موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۱:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • محسن احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۱:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • محسن احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۱:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • محمدحسن مقیمان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۵:۱۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • کورش پور مطراحی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۱۳:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • امید خلخالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • سارا عباس زاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۱۲:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور

مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور

در حال حاضر ایرانیان بسیاری به دلایل مختلف درخارج از کشور زندگی می کنند و به طور معمول بسته به نوع خروج آنها از ادامه تحصیل گرفته تا پناهندگی، مهاجرت، اقامت موقت، اخذ تابعیت مضاعف امکان حضور آنها به طور موقت یا دائم در ایران وجود ندارد. و نیازمند راهکار حقوقی آنلاین هستند. مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشورپاسخ به یک نیاز بنیادین است.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"از هر جای دنیا که هستید، از صحرای سومالی گرفته تا سواحل زیبای آنتالیا و هاوایی می توانید با وکلای متخصص فارسی زبان و مسلط به حقوق بین الملل به صورت 24 ساعته تماس تلفنی یا آنلاین گرفته و مشورت حقوقی فارسی متناسب با قانون کشوری که در آن هستید دریافت کنید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

چرا وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی برای مشاوره حقوقی به ایرانیان خارج از کشور مناسب است؟

 

international legal advice for iranians abroad

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته برای ایرانیان دور از وطن

 

ارتباط مادی و معنوی یک ایرانی با کشورش حتی در صورتی که در ایران زندگی نمی کند او را از حقوق بنیادینش که قانون اساسی به او داده است محروم نمی کند. به استناد اصل سی و چهارم قانون اساسی که مقرر می دارد: دادخواهی حق مسلم هر فرد است و هر کس می تواند به منظور دادخواهی به دادگاه های صالح رجوع نماید. همه افراد  ملت حق دارند این گونه دادگاه ها را در دسترس داشته باشند و هیچ کس را نمی توان از دادگاهی که به موجب قانون حق مراجعه به آن را دارد منع کرد.

در حال حاضر ایرانیان بسیاری به دلایل مختلف درخارج از کشور زندگی می کنند و به طور معمول بسته به نوع خروج آنها از ادامه تحصیل گرفته تا پناهندگی، مهاجرت، اقامت موقت، اخذ تابعیت مضاعف امکان حضور آنها به طور موقت یا دائم در ایران وجود ندارد و عدم حضور آن ها در ایران به معنای عدم برخورداری از حقوقشان در سرزمین مادری شان نمی باشد. مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور پاسخ به یک نیاز بنیادینی است و راه حلی برای رویارویی با مشکلات حقوقی و قضایی است. نا آشنایی با قوانین و مقررات خود همچنین منجر به بروز مشکلات مضاعف است. از آنجا که پیچیدگی و گستردگی مباحث حقوقی بر کسی پوشیده نیست؛ این دسته از هموطنان مانند سایر ایرانیان از حق دادخواهی از محاکم ایران برخوردار هستند که می بایستی از اهل فن این حرفه پرسیده شود.

بنابراین مؤسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور برای سوال و مشکل حقوقی از جمله امور خانوادگی، دعاوی ملکی، سرمایه گذاری، ممنوع الخروجی و رفع آن، انجام امور اداری و کاری، اداره اموال واقع شده در ایران، دعاوی ملکی و قرارداد و اجازه ازدواج با اتباع خارجی در دسترس ترین گزینه است و شما قطعاَ نیازمند اطلاعات حقوقی هستید و مشاوره حقوقی آنلاین اولین اقدامی است که می بایستی انجام دهید. اگر چه حقوق سخت و پیچیده است مشاوره حقوقی فوری و 24ساعته آن را برای شما سریع و آسان می کند. مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور صرفاَ محدود به این نیست که حتما باید مشکلی باشد؛ مشاوره حقوقی پیشگیرانه و دریافت راهکار حقوقی آنلاین تضمین تصمیم های آتی است. پرسش و پاسخ فوری حقوقی شما را از اقداماتی با تبعات بیشتر مصون خواهد کرد.

 

آیا راهکار حقوقی آنلاین 24 ساعته می تواند به کشورهایی با قوانین متفاوت با قوانین اسلامی مشاوره حقوقی دهد؟

 

international legal advice to persians in non islamic rules

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته تلفنی و آنلاین به فارسی زبانان مهاجر به کشور های غیر اسلامی

 

مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور با وجود تعارض قوانین بدون راه حل نیست و برای حل یک مشکل حقوقی مشاوره حقوقی فوری و مطمئن و یافتن راهکاری حقوقی در 24 ساعت نیمی از مشکلات را حل می‌کند. مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل و گرفتن مشاوره در هر زمان از شبانه روز دقیقاَ آن چیزی است که ما برای مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور فراهم کرده ایم. فارغ از اینکه قصد سرمایه گذاری دارید و با امور قراردادها و شرکت ها سرو کار دارید یا امور مربوط به وصول مطالبات باشد؛ تیم بزرگ وصول مطالبات بهترین گزینه ممکن است.

حتی مسائل مربوط به امور خانوادگی در هر صورت به راهنمایی نیاز دارید. از آنجا که مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور نیازمند تسلط به مجموعه قوانین کشور ایران و کشور میزبان می باشد برای ایرانیان خارج از کشور اخذ بهترین نتیجه مهمترین اولویت است؛ اینکه که در چه نقطه جغرافیایی باشید اهمیتی ندارد آنچه مهم است کمک گرفتن از وکلای باتجربه و دریافت مشاوره حقوقی تلفنی فوری و دریافت راهکار حقوقی آنلاین در 24 است که وکیل تلفنی با اشراف کامل برقوانین در کمترین زمان ممکن بهترین پاسخ ممکن را ارائه می دهد. شما باید سوال خود را از وکیلی که در زمینه مورد نظر شما متخصص هست بپرسید. ما اولین قدم را برداشته ایم و مشاوره حقوقی شبانه روزی را برای مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور فراهم کرده ایم.

قوانین اسلامی ایران با داشتن تفاوت ها و شباهت هایی با قوانین کشورهای دیگر ویژگی های خاص خود را دارد. اینکه مشکلات حقوقی شما تجاری ، ملکی یا کیفری باشد یا اینکه مربوط به احوال شخصیه از قبیل نکاح طلاق و اهلیت اشخاص و ارث باشد وکیل تلفنی شما را در پیگیری امور و راهکار حقوقی آنلاین همراهی می کند و با ساده سازی مسائل حقوقی بهترین مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور را ارائه می دهد .

 

وکیل تلفنی نسبت به هر زمان و هر کشوری به روز است و راهکار های حقوقی او محدودیت مرزی و زمانی ندارد

 

legal advice in anytime of the day

به روز ترین سایت های مشاوره حقوقی 24 ساعته روابط بین الملل در سال 2020 - 2021

 

زندگی آنلاین با صرفه جویی در هزینه ها و مسافت ها این امکان را برای شما فراهم می کند که به راحتی و بدون اتلاف وقت از راهکار حقوقی آنلاین بهره مند شوید. و در کمترین زمان ممکن بهترین راهکار حقوقی آنلاین را بیابید. با بهره مندی از مشاوره حقوقی تصمیم گیری های خود را تضمین کنید. ما به این معتقد نیستیم که حل یک  مشکل حقوقی و مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور حتما باید هزینه های زیادی دربرداشته باشد تا به نتیجه مطلوب برسند.هرگز چنین نیست. مشاوره حقوقی آنلاین بستر مناسبی برای مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور فراهم کرده است. هدف ما به عنوان یک مجموعه تخصصی حقوقی این است که بسیاری از هموطنانمان که در غربت به سر می برند و به دلیل هزینه بالا و پیچیدگی مراحل قانونی کمک لازم را دریافت نمی کنند در خانواده وکیل تلفنی همراهی کنیم تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابند.

 

مطالب موجود در جدول زیر از معدود خدمات پر بازدید موسسه حقوقی بین المللی وکیل تلفنی است که به تمام هموطنانمان از سرتاسر دنیا ارائه می شوند

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک بین المللی و احداث آن

مشاوره حقوقی در خصوص ارز های دیجیتال، ماین کردن و خرید و فروش آنها

مشاوره حقوقی استارتاپ در ایران و مهاجرت از طریق افتتاح شرکت

خدمات جامع نگارش و شکوائیه های داخلی و بین المللی وکیل تلفنی

آشنایی با تمامی خدمات حقوقی موسسه وکیل تلفنی تنها با یک لمس و کلیک

 

اطلاعات حقوقی وکیل تلفنی کامل تر است یا سایت حقوقی راکت لایر؟

اگر در هر زمان از شبانه روز سوال حقوقی ذهن شما را مشغول کرده و به دنبال راهکار حقوقی آنلاین سریع و مطمئن هستید مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته به راحتی پاسخگوی مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور می باشد. راه های ارتباطی تلفنی و آنلاین این امکان را برای شما فراهم می کند که در 24 ساعت راهکار حقوقی خود را بیابید. اشراف وکلای ایرانی بر قوانین ایران و اجرا و پیگیری احکام صادره از دادگاه ها ما را از مجموعه های دیگر همچون راکت لایر متمایز می کند این در مقایسه با سایت حقوقی راکت لایر شما را قادر می سازد که در کمترین زمان ممکن با صرف هزینه ای مناسب از خدمات ویژه ای بهره مند شوید. ما این تعهد و اطمینان را به شما می دهیم که با دارا بودن مجموعه ای از بهترین وکلا در تخصص های گوناگون امور شما را انجام دهیم. و به این دغدغه که من نمی دانم حتی از کجا شروع کنم؟ یا از عهده آن بر نمی آیم پایان دهیم. وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی سریع از عهده آن بر می آید؛ شما هرگز تنها نیستید در صورت نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین وکیل تلفنی 24 ساعته را تجربه کنید.همیشه یک انتخاب مطمئن شما را از گزینه های دیگر بی نیاز می کند.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی