موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مجازات پیشگویان و رمالان در سال 1400

مجازات پیشگویان و رمالان در سال 1400

+ امروز اتفاق خوبی برایم خواهد افتاد.

- چرا؟

+ چون امروز در کافی شاپ میدان ولیعصر، یک خانم عجیب کنارم نشست و اتفاقاتی را که همین چند وقت پیش برایم افتاده بود را به همراه جزئیاتی که امروز و چند روز بعد برایم اتفاق می افتد را تنها در ازای 50 هزار تومان پول، به من داد؛ البته اول پول هم نگرفت و بعد خودم دادم.

- چرا پول دادی؟

+ چون خیلی از چیز ها را درست گفته بود.

 

به احتمال بسیار زیاد شما هم در طول زندگی خودتان، گفت و گویی شبیه به گفت و گوی بالا را تجربه کرده اید؛ متاسفانه به دلیل اینکه در کشور ما سطح مطالعه بسیار پایین است و همچنین افراد درک درستی از ادیان الهی به ویژه دین اسلام ندارند به جای آنکه به سراغ دستورات اساسی دین و راه و روش زندگی بر اساس دین اسلام بروند، به سراغ رمال ها و فالگیرهایی می روند که عمدتاً هیچ اعتقادی به ارزش‌های اسلامی نداشته و گاهاً این موارد مقدس را برای رسیدن به اهداف شوم خود، پله می کنند و تنها برای کسب درآمد خودشان، این بساط دروغین را به راه انداختند؛ خوشبختانه قانون برای این افراد، مجازات های جدی ای را در نظر گرفته که امروز ما ضمن شرح این مجازات ها، نحوه رساندن این افراد به سزای عملشان را آموزش داده ایم؛ اما قبل از ادامه مطلب به شما توصیه می کنیم که ویدئوی بسیار کوتاه زیر را از دست ندهید.

 

ارزان ترین خدمات حقوقی ضمانت دار با وکیل تلفنی 24 ساعته (یکی از بانوان وکیل ما)

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

رمالی مدرن در سال ۱۴۰۰ چیست و قانون چه دیدگاه نسبت به آن دارد؟

 

Fortune telling scam crime

مشاوره حقوقی آنلاین و فوری 24 ساعته با وکیل

 

اگر بخواهیم در مورد مجازات پیشگویان و رمالان در سال 1400 صحبت کنیم، قطعاً در ابتدا باید به سراغ توضیحاتی در مورد رمالی مدرن برویم؛ در گذشته معمولا محل کسب رمالان و فالگیران یا در پارک ها بود و یا این که در منازل شخصی و در حاشیه شهرستان ها این افراد فعالیت می کردند و متاسفانه همواره افراد زیادی به آنها مراجعه می نمودند؛ اما در سال های اخیر، فضای مجازی و به ویژه شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام محل کسب این سودجویان بوده است؛ البته رمالی مدرن محدود به تغییر فضا نیست. در گذشته بیشتر مراجعه به رمال آن برای باز کردن بخت پسران و دختران انجام می‌شد؛ اما جدیداً این افراد پا را فراتر گذاشته و برای حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی، زناشویی و ... هم نسخه می دهند.

قانون تحت شرایطی رمالان و فالگیران را به عنوان کلاهبردار می شناسد با آن ها برخورد می‌ کند؛ اولین شرط برای اینکه این منفعت طلبان به عنوان مجرم شناخته شوند و مجازات پیشگویان و رمالان در سال 1400 برای آن ها اعمال شود متقلبانه بودن وسایل آن ها است و شرط دیگر برخورد با آن ها اغفال و فریب خوردن قربانی به وسیله آن ها می باشد؛ شرط سوم هم برای مجازات پیشگویان و رمالان در سال 1400 پرداخت مال یا وجه نقد به آن ها است؛ البته به نظر می‌رسد قوانین برای برخورد با این افراد باید شدیدتر هم باشد که ادامه آن ها از حوصله این مقاله خارج است.

 

بهترین جایگزین رمالی چیست؟

 

 

مواجه شدن با حقیقت تلخ و آگاهی از این مورد که ساختمان آینده‌مان از پی ریزی های امروز ساخته خواهد شد؛ از این رو بهتر است با یک وکیل مشورت کنید که هزاران طرح ریزی را تاکنون با موفقیت انجام داده و از وعده های پوچ و توخالی،  خالی است.

در واقع مشورت با یک وکیل مجرب و متخصص بسیار بسیار بهتر است از مشورت با رمالان و فالگیرانی که به جز منافع خودشان به هیچ چیز دیگری توجه نمی کنند. رمالان تنها به دنبال آن هستند که با گفتن جملات شیرین و دروغ و ایجاد اوهام در ذهن شما، شما را خوشحال کرده و درآمدی برای خودشان ایجاد کنند؛ اما این در حالی است که وکلا و مشاوران با استفاده از بهترین راهکارها به شما پیشنهاد می دهند که برای آینده خودتان چگونه برنامه ریزی کنید و به جای اینکه با اوهام طرف شوید شما را با واقعیت های زندگی مواجه می کنند که گاهی ممکن است سخت هم باشد، اما اگر پیش بینی مناسبی برای این شرایط سخت هم داشته باشید قطعاً می توانید از آن ها عبور کنید.

توجه: پیشنهاد می کنیم برای حل مشکلات خودتان به جای مراجعه به رمال و فالگیر آن از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین مجموعه وکیل تلفنی به عنوان یکی از بهترین مجموعه های مشاوره اینترنتی در کشورمان استفاده کنیم. البته شما برای موارد اضطراری می توانید از مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته وکیل تلفنی هم کمک بگیرید.

مطمئن باشید اعتماد به وکیل بهتر از اعتماد به فالگیری دروغین می باشد؛ در مجموعه ما شما می‌توانید از مجازات پیشگویان و رمالان در سال 1400 هم اطلاع پیدا کنید.

 

آیا مواردی همچون فال قهوه، آب بینی و محاسبات ستاره‌ ای نیز جرم محسوب می شود؟

 

sign of fortune telling crime

وکیل برای پرونده کلاهبرداری رمال و پیشگو

 

فالگیری، آب بینی و محاسبات ستاره‌ای از جمله راهکارهای رمالان و سودجویان برای کسب درآمد می باشد؛ در مورد اینکه مجازات این موارد چگونه است باید خدمتتان عرض کنیم که مجازات آنها مشابه با مجازات پیشگویان و رمالان در سال 1400 که قبلاً خدمتتان بیان کردیم می باشد؛ در حقیقت در صورتی که کارشناسان جرم شناسی در محاکم قضایی تشخیص دهند که فالگیری، آب بینی و محاسبات ستاره‌ای سبب رد مال و جابه جا شدن پول شده است، آن را مصداق بارز کلاهبرداری می دانند و برای آن جرایمی تعیین می کنند؛ اما در غیر اینصورت تعیین جرم برای آن ها بسیار سخت است و تنها یک وکیل مجرب و کارآمد می تواند چنین جرمی را بدون جابجا شدن پول ثابت کند.

به همین دلیل است که از شما درخواست می‌کنیم برای چنین مواردی از وکیل آنلاین مجموعه ما کمک بگیرید؛ وکلای وکیل تلفنی به خوبی می‌توانند رمال آن را در محاکم قضایی رسوا کنند و جرایم آن ها را ثابت نمایند. توجه داشته باشید که شما می توانید با مراجعه به سایت عدل ایران و بخش قوه قضاییه آن با مجازات پیشگویی و ستاره بینی و همچنین مجازات سایت های فال و رمالی بیشتر آشنا شوید و از حکم قضایی و مجازات احضار روح هم اطلاعاتی به دست آورید.

 

جرم احضار ارواح اموات فوت شده در آیین قضایی ایران چیست؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

 

با توجه به اینکه احضار روح نوعی حیله و فریب محسوب می‌شود و در واقع امیدوار کردن انسانها با استفاده از امور واقعی و غیر واقعی است و این کار هیچ زمینه علمی ندارد، به عنوان مصداق بارز کلاهبرداری شناخته می شود؛ قانون در کشور ما برای چنین کاری جرایم تعیین کرده است.

مجازات پیشگویان و رمالان در سال 1400 ماده ۱ قانون تشدید مجازات آمده است و شما می توانید و مطالعه این قانون به طور کامل با مجازات هایی که برای رمالان و سودجویان در نظر گرفته می شود آشنا شوید.

البته توجه داشته باشید که قانون در موارد خاص استثنائاتی هم درباره مجازات پیشگویان و رمالان در سال 1400 که مشاوره حقوقی طبیعتاً بیشتر نسبت به آن آشنایی دارند. شما می توانید سوالات خودتان را در این زمینه از قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی وکیل تلفنی بپرسید.

 

مجازات سال ۱۴۰۰ برای طراحان طلسم و همچنین مجازات ارتباط گیری با اجنه؟

 

crime of curse designers

مجازات فروش انگشتر های موکل دار دروغین

 

مجازات پیشگویان و رمالان در سال 1400 شاید تفاوت چندانی با گذشته نکرده باشد؛ در واقع قوانین به شکل قبلی خودشان باقی مانده اند و برای طراحان طلسم و افرادی که با اجنه ارتباط برقرار می کنند مجازات هایی که در گذشته تعیین شده است کماکان پابرجا می باشد؛ شاید مهم ترین تغییری که نسبت به گذشته اتفاق افتاده است نحوه برخورد با این افراد و شدت آن باشد.

با توجه به اینکه در سال‌های گذشته آگاهی مردم رو به افزایش بوده و نهادهای قضایی هم به شدت به دنبال برخورد با این سودجویان بوده‌اند، شدت برخورد با این افراد افزایش پیدا کرده است؛ اما شما هم می توانید بیش از گذشته به قوه قضاییه و سایر دستگاه‌های امنیتی برای برخورد با این افراد و رساندن آن ها به مجازات پیشگویان و رمالان در سال 1400 کمک کنید؛ راهکار این کمک هم مشورت با وکیل مجرب و متخصص است؛ شما می توانید با این وکلا در مجموعه ما آشنا شوید و از آن ها کمک بگیرید.

 

 

جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی

مشاوره حقوقی فوری و تلفنی جعل

پولشویی و راه های مبارزه با آن

مشاوره حقوقی افترا و نسبت دروغ

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

مجازات استفاده از مهر نظامی جعلی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و وقت بخیر . اگر قاضی عمل رمالی را کلاهبرداری بداند برای رمال مجازات حبس تعزیری از یک تا 7 سال را در نظر می گیرد , البته رد مال و جزای نقدی از دیگر مجازات رمالان است . جدا از بحث کلاهبرداری عنوان های دیگری مانند کلاشی در ماده 712 قانون مجازات اسلامی در بخش تعزیرات ذکر شده است که براساس ان هرکس تکدی یا کلاشی را پیشه خود قرار داده باشد و از این راه امرار معاش یا ولگردی کند به حبس از یک تا سه ماه محکوم خواهد شد و چنانچه با وجود توان مالی مرتکب عمل فوق شود علاوه بر مجازات مذکور کلیه اموالی که از طریق تکدی و کلاشی به دست اورده است مصادره خواهد شد . برخی از محاکم رمالی را نوعی کلاشی محسوب کرده و ذیل این قانون مرتکبان را مورد تعقیب قرار می دهند . یکی از جرایم رمالی عبارت است از تحصیل مال نامشروع قضات دادگاه های کیفری گاه با استناد به ماده 2 قانون تشدید مجازات مرتکبان اختلاس ارتشا و کلاهبرداری که در مورد تحصیل مال به طریق نامشروع است رمالان و فالگیران را مجازات می کنند . این ماده مقرر می کند : هرکس بطور کلی مالی یا وجهی تحصیل کند که طریق تحصیل ان فاقد مشروعیت قانونی بوده است مجرم محسوب می شود و علاوه بر رد اصل مال به مجازات سه ماه تا دوسال حبس یا جریمه نقدی معادل دو برابر مال بدست امده محکوم خواهد شد .
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، احضار روح و موارد این شکلی اگر با دریافت وجه همراه گردد مانور متقلبانه محسوب شده و مستندا به ماده 1 قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشا و اختلاس و کلاهبرداری مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام جرم محسوب می‌گردد، اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم
با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم و همکاران گرامی در سایت وکیل تلفنی.رمالی و پیشگویی یکی از روشهای کسب درآمد افرادی است که با استفاده از اعتقادات سست افرادی که به جای توکل به خداوند یکتا به خرافات روی می آورند،برای خود درآمدزایی میکنند و متاسفانه خرافه پرستی ارتباطی به سطح تحصیلات و شرایط مالی وغیره نداشته و بسیار شاهد هستیم که افراد دارای تحصیلات عالیه و وجهه اجتماعی بالا برای شنیدن آنچه باب میلشان است به رمالان و پیشگوها مراجعه میکنند.افراد مزبور نیز با اغفال مراجعین و گاها استفاده از ابزار متقلبانه اقدام‌به اخذ مال مینمایند که در اینصورت مصداق کلاهبردای بوده و در قانون جرم انگاری شده است.لذا در صورت مواجهه با چنین مشکلی با ایتفاده از مشاوره حقوقی با وکلای متخصص ما در وکیل تلفنی میتوانید نسبت به طرح شکایت و تعقیب و مجازات متهمین اقدام نمایید.با احترام _فاطمه سلیمانی
احسان والی
سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام دست اندرکاران و همکاران پرتلاش و خوش اخلاق وکیل تلفنی. بابت محتوای مفیدی که تولید میکنید ممنونم. امروزه بسیاری از مردم در دام چنین افراد شیادی گرفتار میشوند و هزینه های هنگفتی میپردازند. با مطالعه اینگونه موارد بسیاری از افراد از نتیجه و بار حقوقی اعمال این چنینی آگاه میشوند و جلوی تضییع حقوقشان گرفته میشوند و دامی که اینگونه افراد گسترده اند برچیده خواهد شد. ممنون و متشکرم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از مقالات خیلی خوب ومفید شما .با توجه به اینکه احضار روح نوعی حیله و فریب محسوب می‌شود و در واقع امیدوار کردن انسانها با استفاده از امور واقعی و غیر واقعی است و این کار هیچ زمینه علمی ندارد، به عنوان مصداق بارز کلاهبرداری شناخته می شود؛ قانون در کشور ما برای چنین کاری جرایم تعیین کرده است.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره تخصصی در این زمینه هستم مجازات پیشگویان و رمالان در سال ۱۴۰۰ ماده ۱ قانون تشدید مجازات آمده است
پیشگویاان ورمالان افرادی هستند که با گرفتن هزینه های زیاد از مردم با دوز و کلک مثلا اینده نگری می کنند و یک عده از مردم ساده لوح هم آنها را باور دارند وبا دادن پولهای هنگفت به آنها به رشد کارهای آنها کمک می کنند در حالی که قانون برای جلوگیری از پیشرفت کار های آنها مجازاتهایی را با توجه به میزان کلاهبرداری هایشان در نظر گرفته برای آگاهی از مقدار مجازات بهتراست با یک وکیل مشورت کنیم کوتاهترین و فوری ترین راه تماس با سایت وکیل تلفنی هست که می توانند به راحتی به ما کمک کنند .
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی