موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور

مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور

در حال حاضر ایرانیان بسیاری به دلایل مختلف درخارج از کشور زندگی می کنند و به طور معمول بسته به نوع خروج آنها از ادامه تحصیل گرفته تا پناهندگی، مهاجرت، اقامت موقت، اخذ تابعیت مضاعف امکان حضور آنها به طور موقت یا دائم در ایران وجود ندارد. و نیازمند راهکار حقوقی آنلاین هستند. مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشورپاسخ به یک نیاز بنیادین است.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چرا وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی برای مشاوره حقوقی به ایرانیان خارج از کشور مناسب است؟

 

international legal advice for iranians abroad

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته برای ایرانیان دور از وطن

 

ارتباط مادی و معنوی یک ایرانی با کشورش حتی در صورتی که در ایران زندگی نمی کند او را از حقوق بنیادینش که قانون اساسی به او داده است محروم نمی کند. به استناد اصل سی و چهارم قانون اساسی که مقرر می دارد: دادخواهی حق مسلم هر فرد است و هر کس می تواند به منظور دادخواهی به دادگاه های صالح رجوع نماید. همه افراد  ملت حق دارند این گونه دادگاه ها را در دسترس داشته باشند و هیچ کس را نمی توان از دادگاهی که به موجب قانون حق مراجعه به آن را دارد منع کرد.

در حال حاضر ایرانیان بسیاری به دلایل مختلف درخارج از کشور زندگی می کنند و به طور معمول بسته به نوع خروج آنها از ادامه تحصیل گرفته تا پناهندگی، مهاجرت، اقامت موقت، اخذ تابعیت مضاعف امکان حضور آنها به طور موقت یا دائم در ایران وجود ندارد و عدم حضور آن ها در ایران به معنای عدم برخورداری از حقوقشان در سرزمین مادری شان نمی باشد. مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور پاسخ به یک نیاز بنیادینی است و راه حلی برای رویارویی با مشکلات حقوقی و قضایی است. نا آشنایی با قوانین و مقررات خود همچنین منجر به بروز مشکلات مضاعف است. از آنجا که پیچیدگی و گستردگی مباحث حقوقی بر کسی پوشیده نیست؛ این دسته از هموطنان مانند سایر ایرانیان از حق دادخواهی از محاکم ایران برخوردار هستند که می بایستی از اهل فن این حرفه پرسیده شود.

بنابراین مؤسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور برای سوال و مشکل حقوقی از جمله امور خانوادگی، دعاوی ملکی، سرمایه گذاری، ممنوع الخروجی و رفع آن، انجام امور اداری و کاری، اداره اموال واقع شده در ایران، دعاوی ملکی و قرارداد و اجازه ازدواج با اتباع خارجی در دسترس ترین گزینه است و شما قطعاَ نیازمند اطلاعات حقوقی هستید و مشاوره حقوقی آنلاین اولین اقدامی است که می بایستی انجام دهید. اگر چه حقوق سخت و پیچیده است مشاوره حقوقی فوری و 24ساعته آن را برای شما سریع و آسان می کند. مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور صرفاَ محدود به این نیست که حتما باید مشکلی باشد؛ مشاوره حقوقی پیشگیرانه و دریافت راهکار حقوقی آنلاین تضمین تصمیم های آتی است. پرسش و پاسخ فوری حقوقی شما را از اقداماتی با تبعات بیشتر مصون خواهد کرد.

 

آیا راهکار حقوقی آنلاین 24 ساعته می تواند به کشورهایی با قوانین متفاوت با قوانین اسلامی مشاوره حقوقی دهد؟

 

international legal advice to persians in non islamic rules

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته تلفنی و آنلاین به فارسی زبانان مهاجر به کشور های غیر اسلامی

 

مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور با وجود تعارض قوانین بدون راه حل نیست و برای حل یک مشکل حقوقی مشاوره حقوقی فوری و مطمئن و یافتن راهکاری حقوقی در 24 ساعت نیمی از مشکلات را حل می‌کند. مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل و گرفتن مشاوره در هر زمان از شبانه روز دقیقاَ آن چیزی است که ما برای مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور فراهم کرده ایم. فارغ از اینکه قصد سرمایه گذاری دارید و با امور قراردادها و شرکت ها سرو کار دارید یا امور مربوط به وصول مطالبات باشد؛ تیم بزرگ وصول مطالبات بهترین گزینه ممکن است.

حتی مسائل مربوط به امور خانوادگی در هر صورت به راهنمایی نیاز دارید. از آنجا که مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور نیازمند تسلط به مجموعه قوانین کشور ایران و کشور میزبان می باشد برای ایرانیان خارج از کشور اخذ بهترین نتیجه مهمترین اولویت است؛ اینکه که در چه نقطه جغرافیایی باشید اهمیتی ندارد آنچه مهم است کمک گرفتن از وکلای باتجربه و دریافت مشاوره حقوقی تلفنی فوری و دریافت راهکار حقوقی آنلاین در 24 است که وکیل تلفنی با اشراف کامل برقوانین در کمترین زمان ممکن بهترین پاسخ ممکن را ارائه می دهد. شما باید سوال خود را از وکیلی که در زمینه مورد نظر شما متخصص هست بپرسید. ما اولین قدم را برداشته ایم و مشاوره حقوقی شبانه روزی را برای مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور فراهم کرده ایم.

قوانین اسلامی ایران با داشتن تفاوت ها و شباهت هایی با قوانین کشورهای دیگر ویژگی های خاص خود را دارد. اینکه مشکلات حقوقی شما تجاری ، ملکی یا کیفری باشد یا اینکه مربوط به احوال شخصیه از قبیل نکاح طلاق و اهلیت اشخاص و ارث باشد وکیل تلفنی شما را در پیگیری امور و راهکار حقوقی آنلاین همراهی می کند و با ساده سازی مسائل حقوقی بهترین مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور را ارائه می دهد .

 

وکیل تلفنی نسبت به هر زمان و هر کشوری به روز است و راهکار های حقوقی او محدودیت مرزی و زمانی ندارد

 

legal advice in anytime of the day

به روز ترین سایت های مشاوره حقوقی 24 ساعته روابط بین الملل در سال 2020 - 2021

 

زندگی آنلاین با صرفه جویی در هزینه ها و مسافت ها این امکان را برای شما فراهم می کند که به راحتی و بدون اتلاف وقت از راهکار حقوقی آنلاین بهره مند شوید. و در کمترین زمان ممکن بهترین راهکار حقوقی آنلاین را بیابید. با بهره مندی از مشاوره حقوقی تصمیم گیری های خود را تضمین کنید. ما به این معتقد نیستیم که حل یک  مشکل حقوقی و مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور حتما باید هزینه های زیادی دربرداشته باشد تا به نتیجه مطلوب برسند.هرگز چنین نیست. مشاوره حقوقی آنلاین بستر مناسبی برای مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور فراهم کرده است. هدف ما به عنوان یک مجموعه تخصصی حقوقی این است که بسیاری از هموطنانمان که در غربت به سر می برند و به دلیل هزینه بالا و پیچیدگی مراحل قانونی کمک لازم را دریافت نمی کنند در خانواده وکیل تلفنی همراهی کنیم تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابند.

 

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک بین المللی و احداث آن

مشاوره حقوقی در خصوص ارز های دیجیتال، ماین کردن و خرید و فروش آنها

مشاوره حقوقی استارتاپ در ایران و مهاجرت از طریق افتتاح شرکت

خدمات جامع نگارش و شکوائیه های داخلی و بین المللی وکیل تلفنی

آشنایی با تمامی خدمات حقوقی موسسه وکیل تلفنی تنها با یک لمس و کلیک

 

اطلاعات حقوقی وکیل تلفنی کامل تر است یا سایت حقوقی راکت لایر؟

اگر در هر زمان از شبانه روز سوال حقوقی ذهن شما را مشغول کرده و به دنبال راهکار حقوقی آنلاین سریع و مطمئن هستید مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته به راحتی پاسخگوی مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور می باشد. راه های ارتباطی تلفنی و آنلاین این امکان را برای شما فراهم می کند که در 24 ساعت راهکار حقوقی خود را بیابید. اشراف وکلای ایرانی بر قوانین ایران و اجرا و پیگیری احکام صادره از دادگاه ها ما را از مجموعه های دیگر همچون راکت لایر متمایز می کند این در مقایسه با سایت حقوقی راکت لایر شما را قادر می سازد که در کمترین زمان ممکن با صرف هزینه ای مناسب از خدمات ویژه ای بهره مند شوید. ما این تعهد و اطمینان را به شما می دهیم که با دارا بودن مجموعه ای از بهترین وکلا در تخصص های گوناگون امور شما را انجام دهیم. و به این دغدغه که من نمی دانم حتی از کجا شروع کنم؟ یا از عهده آن بر نمی آیم پایان دهیم. وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی سریع از عهده آن بر می آید؛ شما هرگز تنها نیستید در صورت نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین وکیل تلفنی 24 ساعته را تجربه کنید.همیشه یک انتخاب مطمئن شما را از گزینه های دیگر بی نیاز می کند.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب خدمت کادر مجرب و متخصص وکیل تلفنی مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته توسط وکیل پایه یک دادگستری با تخصص های حقوقی مختلف میتوانید در سریع ترین زمان مشاوره حقوقی تضمینی دریافت کنید در سراسر ایران وکلای متخصص برای جلسه حضوری میتوانید رزرو کنید با گویش های مختلف که راحت باشید خدمات دیگری که موسسه حقوقی وکیل تلفنی ارائه میدهد خدمات نگارشی میباشد نگارش انواع اظهارنامه ،نگارش شکوائیه ،لایحه و دادخواست بصورت کاملا با کیفیت و تضمینی به شما ارائه میشود
سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان و عزیزان به خصوص مجموعه محترم و فهیم موسسه مردمی وکیل تلفنی که در این برهه از زمان که تنش های مالی و آلودگی هوا و ترافیک و ... به اوج خود رسیده است همواره مانند یک پشتیبان و حمایت گر در کنار مردم است . خسته نباشید عرض میکنم به همه عزیزان شاغل در این موسسه و البته وکلای محترم و با دانش آن ها .
سلام و عرض ادب، در حال حاضر ایرانیان بسیاری به دلایل مختلف درخارج از کشور زندگی می کنند و به طور معمول بسته به نوع خروج آنها از ادامه تحصیل گرفته تا پناهندگی، مهاجرت، اقامت موقت، اخذ تابعیت مضاعف امکان حضور آنها به طور موقت یا دائم در ایران وجود ندارد و عدم حضور آن ها در ایران به معنای عدم برخورداری از حقوقشان در سرزمین مادری شان نمی باشد. مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور پاسخ به یک نیاز بنیادینی است و راه حلی برای رویارویی با مشکلات حقوقی و قضایی است. نا آشنایی با قوانین و مقررات خود همچنین منجر به بروز مشکلات مضاعف است. از آنجا که پیچیدگی و گستردگی مباحث حقوقی بر کسی پوشیده نیست؛ این دسته از هموطنان مانند سایر ایرانیان از حق دادخواهی از محاکم ایران برخوردار هستند که می بایستی از اهل فن این حرفه پرسیده شود.بنابراین مؤسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور برای سوال و مشکل حقوقی از جمله امور خانوادگی، دعاوی ملکی، سرمایه گذاری، ممنوع الخروجی و رفع آن، انجام امور اداری و کاری، اداره اموال واقع شده در ایران، دعاوی ملکی و قرارداد و اجازه ازدواج با اتباع خارجی در دسترس ترین گزینه است و شما قطعاَ نیازمند اطلاعات حقوقی هستید و مشاوره حقوقی آنلاین اولین اقدامی است که می بایستی انجام دهید.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .در حال حاضر ایرانیان بسیاری به دلایل مختلف درخارج از کشور زندگی می کنند و به طور معمول بسته به نوع خروج آنها از ادامه تحصیل گرفته تا پناهندگی، مهاجرت، اقامت موقت، اخذ تابعیت مضاعف امکان حضور آنها به طور موقت یا دائم در ایران وجود ندارد و عدم حضور آن ها در ایران به معنای عدم برخورداری از حقوقشان در سرزمین مادری شان نمی باشد. مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور پاسخ به یک نیاز بنیادینی است و راه حلی برای رویارویی با مشکلات حقوقی و قضایی است. نا آشنایی با قوانین و مقررات خود همچنین منجر به بروز مشکلات مضاعف است. از آنجا که پیچیدگی و گستردگی مباحث حقوقی بر کسی پوشیده نیست؛ این دسته از هموطنان مانند سایر ایرانیان از حق دادخواهی از محاکم ایران برخوردار هستند که می بایستی از اهل فن این حرفه پرسیده شود.
قوانین اسلامی ایران با داشتن تفاوت ها و شباهت هایی با قوانین کشورهای دیگر ویژگی های خاص خود را دارد. اینکه مشکلات حقوقی شما تجاری ، ملکی یا کیفری باشد یا اینکه مربوط به احوال شخصیه از قبیل نکاح طلاق و اهلیت اشخاص و ارث باشد وکیل تلفنی شما را در پیگیری امور و راهکار حقوقی آنلاین همراهی می کند و با ساده سازی مسائل حقوقی بهترین مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور را ارائه می دهد
-مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی