موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

سامانه پرداخت قبوض دادگستری

سامانه پرداخت قبوض دادگستری

پرداخت قبوض دادگستری برای افرادی که درگیر پرونده های قضایی هستند، امری اجتناب ناپذیر است؛ چنانچه به شعب دادگستری مراجعه می کنید و یا دعوی خود را به شورای حل اختلاف می برید؛ سامانه پرداخت قبوض دادگستری، راه پرداخت قبوض شماست؛ از طرفی پیچیدگی های توأم و باگ های مختلف افراد را ملزم می نماید که در این خصوص حتماً با یک فرد کاردان، مشورت نمایند؛ حال با ما همراه باشید تا کاملاً با این سامانه آشنا گردیم.

 

توصیات وکیل دفتر خدمات قضایی 24 ساعته (یکی از بانوان وکیل تلفنی)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

Justice Bill Payment System concept

هشدار های پرداخت قبوض دادگستری

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"سامانه پرداخت قبوض دادگستری، امکان پرداخت آنلاین و اقساطی قبوض دادگستری را برای شما فراهم می کند؛ چنانچه در پرداخت قبوض و دیون خود دچار مشکلی شده اید یا به دنبال راه حل قانونی هستید، با تیم وکلای متخصص ما در این امر تماس حاصل کنید تا همه ی راهکار های لازم برای قسط بندی درست قبوض دادگستری متناسب شرایطتان و سایر موارد خرد و کلان دیگر را به صورت 24 ساعته کاملاً ارزان و تضمینی، از ایشان دریافت نمایید؛ برای اینکار تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

قبوض اقساطی در چه اسنادی صادر می شود؟

 

installment on judiciary system

آموزش قسط بندی اصولی قبوض دادگستری به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

اگر چه در قوانین مربوط به ثبت اسناد، املاک و دفاتر اسناد رسمی، هیچ سخنی از پرداخت قبوض اقساطی به میان نیامده است؛ ولیکن برای تمامی معاملات اقساطی، اقساط صادر شده باید به صورت چاپی و شامل شماره سند معامله باشد.

در ادامه می توان گفت که سامانه پرداخت قبوض دادگستری ما، با امکان پرداخت آنلاین تمامی قبوض به صورت ۲۴ ساعته، خدمات تخصصی در این زمینه عرضه می نماید. در تمامی معاملات اعم از رهن، اجاره و پرداخت اقساطی، در صورت عدم صدور برگه های اقساط بدهکار می تواند به شماره حساب اعلام شده توسط بستانکار، بدهی های اقساط خود را واریز نماید.

 

نکته: در صورت تعویق در پرداخت قبوض دادگستری، فرد متحمل جریمه خواهد شد.

 

با توجه به مشکلات مربوط به واریز اقساط از طریق مراجعه به بانک، پرداخت آنلاین آن، کمک بزرگی به افراد محسوب می شود. خدمات مشاوره حقوقی تلفنی موسسه حقوقی ما، به صورت 24 ساعته آماده ارائه راهکار های فوری برای پرداخت این قبوض می باشد؛ البته می توانید این کار را کاملاً به متخصصین امر ما واگذار نمایید.

 

مراحل پرداخت قبوض دادگستری چگونه می باشد؟

جهت پرداخت قبوض دادگستری چنانچه فرد دارای برگه های اقساط باشد، باید آنها را با مراجعه به بانک ملی، پرداخت نماید؛ همچنین در صورت داشتن شماره حساب، امکان واریز از طریق سامانه پرداخت قبوض دادگستری، میسر است.

برای پرداخت، تنها کافی است که وارد سامانه شده و با وارد نمودن شناسه واریز و تائید آن به مرحله بعدی یعنی سامانه پرداخت، وارد شوید.

حال در صورت عدم امکان پرداخت از طریق سامانه می توان از سایر برنامه های کاربردی که دسترسی به پرداخت قبوض دادگستری را دارند استفاده نمود؛ پرداخت اقساطی قبوض دادگستری به شما این امکان را می دهد که با قسط بندی بدهی های خود طبق یک زمان بندی مشخص، اقدام به پرداخت اقساطی قبوض خود نمایید.

توجه: جهت تقسیط آنلاین اقساط دادگستری و پرداخت از طریق سامانه پرداخت قبوض دادگستری با وکیل قسط بندی قبوض دادگستری ما تماس بگیرید تا ایشان طوری اقساط دادگستری را قسط بندی نمایند که از این بابت متحمل فشار مالی و اقتصادی نگردید. 

 

معایب سامانه پرداخت قبوض دادگستری چیست؟