موسسه وکیل تلفنی

  • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
  • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
  • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
  • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
  • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تقسیم ترکه

مشاوره حقوقی تقسیم ترکه

ترکه به دارایی های مثبتی گفته می شود که از یک شخص فوت شده باقی مانده است و باید بعد از فوت وی به وراث او تعلق بگیرد؛ از جمله اموالی که به عنوان ترکه محسوب می‌شوند، می‌توان به اموال عینی، منافع اموال و طلب های شخصی که فوت شده از دیگران دارد، اشاره کرد؛ البته نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که قبل از تقسیم اموال بین فرزندان ابتدا باید تعهدات مالی شخص فوت شده نسبت به دیگران پرداخت شود و اگر بعد از پرداخت بدهی ‌های متوفی چیزی باقی ماند، آن را بین فرزندان تقسیم کنند. توجه داشته باشید که تعهدات مالی شخص متوفی تمامی بدهی های او را شامل می شود چه زمان آن ها رسیده باشد و چه زمان آن ها هنوز فرا نرسیده باشد. با وجود تعاریفی که از مفهوم تقسیم ترکه برای شما عنوان کردیم؛ اما مطمئن برای آشنایی بیشتر و رعایت دقیق تر قوانین مربوط به تقسیم ترکه شما باید از یک مشاور حقوقی تقسیم ترک استفاده کنید.

 

توصیه های خانم وکیل در خصوص یکی از مسائل رایج تقسیم ترکه ای

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

عوامل موثر بر تقسیم ترکه چیست؟

 

effective items on partition of succession

تقسیم ترکه فوری و آنلاین 24 ساعته

 

عوامل مختلفی هستند که بر تقسیم ترکه تاثیر گذار می باشند؛ یکی از عواملی که تأثیر بسیار زیادی در تقسیم ترکه دارد، گواهی انحصار وراثت می باشد که سندی رسمی است و به موجب آن تاریخ دقیق مرگ فرد فوت شده مشخص می شود و همچنین در آن مشخص می‌شود که چه کسانی از فرد فوت شده ارث می برند.

بر طبق این سند تمامی ارکان حکومتی میراث داران انحصاری شخص فوت شده را به رسمیت می شناسند و وراث می توانند با در اختیار داشتن این سند از حقوقی که شخص فوت شده برای آنها باقی گذاشته است استفاده کنند؛ از دیگر عوامل موثر بر تقسیم ترکه می توانیم به این مورد اشاره کنیم که وضعیت وراث شخص فوت شده چگونه باشد؛ به عبارت بهتر موضوعی که تمامی وراث حاضر و رشید باشند (یعنی هیچگونه غایبی در میان آنها در جلسات دادگاه وجود نداشته باشد) و همچنین تمامی آنها از صحت و سلامت عقل برخوردار باشند اهمیت دارد.

از دیگر عوامل موثر در تقسیم ترکه این مورد می باشد که شخص فوت شده هیچ دینی به شخص خاصی نداشته باشد و در صورت وجود دیدن، وراث او باید ابتدا او را انجام دهند و بعد به سراغ تقسیم‌ترکه بروند؛ برای تقسیم ترکه هم حتماً باید از یک مرجع صالح استفاده کنند؛ البته امروزه کار شما برای تقسیم ترکه آسانتر شده است و می توانید از تقسیم ترکه تلفنی یا تقسیم ترکه آنلاین که به عنوان آسان ترین راه تقسیم ترکه شناخته می‌شود، استفاده کنید. در نظر داشته باشید که برای این کار حتماً باید از یک مشاوره حقوقی تقسیم ترکه کمک بگیرید.

 

دلایل لزوم مشاوره حقوقی تقسیم ترکه قبل از تقسیم و ترکه چیست؟

 

legal advice before partition of succession

وکیل ترکه فوری و آنلاین 24 ساعته

 

دلیل اینکه ما اصرار می کنیم که شما حتماً از یک مشاوره حقوقی تقسیم ترکه برای انجام تقسیم ترک استفاده کنید این است که مطمئناً شخصی که سال ها در زمینه تقسیم ترکه دانش کسب کرده است و به تجربه رسیده است، بهتر از شما می تواند امور مربوط به تقسیم ترکه را طی کند.

به ویژه اگر شما قصد داشته باشید از آسان‌ترین راه تقسیم‌ترکه که همان استفاده از سایت تقسیم‌ترکه آنلاین می باشد استفاده کنید، نیاز جدی‌تری به مشاوره حقوقی پیدا می کنید. مشاوره حقوقی با استفاده از راهکار حقوقی آنلاین به شما کمک می کند تا بدون هیچ مشکلی و بدون ایجاد دعوا و درگیری بین وراث روند حقوقی تقسیم ترکه را انجام دهید و در این زمینه اگر سوالات حقوقی هم داشتید از او بپرسید. پیشنهاد ما به شما این است که حتماً برای استفاده از یک مشاوره حقوقی تقسیم ترکه با تجربه و دانا از سایت تخصصی تقسیم ترکه آنلاین مراجعه نمایید.

استفاده از روش های آنلاین یا تلفنی برای مشاوره حقوقی تقسیم ترکه و همچنین انجام روند تقسیم ترکه با توجه به اینکه در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند و شما را از ابتلا به کرونا نیز در امان نگه می دارد.

 

بهترین راه تقسیم ترکه بدون حاشیه و راحت چیست؟

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

مطمئناً بهترین راه تقسیم ترکه بدون حاشیه و ایجاد مشکل برای وراث تقسیم ترکه از طریق روند قانونی آن می باشد؛ اگر شما از طریق قانون با استفاده از مشاوره حقوقی تقسیم ترکه میراث باقی مانده از والدین خودتان را تقسیم کنید، مطمئناً مشکلی پیش نخواهد آمد؛ طبیعتاً این قانون تمامی راه هایی را که ترکه به صورت مساوی و با رعایت عدالت بین افراد تقسیم شود را در نظر گرفته است و بر اساس آن اقدام می کند که البته شما باید تمامی موارد آن را از طریق وکلای حقوقی و قانونی خودتان پیگیری کنید.

 

توجه: اگر قصد دارید مسیر تقسیم ترکه به راحتی اتفاق بیفتد حتماً از یک سایت تقسیم ترکه آنلاین کمک بگیرید چرا که همانطور که اشاره کردیم تقسیم ترکه بدین شکل با توجه به شرایط فعلی جامعه و وجود بیماری کرونا سلامتی شما را تضمین می کند و روند قانون کار شما هم تیمی شود.

 

مشاوره حقوقی تقسیم و ترکه چه تاثیری بر روال تقسیم ترکه دارد؟

 

legal advice influence before partition of succession

حل فوری دعاوی ماترک ارثی به صورت 24 ساعته

 

شاید اصرار ما بر استفاده از یک مشاوره حقوقی تقسیم ترکه این سوال را برای شما ایجاد کند که مگر مشاورحقوقی چه تاثیری بر این کار دارد؟! البته این موضوع را شاید اختلال مطلب هم خدمتتان بیان کرده ایم که تقسیم ترکه یک مسیر قانونی دارد و مطمئناً مواد قانونی مختلفی شامل حال آن می‌شود که در شرایط مختلف باید مورد استفاده قرار بگیرد. وقتی شما از یک مشاور حقوقی تقسیم ترکه استفاده می کنید، او بر تمامی موارد قانونی شناختند و روند انجام کار را سرعت می بخشد.

قطعاً شناخت تمام مواد قانونی برای شما کار غیر ممکنی محسوب می شود و چندین سال تجربه و دانش را می‌طلبد؛ پس بهتر است با استفاده از یک مشاور با تجربه مسیر کار خودتان را آسان تر کنید. در ذیل این مطلب هم اند آدرس مهم برای مشاوره حقوقی آنلاین قرار می‌دهیم که می توانید از آن استفاده کنید.

 

بهترین روش مهر و موم ترکه

تحریر ترکه فوری و 24 ساعته

 برترین وکیل دعوی ماترک

حل فوری مشکلات حقوقی فروش سهم الارث

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام وعرض ادب،تقسیم ترکه در واقع همان تقسیم ارث متوفی است که در موارد معدود با توافق وراث و اکثرا با طرح دعوی حقوقی صورت می پذیرد و مقدمه آن دریافت گواهی انحصار وراثت می باشد که به موجب آن تاریخ دقیق فوت متوفی و تعداد وراث مشخص می شود.کاربران عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت وکیل تلفنی مراجعه و از مشاوره آنلاین و ۲۴ ساعته با وکلای متخصص در این زمینه بهره مند گردند.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام و عرض ادب، ترکه به دارایی های مثبتی گفته می شود که از یک شخص فوت شده باقی مانده است و باید بعد از فوت وی به وراث او تعلق بگیرد؛ از جمله اموالی که به عنوان ترکه محسوب می‌شوند، می‌توان به اموال عینی، منافع اموال و طلب های شخصی که فوت شده از دیگران دارد، اشاره کرد؛ البته نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که قبل از تقسیم اموال بین فرزندان ابتدا باید تعهدات مالی شخص فوت شده نسبت به دیگران پرداخت شود و اگر بعد از پرداخت بدهی ‌های متوفی چیزی باقی ماند، آن را بین فرزندان تقسیم کنند. توجه داشته باشید که تعهدات مالی شخص متوفی تمامی بدهی های او را شامل می شود چه زمان آن ها رسیده باشد و چه زمان آن ها هنوز فرا نرسیده باشد. با وجود تعاریفی که از مفهوم تقسیم ترکه برای شما عنوان کردیم؛ اما برای آشنایی بیشتر و رعایت دقیق تر قوانین مربوط به تقسیم ترکه شما باید از یک مشاور حقوقی تقسیم ترکه استفاده کنید.اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
سلام وقت بخیر ... یکی از الفاظ حقوقی که برای مردم گاها چالش برانگیز بوده است بحث معنای دقیق و حقوقی ترکه است ... دارایی متوفی به دو بخش مثبت و منفی تقسیم می شود، بخش مثبت دارایی عبارتست از حقوق و اموال و مطالبات متوفی از اشخاص دیگر و بخش منفی آن عبارتست از بدهی‌هایی که متوفی به دیگران حتی وارثان خود دارد. مجموع بخش مثبت و منفی دارایی متوفی ترکه نامیده می‌شود.
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
سلام عرض ادب ضمن عرض خسته نباشید و تبریک سال نو من از کاربران قدیمی سایت وکیل تلفنی هستم و بارها از مشاوره های تخصصی شما استفاده کردم. خواستم از این طریق سپاسگزار تمامی زحمات همکاران و وکلای شما باشم. محتوای سایت شما همواره برای من مفید و کاربردیه. موفق و پیروز باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.ترکه به دارایی های مثبتی گفته می شود که از یک شخص فوت شده باقی مانده است و باید بعد از فوت وی به وراث او تعلق بگیرد؛ از جمله اموالی که به عنوان ترکه محسوب می‌شوند، می‌توان به اموال عینی، منافع اموال و طلب های شخصی که فوت شده از دیگران دارد، اشاره کرد؛ البته نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که قبل از تقسیم اموال بین فرزندان ابتدا باید تعهدات مالی شخص فوت شده نسبت به دیگران پرداخت شود و اگر بعد از پرداخت بدهی ‌های متوفی چیزی باقی ماند، آن را بین فرزندان تقسیم کنند

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی