موسسه وکیل تلفنی

  • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

جیب بری و کیف زنی 20 تا 50 میلیون تومان

جیب بری و کیف زنی 20 تا 50 میلیون تومان

جیب بری و کیف زنی سرقت محسوب می شود؛ چرا که سارق مال را به طور مخفیانه از کیف یا جیب مردم می دزدد و معمولاً این نوع دزدی درخیابان ها، کوچه ها، مترو واتوبوس اتفاق می افتد؛ قانون با توجه به نوع جرم مجازات آن را تعیین می کند که با استناد به ماده ی 657 قانون تعزیرات، مجازات جیب بری و کیف زنی را حبس از 1تا 5 سال و شلاق تا 74 ضربه خواهد بود.

 

توصیه بانوی وکیل در خصوص سرقت های رایج و نحوه رسیدگی به آنها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"ماده ی 657 قانون مجازات اسلامی ابراز می دارد که هر کس مرتکب ربودن مال دیگری از طریق کیف زنی ـ جیب بری و امثال آن شود به حبس از یک تا پنج سال و تا (74) ضربه شلاق محکوم خواهد شد؛ قانون گذار برای کیف زنی و جیب بری، مجازات تعزیری در نظر گرفته است و برای سرقت که داری شروط 14 گانه موجود در قانون باشد، حد تعیین کرده است؛ فلذا اگر شما مرتکب این جرم شده اید یا اینکه این که از این جرم آسیب دیده اید، ملزم هستید تا برای حفظ و حراست از حقوق خود با یک وکیل سرقت خوب، مشورت کرده و بهترین راهکار ها را دریافت نمایید؛ برای اینکار کافیست تا تصویرک زیر را لمس نموده تا فوراً به صفحه تماس تلفنی به وکیل پایه یک متخصص در امور سرقت منتقل گردید"

 

 

آیا جرم کیف بری و کیف زنی 20 تا 50 میلیون تومان قابل گذشت هست؟ و آیا رضایت شاکی تأثیری دارد؟

 

pick pocketing less than 20 to 50 millions tomans

گزارش فوری و آنلاین جیب بری و سرقت به صورت 24 ساعته

 

کیف زنی و جیب بری نوعی سرقت به حساب می آید و سرقت هم جزو جرایم غیر قابل گذشت است؛ در حقیقت جرم سرقت، جرمی است که به دو وجه تقسیم می شود، یعنی قبل از اینکه به دادگاه مراجعه شود، قابل گذشت و حل بین طرفین است؛ ولی اگر شکایت شود هر چند شاکی هم رضایت دهد پرونده بسته نمی شود و همچنان قاضی باید به دلیل جنبه ی عمومی بودن جرم به پرونده رسیدگی کند.

اگر سارق یا همان جیب برسابقه ی کیفری نداشته باشد و ارزش مال مسروقه بیش تراز بیست میلیون تومان نباشد، شاید با رضایت شاکی و رد مال دزدیده شده به صاحب آن، پرونده مختومه شود؛ ولی اگر مال مسروقه ارزشی بیشتر از 20 میلیون داشته باشد با رضایت شاکی مختومه نمی شود و شاید کمی در مجازات تخفیف داده شود.

ماده ی 653 قانون مجازات اسلامی می گوید: (هر کس در راه ها و شوارع به نحوی از انحاء مرتکب راهزنی شود، در صورتی که عوان محارب براو صادق نباشد به سه تا 15 سال حبس و شلاق تا 74 ضربه محکوم می شود).

وکیل کیفری در جرم کیف بری و سرقت می تواند با یک وکالت شایسته، مفید و با توجه به قانون به شما کمک کند در سایت وکیل تلفنی ما، مشاوران و وکلای حقوقی با تجربه ای حضور دارند که می توانند در این زمینه کمک شآیانی به شما کنند؛ شما می توانید با یک تماس تلفنی با آنها به صورت تلفنی و آنلاین برترین مشاوره حقوقی را دریافت کنید.

 

جیب بری وکیف زنی به چه معناست؟ و مجازات این جرائم چیست؟