موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مجازات پیشگویان و رمالان در سال 1400

مجازات پیشگویان و رمالان در سال 1400

+ امروز اتفاق خوبی برایم خواهد افتاد.

- چرا؟

+ چون امروز در کافی شاپ میدان ولیعصر، یک خانم عجیب کنارم نشست و اتفاقاتی را که همین چند وقت پیش برایم افتاده بود را به همراه جزئیاتی که امروز و چند روز بعد برایم اتفاق می افتد را تنها در ازای 50 هزار تومان پول، به من داد؛ البته اول پول هم نگرفت و بعد خودم دادم.

- چرا پول دادی؟

+ چون خیلی از چیز ها را درست گفته بود.

 

به احتمال بسیار زیاد شما هم در طول زندگی خودتان، گفت و گویی شبیه به گفت و گوی بالا را تجربه کرده اید؛ متاسفانه به دلیل اینکه در کشور ما سطح مطالعه بسیار پایین است و همچنین افراد درک درستی از ادیان الهی به ویژه دین اسلام ندارند به جای آنکه به سراغ دستورات اساسی دین و راه و روش زندگی بر اساس دین اسلام بروند، به سراغ رمال ها و فالگیرهایی می روند که عمدتاً هیچ اعتقادی به ارزش‌های اسلامی نداشته و گاهاً این موارد مقدس را برای رسیدن به اهداف شوم خود، پله می کنند و تنها برای کسب درآمد خودشان، این بساط دروغین را به راه انداختند؛ خوشبختانه قانون برای این افراد، مجازات های جدی ای را در نظر گرفته که امروز ما ضمن شرح این مجازات ها، نحوه رساندن این افراد به سزای عملشان را آموزش داده ایم؛ اما قبل از ادامه مطلب به شما توصیه می کنیم که ویدئوی بسیار کوتاه زیر را از دست ندهید.

 

ارزان ترین خدمات حقوقی ضمانت دار با وکیل تلفنی 24 ساعته (یکی از بانوان وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

نکته جالب اینجاست که این افراد معمولاً درآمدهای بسیار زیادی از راه کلاهبرداری و بازی با اعتقادات مردم به دست می آورند و درآمد آن ها بسیار زیاد است؛ چرا که اکثراً درگیر احساس هستند تا عقلانیت و البته ما هیچ قضاوتی در این خصوص انجام نمی دهیم؛ چراکه این احساس انسان هاست که آن ها را از حیوانات متمایز می کند؛ اما اگر یک انسان از احساس انسان دیگری سوء استفاده کند، باز هم در مقام انسان است؟! به همین جهت است که وکلای متخصص ما به صورت 24 ساعته حاضرند تا طی ارائه ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی فوری، مشکلات شما را در این خصوص شنیده، درک کرده و به روز ترین متدهای اختصاصی را برای مقابله و احقاق حق از این رمالان و فالگیرانِ کلاهبردار را به شما ارائه دهند؛ برای اطلاع از شرایط دریافت فوری این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

رمالی مدرن در سال ۱۴۰۰ چیست و قانون چه دیدگاه نسبت به آن دارد؟