موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

جیب بری و کیف زنی 20 تا 50 میلیون تومان

جیب بری و کیف زنی 20 تا 50 میلیون تومان

جیب بری و کیف زنی سرقت محسوب می شود؛ چرا که سارق مال را به طور مخفیانه از کیف یا جیب مردم می دزدد و معمولاً این نوع دزدی درخیابان ها، کوچه ها، مترو واتوبوس اتفاق می افتد؛ قانون با توجه به نوع جرم مجازات آن را تعیین می کند که با استناد به ماده ی 657 قانون تعزیرات، مجازات جیب بری و کیف زنی را حبس از 1تا 5 سال و شلاق تا 74 ضربه خواهد بود.

 

توصیه بانوی وکیل در خصوص سرقت های رایج و نحوه رسیدگی به آنها

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

آیا جرم کیف بری و کیف زنی 20 تا 50 میلیون تومان قابل گذشت هست؟ و آیا رضایت شاکی تأثیری دارد؟

 

pick pocketing less than 20 to 50 millions tomans

گزارش فوری و آنلاین جیب بری و سرقت به صورت 24 ساعته

 

کیف زنی و جیب بری نوعی سرقت به حساب می آید و سرقت هم جزو جرایم غیر قابل گذشت است؛ در حقیقت جرم سرقت، جرمی است که به دو وجه تقسیم می شود، یعنی قبل از اینکه به دادگاه مراجعه شود، قابل گذشت و حل بین طرفین است؛ ولی اگر شکایت شود هر چند شاکی هم رضایت دهد پرونده بسته نمی شود و همچنان قاضی باید به دلیل جنبه ی عمومی بودن جرم به پرونده رسیدگی کند.

اگر سارق یا همان جیب برسابقه ی کیفری نداشته باشد و ارزش مال مسروقه بیش تراز بیست میلیون تومان نباشد، شاید با رضایت شاکی و رد مال دزدیده شده به صاحب آن، پرونده مختومه شود؛ ولی اگر مال مسروقه ارزشی بیشتر از 20 میلیون داشته باشد با رضایت شاکی مختومه نمی شود و شاید کمی در مجازات تخفیف داده شود.

ماده ی 653 قانون مجازات اسلامی می گوید: (هر کس در راه ها و شوارع به نحوی از انحاء مرتکب راهزنی شود، در صورتی که عوان محارب براو صادق نباشد به سه تا 15 سال حبس و شلاق تا 74 ضربه محکوم می شود).

وکیل کیفری در جرم کیف بری و سرقت می تواند با یک وکالت شایسته، مفید و با توجه به قانون به شما کمک کند در سایت وکیل تلفنی ما، مشاوران و وکلای حقوقی با تجربه ای حضور دارند که می توانند در این زمینه کمک شآیانی به شما کنند؛ شما می توانید با یک تماس تلفنی با آنها به صورت تلفنی و آنلاین برترین مشاوره حقوقی را دریافت کنید.

 

جیب بری وکیف زنی به چه معناست؟ و مجازات این جرائم چیست؟

 

pick pocketing less than 20 to 50 millions tomans concept

نگارش شکواییه جیب بری آنلاین و 24 ساعته

 

در جیب بری، سارق سعی می کند پول یا اشیاء قیمتی مثل گوشی، طلا و... را از کیف یا جیب شخصی بدزدد و کسی که از کیف او دزدی می شود، اصلاً متوجه چنین عمل جیب بر نمی شود و امکان دارد با صحبت کردن و یا تنه زدن به شخص سر او را گرم کند و اقدام به دزدی کند؛ به عبارت دیگر جیب برها سرعت عمل بسیاری دارند و بسیار فرزعمل می کنند؛ براساس  قوانین دین اسلام:

 • "اگر مالی از جیب رویی مردم ربوده شود مستوجب تعزیر و اگر از جیب زیرین دزدیده شود دارای مجازات حد می شود"

ماده ی 160 قانون مجازات اسلامی می گوید: (هر کس مرتکب ربودن مال دیگری از طریق کیف زنی، جیب بری و امثال آن شود به حبس از یک تا 5 سال حبس و تا 74 ضربه شلاق محکوم خواهد شد).

 

نکته: در صورت تکرار جرم، حداکثر مجازات را در پی خواهد داشت.

 

اگر سرقت همراه با آزار، اذیت و آسیب، مثل کشیدن روی زمین یا لگد زدن باشد؛ مطابق ماده ی 155 قانون عمل می شود: ( هرگاه سرقت مقرون به آزار باشد، یا سارق مسلح باشد به حبس از سه ماه تا ده سال و شلاق 74 ضربه محکوم می شود؛ اگر جرحی وارد شود علاوه بر مجازات جرح به حداکثر مجازات مذکور در این ماده محکوم می شود).

اگر برای ثبت شکایت قانونی و استرداد مال نیازی به مشاوره ی حقوقی داشتید مشاوران و وکلای متخصص ما در سایت وکیل تلفنی همواره آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند؛ مشاوران حقوقی سایت وکیل تلفنی در تنظیم شکایت نامه و دادخواست استرداد مال شما را همراهی خواهند کرد.

 

آیا مجازات حبس و شلاق در جیب بری قابل تعلیق است؟

 

The trial for pick pocketing crime

محاسبه آنلاین و تلفنی میزان مجازات شما

 

تعلیق در مجازات، باعث می شود تا مجرمانی که یک بار به خاطر اغفال شدن دست به جرم می زنند فرصت دوباره ای پیدا کنند تا زندانی نشوند؛ همچنین این مجازات باعث وارد شدن یک تلنگر به وی می شود تا کمی خود را اصلاح کند و دوباره جرمی را مرتکب نشود.

برای تعلیق در مجازات شرایطی باید وجود داشته باشد تا قاضی راضی به حکم تعلیق شود؛ یکی از این شرایط نداشتن سابقه ی محکومیت کیفری است، دومین شرط داشتن جهات تخفیف در مجازات است؛ یعنی مجرم می تواند با معرفی سایر شرکاء، یا اعتراف خود به سرقت، سالخورده بودن متهم یا کم ارزش بودن مال سرقت شده و رضایت شاکی باعث شود تا دادگاه به دادن تخفیف در مجازات، اجرای مجازات را به حال تعلیق در می آورد.

همچنین باید سارق ضررو زیان شاکی را جبران کند و مال دزدیده شده را پس دهد، اگر قاضی پی ببرد که متهم از عمل خود پشیمان است، احتمال دارد در آینده دیگر دچار دزدی یا جیب بری نشود، مجازات را به حالت تعلیق در می آورد.

اگر در زمینه ی مجازات حبس و شلاق در جیب بری سوالات مبهمی برای شما پیش آمد می توانید با موسسه حقوقی ما تماس تلفنی و آنلاین بگیرید و از تجربیات وکلای ما بهترین استفاده ممکن را دریافت نمایید؛ در حقوقی شما با برقراری تماس با وکلای ما ارزانترین مشاوره حقوقی را حین ضمانت کیفیت برای آن دریافت خواهید نمود.

 

جیب بری و سرقت های مادون حد؟

 

pick pocketing and robbery lower than humanity

اورژانس وکالت 24 ساعته رسیدگی به کیف قاپی و جیب بری

 

برای جیب بری و کیف زنی قانون، مجازات تعزیری در نظر گرفته است؛ در قانون مجازات اسلامی، مجازات به دو نوع تعزیری وحدی تقسیم می شود، اکنون می پردازیم به معنی تعزیر.

تعزیر در حقوق کیفری به معنی مجازات مادون حد شرعی است، یعنی برای جرایمی که درحقوق جزای اسلامی برایشان حد، قصاص، و دیه در نظر گرفته شده است. در شرع  مقداری برای تعزیر مشخص نشده است.

ماده ی 18 قانون مجازات اسلامی می گوید: (تعزیر مجازاتی است که مشمول عنوان حد، قصاص یا دیه نیست و به موجب قانون در موارد ارتکاب مجرمانه ی شرعی یا نقض مقررات حکومتی تعیین و اعمال می گردد؛ نوع، مقدار، کیفیت اجراء و مقررات مربوط به تخفیف، تعلیق، سقوط و سایر احکام تعزیر به موجب قانون تعیین می شود).

پس با توجه به این ماده متوجه می شویم که برای جیب بری و کیف زنی با توجه به ارزش مال دزدیده شده برای آن مجازات تعیین می کنند؛ اگر بیشتر از بیست میلیون باشد تا شلاق هم پیش می رود؛ اما اگر کمتر باشد با توجه به عدم سابقه ی کیفری متهم، محکوم به حبس از یک تا 5 سال می شود.

اگر در زمینه ی جیب بری و سرقت های مادون حد، پرسشی برای شما پیش آمد که مبهم است می توانید با اعتماد به سایت وکیل تلفنی از وکلا ی متخصص ما در این موضوع راهنمایی و مشاوره بگیرید مطمئن باشید که ما درسایت وکیل تلفنی بیش ازهزار مشاور حقوقی و وکیل متخصص داریم که به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان هستند.

 

قانون کاهش حبس جرائم تعزیری در جیب بری و کیف زنی؟

 

decreasing of jail time for robbery in Iran

کاهش حبس فوری و آنلاین 24 ساعته

 

طبق قانون در جرائم کیف زنی و جیب بری و امثال آن در صورتی که سارق فاقد سابقه ی کیفری موثر بوده و ارزش مال مورد دستبرد هم کمتر از 20 میلیون تومان باشد، به صرف گذشت شاکی، تعقیب متهم یا اجرای مجازات منتفی می شود.

قانون کاهش مجازات های تعزیری از اردیبهشت ماه 1399 لازم الاجرا شده است، خیلی از محکومان درخواست اعمال این قانون را نسبت به خود دارند، در جیب بری یا کیف زنی اگر سارق بتواند رضایت شاکی را جلب کند، می تواند با استناد به قانون جدید و قابل گذشت بودن جرم، به شرط اینکه سابقه ی کیفری نداشته باشد درخواست مختومه شدن پرونده کیفری را بخواهد؛ یکی از بهترین راهکارها برای رضایت شاکی برگرداندن مال سرقت شده به صاحب آن، با ابراز ندامت و پشیمانی از انجام چنین عملی است.

 

نکته: چنانچه شاکی رضایت ندهد، سارق محکوم به مجازات حبس خواهد شد؛ در این صورت باید خودش درخواست تخفیف در مجازات بدهد.

رزرو مشاوره حقوقی 24ساعته با وکیل

 

مختومه شدن پرونده، یعنی صدور قرار موقوفی تعقیب در نهاد دادسرا و یا صدور حکم برائت از دادگاه است.

مشاوران حقوق ی در سایت وکیل تلفنی، با داشتن تجربیات و آشنا بودن با قوانین، بهترین گزینه برای گرفتن مشاوره می باشند وکلای ما در سایت وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته شبانه روز با هزینه ی کم، صرفه جویی در وقت، در تنظیم انواع دادخواست ها و شکایت نامه ها می توانند شما را یاری کنند.

 

 

سرقت ایده و مجازات آن در سال 99

سرقت محتوای سایت و مجازات آن

جرم سوء استفاده و غصب عنوان

آشنایی با تمامی سرقت های ممکن رایانه ای

سرقت ادبی و مجازات کیفری آن

مجازات واقعی تقلب در امتحان در صورت به بیخ کشیده شدن

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام. با تصویب قانون کاهش مجازات حبس تعزیری که مجازات بسیاری از جرایم را تحت تاثیر قرار داد و فی الواقع میتوان گفت قانونی مساعد به حال متهم می باشد مجازات حبس بسیاری از جرایم تعزیری کاهش یافت و جرایمی که تا قبل از تصویب این قانون قابل تعلیق نبود در حالت هایی و با شرایط خاصی قابل تعلیق نیز شد. جات آگاهی از اینکه کدام مجازات ها کاهش یافته و چه جرایمی دجار تغییرات شد میتوانید با موسسه وکیل تلفنی ارتباط بگیرید و با آگاهی از قانون وکیل خودتان باشید
سلام وقت بخیر . این جرم به دلیل آن که موارد شانزده گانه سرقت را شامل نمی شود جزء سرقت های خاص است اگر این جرم بدون آزار یا تهدید صورت گیرد مجازات آن ماده۶۵۷ قانون مجازات اسلامی است که عبارت است از: هر کس مرتکب ربودن مال دیگری از طریق کیف زنی جیب بری و امثال آن شود به حبس از یک تا پنج سال و تا ۷۴ ضربه شلاق محکوم خواهد شد، و به دلیل شوک روحی که به مال باخته وارد می شود ماده ۱ قانون مسئولیت مدنی را در برمی گیرد که عبارت است از هر کس بدون مجوز قانونی یا در نتیجه بی احتیاطی به جان یا سلامتی یا آزادی یا حیثیت یا شهرت تجارتی یا به هر حق دیگری که به موجب قانون برای افراد ایجاد گردیده لطمه ای وارد نماید که موجب ضرر مادی یا معنوی دیگری شود مسئول جبران خسارت ناشی از عمل خود می باشد .اما اگر این جرم با آزار یا تهدید صورت گیرد مجازات آن بند پنج ماده ۶۵۱ قانون مجازات اسلامی است که عبارت است از اگر مرتکب در ضمن سرقت کسی را آزار یا تهدید کرده باشد به پنج تا بیست سال حبس و تا هفتادو چهار ضربه شلاق محکوم می گردد که این نوع سرقت نیز ماده یک قانون مسئولیت مدنی را در بر می گیرد.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات به خصوص موضوعات جدید با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی و عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و بعضا با سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌. غالبا در هر رشته ای صرف فراگیری مطالب به صورت ۱_ تئوری شرط لازم اما کافی نمی باشد و لازم است مطالب به صورت ۲_ عملی نیز برای شخصی که نیازمند مشاوره می باشد توضیح داده شود و فراتر از آن ۳_ رویه جاری در محاکم از شروع تا پایان موضوعِ پرونده توضیح داده شود علاوه بر این ۴_ رضایتمندی اشخاصی که از مشاوره ها استفاده می نمایند ملاک کار می باشد. لذا موسسه وکیل تلفنی این شرایط را در حد قابل قبولی فراهم آورده است‌.
سلام وقت بخیر. واقعا با کاهش ارزش پول و تورم و مشکلات اقتصادی فراوانی که وجود دارد و بسیاری از آنها نیز نشات گرفته از بیکاری و عدم اشتغال افراد جامعه هست، شاهد یک سری جرائمی هستیم که مستقیما میتوان گفت به این حجم از تورم و بیکاری ارتباط دارد. جیب بری یا کیف قاپی را نیز شاید بتوان در همین قالب بررسی کرد. جیب بری که زیرمجموعه عنوان مجرمانه سرقت می باشد به طور اخص در یکی از مواد قانونی جرم انگاری شده است و مجازات آن با سایر سرقت های تعزیری متفاوت است و همین توجه ویژه قانونگذار به این جرم را، میتوان به دلیل وسعت بالای این قبیل سرقت ها دانست.اینکه مجازات این جرم با توجه به قانون کاهش مجازات حبس تعزیری چه میزان است و نحوه دفاع از متهم نسبت به اتهام انتسابی چگونه است و در طرف مقابل نیز نحوه و چگونگی تنظیم شکواییه و ثبت آن و پیگیری شکایت مطروحه چه طور می باشد وکلا و مشاورین حقوقی موسسه وکیل تلفنی به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره حقوقی دقیق در این حوزه می باشند. شما عزیزان میتوانید با وکلای تخصصی پرونده های کیفری ارتباط بگیرید و همراه با موسسه وکیل تلفنی موضوعات حقوقی خود را با کمترین دغدغه و تنش پیش ببرید.
وقت بخیر خسته نباشید بابت اینکه به مطالب مفید و به درد بخور اشاره میکنید که پاسخ بسیاری از سوالات عامه افراد جامعه است، تشکر میکنم. برای نگارش اظهارنامه در اینترنت جست و جو کردم و با وکیل تلفنی آشنا شدم. درخواستم به سرعت ثبت شد و در مدت بسیار کوتاهی فایل اظهارنامه مورد نظر برایم ارسال شد. از مدیریت موسسه بابت مجموعه جوان و پرانرژی که راه اندازی کرده اند سپاسگزارم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم و همکاران گرامی در سایت پر افتخار وکیل تلفنی.درج مطالب حقوقی و تخصص با موضوعات مبتلابه جامعه و با هدف تاثیر گذاری مثبت در روند پرونده و احقاق حق بزه دیدگان یکی از اقدامات شایسته این سایت وزین میباشد که به تجربه ثابت گردید بسیار اثر بخش بوده.مضافا اینکه موسسه با همکاری وکلای متخصص اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای به کاربران به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته نموده و با حداقل هزینه این امکان را برای عامه افراد فراهم نموده تا بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و در هر ساعت از شبانه روز که نیازمند اخذ مشاوره باشند تنها با یک‌تماس به بهترین وکلای متخصص در موضوعات مربوطه خود دسترسی داشته باشند.توفیق رواز افزون این عزیزان پرتلاش را آرزومندم.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مطابق ماده ی ۶۵۷ قانون مجازات اسلامی ابراز می دارد که هر کس مرتکب ربودن مال دیگری از طریق کیف زنی ـ جیب بری و امثال آن شود به حبس از یک تا پنج سال و تا (۷۴) ضربه شلاق محکوم خواهد شد؛ قانون گذار برای کیف زنی و جیب بری، مجازات تعزیری در نظر گرفته است و برای سرقت که داری شروط ۱۴ گانه موجود در قانون باشد، حد تعیین کرده است .اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره در این خصوص هستم
با سلام خدمت مخاطبان محترم.با وضع قانون کاهش مدت حبس جرایمی مثل سرقت در صورای که زیر ۲۰ میلیون تومان باشند و سارق فاقد سابقه کیفری باشد با گذشت شاکی پرونده مختومه می گردد این وضعیت تازه برای کاهش جمعیت کیفری بود که واقعا جمعیت کیفری زندان های ما بالا بود.اما اگر از این میزان بالاتر بود دیگر قابل گذشت نیست و صرفا با گذشت شاکی تخفیفی به فرد داده می شود.اگر هر کدام از شما عزیزان مواجه با هر کدام از انواع سرقت قرار گرفتید اولین قدم مراجعه به کارشناسان ووکلای مجرب و اخذ مشاوره از آنان است تا راه صحیح و اینکه از کجا شروع و به کجا برسید را دقیقا برای شما تبیین کنند.شاد و پیروز باشید.مسیح آقاداودی
در قانون مجازاتهای متفاوتی در نظر گرفته شده با توجه به اندازه ی جرم تعیین میشود ویکی از این جرمها که درجه ی مجازاتش متفاوت است سرقت هست سرقت هایی مثل جیب بری با توجه به ارزش مالی که دزدیده شده با هم فرق دارد و بنا به نظر قاضی تعیین میشود بهترین راه برای آگاهی از میزان مجازات گرفتن مشاوره از یک وکیل متخصص هست و سایت وکیل تلفنی با بوجود آوردن این موقعیت از طریق تلفن به راحتی مشکل مشاوره را حل میکند و شما می توانید تنها با یک تماس با سایت با وکیل متخصص با هزینه ی کم و فوری ارتباط برقرار کنید.
بسمه تعالی،با سلام و عرض احترام و خسته نباشید خدمت شما،متن خیلی خوب،کاربردی،مفید و به روزی بود. اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق هیچ گاه از یاد نخواهد رفت. تلاش وهمت والای شما کارکنان موسسه وکیل تلفنی باعث پیشرفت و ارتقای مجموعه گردیده است. لذا بدین گونه به پاس این زحمات ارزنده از شما تقدیر و تشکر می گردد. امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی