موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ممانعت از حق

مشاوره حقوقی ممانعت از حق

یکی از مشکلات حقوقی که افراد با آن مواجه هستند ممانعت از حق است؛  ممانعت از حق به معنی این است که شما حق انتفاع و یا ارتفاع از ملکی را داشته اید؛ ولی، در حال حاضر فردی به دلایلی نا مشخص، این حق را از شما سلب نموده است؛ با ما همراه باشید تا ضمن بررسی تبعات حقوقی ممانعت از حق، لزوم دریافت مشاوره حقوقی را در این امر خطیر، متذکر گردیم.

 

ممانعت از حق به هنگام فروش یا اجاره یک ملک مشاعی (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

 

prevention of rights concept

اورژانس حقوقی ممانعت از حقوق ملکی 24 ساعته

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی ممانعت از حق به شما کمک می کند تا ادعای خود را مبنی بر داشتن حق انتفاع یا ارتفاع که اخیراً از شما سلب شده است، ثابت نمایید؛ این مشاوره توسط وکلای مدافع حقوق ملکی ما به روش های مختلف تلفنی یا آنلاین 24 ساعته، به شما عزیزان ارائه می گردد؛ لازم به ذکر است که این مشاوره دارای ضمانت قیمت و کیفیت بوده و از طریق لمس تصویرک زیر برای شما عزیزان میسر می گردد"

 

 

دعوای ممانعت از حق چیست؟ و چگونه می توان دعوای ممانعت از حق را صادر کرد؟

 

Prevention of right conflict & way of doing it

وکیل دعاوی ممانعت از حق انتفاع و ارتفاع

 

قبل از هر چیز باید گفت که ممانعت از حق با تصرف عدوانی ملک متفاوت است؛ در دعوای تصرف عدوانی فردی به طور غیر قانونی اقدام به تصرف ملک غیر می نماید؛ اما در دعوای ممانعت از حق، فردی تنها حق استفاده و نفع بردن از ملک شخص دیگری را برای مدت مشخص دارد؛ به عنوان مثال، حق سکونت در ملک، برای مدت معینی توسط مالک واقعی آن، به شما اعطا می شود.

حق ارتفاع نیز به معنی امتیاز و حقی که به شما در استفاده از ملک دیگر اعطا می شود، گفته می شود.

بنا به موارد گفته شده، وکیل پرونده ممانعت از حق، شخصیست با تجربه که امکان طرح دعوی حقوقی و کیفری را دارد؛ پس از اثبات وجود حق انتفاع و ارتفاع قبل از وقوع دعوی و ارائه به دادگاه، می توان با وکلای متخصص ما در این زمینه مشورت نمود و بهترین راهکار های ممکن را برای روز محکمه، از ایشان به صورت تلفنی یا آنلاین پرسید.

 

الزام به رفع ممانعت از حق به چه صورت امکان پذیر است؟

طرح دعوای ممانعت از حق برای اموال غیر منقول قابلیت اجرا دارد؛ پس از طرح دعوی و اثبات ممانعت از حق توسط خوانده، دادگاه رای به رفع ممانعت از حق صادر می نماید؛ پس از صدور رای دادگاه، رفع ممانعت از حق، لازم الاجرا خواهد بود؛ در این میان وکیل ۲۴ ساعته دعاوی ممانعت از حق با آگاهی کامل بر موضوع، به گردآوری مستندات لازم پرداخته و دفاع از حق موکل را از طریق ارائه مشاوره حقوقی به او، ادا می نماید.

 

نکته: لازم به ذکر است که در صورت صدور رای رد دعوا در دادگاه تجدید نظر رای صادره رفع خواهد شد.

 

جهت تماس فوری با وکیل امور مشاعی، تنها کافی است که با شماره های تماس درج شده در سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید؛ همچنین امکان دریافت خدمات مشاوره حقوقی آنلاین از طریق چت به صورت رایگان برای کاربران موسسه وکیل تلفنی وجود دارد.   

 

جرم ممانعت از حق در ملک مشاع مصداق دارد؟

 

crime of prevention of rights

رسیدگی فوری و اورژانسی به دعاوی ممانعت از حق

 

در املاک، مشاع ممانعت از حق چه جرمی دارد؟ آیا امکان طرح اقامه دعوی ممانعت از حق در املاک مشاعی وجود دارد؟ این ها سوالات رایجی هستند که در خصوص ممانعت از حق وجود دارند ...

در پاسخ این سوالات می توان گفت که در املاکی که مشاع بوده و به صورت اشتراکی توسط چندین نفر استفاده می گردد، چنانچه فرد توسط شریک از حق خود سلب شود امکان طرح دعوی وجود دارد.

در خصوص املاک مشاع، دعوی جنبه حقوقی دارد؛ البته در مورد املاک مشاع و طرح دعوی ممانعت از حق در بین حقوقدانان و وکلا اختلاف نظر در خصوص جنبه کیفری موضوع وجود دارد؛ بنابراین، برخی وکلا ممانعت از حق در املاک مشاع را قابل رسیدگی از جنبه کیفری نیز می دانند.

مشاوره حقوقی ممانعت از حق توسط مرکز اورژانس ۲۴ ساعته رسیدگی به امور مشاعی، در کلیه ساعات شبانه روز و به قید فوریت، خدمات حقوقی خود را با قیمتی ارزان و کیفیتی تضمینی عرضه می نماید.

 

 

آیا احراز مالکیت شاکی شرط ضروری رسیدگی به شکایت ممانعت از حق می باشد؟

در دعوی ممانعت از حق، شخص حق انتفاع و یا ارتفاع از ملکی را دارد ولی فردی این حق را از وی سلب می نماید؛ بنابراین در این نوع دعوی، فرد مالکیتی ندارد، بلکه تنها حق انتفاع از آن به او واگذار شده است.

وکیل دعاوی ملکی ما به شما می گوید که برای اقامه دعوی ممانعت از حق، نیازی به اثبات مالکیت شاکی نیست؛ اما در دعوی تصرف عدوانی فردی با تصرف ملک، مانع از استفاده مالک از آن می گردد؛ فلذا شکایت ممانعت از حق با تصرف عدوانی متفاوت است.

وکیل احراز مالکیت فوری با ارائه مستندات و ادله کافی به طرح شکایت و اثبات آن خواهد پرداخت؛ خدمات مشاوره حقوقی تلفنی موسسه وکیل تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز امکان برخورداری از خدمات مشاوره حقوقی ممانعت از حق ارزان و تضمینی را برای تمامی هموطنان عزیز فراهم می آورد.

 

شرایط طرح شکایت برای ممانعت از حق چگونه است؟