موسسه وکیل تلفنی

  • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ابطال دسته چک

مشاوره حقوقی ابطال دسته چک

مشاوره حقوقی ابطال دسته چک می تواند برای افرادی که در خصوص موارد قانونی صادر کردن چک اطلاعات خاصی ندارند، بهترین مشاور باشد. این دسته از مشاوران افرادی هستند که از اطلاعات بسیار بالایی برخوردار می باشند و در هر زمینه حقوقی می توانند اطلاعات لازم را در اختیار مردم عادی قرار دهند.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اینکه از کجا بتوانیم کسی را پیدا کنیم که بتواند در زمینه اوراق تجاری و چک ها به صورت 24 ساعته بهترین راهنمایی ها را از طریق تلفن همراه و یا آنلاین به ما برساند، برای خیلی از ما به خصوص صاحبان کسب و کار شاید یک رویا به نظر برسد؛ اما به همت بلند وکلای متخصص در این امور از جمع 1000 نفره ی موسسه حقوقی وکیل تلفنی این امر دیگر یک رویا  نیست؛ برای تماس با این وکلای متخصص در هر موقع از شبانه روز کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس تلفنی با این عزیزان منتقل گردید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

تنظیم دادخواست ابطال دسته چک

 

immediate petition for cancelling the checkbook

نگارش فوری دادخواست ابطال دسته چک

 

چک طبق ماده 310 قانون تجارت کشور، نوشته ای می باشد که نشان از بدهکار بودن صادر کننده چک، و طلبکار بودن دارنده چک می باشد. اما آیا می توان اقدام به ابطال چک صادر شده نمود؟ مشاوره حقوقی ابطال دسته چک در این خصوص راهکارهای قانونی مناسبی را به شما بیان خواهد نمود. تا با استفاده از تنظیم دادخواست، چکی که صادر شده است را ابطال نمایید.

 

دعوی ابطال دسته چک در چه مواردی الزامی می باشد؟

در صورتی که چک صادر شده ای، جعل شود یا مورد سرقت قرار گیرد، و یا حتی مفقود شود، می توان اقدام به مطرح کردن دعوای ابطال دسته چک نمود. زیرا هر کدام از این رخدادها می توانند برای صادر کننده و ذینفع چک، مشکلات بسیاری را به بار آورد. برای تنظیم دادخواست و طرح دعوا، بهترین راهکار مراجعه به مشاوره حقوقی ابطال دسته چک خواهد بود.

حتما به خاطر داشته باشید که برای طرح دعوای باطل کردن دسته چک، باید به دفاتر خدمات قضا مراجعه نمایید. تا پس از تعیین کردن وقت رسیدگی، خواهان مفقودی، سرقت، یا حتی جعل چک را به مرجع قضایی بیان کرده، و خواستار ابطال دسته چک از ایشان شود. 

معمولا رسیدگی به دادخواست دسته چک باطل، هم می تواند در صلاحیت دادسرا و هم در صلاحیت شورای حل اختلاف باشد.

 

هزینه دادرسی در دعوی ابطال دسته چک

دعاوی در دادرسی ها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. از این میان دعاوی حقوقی بسیار زیاد بوده و می توانیم به وفور شاهد آنها باشیم. بسیاری از افراد که در خصوص انواع دعاوی اطلاعاتی ندارند، به سراغ مشاوره حقوقی ابطال دسته چک می روند، تا با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص انقضاء، شرایط منقضی نمودن دسته چک و ... اطلاعات خود را افزایش دهند.

میزان هزینه دادرسی در دعاوی مختلف، مسئله مهمی است که پیش از طرح دعوا باید به آن توجه نمود. دعاوی غیر مالی، که از نام آنها مشخص است و خواسته اصلی آنها پول نمی باشد. هزینه این دعاوی طبق اظهارات مشاوره بسته به نوع دعوا متفاوت می باشد.

اما نوع دیگری از دعاوی وجود دارد که از آنها با نام دعاوی مالی یاد می شود. خواسته در این نوع دعاوی پول بوده، و از این رو میزان هزینه دادرسی آنها نیز ساز و کار مشخص خود را دارد. دسته چک بیخود، دسته چک بی فایده، چک و حساب خالی، فرار از چک های برگشتی و ... همگی در زمره این دعاوی قرار می گیرند. 

طبق اظهارات مشاوره حقوقی ابطال دسته چک در صورتی مبلغ چک، سفته و .... تا 20 میلیون تومان باشد، هزینه دادرسی آن دو و نیم درصد از کل مبلغ محاسبه می شود. اما در صورتی که مبلغ چک یا سفته و ... بیش از 20 میلیون تومان باشد، طبق اطلاعاتی که مشاوره حقوقی ابطال دسته چک در اختیار متقاضی دعوا قرار می دهد، 3 و نیم درصد از کل مبلغ خواهد بود. 

 

آیا با ابطال دسته چک، چکهایی که قبلا منجر به گواهی عدم پرداخت شده رفع اثر می گردد؟

 

 best ways to stop bounced checks in the checkbook

بهترین راهکار برای رفع تأثیر گواهی عدم پرداخت چک

 

مسلماً برای کسب اطلاعات دقیق در خصوص ابطال دسته چک، بهترین رویکرد دسته چک باطل و راهکارهای حقوقی چک برگشتی، بهترین روش مراجعه به دفتر مشاوره حقوقی یا مشاوره حقوقی ابطال دسته چک می باشد. اما در صورتی که شخص صادر کننده چک با ماده 14 قانون صدور چک آشنا باشد، در این خصوص اطلاعات مناسبی را خواهد داشت.

زیرا طبق ماده 14 قانون صدور چک، و تبصره 4 ماده 5 مکرر قانون جدید چک، در صورتی که شخصی بسته به دلایل ماده 14 قانون چک اقدام به ابطال دسته چک خود نماید، برگشت چک یا بی پولی و چک ایشان هیچ گونه سوء اثری بر حساب ایشان ایجاد نخواهد کرد. 

البته این قانون از تاریخ آذر ماه 1397 لازم الاجرا شده است. حتی در صورتی که صادر کننده چک پیش از این تاریخ، چکی داشته باشد که گواهی عدم پرداخت چک دریافت نموده باشد نیز، مشمول قانون جدید دسته چک خواهد شد، و باید حتما سوء اثر ایجاد شده بر وی برطرف گردد.

برای سرعت بخشیدن به رفع سوء اثر گذشته دسته چک، بهترین روش مراجعه به مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی ابطال دسته چک خواهد بود.

 

اثر مشاوره حقوقی ابطال دسته چک در پرونده ابطال دسته چک

تمامی مردم کشور نسبت به قانون کشور اگاهی و اطلاعات دقیق ندارند. به همین دلیل ممکن است در برخی موارد بی حساب و کتاب، اقدام به صادر کردن دسته چک باطل شده نمایند. که این مسئله آنها را با مشکلات بسیار زیادی مواجه خواهد کرد. یکی از حساس ترین موارد قانونی که افراد زیادی را دچار مشکل نموده است، مسئله دسته چک و صادر کردن چک است. 

اگر در این زمینه هر شخصی که با آدم طلبکار بر می خورد به مشاوره حقوقی ابطال دسته چک مراجعه نماید، مسلما قادر خواهد بود بسیاری از مشکلات حقوقی خود را با طلبکار خود در این خصوص برطرف کند. از ان بهتر این است که شخص دریافت کننده دسته چک، ابتدا نسبت به تمامی قوانین صدور چک آشنا شده، و سپس برای دریافت آن به بانک مراجعه نماید. 

مشورت با وکیل یا دریافت مشاوره با وکیل تلفنی نیز، می تواند برای دریافت پاسخ بسیاری از سوالات حقوقی راهکاری مناسب به شمار رود. مشاوره حقوقی ابطال دسته چک و وکیل تمام وقت تلفنی در هر زمان و مکانی می توانند بهترین راه را برای خلاص شدن از طلبکاران یا صدور دسته چک به صادر کننده ارائه نمایند. 

 

آیا ورثه متوفی می توانند ابطال دسته چک را مطرح نمایند؟

 

how to cancel a dead person checkbook

بررسی دقیق امکان ابطال دسته چک یک فرد بعد از فوتش توسط خانواده اش

 

همیشه در خصوص مسائل قانونی، افراد با سوالات خاصی مواجه می شوند. یکی از این سوالات در مورد ابطال دسته چک متوفی است. برای این که بتوانید در این خصوص اطلاعات لازم را به دست آورید، بهترین روش مراجعه به مشاوره حقوقی ابطال دسته چک است. 

اما بهتر است این نکته را بدانید، که اگر شخص در زمان قید حیات خود، با مفقودی دسته چک خود مواجه شد، یا درگیر اتفاقات ماده 14 قانون چک گردید، پس از مرگ ایشان، ورثه متوفی تنها می توانند از طریق تنظیم دادخواست برای رسیدگی به مسئله ابطال دسته چک اقدام نمایند.

ورثه به خیال باطل خود نمی توانند شخصا از بانک تقاضای مسدود نمودن حساب را نموده، و ابطال دسته چک را خواستار شوند. برای این کار لازم است دادخواستی تنظیم نموده و از سوی دادگاه حکم مسدود نمودن حساب متوفی را خواستار شده تا طلبکاران منتظر رای دادگاه در این خصوص بمانند.

 البته در این زمینه مشاوره حقوقی ابطال دسته چک  و مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می تواند اطلاعات دقیق تری را در اختیار ورثه قرار دهد. 

 

با مشاوره حقوقی تلفنی می توان دادخواست ابطال دسته چک را مطرح نمود؟

دریافت مشورت حقوقی تلفنی در خصوص چک بی محل، یا ابطال دسته چک، بدون شک می تواند راهکاری ساده و مناسب برای رسیدگی به درخواست باطل کردن دسته چک باشد. اما در کنار دریافت مشاوره حقوقی ابطال دسته چک بهتر است شخص نسبت به قوانین حقوقی نیز اطلاعات بیشتری داشته باشد. 

بیشتر افراد می توانند حتی مراحل درخواست آنلاین باطل کردن دسته چک را از مشاور و وکیل تلفنی بخواهند. تا پس از آن بسته به شرایط، این مراحل را انجام داده و طبق ماده 14 قانون چک، اقدام به ابطال دسته چک نمایند.

 البته لازم به ذکر است که نباید این مسئله را در خصوص چک برگشتی نیز مد نظر قرار داد. زیرا رسیدگی به چک های برگشتی شرایط و مقررات خاص دیگری طبق قانون دارند. 

 

مطالب زیر از چکیده اطلاعات حقوقی وکلای وکیل تلفنی در خصوص اوراق تجاری و چک ها می باشد که شما می توانید به رایگان این مطالب را مطالعه نموده و از اطلاعات تجربی- حقوقی آنها استفاده کنید

بهترین رویکرد ثابت شده در مقابل برگشت خوردن چک

سفته ها و راه رهایی از آنها

مزایای مشاوره حقوقی ارزان و تلفنی در خصوص اوراق تجاری

نگارش فوری دادخواست ابطال دسته چک با کیفیت تضمینی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی