موسسه وکیل تلفنی

 • امیر علی جعفری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۳:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
 • امیر علی جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اثبات مالکیت برای حیوانات خانگی

مشاوره حقوقی اثبات مالکیت برای حیوانات خانگی

مشاوره حقوقی اثبات مالکیت برای حیوانات خانگی از مشاوره ­های پرچالش کنونی است؛ چراکه به دلایلِ علاقه افراد به حیوان دوستی، شرایط زندگی صنعتی، نیاز به رفع تنهایی و... تمایل به داشتن حیوان خانگی افزایش یافته است؛ امری که مشکلات حقوقی زیادی را به خصوص در زندگی آپارتمان نشینی ایجاد نموده است؛ با ما همراه باشید تا این مورد را به اتفاق بررسی نماییم.

 

توصیه های یکی از بانوان وکیل ما در خصوص نگهداری حیوان در آپارتمان

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در بسیاری از موارد اتفاق می افتد که پارس های شبانه سگ همسایه آسایش را از ما سلب می کند و با تذکر نیز حل نمی شود؛ گاهی نیز حیوان خانگی ما (به خصوص سگ و گربه) چند روز نا پدید می شود و شما پس از چند روز گشت و گزار، آن را در آغوش فرد دیگری که فکر می کند چون او را پیدا کرده مالک آن است، رو به رو می شوید؛ اگر چنین مواردی برای شما اتفاق افتاده است بهتر است با وکلای پایه یک اثبات مالکیت خانم و آقای ما تماس حاصل نمایید؛ این عزیزان به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستند و می توانند مشکلات حقوقی اثبات تملک شما بر سگ، گربه، پرنده و حتی ساختمان و املاک را نیز انجام داده یا به شما بهترین و به روز ترین راهکار ها را پیشنهاد دهند؛ برای اینکار تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی اثبات مالکیت برای حیوانات خانگی چیست؛ چه مزایایی دارد؟

 

benefits of ownership proof of animals

اورژانس وکالت 24 ساعته حامی حیوانات

 

این موضوع در ایران سابقه زیادی ندارد؛ لیکن اثبات مالکیت حیوانات خانگی، به دلیل احساس تعلق خاطری که فی ‌مابین حیوان خانگی و مالک شکل می ­گیرد؛ با اهمیت است.

بنابر ماده 398 قانون مدنی، مالکیت حیوان دارای رکن قانونی است؛ اثبات مالکیت، در بهره­ مندی از آثار مالکیت نیز اهمیت دارد و آثار مالکیت شامل حق هرگونه دخل و تصرف، بهره ­برداری از عین یا منافع آن و انتقال مالکیت است، به غیر از آنچه قانوناً مستثنی شده باشد.

مشاوره حقوقی اثبات مالکیت برای حیوانات خانگی، جهت بهره ­مندی از آثار مالکیت حیوان و مسئولیت ناشی از این مالکیت در قبال خسارات وارده از جانب حیوان خانگی است که با بروز حیوان دزدی و بالاخص دزدی حیوان خانگی، این امر اهمیت ویژه ­ای می­ یابد.

 

در صورت ادعای مالکیت یکی از همسایگان بر حیوان خانگی من، چه اقدامی می ­توانم انجام دهم؟

 

ownership claim on my pet

اورژانس حیوانات دزدیده شده و گم شده 24 ساعته

 

مسئله مالکیت، دزدی حیوان خانگی و ادعای مالکیت متعارض و... از دلایل ارائه مشاوره حقوقی مذکور، توسط مجموعه حقوقی وکیل تلفنی است.

حداقل منفعت حاصله در برخورداری از مالکیت مذکور، نفع حاصله از مبایعه برای مالک اصلی یا فروش حیوان خانگی دزدی برای سارق است تا افراد سودجو را در ادعای مالکیت حیوان، برانگیزد؛ در فرض مذکور، آنچه در اثبات مالکیت ضرورت دارد، برخورداری مالک از سند مالکیت است.

 

مالکیت یافتن، واجد دو ویژگی است:

 1. اینکه منفعت و فایده­ای مادی یا معنوی داشته باشد.

 2. قابل اختصاص به فرد معین باشد.

 

از آنجا که حیوانات خانگی (مانند سگ، گربه و...) مطابق پژوهش ­های علمی-روانشناسی دارای نفع معنوی و موثر در درمان بسیاری از بیماری ­های روانی-ذهنی (افسردگی، اختلالات روانی و...) می ­باشند، واجد ویژگی اول هستند و ویژگی دوم به شرایط و وضعیت مالک بر می ­گردد.

بنابراین حیوانات خانگی قابلیت تملک دارند و با ادعای مالکیت یا وقوع دزدی، قاعدتاً قابل ‌طرحِ شکایت و پیگیری قانونی هستند.

با خرید حیوان خانگی، قانوناً بایستی برای مالک، شناسنامه حیوان به عنوان سند مالکیت با ذکر عنوان مالک یا صاحب حیوان صادر شود؛ این سند همراه با شاهد معتبر وسیله اثبات مالکیت است.

جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی راجع به سند مالکیت حیوان خانگی، شاهد معتبر، فقدان سند مذکور یا صدور شناسنامه حیوان، اخذ مشاوره حقوقی اثبات مالکیت برای حیوانات خانگی با وکیل حامی حیوانات از بنگاه حقوقی حامی حیوانات مجموعه وکیل تلفنی توصیه می ­شود.

این مجموعه، مشاوره حقوقی و راهکارهای حقوقی مناسب جهت ردیابی آنلاین و تلفنی حیوان خانگی دزدیده شده را نیز ارائه می ­نماید.

 

با یافتن حیوان خانگی گم­ شده یا دزدیده شده، اولین قدم چیست؟