موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۲۲:۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • مهدی دوستی مهدی دوستی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۹:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • وکیل زهرا سمیع زاده گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۷:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۲۵:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • مهسا علیزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۴۹:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • شیرین امینی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۹:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۶:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۸:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم لواط

مشاوره حقوقی جرم لواط

حد به گونه ای از جرایم می گویند که هیچ فردی نمی تواند کمیت و کیفیت آن را تغییر بدهد و عینًا باید طبق شرع اجرا شود. یکی از جرایم حدی که خداوند برای آن مجازات تعیین کرده است جرم لواط است، در اینجا می خواهیم به مشاوره حقوقی جرم لواط بپردازیم. با ما همراه باشید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی جرم لواط چیست؟

 

crime of sodomy

در وکیل تلفنی می توانید از شرایط جرم لواط آگاه شوید.

 

جرم لواط چیست؟

برخی از جرایم وجود دارند که در شرع مقدس اسلام درباره ی آن ها گفته شده است و قانون گذار ملزم به رعایت شرایط و قوانین آن است. به طور کلی جرایم در ایران به 5 دسته تقسیم شده که یکی از آن ها حد است. برای شروع و بررسی مشاوره حقوقی جرم لواط باید بدانیم حد چیست؟ حد به گونه ای از جرایم می گویند که هیچ فردی نمی تواند کمیت و کیفیت آن را تغییر بدهد و عینا باید طبق شرع اجرا شود. یکی از جرایم حدی که خداوند برای آن مجازات تعیین کرده است جرم لواط است، در اینجا می خواهیم به مشاوره حقوقی تلفنی جرم لواط بپردازیم.

روابط جنسی در ایران و دیگر کشورها دسته بندی شده اند و در کشور ایران جرم لواط از نظر روانشناسان یک گونه از انحراف جنسی است که باعث آسیب به جامعه و گاهی اوقات برای افراد نیز آسیب زا است. در بسیاری از آیات قرآن و احادیث معتبر درباره ی زشتی این عمل گفته شده است و روایات بسیاری از امامان نشر شده است که به شنیع بودن این عمل دلالت دارد.

در مشاوره حقوقی جرم لواط ابتدا به بررسی لغوی این جرم می پردازیم، از لحاظ لغوی لواط به معنای مقاربت میان دو مرد است. لواط در علم حقوق و در بحث مشاوره حقوقی جرم لواط یعنی رابطه ی جنسی میان دو مرد که این رابطه ی جنسی از طریق مقعد بین دو فرد مذکر صورت می گیرد، این عمل در برخی از جوامع و کشور ها جرم محسوب میشود. لواط در اصطلاحات عامیانه به افراد همنجسباز نیز گفته می شود، به فردی که اقدام به لواط می کند لواط کار، لواط باز و یا فاعل می گویند.

برخی از افراد هم جنس باز این عمل حرام را با کودکان انجام می دهند که به این گونه افراد بچه باز می گویند. در لواط تجاوز به کودک پسر و آزار و اذیت جنسی روی کودکان پسر صورت می گیرد.

در قانون مجازات اسلامی در مورد جرم لواط مجازات تعیین شده است، می توانیم در قانون دو اصطلاح لواط و تفخیذ را مشاهده کنیم که هر دو به روابط میان مردان ارتباط دارد و جرم محسوب می شوند.

 

homosexuality

حد برای فاعل و مفعول عاقل و بالغ در جرم لواط اعدام است

 

جرم لواط توسط چه کسانی قابل ارتکاب می باشد؟

همانطور که گفته شد مشورت حقوقی تخصصی جرم لواط درباره ی افراد مذکر است و به رابطه ی جنسی میان دو مرد از طریق مقعد گفته می شود و این جرم تنها توسط افراد مذکر قابل ارتکاب می باشد.

 

نحوه اثبات جرم لواط در محاکم کیفری چگونه می باشد؟

بیشتر جرایم حدی به وسیله ی اقرار متهم یا شهادت شهود اثبات می گردد.

عمل لواط و همانطور که گفته شد عمل تفخیذ جرم هستند و برای آن ها مجازاتی در نظر گرفته شده است. عمل آمیزش جنسی دو مرد از طریق مقعد یا به اصطلاح عامیانه همجنس بازی باید توسط چهار شاهد عادل شهادت داده شود، یکی دیگر از مواردی که موجب اثبات این عمل میشود، اقرار افراد شریک در این جرم است، به این منظور افرادی که همجنس بازی کردند باید 4 مرتبه اقرار کردند که این عمل را مرتکب شده اند.

اگر فردی کمتر از 4 بار اقرار به این جرم کند، حد او تعزیر درجه ی 6 خواهد بود، یعنی 31 تا 74 ضربه شلاق. اگر فرد اقرار کننده بعد از اتمام اقرار خود و تعیین مجازات اعدام برای وی اقرار خود را انکار کند، حد او 100 ضربه شلاق خواهد بود. در مورد شهادت این جرم شاهد باید فردی باشد که لواط را به صورت حضوری دیده باشد.

مجازات جرم لواط چیست؟

همانطور که گفته شد در مشاوره حقوقی به صورت تلفنی جرم لواط برای این جرم مجازاتی نیز لحاظ شده است. این جرم جزء دسته ی حدود است که در قانون مجازات اسلامی درباره ی احکام آن سخن گفته شده است.

حد فاعل در جرم لواط یا همجنسگرایی 100 ضربه شلاق است ولی اگر مفعول از این عمل اکراه داشته باشد و عمل لواط به زور و اکراه و به عنف صورت بگیرد، مجازات آن اعدام است. این شرایط برای فردی که همسر داشته و توانایی آمیزش با همسر خود را نیز داشته ولی از این کار پرهیز کرده است نیز اعدام است.

حد برای فرد مفعول یا فردی که همجنسبازی می کند، با وجود شرایط احصان، اکراه و دیگر شرایط مثل همسر داشتن یکسان است، حد فرد مفعول در جرم لواط اعدام است.

از عمل دیگری نیز گفته شد که یک نوع دیگر از رابطه ی جنسی میان مردان است و به آن تفخیذ می گویند، تفخیذ به معنای تماس داشتن آلت یک مرد با اندام های مرد دیگر مثل ران های او است، حد این جرم 100 ضربه شلاق برای هر دو فرد و در مرتبه ی چهارم اعدام است.

به طور کلی به مشاوره حقوقی جرم لواط و مجازات آن می پردازیم: فاعل و مفعول هر دو باید عاقل و آگاه باشند و در این شرایط حد هر دو اعدام است، در صورتی که فاعل و مفعول نابالغ باشند مجازات هر دو تعزیری است. اگر فاعل فردی عاقل باشد ولی مفعول طفل باشد حد فاعل اعدام است و مجازات طفل تعزیر است.

در زمان گذشته مجازات لواط گوناگون بوده است، مثل پرت کردن لواط گر از کوه یا خفه کردن او در آب، پرت کردن مجرم در آب با دست و پایی بسته، سنگسار کردن، خراب کردن دیوار روی او و زدن گردن، در حال حاضر اغلب این مجازات ها به صورت اعدام صورت می گیرد.

 

homosexuality icon

لواط یک عمل حرام است و برای آن حد در نظر گرفته شده است

 

 آیا مجازات جرم لواط قابل بخشش است؟

در اغلب مجازات ها عفو برای متهم امکان پذیر است و این کار با دادخواست و درخواستی از دادگاه صورت می گیرد و با تایید رهبری جرم یک فرد خاطی بخشیده می شود.

 در جرایم حدی شرایطی برای عفو وجود دارد که آن را بررسی می کنیم. مشاوره حقوقی جرم لواط و عفو آن بستگی به فرد متهم دارد، اگر فردی که اقدام به لواط کرده است بیش از اینکه شاهدان شهادت دهند، توبه کند حد دیگر در مورد آن فرد اجرا نخواهد شد.

اگر فرد بعد از شهادت شهود توبه کند فایده ای نخواهد داشت و حد از او ساقط نمی گردد. باید توجه داشت که کم و کیف توبه ی متهم باید برای قاضی اثبات شود، یعنی فرد مجرم باید عمیقا از عمل خود پشیمان باشد و از آن توبه نماید.

 

بهترین مشاور حقوقی متخصص در زمینه پرونده لواط

بهترین افراد در پرونده های مشاوره حقوقی جرم لواط، افرادی هستند که با اینگونه پرونده ها سروکار داشته اند و نسبت به تمامی شرایط آن آگاه هستند، اینگونه افراد به بهترین شیوه می توانند راهنما باشند. یک مشاور خوب می تواند شما را از تمام شرایط و مراحل رسیدگی یک جرم تا مجازات آن آگاه کند.

 

کاربرد مشاوره حقوقی جرم لواط در اثبات بی گناهی متهم

برای اثبات بی گناهی افراد در جرایم و به خصوص جرم حساسی مثل لواط که در جامعه ناپسندیده است باید با مشاوره های حقوقی مشورت کنید تا از بهترین شیوه ی دفاع را آگاه شوید. مشاوره های حقوقی می توانند به نکاتی توجه کند که در دفاع از متهم و اثبات بی گناهی او موثر است، اغلب این نکات به دید افراد عادی بی اهمیت هستند و تنها یک وکیل و مشاور خوب می تواند از آن ها بهره ببرد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی در جرم لواط توسط وکیل مرد داده می شود یا وکیل زن

شما می توانید برای مشاوره حقوقی جرم لواط وکیل و مشاور خود را انتخاب کنید. برای سهولت در کارها می توانید از وکلا و مشاوران مرد مجرب که آشنا با جرایم مختلف هستند استفاده کنید.

کافی است اگر می خواهید درباره ی شرایط جرم لواط بدانید از طریق تلفن یا به صورت آنلاین از مشاوره ها استفاده کنید و این کار برای شما به شیوه ای مناسب انجام می گیرد. مشاوره های تلفنی مزایای زیادی دارند از جمله مقرون به صرفه تر بودن اینگونه مشاوره ها است، در مشاوره های تلفنی با وقتی کمتر می توانید بهترین نتیجه را دریافت کنید. در صورت تماس وکیل تلفنی برای شما مشاوره های حقوقی فوری و ویژه ای ترتیب می دهد.

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی جرم لواط در وکیل تلفنی چقدر است؟

 در وکیل تلفنی بهترین مشاور ها و وکلا برای کمک به شما در رسیدگی به جرم لواط آماده هستند که در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمایید:

در وکیل تلفنی از چه مشاوره هایی می توان استفاده کرد؟

 

در وکیل تلفنی می توانید از موارد زیر بهره مند شوید:

 

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته
مشاوره حقوقی آنلاین
مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان
مشاوره حقوقی تلفنی فوری
مشاوره حقوقی فوری، پیشگیرانه و سریع تلفنی
مشاوره حقوقی شبانه روزی
مشاوره حقوقی ویژه تلفنی
مشاوره حقوقی آنلاین ویژه
مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل
مشورت ساده با وکیل
مشورت با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن
مشورت کوتاه تلفنی با وکیل
مشورت آنلاین با وکیل
دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته
راهکار های حقوقی تلفنی

 

برای دریافت مشاوره در هر گونه از موارد فوق تصویرک زیر را لمس نمایید یا بر روی همان گزینه های فوق که آبی رنگ هستند کلیک کنید یا لمسشان نمایید

 

 

شماره تلفن بهترین وکیل تهران را در وکیل تلفنی بیابید

بهترین وکیل تلفنی، وکیل تلفنی 24 ساعته، وکیل تلفنی ارزان، وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی، وکیل تمام وقت تلفنی و وکیل تلفنی تمام وقت و مجرب را در سایت وکیل تلفنی می توانید پیدا کنید.

 

از دیگر مزایای وکیل تلفنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • مکالمه تلفنی با وکیل کاربلد

 • راهکار آنلاین حقوقی

 • پاسخ به سوالات حقوقی لاینحل

 • پرسش سوال حقوقی آنلاین

 • پرسیدن سوال حقوقی آنلاین و تلفنی

 

از همه نوع مشاوره در وکیل تلفنی بدون وقفه بهره ببرید و مشکل حقوقی خود را بدون ترس از لاینحل ماندن حل کنید.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی