موسسه وکیل تلفنی

  • سارا الهویسی نیت گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۵۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴
  • حسین صمیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
  • محسن رسولی محسن رسولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
  • میلاد ونارچی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۱۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
  • حسن رستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۲:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
  • بهروز بهروزحسن پور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۳۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
  • وجیح اله سالاری وجیح اله سالاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۲:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
  • الیاس عرفانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۵:۵۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
  • غزل فیضی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
  • مظاهری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۴۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

سامانه پرداخت قبوض دادگستری

سامانه پرداخت قبوض دادگستری

پرداخت قبوض دادگستری برای افرادی که درگیر پرونده های قضایی هستند، امری اجتناب ناپذیر است؛ چنانچه به شعب دادگستری مراجعه می کنید و یا دعوی خود را به شورای حل اختلاف می برید؛ سامانه پرداخت قبوض دادگستری، راه پرداخت قبوض شماست؛ از طرفی پیچیدگی های توأم و باگ های مختلف افراد را ملزم می نماید که در این خصوص حتماً با یک فرد کاردان، مشورت نمایند؛ حال با ما همراه باشید تا کاملاً با این سامانه آشنا گردیم.

 

توصیات وکیل دفتر خدمات قضایی 24 ساعته (یکی از بانوان وکیل تلفنی)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

قبوض اقساطی در چه اسنادی صادر می شود؟

 

installment on judiciary system

آموزش قسط بندی اصولی قبوض دادگستری به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

اگر چه در قوانین مربوط به ثبت اسناد، املاک و دفاتر اسناد رسمی، هیچ سخنی از پرداخت قبوض اقساطی به میان نیامده است؛ ولیکن برای تمامی معاملات اقساطی، اقساط صادر شده باید به صورت چاپی و شامل شماره سند معامله باشد.

در ادامه می توان گفت که سامانه پرداخت قبوض دادگستری ما، با امکان پرداخت آنلاین تمامی قبوض به صورت ۲۴ ساعته، خدمات تخصصی در این زمینه عرضه می نماید. در تمامی معاملات اعم از رهن، اجاره و پرداخت اقساطی، در صورت عدم صدور برگه های اقساط بدهکار می تواند به شماره حساب اعلام شده توسط بستانکار، بدهی های اقساط خود را واریز نماید.

 

نکته: در صورت تعویق در پرداخت قبوض دادگستری، فرد متحمل جریمه خواهد شد.

 

با توجه به مشکلات مربوط به واریز اقساط از طریق مراجعه به بانک، پرداخت آنلاین آن، کمک بزرگی به افراد محسوب می شود. خدمات مشاوره حقوقی تلفنی موسسه حقوقی ما، به صورت 24 ساعته آماده ارائه راهکار های فوری برای پرداخت این قبوض می باشد؛ البته می توانید این کار را کاملاً به متخصصین امر ما واگذار نمایید.

 

مراحل پرداخت قبوض دادگستری چگونه می باشد؟

جهت پرداخت قبوض دادگستری چنانچه فرد دارای برگه های اقساط باشد، باید آنها را با مراجعه به بانک ملی، پرداخت نماید؛ همچنین در صورت داشتن شماره حساب، امکان واریز از طریق سامانه پرداخت قبوض دادگستری، میسر است.

برای پرداخت، تنها کافی است که وارد سامانه شده و با وارد نمودن شناسه واریز و تائید آن به مرحله بعدی یعنی سامانه پرداخت، وارد شوید.

حال در صورت عدم امکان پرداخت از طریق سامانه می توان از سایر برنامه های کاربردی که دسترسی به پرداخت قبوض دادگستری را دارند استفاده نمود؛ پرداخت اقساطی قبوض دادگستری به شما این امکان را می دهد که با قسط بندی بدهی های خود طبق یک زمان بندی مشخص، اقدام به پرداخت اقساطی قبوض خود نمایید.

توجه: جهت تقسیط آنلاین اقساط دادگستری و پرداخت از طریق سامانه پرداخت قبوض دادگستری با وکیل قسط بندی قبوض دادگستری ما تماس بگیرید تا ایشان طوری اقساط دادگستری را قسط بندی نمایند که از این بابت متحمل فشار مالی و اقتصادی نگردید. 

 

معایب سامانه پرداخت قبوض دادگستری چیست؟

 

problems of justice system instalment

باید ها و نباید های سامانه پرداخت قبوض دادگستری

 

همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره گردید و از نام این سامانه پیداست، این سامانه توسط وزارت دادگستری کل کشور جهت پرداخت قبوض مرتبط با آن، تعبیه شده است؛ اما این سامانه نیز مشکلاتی نیز دارد و یکی از مشکلات این سامانه، عدم امکان پرداخت فوری و آنلاین قبوض دادگستری در برخی مواقع است.

تقسیط آنلاین اقساط دادگستری نیز موضوعی است که امکان پرداخت آن وجود ندارد؛ وکیل دیون دادگستری با قسط بندی دیون و بدهی های موکل خود، امکان پرداخت اقساطی آن ها را فراهم می سازد؛ اما بدانید که پرداخت اقساطی دیون موضوعی حقوقی نسبتاً پیچیده ای است که نیاز به حمایت وکیل متخصص در امور حقوقی دیون دارد.

موسسه وکیل تلفنی با همکاری تیم وکلای خود انواع خدمات مشاوره حقوقی دیون و پرداخت اقساطی آن را تحت شرایطی فوری و 24 ساعته به موکلان عرضه می نماید. برای بهره مندی از خدمات مشاوره آنلاین به تیم مشاوره حقوقی آنلاین وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

مزایای سامانه پرداخت قبوض دادگستری چیست؟

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

سامانه پرداخت قبوض دادگستری، امکان پرداخت آنلاین تمامی قبوض به صورت ۲۴ ساعته را برای شما فراهم می سازد؛ همچنین یکی از مشکلات افراد عدم توانایی در پرداخت قبوض دادگستری در موعد مقرر است.

سامانه پرداخت قبوض امکان قسط بندی آنلاین و فوری قبض های دادگستری را برای کاربران فراهم نموده، لذا می توانید پرداخت اقساطی قبوض دادگستری را در کمترین زمان ممکن انجام دهید؛ با این کار امکان تعویق در پرداخت قبوض دادگستری برای شما فراهم می شود.

وکیل دیون دادگستری با اشراف کامل اطلاعاتی در این حوزه، بهترین فردی است که می تواند به شما در این راه، کمک نماید؛ علاوه بر این خدمات مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته موسسه وکیل تلفنی خدمات حرفه ای به شما عرضه می نماید. 

 

نحوه واریز قبوض به حساب دادگستری؟ و نحوه دریافت شناسه واریز برای پرداخت قبوض دادگستری چگونه است؟

 

ways to pay the receipts to justice

واریز تلفنی قبوض دادگستری به صورت 24 ساعته

 

سامانه پرداخت قبوض دادگستری جهت پرداخت های واریز به حساب دادگستری مرتبط با کلیه شعبات دادگستری و شوراهای حل اختلاف یک شناسه واریز منحصر بفرد صادر می کند؛ برای هر پرداخت یک شناسه واریز یکتا صادر می شود؛ از این رو امکان درج یک شناسه واریز برای چندین پرونده وجود ندارد.

بدین ترتیب امکان شناسایی و پیگیری واریزی های صورت گرفته برای پرونده های مختلف و افراد گوناگون به آسانی وجود دارد؛ این کار امکان پرداخت سریع واریزی را برای متقاضیان فراهم می نماید؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به بخش پرسش و پاسخ فوری حقوقی موسسه وکیل تلفنی مراجعه کنید.

 

مشاوره حقوقی دفتر خدمات قضایی

بررسی فوری و 24 ساعته سامانه ابلاغ شما

بررسی فوری تلفنی و آنلاین سامانه سجام

تحلیل دقیق و آماری سامانه ثنا و مدیریت آن به صورت 24 ساعته

تحریر ترکه فوری و 24 ساعته

نگارش آنلاین تمامی اوراق حقوقی به صورت 24 ساعته ارزان و تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .دادگستری پرداخت قبوض دادگستری برای افرادی که درگیر پرونده های قضایی هستند، امری اجتناب ناپذیر است؛ چنانچه به شعب دادگستری مراجعه می کنید و یا دعوی خود را به شورای حل اختلاف می برید؛ سامانه پرداخت قبوض دادگستری، راه پرداخت قبوض شماست؛ از طرفی پیچیدگی های توأم و باگ های مختلف افراد را ملزم می نماید که در این خصوص حتماً با یک فرد کاردان، مشورت نماین
با سلام و عرض ادب، پرداخت قبوض دادگستری برای افرادی که درگیر پرونده های قضایی هستند، امری اجتناب ناپذیر است؛ چنانچه به شعب دادگستری مراجعه می کنید و یا دعوی خود را به شورای حل اختلاف می برید؛ سامانه پرداخت قبوض دادگستری، راه پرداخت قبوض شماست؛ از طرفی پیچیدگی های توأم و باگ های مختلف افراد را ملزم می نماید که در این خصوص حتماً با یک فرد کاردان، مشورت نمایند؛
سلام سال نو مبارک به امید سالی سرشار از موفقیت و پیروزی از تمامی زحماتی که برای تهیه و تالیف این مطالب مفید و ارزشمند میکشید و وقتی که صرف میکنید تا به افزایش سطح آگاهی های مردم کمک کنید، بسیار سپاسگزارم. من دوبار از شما مشاوره تلفنی گرفتم و هردوبار بسیار رضایت داشتم همه همکاران بسیار خوش اخلاق و باحوصله و حرفه ای بودند. موفق باشید
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
متشکرم از مطالب بسیار کاربردی که منتشر میکنید امیدوارم که خداوند یار و پشتیبان شما در سال جدید مانند سالیان قبل باشد تا خدماتی بیش از پیش ارزنده تر و باکیفیت تر به مردم عزیز ما ارائه نمایید.
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی