موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

خرید خدمت سربازی

خرید خدمت سربازی

چندی قبل، افراد می توانستند که دو سال خدمت سربازی را با پرداخت مبلغی ناچیز خریداری نمایند، اما هم اکنون افراد کمتری از خود تمایل رفتن به سربازی را نشان می دهند؛ از این رو سازمان نظام وظیفه نیز با کمبود سرباز مواجه شده و قانون خرید سربازی را نیز حذف کرده تا این دو سال زندگی را از همه جوانان بگیرد، اما ممکن است هنوز هم عده ای بتوانند سربازی خود را خریداری نمایند؛ قبل از اینکه به توضیح مفصل خرید خدمت سربازی بپردازیم، مشاهده ویدئوی زیر را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

خدمات حقوقی 24 ساعته موسسه وکیل تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"خرید خدمت سربازی بی شک آرزوی بسیاری از جوانان است، اما همه ی این جوانان از یک راه برای خرید خدمت سربازی خود اقدام می نمایند؛ در ادامه این مقاله متوجه خواهید شد که چگونه می توان یک خدمت سربازی را خرید؛ اما اگر فکر می کنید که فرصت خواندن این مقاله را ندارید یا از اینکه شرایط خرید سربازی را دارید؛ آگاه هستید، یا به دنبال گرفتن کفالت پدر پیرتان هستید، اما نمی دانید که چطور باید این کار را انجام دهید؛ تصویرک زیر را لمس نمایید تا با وکلای نظام وظیفه ما تماسی ارزان (هزینه ای مختص سربازان) و 24 ساعته را برقرار نمایید و راهکار هایی تضمینی را به ازای هزینه ای کم، دریافت نمایید"

 

 

آیا خرید خدمت سربازی برای کسانی که مقیم خارج از کشور هستند امکان دارد؟

 

buying military service for people abroad

وکیل متخصص امور نظام وظیفه

 

از سال 83 به بعد خرید خدمت سربازی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور که قصد ورود به ایران را داشتند، از نان شب هم واجب تر شد. آنها برای این که بتوانند در کشور اقامت داشته باشند دو راه داشتند یا باید بعد از ورود به ایران خودشان را معرفی می کردند و به مدت دو سال خدمت مقدس سربازی را تجربه می کردند، یا باید پول می داشتند و این خدمت مقدس را خریداری می کردند.

از شانس خوش همه ما، در سال 97 طرح خرید خدمت سربازی لغو شد و بعد از لغو این طرح، برای این که دانشجویان و ایرانیان مقیم خارج از کشور بتوانند وارد ایران شوند، شرایطی برای آنان در نظر گرفته شد؛ از جمله این شرایط به شرح زیر است:

 1. اینکه باید حداقل سه سال مقیم خارج از کشور باشند

 2. ... و حداکثر دوبار در سال و مجموعاً سه ماه داخل ایران می توانستند باشند؛ در غیر این صورت باید نسبت به انجام خدمت سربازی خودشان اقدام نمایند.

برای راهنمایی بیشتر و دریافت مشاوره حقوقی از اورژانس وکالت 24 ساعته سربازان می توانید در زمینه خرید آنلاین خدمت سربازی با موسسه وکیل تلفنی تماس برقرار نمایید.

 

آیا امکان خرید مشمولان سال ۹۹ وجود دارد؟

با توجه به مصوبه جدیدی که در سال 98 در این باره به امضا رسیده است؛ دیگر کسی نمی تواند با پرداخت مبلغی خدمت سربازی را خریداری نماید و فرقی هم بین کسانی که داخل ایران هستند با کسانی که در خارج از کشور هستند وجود ندارد؛ البته افرادی که سال 97 و قبل از تصویب این طرح نسبت به خرید قسطی سربازی خود اقدام کرده اند می توانند با توجه به مهلتی که به آنان داده شده است نسبت به پرداخت قسط های خرید خودشان اقدام نمایند.

اگر در فکر خلاصی از سربازی هستید و یا به قول رایج سربازان، به فکر پیچاندن سربازی هستید می توانید با تماس فوری و 24 ساعته با وکیل سربازان، بررسی آنلاین و تلفنی امکان معافیت سربازی را از آنان نسبت به شرایط خود درخواست نمائید.

 

خرید خدمت سربازی چگونه انجام می شود؟