موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

اورژانس آنلاین تعیین مقصر در تصادفات

اورژانس آنلاین تعیین مقصر در تصادفات

شاید تا به حال برای شما هم یک تصادف رانندگی پیش آمده باشد و احتمالا می دانید که معمولاً بعد از هر تصادف رانندگی، اولین چیزی که ذهن هر دو طرف را درگیر می کند مشخص شدن مقصر حادثه است؛ در این قسمت به شما خواهیم گفت که یک اورژانس آنلاین در دنیای وب وجود دارد که کارشناسان حقوقی در آن به صورت 24 ساعته آنلاین بوده و به شما در شناسایی مقصر اصلی تصادفات کمک خواهند نمود؛ با ما همراه باشید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

کارشناس تصادفات آنلاین و 24 ساعته از چه فاکتور هایی برای تشخیص آنلاین مقصر تصادف پیدا می کند؟

 

accidents Lawyer concept

مقصر یابی 24 ساعته و آنلاین در تصادفات

 

برای تعیین آنلاین مقصر تصادفات رانندگی به صورت 24 ساعته باید بدانید که تصادفات انواع مختلفی دارند و نکته ی حائز اهمیت این است که شاید فردی که تصادف کرده مقصر نباشد و به همین علت است که در بیشتر تصادفات نیاز به تعیین مقصر است؛ در این میان، مشخص کردن عامل تصادف به پارامترهای متعددی بستگی دارد؛ مثلاً رانندگان و موقعیت آن ها و یا شرایط مکان تصادف، عوامل محیطی ، فردی و ... که در هر تصادف باید مورد توجه قرار گیرد.

 

نکته: در تصادفاتی که خسارت های جانی وجود ندارد، شما می توانید از تعیین آنلاین مقصر تصادفات رانندگی به صورت 24 ساعته استفاده کنید؛ مثلاً می توانید عکس و فیلم تصادف را برای مشاور و یا وکیل آنلاین ارسال کنید؛ در غیر اینصورت، اولین گام شما تماس با اورژانس 115 می باشد، البته امیدواریم که هرگز مجبور به شماره گیری این خط نشوید و ما بتوانیم کارتان را فوراً راه بندازیم.

 

چگونه می توان به صورت آنلاین مقصر تصادف را تشخیص داد؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل دادگستری

 

همانطور که ذکر شد یکی از بخش های مهم هر تصادف تعیین مقصر است و بدین منظور تعیین مقصر آنلاین تصادفات رانندگی به صورت 24 ساعته نیز این روزها انجام می پذیرد.

برای تعیین مقصر در تصادف رانندگی شما می توانید با وکیل تلفنی تماس بگیرید و از وکلای تلفنی و آنلاین 24 ساعته استفاده کنید.

در هر ساعتی از شبانه روز برای شما مشاوره های مختلف در وکیل تلفنی ارائه می گردد. در وکیل تلفنی کارشناسان تصادفات آنلاین به صورت 24 ساعته اقدام به ارائه ی مشاوره می کنند.

اورژانس 24 ساعته تعیین مقصر تصادفات یکی از بخش های مشاوره ی وکیل تلفنی است، این اورژانس به صورت 24 ساعته برای شما ارائه می شود.

 

در چه مواردی می توان به کارشناس تصادفات تماس 24 ساعته برقرار کرد؟

 

ways of making contact with accidents specialist

تعیین مقصر فوری در تصادفات به صورت 24 ساعته

 

در هر زمان و در هر مکانی که شما قادر به تشخیص مقصر تصادف نیستید، می توانید با کارشناس آنلاین 24 ساعته تماس بگیرید؛ اگر شما یک راننده ی حرفه ای هستید یا یک راننده ی تازه کار و یا حتی اگر یک عابر هستید که دچار حادثه شده اید و ... .

در تمام موارد ذکر شده می توانید برای تعیین آنلاین مقصر تصادفات رانندگی به صورت 24 ساعته تماس بگیرید و با یکی از کارشناس های تصادفات، مقصر اصلی را شناسایی کنید.

 

اولین اقدامی که رانندگان تازه کار بعد از اولین تصادف خود باید انجام بدهند چیست؟

اولین قدم بعد از هر تصادف رانندگی حفظ خونسردی و آرامش است، شما باید بدانید که این یک حادثه است و ممکن است برای هر شخصی پیش آید؛ اما این نکته را بدانید که بعد از تصادف بهتر است شما آخرین نفری باشید که پیاده می شوید و برای جلوگیری از هر ضرر دیگری در اولین فرصت با مقصر یاب آنلاین تصادفات رانندگی وکیل تلفنی تماس بگیرید.

 

کارشناس تصادفات 24 ساعته آنلاین چگونه می تواند مقصر نبودن ما در تصادفات را اثبات کند؟

 

proofing the accidents

اورژانس آنلاین تعیین مقصر فوری در تصادفات

 

بعد از تماس با کارشناس و برای تعیین آنلاین مقصر تصادفات رانندگی به صورت 24 ساعته، کارشناس از شما می خواهد تا وقایع را شرح دهید و حتی ممکن است از شما بخواهد چند تصویر از تصادف و موقعیت خودرو ها بفرستید و با توجه به وقایع و بررسی موقعیت، کارشناس می تواند مقصر اصلی تصادف را مشخص نماید.

به طور کلی کارشناس تصادف با بررسی تمام عوامل و آنالیز آن ها به راحتی می تواند مقصر تصادف را تشخیص دهد، پس بهتر است قبل از هر اقدامی بعد از یک تصادف و حادثه ابتدا با یک کارشناس آنلاین و یا تلفنی ارتباط بگیرید.

 

آیا تماس فوری با مقصر یاب تصادفات 24 ساعته، می تواند میزان خسارت وارده را نیز محاسبه کند؟

برای تعیین آنلاین مقصر تصادفات رانندگی به صورت 24 ساعته، اگر شما سریعاً بعد از تصادف با کارشناس تماس حاصل فرمایید، در 65% الی 70% درصد موارد او می تواند میزان خسارت را در همان لحظه تخمین بزند و در غیر اینصورت کارشناس با بررسی و تحلیل نرخ ها و فاکتورهای متعدد و مدنظر خود در مدت 45 دقیقه بعد، میزان خسارت را برای شما پیامک خواهد نمود.

تماس 24 ساعته با وکیل تصادفات نیز در وکیل تلفنی امکان پذیر است و با وجود این بخش، در هر ساعتی از شبانه روز که شما دچار حادثه شدید می توانید با این بخش تماس حاصل نمایید.

 

immediate contact with crash lawyer

تشخیص آنلاین و فوری مقصر اصلی تصادفات

 

 

محاسبه فوری و صحیح دیه پس از تصادفات

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

صندوق تأمین خسارات بدنی

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

نحوه محاسبه و مطالبه ی افت قیمت خودرو بعد از تصادف

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام من در لاین یک در حال حرکت بودم؛ سگی وارد خیابان شد و من کاملا به لاین دو رفتم و سرعت خود را کاهش دادم تا به سگی که وسط جاده بود برخورد نکنم؛ کمی بعد خودرویی از پشت با بنده برخورد کرد. محل تصادف هم دقیقا روی سرعتگیر جاده بود که بنده در هر صورت باید روی سرعتگیر سرعت خودرا کاهش میدادم. مقصر بنظر شما چه شخصی است ؟
سلام بنده خودرو خود را در کوچه ۸ متری پارک کرده بودم وپیاده شده بودم واز روی داشبورد دستمال برمی‌داشتم در خودروم از سمت راننده ۳۰ درجه باز بود به طوری که درب را به پهلو چسبونده بودم واز پشت تیبا رنگش گیر کرد به نوک پایین درب خسارت وارد کرد مقصر چه کسی است؟
با سلام،نظر به اینکه اقدام به جا و به موقع در خصوص تصادفات موجب تسهیل پرونده های مطالبه دیه و خسارت ناشی از تصادفات خواهد شد توصیه میگردد با کسب مشاوره از متخصصان این امر و مراجعه به وکلای خبره از تضییع حقوق خود جلوگیری نمایید.وکیل تل با فتخار در خدمت همه عزیزان می باشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام خسته نباشید من همیشه فکر میکردم برای مشاوره با وکیل لازمه بری دفترشون و هزینه های گزافی بپردازی تا اینکه از طریق دوستم با وکیل تلفنی آشنا شدم. واقعا کارتون عالیه و هزینه هایی که اعلام میکنید خیلی مقرون به صرفه است. امیدوارم که با وجود موسساتی مثل وکیل تلفنی کسی از ناآگاهی به قوانین دچار زیان های بزرگ و سنگین نشه. موفق باشید
سلام خسته نباشید واقعا هم مطلب دیروز و هم امروز که مرتبط به تصادفات بود خیلی کمک میکنه به مردم من که همه روزه چک میکنم سایت شما رو . ممنون از زحماتتون
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
سلام و درود از اون جایی که تخصص و کارشناسی وسایل نقلیه و موتوری یک تخصص کاملا مجزا است نسبت به تخصص و کارشناسی حقوق اینکه این مجموعه این مورد رو هم پوشش میده قابل تحسین هست و به نظر خدمات انحصاری این مجموعه نسبت به سایر موسسات خدمات حقوقی انلاین میباشد
با سلام خدمت کاربران گرامی.موسسه وکیل تلفنی با به کارگیری وکلای مجرب در هر زمینه ای خصوصا بحث تصادفات به شما در گرفتن مشاوره موثر کمک می کند.در هر اقدام حقوقی قبل از هر گونه تصمیمی ابتدا به مشاورین و وکلای ما مراجعه کنید تا بهترین راه کار را بدست بیاورید.موفق باشید.مسیح آقاداودی
بسمه تعالی_با عرض سلام و درود و احترام،متن خیلی خوبی بود،تصادفات یکی از موارد مبتلا به و کاربردی میباشد،از زحمات شما تشکر میکنم
سلام. وقت بخیر. من دو شب پیش ساعت حدود ۴ صبح تصادف کردم با یک ماشین. بعد تا پلیس بیاد با شما ارتباط گرفتم و ۵ دقیقه نشد خداییش، که وکیل تخصصی تصادفاتتون بهم تماس گرفتند.عالی بود. تا افسر بیاد راهنمایی های خوبیم کردن. خودشون هم در این فاصله تا افسر صحنه را معاینه و بررسی کنه و کروکی بکشه واسم ی متن شکایت و ی متنی هم که به افسر بدم زحمتشو کشید و تهیه کرد که من همونجا دادم به افسر.و رفتیم. خدا خیرتون بده انشالله سایتون مستدام باشه. خداییش فکر نمیکردج اون ساعت به وکیلی وصل بشم و نگارشی برام انجام بشه. مشخصه وکلاتون رو گلچین کردین کاملا

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی