولایت و حضانت، عده، ارث خواهد داشت، که حقوق او در برخی از امور تغییر خواهد داد.

اگر این تغییر جنسیت بعد از ازدواج باشد ازدواج را باطل می کند؛ همچنین باعث تغییر میزان سهم الارث می شود. اگر پدر یا مادر تغییر جنسیت دهند درباره میزان سهم الارث آنها مشخص نیست. درباره مهریه و نفقه مسائل حقوقی شما تغییر می کند که با بهره گیری از مشاوره حقوقی تغییر جنسیت از وکلایی که تجربه کافی در این زمینه دارند می توانید استفاده کنید.

 

مطالعه مطالب حقوقی زیر شما را از تبعات حقوقی این موارد آگاه می نماید، فلذا خدایی ناکرده در صورت بروز این مشکلات، شما راهکار های مناسبی برای مقابله با آنها خواهید داشت

بهترین راهکار برای صیغه شدن دختر بدون اطلاع خانواده اش
سکس به بهانه ازدواج
بررسی حقوقی ازدواج دختر کم سن و سال با پیرمرد مسن
حل مشکلات حقوقی جانبازان گرامی به صورت آنلاین و تلفنی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی