موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری

مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری

هنگامی که یک قاضی، پرونده ای حقوقی یا کیفری را بررسی می کند، ممکن است با موضوعی متفاوت روبرو شود که برای رسیدگی به آن تخصص و علم کافی را در خصوص آن موضوع در اختیار نداشته باشد؛ در اینصورت قاضی با صدور قرار کارشناسی، پرونده را برای رسیدگی و اظهار نظر به کارشناس متخصص دادگستری متخصص در همان امر، ارسال می نماید؛ اما کارشناسان رسمی دادگستری تنها به قضات مشاوره نمی دهند و بقیه مردم نیز می توانند مشکلات حقوقی خود را با ایشان در میان گذاشته و بهترین راهکار های حقوقی ممکن را دریافت نمایند؛ متأسفانه کارشناسان رسمی دادگستری افرادی بسیار پر مشغله هستند؛ اما شما در موسسه حقوقی ما، شما می توانید با این عزیزان مشاوره داشته و کلید مشکلات خود را از ایشان بخواهید؛ با ما همراه باشید.

 

مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری (توصیات یکی از بانوان وکیل تلفنی در خصوص دریافت مشاوره حقوقی از موسسه حقوقی ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

ویژگی های یک کارشناس رسمی دادگستری

 

justice court expert exclusivity

تماس فوری و 24 ساعته با وکلای متخصص دادگستری

 

هریک از کارشناسان دادگستری، علم و تخصص متفاوتی دارند؛ برای مثال اگر پرونده در مورد مشکلات ساختمانی و ساختمان سازی باشد، به یک کارشناس رسمی دادگستری که در عمران یا ساخت و ساز تخصص دارد، ارجاع می شود.

 

نکته: هر کدام از کارشناسان رسمی دادگستری، باید در رشته و زمینه ای خاص اظهار نظر تخصصی بنمایند.

 

در این میان، قاضی دادگستری بیشتر از هر چیزی باید بر امر حقوقی و جزایی یک مسئله مسلط باشد و در مسائل جزئی مرتبط به یک پرونده می تواند از مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری، استفاده کند.

مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری در برخی مواقع الزامی است؛ زیرا همانطور که گفته شد، کارشناس کسی است که در یک علم خاص یا موضوعی تخصص داشته و از این رو می تواند به صورت فوق تخصصی، تمام جنبه ها و جزئیات آن مشکل را پیش بینی کند.

در ادامه می توان گفت که کارشناس از طرف مقام صلاحیت دار، به طور رسمی و قانونی درباره ی موضوع پرونده نظر می دهد و اظهار نظر کارشناس از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است

مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری سبب می شود تا یک فرد کاملا آگاه، باتجربه و متخصص در یک زمینه به شما مشورت دهد؛ شما در زمینه های مختلف می توانید به یک کارشناس متخصص مراجعه کنید.

 

مشاوره حقوقی با کارشناسان رسمی دادگستری در زمینه های مختلف

 

legal advice with justice court expert in different types

اورژانس 24 ساعته کارشناسان رسمی دادگستری

 

مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری در هر زمینه امکان پذیر است، البته این بدین معنا نیست که شما در هر زمینه ای تنها با یک کارشناس مشورت نمایید؛ بلکه هرکارشناسی در یک زمینه خاص تخصص داشته و شما می توانید در همان زمینه از ایشان بهترین راهکار های ممکن را دریافت نمایید.

خالی از لطف نیست که بدانید مشاوره حقوقی به کل سبب می شود تا از ضررهای ثانویه جلوگیری شود، شما با اتکا به نظر یک کارشناس می توانید از ابعاد و جزئیات مختلف مسئله ی حقوقی خود آگاه شوید. کارشناسان به دلیل تجربه ای که در یک رشته ی خاص دارند به طور تخصصی می توانند به شما کمک کنند، مهم نیست که مشکل حقوقی شما چه باشد، یک کارشناس رسمی دادگستری بهترین گزینه برای مشورت است؛ همانطور که واقفید شما می توانید از هر جای ایران که هستید با این عزیزان تماس گرفته و مشکل حقوقی خود را مرتفع سازید.

زمینه های مختلفی برای مشاوره حقوقی با کارشناس وجود دارد؛  انواع مهندسی ها و رشته های فنی، مسائل مربوط به کامپیوتر و آی تی، مهندسی فلزات، معادن و...

اموال منقول مثل زمین ها، اشیاء عتیقه و نفیس، ساختمان ها و بناهای خاص و نفیس، جواهرات و سنگ های ارزشمند، لوازم خانگی، امور پزشکی، داروشناسی، سم شناسی، مواد غذایی و...، حسابداری و حسابرسی، وسایل نقلیه اعم از خودرو زمینی و هوایی، راه و ساختمان سازی، امور ثبتی مختلف، امور مربوط  به ساختمان و بناهای باستانی، برنامه ریزی شهری و محیط زیست، انواع رشته های صنعت و فن، مثل امور هسته ای، برق، الکترونیک و مخابرات، ماشین و تاسیسات کارخانه ها، مهندسی پزشکی و وسایل پزشکی، مهندسی هوا و فضا، رشته ی امور ورزشی و هنری مثل مسائل مربوط به حق تألیف و...، خدمات عمومی مثل بیمه و خدمات ایمنی و حوادث مثل آتش سوزی و ...

 

مشاوره با کارشناس رسمی دادگستری در زمینه بیوتک

 

Biotechnology justice court expert

کارشناس رسمی بیوتک آنلاین ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

کارشناسان از هر رشته ی خاص می توانند با شرکت در آزمون کارشناسان قوه قضاییه، بخشی از دستگاه قضایی شوند؛ مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری در هر زمینه ای مثل بیوتک در موسسه حقوقی ما به صورت 24 ساعته به روشی ارزان و تضمینی، ممکن است.

بیوتک یا در اصلاح کلی بیوتکنولوژی یکی از رشته هایی است که یک کارشناس متخصص در این امر می تواند در این زمینه مشاوره دهد و حتی با مشاوره های خود قاضی و مردم بزه دیده را راهنمایی نماید؛ زیست فناوری یا بیوتک رشته ای است که توسط آن از فناوری های موجودات زنده استفاده می شود تا محصولات و فرآیند های خاصی تولید شود.

برای مثال شما یک مشکل حقوقی در زمینه ی مرتبط با بیوتک دارید و چون هر وکیل و یا قاضی به طور کلی اطلاعات لازم در این زمینه را ندارد، باید به مشاوره با کارشناس رسمی بیوتک دادگستری بپردازید؛ برای اینکار می توانید با ایشان تماس تلفنی و یا آنلاین برقرار نمایید.

 

نکته: بیوتک در کشاورزی و تولید محصولات تراریخته نیز استفاده می شود.

 

مشاوره با کارشناس رسمی دادگستری در زمینه تصادفات

تا به حال برای همه ی ما یک تصادف و حادثه پیش آمده باشد، البته اگر اتفاق نیافتاده است، امیدواریم که هرگز این اتفاق نیافتد؛ اگر این تصادف منجر به دعوا و طرح شکایت شود، برای بررسی بیشتر باید از مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری استفاده شود.

هر فرد معمولی یا حتی یک قاضی نمی تواند درباره هر موضوعی نظر تخصصی ارائه بدهد، تصادفات و مسائل مربوط به آن نیز یکی از موضوعات خاص است که برای بررسی دقیق آن از یک کارشناس کمک گرفته شود.

در تصادفات اولین هدف مشخص شدن مقصر تصادف است و این امر مرتبط به موضوعات زیادی مثل موقعیت خودرو و موقعیت تصادف و...، بستگلی دارد؛ شما در این خصوص به تیم مقصریابی آنلاین تصادفات موسسه حقوقی ما تماس حاصل کنید و مقصر اصلی تصادف را به صورت آنلاین و فوری شناسایی نمایید.

مشاوره با کارشناس رسمی دادگستری در زمینه تصادف به شما کمک می کند تا از ضررهای بیشتر جلوگیری شود و این کارشناسان به طور دقیق می توانند مقصر و میزان آسیب را محاسبه کنند.

 

مشاوره با کارشناس رسمی اصالت خط و امضا

 

originality of hand writhing expert consultancy

کارشناس آنلاین و رسمی جعل دست خط و امضا

 

مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری در زمینه ی اصالت خط و امضا نیز صورت می پذیرد؛ از مبحث صلاحیت بررسی اصالت خط و امضا در گروه کارشناسان تخصصی فنی و هنری قرار گرفته است؛ تخصصی شدن موضوعات و پیچیدگی هر زمینه از علوم و فنون سبب شده است که امروزه نیاز به کارشناسان بیشتر در زمینه های تخصصی تر حس شود؛ یکی از این کارشناسان، کارشناس تخصصی خط و امضاء می باشد که در رسته کارشناسان تخصصی فنی و هنری قرار می گیرد.

اما موضوع بحث ما در این قسمت مشاوره با کارشناس رسمی اصالت خط و امضا است، نظریات تخصصی این کارشناسان بسیار حائز اهمیت است؛ این روز ها با استفاده از فناوری های پیشرفته، جاعلان اقدام به جعل اسناد و مدارک می کنند و این جعل می تواند جعل به امضا و خط نیز باشد؛ اگر به اصالت یک سند شبهه وارد شود، الزامی است تا امر برای بررسی بیشتر به یک کارشناس متخصص ارجاع شود؛ کارشناس با بررسی دقیق اصالت یک سند و بعضاً خط و امضا را باید مشخص کند.

از وظایف یک کارشناس اصالت خط و امضا می توان به مواردی اشاره کرد: بررسی جوهرها، بررسی کاغذ و قدمت نوشته، بررسی و تطبیق دادن اثر انگشت، خط و امضای فرد، بررسی آثار انگشت به جا مانده در یک صحنه ی جرم، بررسی و مقایسه کردن خطوط و دستخط، بررسی نوشته ها، بررسی پاک شدگی و محو شدگی بخشی از سند به وسیله ی مواد شیمیایی، یا عمل فیزیکی و مقایسه انواع خطوط چاپی و دست نویس.

کارشناسان رسمی با استفاده از اطلاعات و علم تخصصی خود ضابطین قضایی و قضات را مدد می رسانند، این امر در بررسی یک پرونده و رای دادن نسبت به آن بسیار مهم است.

 

مشاوره با کارشناس رسمی دادگستری در دعاوی ملکی

مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری در دعاوی ملکی یا دعاوی نسبت به سند و ثبت نیز موثر و حائز اهمیت است؛ مسکن و املاک بخش مهمی از زندگی مردم در یک سرزمین است، دعاوی ملکی نیزبه معنای مشکلات مردم در خصوص همین مهم بوده و انواع مختلفی دارند، که در زیر به برخی از آنها اشاره می نماییم:

 1. الزام به تنظیم سند.
 2. الزام به فک رهن.
 3. الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی ساختمان ها.
 4. دعاوی مربوط به پایان کار.
 5. الزام به دریافت پایان کار.
 6.  طلب و دریافت اجرت المثل ایام تصرف.
 7. تعدیل اجاره بها.
 8. دعاوی مربوط به سرقفلی.
 9. حق کسب و پیشه و....
 • نکته: در دعاوی حقوقی ارتکاب جرم مدنظر نیست.

دعاوی کیفری نیز می تواند در خصوص املاک، مثل کلاهبرداری و جعل در حوزه ی املاک، خیانت در امانت، فروش غیرقانونی اموال و املاک، استفاده از سند مجعول در حوزه ی دعاوی ملکی، تغییر کاربری و... باشد؛ لازم به ذکر است که تمام دعاوی املاک اعم از حقوقی، کیفری و ثبتی، در صورت صلاحدید دادگاه به کارشناس ارجاع شده و هر تصمیم گیری ای پس از نظر کارشناسی گرفته می شود.

 

مشاوره با کارشناس رسمی دادگستری در زمینه راه و ساختمان

 

legal advice with court expert of road and buildings

تماس فوری با برترین کارشناسان رسمی دادگستری

 

یکی دیگر از زمینه هایی که به مشاوره با کارشناس رسمی دادگستری نیاز دارد موضوعات و پرونده های مربوط به راه و ساختمان سازی است.

کارشناس در زمینه راه و ساختمان در پروژه ها و پرونده های مختلف عمرانی و ساختمانی می توانند ورود کند؛ پروژه های مختلف عمرانی مثل ساختمان سازی، راهسازی و پل سازی و ساخت انواع بناها در حیطه ی صلاحیت کارشناس راه و ساختمان است.

 

کارشناس رسمی ساختمان، صلاحیت اظهار نظر در چه مواردی را دارد

 1. تعیین میزان پیشرفت کار در ساختمان سازی.
 2.  رسیدگی به صورت کارکرد.
 3. تشخیص مشکل و تعیین علت آن و میزان خسارت.
 4. ارزیابی املاک مسکونی و اراضی.
 5. ارزیابی اجاره بها و اجرت المثل اراضی و املاک.
 6. رسیدگی به اختلافات خاص بین کارگر و کارفرما.
 7.  تشخیص ثبتی نسبت به املاک و زمین ها.
 8. امور فنی سد سازی و دیگر تاسیسات.
 9.  وضعیت مترو و تونل وامور مرتبط.
 10.  محاسبات فنی ساختمان وامور مرتبط.

 

مزایای مشاوره حقوقی با کارشناسان رسمی دادگستری قبل از طرح دعاوی مختلف

 

legal advice with all kinds off court expertise

کارشناسان رسمی دادگستری آنلاین و تلفنی 24 ساعته

 

قبل از طرح دعاوی کیفری و حقوقی مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری مزایایی بی شمار دارد. شما می توانید قبل از طرح دعوا با یک کارشناس مشورت کنید و به آگاهی برسید که بی شک در روند پرونده شما موثر خواهد بود.

همانطور که گفته شد شما نمی توانید در هر زمینه و موضوعی اطلاعات کافی داشته باشید و این مشاوره با کارشناس به شما کمک خواهد کرد که به طور جزئی تر و دقیق تر متوجه بعد حقوقی، کیفری و تخصصی پرونده و مشکل خود شوید.

از طرف دیگر مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری سبب می شود که بعد از طرح دعوا ضرر و زیان های ممکن به حداقل ممکن برسد یا حتی گاهاً صفر نیز بگردد.

 

آیا انتخاب کارشناس رسمی دادگستری به صورت خصوصی وجود دارد؟

هنگامی که پرونده ی شما قرار است به کارشناس ارجاع داده شود، شما به طور خصوصی نمی توانید شخصی را انتخاب کنید؛ مگر با توافق طرفین که در اینصورت می توان یک کارشناس را برای رسیدگی مشخص کرد.

شما می توانید به طور خصوصی از مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری بهره مند شوید؛ چراکه وکیل تلفنی، اولین اورژانس 24 ساعته کارشناسان رسمی دادگستری بوده و شما می توانید با این عزیزان اتباط تلفنی یا آنلاین برقرار نمایید.

 

روش های انتخاب کارشناس رسمی دادگستری

 

ways to choose a court expert

تماس تلفنی 24 ساعته با کارشناس رسمی دادگستری

 

روش های انتخاب کارشناس رسمی دادگستری با توجه به پرونده و موضوعی که دعوا بر آن برقرار است، متفاوت خواهد بود؛ برای مثال، در امور راه و ساختمان سازی از یک کارشناس امور داروشناسی استفاده نخواهد شد:

 1. در یک روش، طرفین دعوا می توانند یک کارشناس که مدنظرشان است را معرفی کنند.

 

 1. در روش دیگر بعد از طرح دعوا، در صورت صلاحدیدِ قاضی، امر را به یکی از کارشناسان رسمی دادگستری ارجاع می دهد و این انتخاب می تواند به قید قرعه باشد.

 

آیا نظر کارشناس رسمی دادگستری برای قاضی جنبه الزام آوری دارد؟

همانطور که در مطالب بالاتر ذکر شد قاضی در امور فقهی، حقوقی، کیفری علم و تخصص کافی دارد؛ اما این علم در امور خاصی مثل پزشکی و مهندسی و داروشناسی کافی نیست و به همین علت است که در برخی موارد از نظر یک متخصص دیگر که به آن کارشناس گفته می شود، باید استفاده گردد؛ پس مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری در برخی پرونده ها ضروری است.

البته دادگاه برای رجوع به کارشناس الزامی ندارد و اگر از نظر قاضی نظر کارشناس اعتباری نداشته باشد، هیچ الزامی در آن وجود نخواهد داشت؛ نظر کارشناس رسمی دادگستری برای قاضی جنبه ی الزام آور ندارد و به نظر می آید که بیشتر جنبه ی اطلاعی در این امر وجود دارد.

تماس فوری با کارشناس رسمی دادگستری در بنیاد کارشناسان رسمی دادگستری 24 ساعته ما، این امکان را به شما خواهد دارد تا در هر ساعت از شبانه روز که حس نیاز به دریافت مشاوره از یک کارشناس حقوقی، بروز پیدا کرد به قید فوریت تماس تلفنی را برقرار ساخته و از راهکار های حقوقی بی نظیر ایشان در زمینه پرونده حقوقی تان استفاده نمایید.

کارشناسان دادگستری آنلاین ما در هر زمینه تخصصی حضور داشته و حاظرند تا گره از امور حقوقی هموطنان عزیزمان بگشایند.

استفاده از اورژانس 24 ساعته کارشناسان رسمی دادگستری که در حقیقت نام دیگریست برای مورد فوق، می تواند به شما کمک کند تا در اسرع وقت مشکلات حقوقی خود را برطرف نمایید.

کارشناس رسمی دادگستری 24 ساعته در 24 ساعت از شبانه روز می توانند شما را راهنمایی کنند، کافیست تا با موسسه حقوقی ما تماس گرفته و از نظر کارشناسی ایشان استفاده نمایید.

 

court expertise opinion influence on judge

تماس آنلاین با کارشناسان رسمی و مجرب دادگستری

 

 

مشاوره حقوقی به زبان های مختلف

دفتر مشاوره حقوقی 24 ساعته

استخدام وکیل در دفتر مشاوره حقوقی

آدرس شعبات مرکزی وکیل تلفنی در ایران

مشاوره حقوقی تخصصی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، هنگامی که یک قاضی، پرونده ای حقوقی یا کیفری را بررسی می کند، ممکن است با موضوعی متفاوت روبرو شود که برای رسیدگی به آن تخصص و علم کافی را در خصوص آن موضوع در اختیار نداشته باشد؛ در اینصورت قاضی با صدور قرار کارشناسی، پرونده را برای رسیدگی و اظهار نظر به کارشناس متخصص دادگستری متخصص در همان امر، ارسال می نماید؛ اما کارشناسان رسمی دادگستری تنها به قضات مشاوره نمی دهند و بقیه مردم نیز می توانند مشکلات حقوقی خود را با ایشان در میان گذاشته و بهترین راهکار های حقوقی ممکن را دریافت نمایند؛ متأسفانه کارشناسان رسمی دادگستری افرادی بسیار پر مشغله هستند؛ اما شما در موسسه حقوقی ما، شما می توانید با این عزیزان مشاوره داشته و کلید مشکلات خود را از ایشان بخواهید؛
باسلام مبحث کارشناسی در پرونده های حقوقی یا کیفری با موضوعی تخصصی مطرح میگردد. موضوعاتی که رسیدگی به آن در تخصص قاضی رسیدگی کننده به پرونده نمیباشد. در اینگونه موارد، دادگاه اقدام به صدور قرار ارجاع امر به کارشناسی مینماید. کارشناسان رسمی دادگستری در رشته های تخصصی مثل: امور ثبتی،حسابداری،فن و صنعت،بیوتیک،تصادفات،خط و امضا،دعاوی ملکی، راه و ساختمان و ...تعیین و اظهارنظر فنی می نمایند. مشاوره با یک کارشناس قبل از طرح دعوی میتواند فرد را به آگاهی هایی برساند که بی تردید در پرونده موثر خواهد بود. حتی طرفین میتوانند ضمن توافق، کارشناسی را به عنوان کارشناس مرضی الطرفین به دادگاه معرفی نمایند. لازم به ذکر است که استناد به نظریه کارشناسی جهت صدور رای نهایی به هیچ عنوان برای قاضی رسیدگی کننده الزام آور نمیباشد و در بعضی موارد برای دادگاه، تنها جنبه اطلاعی دارد.
سلام وقت بخیر و عرض خداقوت به تمامی همکاران موسسه به دلایلی در پرونده ام نیاز به اعتراض به نظریه کارشناسی که از طریق پزشکی قانونی صادر شده بود داشتم و به کمک مشاورین شما و اخذ راهنمایی های بسیار مفید توانستم با ثبت اعتراض نظریه کارشناسی را تغییر دهم از مدیریت و کلیه پرسنل زحمتکشو متعهد موسسه کمال تشکر دارم
با سلام و احترام؛ در پرونده های قضایی برای رسیدن به حقیقت ، قضت دادگاه از ادله ای استفاه می نمایند که به مجموع آنها ادله اثبات دعوا گویند، یکی از این ادله اثبات ،بحث مربوط به کارشناسی می باشد . همان طور که می دانید حجم مباحث مربوط به پرونده های دادگاه بسیار متنوع بوده و یک قاضی به تنهایی تخصص لازم در تمامی زمینه ها را ندارد، از طرفی برخی از امور را نمی شود با امارات یا ادله دیگر مانند شهادت شهود یا قسم اثبات کرد زیرا یک امر خاص و تخصصی می باشند، اگر در پرونده ای یکی از طرفین دعوا از خط یا امضای جعلی استفاده کند یا قطعه زمینی آبی یا دیم بودن آن مورد بحث باشد یا نوع و میزان آسیب در تصادفات رانندگی را فقط باید به صورت کارشناسی تخصصی مورد رسیدگی قرار داد و نمی توان از ادله دیگری استفاده نمود لذا در دنیای امروز بحث کارشناسی بسیار تاثیر گذار بوده و سرنوشت پرونده های زیادی از دعاوی در دست این افراد قرار دارد. هرچند قضات دعوا می توانند چنانچه نظر کارشناس را با اوضاع و احوال قضیه یکسان ندانند آن را از اعداد دلایل خارج نمایند یا هیات دیگری را جایگزین کنند اما در بحث های تخصصی ، نظر این هیات بسیار تاثیر گذار است لذا در صورتی که بتوانیم نظر مثبت کارشناسان را در برخی از امور جلب کنیم می تونیم شرایط دعوا را به نفع خود تغییر دهیم . موسسه وکیل تلفنی این افتخار را دارد که از کارشناسانی زبده در امور مختلف بهره می برد و شما می توانید در ابتدا با ایشان مشورت نموده و بعد از فهمیدن درصد موفقیت خود در دعوا اقدام به ثبت شکایت نمایید و با استفاده از تجارب ایشان به حق خود دست پیدا کنید.
با سلام بدیهی است که فراگرفتن تمام علوم برای یک فرد کار آسانی نیست و این امر در قضاوت نیز روشن است؛ قاضی به تنهایی نمی تواند تمام علوم را یاد بگیرد و اینجاست که در تصمیم گیری خود با کارشناسان رسمی دادگستری مشاوره جسته و از راهنمایی های آنان بهره می برد؛ اما نظر کارشناسان رسمی دادگستری می تواند برای تمامی افرادی که به نحوی با مشکل حقوقی دست و پنجه نرم می کنند، مفید واقع شده و روشن گر راه آنان باشد؛ خوشبختانه، امروزه شما از طریق موسسه حقوقی ما می توانید به صورت ۲۴ ساعته و به طرق مختلف تلفنی و آنلاین از این عزیزان مشاوره دریافت کنید؛
سلام و ارب مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری سبب می شود تا یک فرد کاملا آگاه، باتجربه و متخصص در یک زمینه به شما مشورت دهد؛ شما در زمینه های مختلف می توانید به یک کارشناس متخصص مراجعه کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی