موسسه وکیل تلفنی

  • امیر علی جعفری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۳:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
  • امیر علی جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ابطال دسته چک

مشاوره حقوقی ابطال دسته چک

مشاوره حقوقی ابطال دسته چک می تواند برای افرادی که در خصوص موارد قانونی صادر کردن چک اطلاعات خاصی ندارند، بهترین مشاور باشد. این دسته از مشاوران افرادی هستند که از اطلاعات بسیار بالایی برخوردار می باشند و در هر زمینه حقوقی می توانند اطلاعات لازم را در اختیار مردم عادی قرار دهند.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اینکه از کجا بتوانیم کسی را پیدا کنیم که بتواند در زمینه اوراق تجاری و چک ها به صورت 24 ساعته بهترین راهنمایی ها را از طریق تلفن همراه و یا آنلاین به ما برساند، برای خیلی از ما به خصوص صاحبان کسب و کار شاید یک رویا به نظر برسد؛ اما به همت بلند وکلای متخصص در این امور از جمع 1000 نفره ی موسسه حقوقی وکیل تلفنی این امر دیگر یک رویا  نیست؛ برای تماس با این وکلای متخصص در هر موقع از شبانه روز کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس تلفنی با این عزیزان منتقل گردید"

 

 

تنظیم دادخواست ابطال دسته چک

 

immediate petition for cancelling the checkbook

نگارش فوری دادخواست ابطال دسته چک

 

چک طبق ماده 310 قانون تجارت کشور، نوشته ای می باشد که نشان از بدهکار بودن صادر کننده چک، و طلبکار بودن دارنده چک می باشد. اما آیا می توان اقدام به ابطال چک صادر شده نمود؟ مشاوره حقوقی ابطال دسته چک در این خصوص راهکارهای قانونی مناسبی را به شما بیان خواهد نمود. تا با استفاده از تنظیم دادخواست، چکی که صادر شده است را ابطال نمایید.

 

دعوی ابطال دسته چک در چه مواردی الزامی می باشد؟

در صورتی که چک صادر شده ای، جعل شود یا مورد سرقت قرار گیرد، و یا حتی مفقود شود، می توان اقدام به مطرح کردن دعوای ابطال دسته چک نمود. زیرا هر کدام از این رخدادها می توانند برای صادر کننده و ذینفع چک، مشکلات بسیاری را به بار آورد. برای تنظیم دادخواست و طرح دعوا، بهترین راهکار مراجعه به مشاوره حقوقی ابطال دسته چک خواهد بود.

حتما به خاطر داشته باشید که برای طرح دعوای باطل کردن دسته چک، باید به دفاتر خدمات قضا مراجعه نمایید. تا پس از تعیین کردن وقت رسیدگی، خواهان مفقودی، سرقت، یا حتی جعل چک را به مرجع قضایی بیان کرده، و خواستار ابطال دسته چک از ایشان شود. 

معمولا رسیدگی به دادخواست دسته چک باطل، هم می تواند در صلاحیت دادسرا و هم در صلاحیت شورای حل اختلاف باشد.

 

هزینه دادرسی در دعوی ابطال دسته چک

دعاوی در دادرسی ها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. از این میان دعاوی حقوقی بسیار زیاد بوده و می توانیم به وفور شاهد آنها باشیم. بسیاری از افراد که در خصوص انواع دعاوی اطلاعاتی ندارند، به سراغ مشاوره حقوقی ابطال دسته چک می روند، تا با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص انقضاء، شرایط منقضی نمودن دسته چک و ... اطلاعات خود را افزایش دهند.

میزان هزینه دادرسی در دعاوی مختلف، مسئله مهمی است که پیش از طرح دعوا باید به آن توجه نمود. دعاوی غیر مالی، که از نام آنها مشخص است و خواسته اصلی آنها پول نمی باشد. هزینه این دعاوی طبق اظهارات مشاوره بسته به نوع دعوا متفاوت می باشد.

اما نوع دیگری از دعاوی وجود دارد که از آنها با نام دعاوی مالی یاد می شود. خواسته در این نوع دعاوی پول بوده، و از این رو میزان هزینه دادرسی آنها نیز ساز و کار مشخص خود را دارد. دسته چک بیخود، دسته چک بی فایده، چک و حساب خالی، فرار از چک های برگشتی و ... همگی در زمره این دعاوی قرار می گیرند. 

طبق اظهارات مشاوره حقوقی ابطال دسته چک در صورتی مبلغ چک، سفته و .... تا 20 میلیون تومان باشد، هزینه دادرسی آن دو و نیم درصد از کل مبلغ محاسبه می شود. اما در صورتی که مبلغ چک یا سفته و ... بیش از 20 میلیون تومان باشد، طبق اطلاعاتی که مشاوره حقوقی ابطال دسته چک در اختیار متقاضی دعوا قرار می دهد، 3 و نیم درصد از کل مبلغ خواهد بود. 

 

آیا با ابطال دسته چک، چکهایی که قبلا منجر به گواهی عدم پرداخت شده رفع اثر می گردد؟