موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

بهترین وکیل مهریه

بهترین وکیل مهریه

در بین تمام دلایلی که برای طلاق زوجین در دادگاه ارائه می شود، مشکلات مالی سهم مهمی در بین آن ها ایفا می کند؛ به عبارتی، هر چه مشکل مالی زیادتر شود، اختلاف بین زوج هم بالاتر می رود؛ به عنوان مثال، وقتی برای تهیه نیازهای اولیه و روزمره زندگی خود توان نداشته باشیم، به طبع با اختلاف نظر روبه رو شده و خیلی زود زندگی مشترک دچار کشمکش و بحران می شود، به طوری که درخواست طلاق توأم با وصول مهریه به اجرا درمی آید و به همین دلیل است که موسسه حقوقی ما تصمیم گرفته است که خدمات حقوقی بهترین وکلای مهریه ایران را به صورت 24 ساعته در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهد؛ حال با ما همراه باشید تا به بررسی این خدمات حقوقی بپردازیم، اما قبل از آن، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً به شما عزیزان توصیه می نماییم.

 

دریافت مشاوره تلفنی از بهترین وکیل وصول مهریه شهرتان (توصیات بانوی وکیل شهر ما در خصوص تغیییرات مهریه)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بهترین وکیل متخصص مهریه کیست و این وکلا چگونه مهریه را وصول می کنند؟

 

Best dowry lawyer

تماس فوری با بهترین وکیل مهریه 24 ساعته

 

برای اینکه وکیلی بتواند علاوه بر ادعا، ثابت کند که واقعا توانایی بالایی در مهریه گرفتن دارد، فقط وکیل خوبی بودن کافی نیست. بهترین وکیل ها دو شرط را حتماً دارند؛ آن ها در دادگستری وکیل پایه یک به شمار می روند و پرونده های زیادی را حل کرده اند، از طرفی این پرونده ها تخصصی بوده اند.

 

نکته: بهترین وکیل مهریه وکیلیست که صدها پرونده حل کرده و در این بین 50 مورد پرونده مهریه حل کرده است؛ بلکه بهترین در این زمینه است که تمام سیصد پرونده خود را تماماً صرف حل کردن پرونده های مهریه کرده است و تمام پیچ و خم کار را می داند.

 

به خصوص با توجه به این حقیقت که هر پرونده وصول مهریه شرایط خاص و پیچیده خودش را دارد، وکیل مهریه باید برای مشکل راه حلی نیز داشته باشد؛ وکیل تلفنی مهریه دارای بهترین وکیل مهریه است و برای هر مشکلی که در راه شما وجود دارد، راه حلی ارائه می دهد. شما می توانید با وکلای کارآزموده ما در وکیل تلفنی مهریه تماس تلفنی بگیرید و راه حل مشکل خود را پیدا کنید.

 

آیا وکیل تلفنی بهترین وکلای مهریه را دارد یا این کلمه صرفاً یک شعار برای جذب مخاطب است؟

whatsapp dowry legal advice

 

برای اینکه ادعای خود در مورد داشتن بهترین وکیل مهریه در ایران را ثابت کنیم، باید به سابقه کاری شرکت وکیل تلفنی اشاره کنیم ...

 • وکیل تلفنی اولین شرکت حقوقی برای دریافت مهریه است که به صورت آنلاین کار خود را شروع کرد و ما در طول سال ها تحقیقات میدانی زیادی را در حوزه وکلای حقوقی داشتیم که به ما اجازه داده باسابقه ترین و ماهرترین و در نتیجه بهترین وکیل مهریه را در هر استان شناسایی کرده و آن ها را به استخدام درآوریم؛ کسب نشان اعتماد نیز مهر تاییدی به ادعای ما است که در کنار ضمانت قیمت و کیفیت خدمات حقوقی ما می درخشد.

 

بهترین وکیل مهریه چگونه می تواند وصول مهریه ای که امیدی به دریافت آن نیست را انجام دهد؟

 

Best dowry lawyer that can retrieve dowry

بهترین وکیل 24 ساعته مهریه

 

بسیاری از خانم های جوان بعد از طلاق برای مهریه گرفتن امید خود را از دست می دهند و با فکر اینکه قدرت کافی برای مهریه گرفتن ندارند، آن را رها می کنند؛ اما متخصصان ما در وکیل تلفنی به شما می گویند که بهتر است همیشه امید مهریه گرفتن داشته باشید، چون به طور قانونی مهریه حق شما است و هر مشکلی که داشته باشید، راه حلی قانونی برای آن وجود دارد.

 

توجه توأم با هشدار: شما فقط باید وکیل درخوری داشته باشید؛ بهترین وکیل مهریه به راحتی بهترین روش وصول مهریه را برای هر پرونده شناسایی می کند و آن را به کار می گیرد؛ البته همیشه مهریه آسان نیست، اما وکیل ماهر مهریه همیشه راهی برای حل مشکل پیدا می کند.

 

واگذاری صفر تا صد وصول مهریه به بهترین وکیل مهریه ایران در وکیل تلفنی چه مزایایی دارد؟

 

 

مشاوره تلفنی با بهترین وکیل مهریه مزایای زیادی دارد؛ قبلاً سابقه و میزان موفقیت کاری شرکت وکیل تلفنی را با شما در میان گذاشتیم؛ در این قسمت تصمیم داریم مزیت هایی را نام ببریم که در تماس با وکیل تلفنی عاید شما خواهد شد.

اولین مزیت برای خانم ها در مشاوره تلفنی با بهترین وکیل مهریه خانم شهر این است که مشاوره آنلاین و تلفنی ارزان تر از مشاوره حضوری می باشد؛ ما می دانیم که زندگی های زیادی به دلایل مالی به طلاق و مهریه گرفتن رسیده است و معمولاً در این بین خانم ها به دلیل خانه دار بودن یا داشتن شغل های کم درآمد بیشتر دچار مشکل می شوند و داشتن یک وکیل تمام وقت از نظر مالی برای این بانوان ممکن نیست، بنابراین با مشاوره آنلاین با وکیل مهریه می توانید از ارزان بودن کار مطمئن شوید.

علاوه بر این پرونده های مهریه برای وکیل تلفنی بسیار آسان است؛ ما در طول سال ها خدمت پرونده های مهریه زیادی را حل کردیم و می توانیم به خانم ها اطمینان دهیم که همیشه راه حلی برای گرفتن مهریه وجود دارد.

شما می توانید در تمام طول روز و به طور 24 ساعته با بهترین وکیل مهریه در تماس باشید و هر مشکل را با مشورت ایشان حل کنید؛ ناگفته نماند که در صورتی که امکان تماس تلفنی مستقیم را نداشته باشید، می توانید در واتساپ با وکیل مهریه خود ارتباط برقرار کنید.

 

وصول مهریه به گوشی تلفن چگونه ممکن شده است؟

 

retrieving money with telephone

تماس فوری با بهترین وکیل مهریه

 

کار شرکت وکیل تلفنی فقط به مشاوره حقوقی محدود نمی شود؛ شما می توانید وکالت پرونده خود را به صورت آنلاین به شرکت وکیل تلفنی بسپارید و بعد از آن مطمئن باشید که پرونده شما به نتیجه خواهد رسید.

وکیل تلفنی تمام اطلاعاتی که برای پرونده نیاز دارد را به صورت آنلاین و از طریق تلفن از شما دریافت می کند و پرونده شما را به بهترین وکیل مهریه می سپارد.

شرکت وکیل تلفنی با داشتن بهترین وکیل آنلاین مهریه و ارائه مشاوره مهریه ویژه و ارزان، موفق به کسب نشان اعتماد شده و مهارت خود را در حل پرونده های مهریه ثابت کرده است.

 

نگارش دادخواست فوری و تضمینی مطالبه مهریه به نرخ روز

وکیل وصول مهریه فوری غیر مستقیم

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

ابرا مهریه چیست و چگونه می توان آن را گرفت؟

بررسی جرم فریب (تدلیس) در ازدواج

تجویر ازداج مجدد چگونه صورت می گیرد؟

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، در بین تمام دلایلی که برای طلاق زوجین در دادگاه ارائه می شود، مشکلات مالی سهم مهمی در بین آن ها ایفا می کند؛ به عبارتی، هر چه مشکل مالی زیادتر شود، اختلاف بین زوج هم بالاتر می رود؛ به عنوان مثال، وقتی برای تهیه نیازهای اولیه و روزمره زندگی خود توان نداشته باشیم، به طبع با اختلاف نظر روبه رو شده و خیلی زود زندگی مشترک دچار کشمکش و بحران می شود، به طوری که درخواست طلاق توأم با وصول مهریه به اجرا درمی آید. موسسه حقوقی وکیل تلفنی بهترین وکلای مهریه ایران را به صورت ۲۴ ساعته در اختیار هموطنان عزیز قرار میدهد. پایدار باشید.
سلام خسته نباشید میگم به همکاران خوش اخلاق و باحوصله وکیل تلفنی که حتی خارج از ساعات اداری بسیار صبورانه و در عین حال حرفه ای پاسخگو سوالات کاربران هستند. من خیلی سردرگم بودم و نمیتونستم تصمیم بگیرم به خاطر شرایط خانوادگیم هم فردی نبود که بتونم باهاش مشورت کنم. اما مشاور مجموعه وکیل تلفنی مثل یک دوست دلسوز منو راهنمایی کرد و کمک کرد تصمیم بگیرم‌ واقعا مشاور حقوقی در کنار تعهد و رعایت نکات حرفه ای در کار مشاورین شما بسیار توجه منو جلب کرد موفق باشید
در بین تمام دلایلی که برای طلاق زوجین در دادگاه ارائه می شود، مشکلات مالی سهم مهمی در بین آن ها ایفا می کند؛ به عبارتی، هر چه مشکل مالی زیادتر شود، اختلاف بین زوج هم بالاتر می رود؛ به عنوان مثال، وقتی برای تهیه نیازهای اولیه و روزمره زندگی خود توان نداشته باشیم، به طبع با اختلاف نظر روبه رو شده و خیلی زود زندگی مشترک دچار کشمکش و بحران می شود، به طوری که درخواست طلاق توأم با وصول مهریه به اجرا درمی آید و به همین دلیل است که موسسه حقوقی ما تصمیم گرفته است
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
با سلام مهریه که مهمترین حقوق قانونی و شرعی زن قلمداد می شود به محض اینکه عقد نکاح بین زن و مرد اجرا می گرد به زن تعلق خواهد گرفت. وجود شرایطی مانند عندالمطالبه و یا عند الاستطاعه بودن مهریه دریافت این حق را برای زن تعیین خواهد کرد، به طوری که در مهریه عند المطالبه به محض وقوع عقد ازدواج زن می تواند مهریه خود را مطالبه نماید و تا زمانی که آنرا دریافت نکرده است وظایف زناشویی خود را انجام ندهد، این موضوع به عنوان حق حبس برای زن در نظر گرفته شده است. البته دریافت مهریه در این موارد مقررات و شرایط خاصی دارد که تمامی افراد از آن برخوردار نیستند. مهریه عند الاستطاعه بستگی به توان مالی مرد دارد و پرداخت این نوع مهریه برخلاف نوع دیگر آن از حق حبس و ... برخوردار نیست. زن دارای این حق است که در زمان زندگی مهریه خود را مطالبه نماید و با دریافت کامل آن به زندگی ادامه دهد، در صورت جدایی و طلاق هم مهریه به طور کامل به زن تعلق می گیرد مگر در مواردی که قانون منع کرده است. به هرحال مهریه به دلیل برخورداری از بار مالی همواره دارای اهمیت فراوانی در زندگی زن و مرد است، اما نحوه درخواست و دریافت آن دارای پیچیدگی هایی است که در این راستا می بایست از دانش حقوقی و تجربه وکلای متخصص در این زمینه استفاده کرد. وجود قوانین و مقررات گسترده در این راستا وصول مهریه را با مشکلات و سختی های بسیاری مواجه ساخته است، وکلای مجرب در این زمینه می توانند با ارائه راهکارهای قانونی و مناسب امکان دریافت مهریه را فراهم نمایند.
سلام وقت بخیر وکیل متخصص با توجه به موضوع شما در سریع ترین زمان و کمترین هزینه میتوانید پشاوره تلفنی دریافت کنید .
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی