موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ابطال دسته چک

مشاوره حقوقی ابطال دسته چک

 

دسته چک در امور مالی کشور اهمیت زیادی دارد. بسیاری از افراد فعال در حوزه‌های مالی و کسب و کار، برای پرداخت‌های خود از دسته چک استفاده می‌کنند. به همین دلیل چک جدا از اهمیت شخصی که داشته، باید به خوبی هم مراقبت شود. در نتیجه اگر آن را گم کنید یا به سرقت برود، باید هرچه سریع‌تر اقدام به ابطال دسته چک کنید.

 

در زمینه ابطال دسته چک قوانین و مدارکی وجود داشته که اطلاع از آن‌ها ضروری است. همچنین نحوه شکایت و رسیدگی در مرجع صالح از موارد حائز اهمیت است. با مطالعه این مقاله می‌توانید اطلاعات کافی در زمینه چک و ابطال آن به دست بیاورید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر هم می‌توانید از طریق مشاوره حقوقی اقدام کنید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

دعوی ابطال دسته چک در چه مواردی الزامی می باشد؟

در صورتی که چک صادر شده ای، جعل شود یا مورد سرقت قرار گیرد، و یا حتی مفقود شود، می توان اقدام به مطرح کردن دعوای ابطال دسته چک نمود. زیرا هر کدام از این رخدادها می توانند برای صادر کننده و ذینفع چک، مشکلات بسیاری را به بار آورد. برای تنظیم دادخواست و طرح دعوا، بهترین راهکار مراجعه به مشاوره حقوقی ابطال دسته چک خواهد بود.

 

حتما به خاطر داشته باشید که برای طرح دعوای باطل کردن دسته چک، باید به دفاتر خدمات قضا مراجعه نمایید. تا پس از تعیین کردن وقت رسیدگی، خواهان مفقودی، سرقت، یا حتی جعل چک را به مرجع قضایی بیان کرده، و خواستار ابطال دسته چک از ایشان شود. 

 

معمولا رسیدگی به دادخواست دسته چک باطل، هم می تواند در صلاحیت دادسرا و هم در صلاحیت شورای حل اختلاف باشد.

 

 

تنظیم دادخواست ابطال دسته چک

چک طبق ماده 310 قانون تجارت کشور، نوشته ای می باشد که نشان از بدهکار بودن صادر کننده چک، و طلبکار بودن دارنده چک می باشد. اما آیا می توان اقدام به ابطال چک صادر شده نمود؟ مشاوره حقوقی ابطال دسته چک در این خصوص راهکارهای قانونی مناسبی را به شما بیان خواهد نمود. تا با استفاده از تنظیم دادخواست، چکی که صادر شده است را ابطال نمایید.

 

 

 

immediate petition for cancelling the checkbook

 

 

مدارک لازم برای دادخواست ابطال دسته چک

از آن جایی که چک یک سند تجاری مهم و ضروری بوده، در صورتی که از دسترس صاحب آن خارج شود؛ خطراتی را در پی دارد. بنابراین چیزی که توصیه می‌شود این است که در صورت به سرقت رفتن دسته چک یا مفقود شدن آن؛‌ در اولین فرصت اقدام به ابطال آن کنید. در این حالت دیگر دسته چک قبلی با شماره سریال‌هایی که روی آن بوده فاقد اعتبار است و نمی‌تواند ضرر مالی برای شما داشته باشد.

 

در صورتی که قصد ابطال دسته چک را داشته باشید لازم است تا مدارک زیر را فراهم کنید:

 • تصویر چک
 • کارت ملی برای احراز هویت
 • پول نقد یا کارت اعتباری برای پرداخت هزینه‌های دادرسی
 •  

البته در برخی مواقع پیش می‌آید که شما تصویر چک خود را به همراه ندارید در این صورت می‌توانید مدرک دیگری را جایگزین آن کنید. در اینجا شماره پرونده استنادی و استماع شهادت مطلعین از جمله مدارکی هستند که برای طرح دادخواست ابطال چک ارائه می‌شوند.

 

 

هزینه دادخواست ابطال دسته چک

مشخص شدن هزینه دادخواست ابطال دسته چک برای موکلین ضروری است، زیرا هزینه این قسمت و دیگر هزینه‌های موجود در مسیر ممکن است از نفعی که در نهایت می‌توانند ببرند بیشتر شده و یا اینکه توان پرداخت آن را ممکن است نداشته باشند. در دعاوی مختلف بسته به اینکه هدف دادرسی یک موضوع مالی است یا غیر مالی، هزینه آن به طرق مختلفی محاسبه می‌گردد.

 

در خصوص دادخواست ابطال دسته چک، از آن‌جا که به هر نحوی با موضوع مالی سر و کار داریم، یک مرز 20 میلیون تومانی تعیین شده است. اگر رقم پرونده شما کمتر از این مقدار باشد، 2.5 درصد آن رقم به عنوان هزینه دادخواست در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که پرونده شما رقمی بیشتر از آن داشته باشد، باید 3.5 رقم را به عنوان هزینه دادخواست ابطال دسته چک پرداخت کنید.

 

 

 

 best ways to stop bounced checks in the checkbook

 

 

هزینه دادرسی در دعوی ابطال دسته چک

دعاوی در دادرسی ها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. از این میان دعاوی حقوقی بسیار زیاد بوده و می توانیم به وفور شاهد آنها باشیم. بسیاری از افراد که در خصوص انواع دعاوی اطلاعاتی ندارند، به سراغ مشاوره حقوقی ابطال دسته چک می روند، تا با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص انقضاء، شرایط منقضی نمودن دسته چک و ... اطلاعات خود را افزایش دهند.

 

میزان هزینه دادرسی در دعاوی مختلف، مسئله مهمی است که پیش از طرح دعوا باید به آن توجه نمود. دعاوی غیر مالی، که از نام آنها مشخص است و خواسته اصلی آنها پول نمی باشد. هزینه این دعاوی طبق اظهارات مشاوره بسته به نوع دعوا متفاوت می باشد.

 

اما نوع دیگری از دعاوی وجود دارد که از آنها با نام دعاوی مالی یاد می شود. خواسته در این نوع دعاوی پول بوده، و از این رو میزان هزینه دادرسی آنها نیز ساز و کار مشخص خود را دارد. دسته چک بیخود، دسته چک بی فایده، چک و حساب خالی، فرار از چک های برگشتی و ... همگی در زمره این دعاوی قرار می گیرند. 

 

طبق اظهارات مشاوره حقوقی ابطال دسته چک در صورتی مبلغ چک، سفته و .... تا 20 میلیون تومان باشد، هزینه دادرسی آن دو و نیم درصد از کل مبلغ محاسبه می شود. اما در صورتی که مبلغ چک یا سفته و ... بیش از 20 میلیون تومان باشد، طبق اطلاعاتی که مشاوره حقوقی ابطال دسته چک در اختیار متقاضی دعوا قرار می دهد، 3 و نیم درصد از کل مبلغ خواهد بود. 

 

 

آیا با ابطال دسته چک، چکهایی که قبلا منجر به گواهی عدم پرداخت شده رفع اثر می گردد؟

مسلماً برای کسب اطلاعات دقیق در خصوص ابطال دسته چک، بهترین رویکرد دسته چک باطل و راهکارهای حقوقی چک برگشتی، بهترین روش مراجعه به دفتر مشاوره حقوقی یا مشاوره حقوقی ابطال دسته چک می باشد. اما در صورتی که شخص صادر کننده چک با ماده 14 قانون صدور چک آشنا باشد، در این خصوص اطلاعات مناسبی را خواهد داشت.

 

زیرا طبق ماده 14 قانون صدور چک، و تبصره 4 ماده 5 مکرر قانون جدید چک، در صورتی که شخصی بسته به دلایل ماده 14 قانون چک اقدام به ابطال دسته چک خود نماید، برگشت چک یا بی پولی و چک ایشان هیچ گونه سوء اثری بر حساب ایشان ایجاد نخواهد کرد. 

 

البته این قانون از تاریخ آذر ماه 1397 لازم الاجرا شده است. حتی در صورتی که صادر کننده چک پیش از این تاریخ، چکی داشته باشد که گواهی عدم پرداخت چک دریافت نموده باشد نیز، مشمول قانون جدید دسته چک خواهد شد، و باید حتما سوء اثر ایجاد شده بر وی برطرف گردد.

برای سرعت بخشیدن به رفع سوء اثر گذشته دسته چک، بهترین روش مراجعه به مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی ابطال دسته چک خواهد بود.

 

 

 

 

how to cancel a dead person checkbook

 

 

 

اثر مشاوره حقوقی ابطال دسته چک در پرونده ابطال دسته چک

تمامی مردم کشور نسبت به قانون کشور اگاهی و اطلاعات دقیق ندارند. به همین دلیل ممکن است در برخی موارد بی حساب و کتاب، اقدام به صادر کردن دسته چک باطل شده نمایند. که این مسئله آنها را با مشکلات بسیار زیادی مواجه خواهد کرد. یکی از حساس ترین موارد قانونی که افراد زیادی را دچار مشکل نموده است، مسئله دسته چک و صادر کردن چک است. 

 

اگر در این زمینه هر شخصی که با آدم طلبکار بر می خورد به مشاوره حقوقی ابطال دسته چک مراجعه نماید، مسلما قادر خواهد بود بسیاری از مشکلات حقوقی خود را با طلبکار خود در این خصوص برطرف کند. از ان بهتر این است که شخص دریافت کننده دسته چک، ابتدا نسبت به تمامی قوانین صدور چک آشنا شده، و سپس برای دریافت آن به بانک مراجعه نماید. 

 

مشورت با وکیل یا دریافت مشاوره با وکیل تلفنی نیز، می تواند برای دریافت پاسخ بسیاری از سوالات حقوقی راهکاری مناسب به شمار رود. مشاوره حقوقی ابطال دسته چک و وکیل تمام وقت تلفنی در هر زمان و مکانی می توانند بهترین راه را برای خلاص شدن از طلبکاران یا صدور دسته چک به صادر کننده ارائه نمایند. 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

آیا ورثه متوفی می توانند ابطال دسته چک را مطرح نمایند؟

همیشه در خصوص مسائل قانونی، افراد با سوالات خاصی مواجه می شوند. یکی از این سوالات در مورد ابطال دسته چک متوفی است. برای این که بتوانید در این خصوص اطلاعات لازم را به دست آورید، بهترین روش مراجعه به مشاوره حقوقی ابطال دسته چک است. 

 

اما بهتر است این نکته را بدانید، که اگر شخص در زمان قید حیات خود، با مفقودی دسته چک خود مواجه شد، یا درگیر اتفاقات ماده 14 قانون چک گردید، پس از مرگ ایشان، ورثه متوفی تنها می توانند از طریق تنظیم دادخواست برای رسیدگی به مسئله ابطال دسته چک اقدام نمایند.

 

ورثه به خیال باطل خود نمی توانند شخصا از بانک تقاضای مسدود نمودن حساب را نموده، و ابطال دسته چک را خواستار شوند. برای این کار لازم است دادخواستی تنظیم نموده و از سوی دادگاه حکم مسدود نمودن حساب متوفی را خواستار شده تا طلبکاران منتظر رای دادگاه در این خصوص بمانند.

 

 البته در این زمینه مشاوره حقوقی ابطال دسته چک  و مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می تواند اطلاعات دقیق تری را در اختیار ورثه قرار دهد. 

 

 

مرجع صالح برای رسیدگی به ابطال دسته چک

به دلایل مختلفی می‌توان برای ابطال دسته چک اقدام کرد. ممکن است چکی جعل شده و یا مورد سرقت قرار بگیرد یا در ساده‌ترین حالت مفقود گردد، در هر یک از این سناریوها ممکن است برای صاحب دسته چک مشکلات متعددی ایجاد شود. از این رو بهتر است که سریعا اقدام به ابطال دسته چک نمود و از راه قانونی جلوی سو استفاده‌های آتی را گرفت.

 

در وهله اول باید به دفاتر خدمات قضا مراجعه کنید تا با تشکیل پرونده و تعیین وقت برای رسیدگی به آن، گام‌های نخست این پروسه را بردارید. ممکن است از نحوه انجام اینکار و یا روال کلی ابطال دسته چک اطلاع نداشته باشید،‌ بنابراین بهتر است که از خدماتی مانند مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان استفاده کنید تا با مسیر حقوقی این کار بیشتر آشنا شوید. در نهایت نیز مرجع صالحی که توانایی رسیدگی به این بحث را داشته باشد، دادسرا و یا شورای حل اختلاف است.

 

 

 

 

 

با مشاوره حقوقی تلفنی می توان دادخواست ابطال دسته چک را مطرح نمود؟

دریافت مشورت حقوقی تلفنی در خصوص چک بی محل، یا ابطال دسته چک، بدون شک می تواند راهکاری ساده و مناسب برای رسیدگی به درخواست باطل کردن دسته چک باشد. اما در کنار دریافت مشاوره حقوقی ابطال دسته چک بهتر است شخص نسبت به قوانین حقوقی نیز اطلاعات بیشتری داشته باشد. 

 

بیشتر افراد می توانند حتی مراحل درخواست آنلاین باطل کردن دسته چک را از مشاور و وکیل تلفنی بخواهند. تا پس از آن بسته به شرایط، این مراحل را انجام داده و طبق ماده 14 قانون چک، اقدام به ابطال دسته چک نمایند.

 

 البته لازم به ذکر است که نباید این مسئله را در خصوص چک برگشتی نیز مد نظر قرار داد. زیرا رسیدگی به چک های برگشتی شرایط و مقررات خاص دیگری طبق قانون دارند. 

 

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی ابطال دسته چک

در صورتی که شما نیز با موضوع ابطال دسته چک روبرو شدید و می‌خواهید با کمترین اشتباه و هزینه، این مسئله را پشت سر بگذارید، بهتر است که از یک وکیل حقوقی که در زمینه دسته چک و قونین جدید آن مهارت دارد کمک بگیرید. در برخی موارد، مشاوره حقوقی تلفنی می‌تواند کمک کننده باشد و با هزینه‌ای بسیار معقول‌تر و بدون نیاز به جلسه حضوری سوالات شما را پاسخ دهد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی مزیت‌های زیادی داشته و موسسه حقوقی وکیل تلفنی با بهره‌‌گیری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی، در کمتر از 5 دقیقه شما را در طول شبانه روز به یک وکیل متخصص در حوزه مشکل حقوقی شما متصل می‌کند. با توجه به اینکه ابطال دسته چک چقدر نیاز به بررسی داشته باشد و نیاز داشته باشید چه مقدار مشاوره دریافت کنید، هزینه مشاوره نیز تغییر خواهد کرد.

 

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی ارائه دهنده کلیه خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های حقوقی مختلف، آماده بوده تا به صورت شبانه روزی در دسترس شما باشد. بنابراین شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل با شماره گیری 09212242670 و 02147625900 درخواست مشاوره کنید. برای رزرو درخواست هم کافی است تا مشخصات خود، حوزه حقوقی مورد نظر و همچنین زمان مورد نیاز برای جلسه را تعیین کنید. در این صورت در کمترین زمان ممکن، یک جلسه مشاوره برای شما تعیین می‌شود.

 

 

 

نگارش انواع دادخواست

مشاوره حقوقی چک، سفته و اوراق

وکیل چک

سامانه فوری استعلام چک

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

ممنون به خاطر راه اندازی سایت و مشاوره خوبتون ،توضیحات مطالب بسیار جامع است و بنده کاملا جواب سوالم گرفتم و از مطالب خوبتون کمال رضایت دارم بسسسسسسسیار عالی ممنونم به خاطر مطالب خیلی خوبتون
با سلام خدمت کاربران گرامی.دعوای ابطال دسته چک از دسته دعاوی مرتبط با اسناد تجاری است که به خاطر دادوستد زیاد این اسناد در روابط تجار و غیر تجار زیاد مورد پرسش مشاوره جویان است که برلی همین منظور می بایست تسلط کافی بر مطالب داشته باشند به همین دلیل مطالب موسسه کمک شایانی در این راه است.اقاداودی وکیل موسسه وکیل تلفنی در خدمت شما عزیزان.
سلام.ممنونم از وکیل تلفنی بایت خدمات بسیار ارزنده ای که ارائه می‌دهد.
سلام خدمات موسسه بسیار عالی است من استفاده کردم وخیلی راضی بودم تشکر.
بسیار جامع و عالی بود سپاس
سلام. ممنونم ازتون. از طریق سایت ی توضیحی در خصوص قانون جدید چک خواستم که وکیل عزیزتون بهم توضیح دادن و کاملا روشن شدم
سلام کسی که دستور عدم پرداخت چک به بانک صادر می کند باید توجه داشته باشد که طرح دعوای کیفری ظرف مدت یک هفته در دادسرا تحت عناوین کیفری سرقت.خیانت در امانت.از سوی او ضروری بوده وباید بتواند این شکایات را بسته به مورد در دادگاه اثبات نماید در غیر این صورت با شکایت از سوی دارنده چک بر اساس ماده ۱۴ محکوم به مجازات مقرر در ماده۷ همین قانون و نیز پرداخت کلیه خسارات وارد بر دارنده خواهد شد لذا باید خیلی توجه کرد و سریع نباید اعلام مفقودی نمود زیرا باید مفقود شدن چک اثبات شود. دارنده چک آن را از بابت معامله ویا به دلیل موجه حقوقی دریافت کرده بنابراین بی دلیل نمی توان اعلام مفقودی کرد در این زمینه می توانید از حقوق دان و وکیل متخصص دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی مشاوره وکمک بگیرید
بسیار خوب
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي در خصوص ابطال دسته چك شرايط خاصي نسبت به موضوع مطروحه وجود دارد مانند اينكه در زماني كه شخص اعلام مفقودي كند مي بايست تضمين مناسب نيز توديع كند تا جلوي برگ چك مذكور را بتواند بگيرد و از درجه اعتبار ساقط كند كه باز هم عده اي بر اين باور هستند كه بايد سه سال از زمان اخذ دسته چك بگذرد كه اين موضوع خود جاي بحث دارد توصيه مي شود در خصوص كليه مسائل مرتبط به اسناد تجاري با مجموعه وكيل تل در تماس باشيد تا از خدمات حقوقي وكلاي متخصص و مجرب مستفيض گرديد موفق و پيروز باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی