موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

خرید خدمت سربازی

خرید خدمت سربازی

 

چندی قبل، افراد می توانستند که دو سال خدمت سربازی را با پرداخت مبلغی ناچیز خریداری نمایند، اما هم اکنون افراد کمتری مایل هستند که به خدمت سربازی بروند از این رو سازمان نظام وظیفه نیز با کمبود سرباز مواجه شده و قانون خرید سربازی را نیز حذف کرده است. 

 

گفتنی است که قانون خرید سربازی طی چند سال اخیر، تغییرات زیادی داشته است و از این رو برای اطلاع یافتن از آخرین جزئیات مربوط به قانون مربوطه می توانید از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

با رسیدن به سن هیجده سالگی برای آقایان، یک از دغدغه های اصلی آنها تعیین تکلیف مقررات خدمت سربازی است. گذراندن دوره خدمت سربازی، برای همه آقایان اجباری است مگر آن که شرایطی وجود داشته باشد که این افراد از معافیت سربازی برخوردار شوند. گذراندن دوره خدمت سربازی شاید امری دشوار برای بسیاری از افراد باشد اما می تواند در طول مسیر زندگی و یافتن شغل برای افراد بسیار مفید باشد. تقریبا در تمامی مشاغل خصوصا مشاغل دولتی، داشتن کارت پایان خدمت، الزامی است و در این صورت افرادی که به دنبال شغل اداری هستند، باید از قبل تکلیف خدمت سربازی خود را مشخص کنند.

 

گذراندن خدمت سربازی بر اساس قانون نظام وظیفه و ستاد کل نیروهای مسلح انجام می شود و در همین راستا، لازم است که سربازان با قوانین سربازی به اندازه مورد نیاز اطلاع داشته باشند. در حال حاضر رایزنی های بسیاری در خصوص اعمال تغییرات گسترده برای گذراندن دوران خدمت سربازی انجام شده است اما هیچگونه قانونی مصوب جدیدی که بتوان دوران خدمت سربازی را وارد عرصه تازه ای قرار داد، تعیین نشده است.

 

یکی از موضوعات مهم و اساسی در حوزه خدمت سربازی نظام وظیفه، باز خرید طول دوران خدمت است که در طول این چند سال، مقررات آن دچار تغییراتی شده است. در واقع هر از چند سالی، امکان خرید خدمت سربازی برای مشمولان نظام وظیفه فراهم می شود که در این صورت لازم است با شرایط آن آشنا شد. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی  در مورد خرید خدمت سربازی  در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

مشاوره حقوقی خرید خدمت سربازی در ارتباط با چه موضوعاتی ارائه می شود؟

دغدعه بسیاری از افراد با رسیدن به سن قانونی سربازی، نحوه طی کردن دوران خدمت مقدس نظام وظیفه است. در قانون ایران، رفتن به خدمت سربازی صرفا برای آقایان در نظر گرفته شده است و خانم ها نیازی به گذاراندن چنین دوره ای ندارند. موضوعاتی که ارتباط به سربازی نظام وظیفه دارند، گسترده هستند اما در زمان دریافت مشاوره حقوقی، به تمامی سوالات متقاضیان در این حوزه به صورت تخصصی پاسخ داده می شود. برخی از موضوعاتی که در مشاوره حقوقی خرید خدمت سربازی، ببشتر مورد سوال از طرف مشمولین قرار می گیرد، عبارتند از:

 

 • مشاوره حقوقی در رابطه با نحوه خرید خدمت سربازی
 • مشاوره حقوقی در مورد خرید سربازی برای مشمولان خارج از کشور
 • مشاوره حقوقی در خصوص خروج از کشور در صورت عدم گذراندن خدمت سربازی
 • مشاوره حقوقی در رابطه با منع خرید خدمت سربازی
 
 

خرید خدمت سربازی در سال 1401

یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که در مشاوره حقوقی خدمت نظام وظیفه پرسیده می شود، در مورد نحوه خرید خدمت سربازی است. خرید خدمت سربازی جزو موضوعاتی است که هرساله مورد بحث قرار می گیرد و مباحث ضد و نقیضی نیز در این زمینه مطرح می شود. همواره این سوال برای مشمول است که آیا می توانند کل دوران خدمت خود را باز خرید کنند یا خیر. به طور کلی می توان گفت که امکان خرید خدمت سربازی همه ساله فراهم نیست و در صورتی که مجوز آن از سوی ستاد کل نیروهای مسلح صادر شود، متقاضیان می توانند اقدام به باز خرید خدمت کنند.

 

مجوز خرید خدمت سربازی زمانی صادر می شود که ستاد کل نیرو های مسلح، کمبود نیروی سرباز را احساس نکند و در این صورت به صورت محدود عده ای می توانند برای خرید خدمت نظام وظیفه اقدام کنند. در رابطه با خرید خدمت سربازی در سال  1401 باید گفت که هنوز به صورت دقیق ابلاغیه ای از سوی مراجع ذی ربط در این زمینه صادر نشده است که به شما توصیه می شود برای اطلاع یافتن از آخرین جزئیات مربوط به نحوه باز خرید خدمت سربازی در سال 1401، از مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی استفاده نمایید. برای دریافت مشاوره حقوقی با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

 

 

 

buying military service for people abroad

 

 

شرایط خرید سربازی برای افراد مقیم خارج از کشور

از سال 83 به بعد خرید خدمت سربازی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور که قصد ورود به ایران را داشتند، از نان شب هم واجب تر شد. آنها برای این که بتوانند در کشور اقامت داشته باشند دو راه داشتند یا باید بعد از ورود به ایران خودشان را معرفی می کردند و به مدت دو سال خدمت مقدس سربازی را تجربه می کردند، یا باید پول می داشتند و این خدمت مقدس را خریداری می کردند.

 

از شانس خوش همه ما، در سال 97 طرح خرید خدمت سربازی لغو شد و بعد از لغو این طرح، برای این که دانشجویان و ایرانیان مقیم خارج از کشور بتوانند وارد ایران شوند، شرایطی برای آنان در نظر گرفته شد؛ از جمله این شرایط به شرح زیر است:

 

 1. اینکه باید حداقل سه سال مقیم خارج از کشور باشند

 2. ... و حداکثر دوبار در سال و مجموعاً سه ماه داخل ایران می توانستند باشند؛ در غیر این صورت باید نسبت به انجام خدمت سربازی خودشان اقدام نمایند.

 

برای راهنمایی بیشتر و دریافت مشاوره حقوقی از اورژانس وکالت 24 ساعته سربازان می توانید در زمینه خرید آنلاین خدمت سربازی با موسسه وکیل تلفنی تماس برقرار نمایید.

 

 

آیا امکان خرید مشمولان سال ۹۹ وجود دارد؟

با توجه به مصوبه جدیدی که در سال 98 در این باره به امضا رسیده است؛ دیگر کسی نمی تواند با پرداخت مبلغی خدمت سربازی را خریداری نماید و فرقی هم بین کسانی که داخل ایران هستند با کسانی که در خارج از کشور هستند وجود ندارد؛ البته افرادی که سال 97 و قبل از تصویب این طرح نسبت به خرید قسطی سربازی خود اقدام کرده اند می توانند با توجه به مهلتی که به آنان داده شده است نسبت به پرداخت قسط های خرید خودشان اقدام نمایند.

 

اگر در فکر خلاصی از سربازی هستید و یا به قول رایج سربازان، به فکر پیچاندن سربازی هستید می توانید با تماس فوری و 24 ساعته با وکیل سربازان، بررسی آنلاین و تلفنی امکان معافیت سربازی را از آنان نسبت به شرایط خود درخواست نمائید.

 

 

 

 

buying military service concept

 

 

 

خرید خدمت سربازی چگونه انجام می شود؟

همانطور که گفته شد، فقط کسانی که قبل از تصویب طرح جدید نسبت به خرید اقساطی خدمت سربازی خودشان اقدام کرده اند مجاز هستند تا در مهلت تعیین شده در این خصوص که احتمالا تا آخر سال 99 یا اوایل 1400 است نسبت به پرداخت اقساط آن اقدام نمایند.

 

اگر می خواهید به سربازی بروید، می توانید با مشاوره حقوقی قبل از سربازی راهنمایی های جامعی را در این زمینه از وکیل خرید سربازی 24 ساعته دریافت نمائید؛ شاید برای خرید سربازی دیر شده باشد، اما شما می توانید جایی خدمت کنید که اصلاً سربازی و آسیب های آن را حس نکنید.

 

بسیارند سربازانی که در شهر خود خدمت می کنند، صبح می روند و ظهر به خانه بر می گردند و غروب ها نیز با دوستان خود به گردش می روند؛ از طرفی هستند کسانی که هزاران کیلومتر از شهر خود دور می شوند و عین دو سال را سختی می کشند و همچون یک جنگ زده با خدمت خداحافظی می کنند؛ اما به طور کل این را بدانید که همه چیز به خودتان و شل گرفتن خودتان بر می گردد، از طرفی برای بسیاری از افراد که زندگی بر پایه اصول و قوائد دارند، اصطلاح شل گرفتن، هیچ معنایی ندارد؛ سربازی همه چیز را عوض می کند، اگر فکر می کنید که نمی توانید شب ها بدون گوش دادن به موسیقی به خواب بروید، کمی بیشتر به سربازی رفتن فکر کنید و حتماً با ما تماس بگیرید تا شما را در این امر خطیر راهنمایی نماییم ...

 

مشاوره حقوقی در موسسه وکیل تلفنی؛ مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می باشد. و شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با وکلا و مشاوران حقوقی این مرکز تماس بگیرید.

 

 

شرایط جدید مجلس برای خرید سربازی یا طرح جایگزین آن چیست؟

بعد از روی کار آمدن مجلس جدید، زمزمه هایی نسبت به حذف سربازی یا جایگزین سازی خدمت سربازی به گوش رسیده است که این نوید خوبی است.

 

در مهم ترین اقدام، مجلس شورای اسلامی قصد حذف کردن سربازی را داشته است؛ اما از آنجایی که نیروهای نظامی با کمبود نیروی انسانی و بودجه روبرو هستند؛ فعلا این طرح از دستور کار خارج شده است.

 

در صحبت هایی که نایب رئیس مجلس در سال 99 انجام داده است، در این باره ادعا کرده طرح جدید مجلس برای سربازی این می باشد که از افرادی که  به خدمت سربازی نرفته اند تا سقف 50 درصد بیشتر از دیگران، مالیات اخذ شود؛ قرار است این طرح جایگزین طرح خرید خدمت سربازی شود.

 

 

 

 

 

شرایط اقساطی خرید خدمت سربازی چیست؟

برای افرادی که قبل از طرح جدید قصد داشتند نسبت به خرید خدمت سربازی خودشان به صورت قسطی اقدام نمایند، بعد از اینکه کارهای لازم و نامه معرفی به بانک (ملی یا قوامین) را دریافت می کردند، باید سایر کارها را در بانک انجام می دادند.

به صورت پیش فرض تمامی مشمولین باید یک سوم مبلغ خرید را اول پرداخت می کردند و بعد نسبت به قسط بندی مابقی مبلغ اقدامات لازم را در بانک پیش می بردند، قسط ها حداکثر 36 ماه می بود و حداکثر کارمزد آن تنها حدود 4 درصد.

 

بعد از ارائه اسناد قسط بندی به نظام وظیفه، نظام وظیفه موظف می شد که کارت موقت معافیت از سربازی به داوطلبان بدهد؛ این دسته از داوطلبان باید توجه داشته باشند که اگر چهار ماه قسط های خودشان را نپردازند، باید منتظر باطل شدن کارت موقت خودشان باشند.

 

 

 

 

how to buy military services

 

 

مهلت خرید خدمت سربازی چگونه می باشد؟

برای آن دسته که نسبت به خرید سربازی خودشان به صورت قسطی اقدام کرده اند، فقط تا پایان مهلت مذکور در کارت موقتشان وقت هست، اقساط را بپردازند و نسبت به دریافت کارت اصلی و هوشمند معافیت دائم خود اقدام کنند؛ اما اگر این کار را انجام ندهند همانطور که گفته شد از آنجایی که قانون خرید خدمت سربازی  تغییر کرده است، ممکن است برای همیشه این فرصت را از دست بدهند و نظام وظیفه نسبت به ابطال کارت موقت آنان اقدام کند.

 

 

راهنمای استفاده از مشاوره حقوقی خدمت سربازی وکیل تلفنی

با توجه به این که یکی از مشکلات آقایانی که به سن قانونی مشمولیت خدمت سربازی می رسند، طی کردن دوران خدمت نظام وظیفه می باشد، ممکن است دراین زمینه با سوالات مختلفی مواجه شوند که در هر صورت کافیست از خدمات مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی استفاده نمایید.

 

ارائه مشاوره حقوقی وکیل تلفنی در رابطه با موضوعات خدمت سربازی نظام وظیفه با شرایط مناسب به لحاظ هزینه انجام می شود که در هر صورت به منظور دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، از طریق شماره 09212242670 اقدام نمایید. همچنین می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان در مورد موضوع سربازی نظام وظیفه در وب سایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی بهره مند شوید.

 

 

 

حق الوکاله وکیل 

مشاوره حقوقی دیوان عدالت اداری 

مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی 

مشاوره حقوقی به سربازان نظام وظیفه

مشاوره حقوقی امور اداری یا دولتی 

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام من کلاً دوماه خدمت کردم و الان سه‌ماهه که فرار کردم.آیا میتونم برای معافیت اقدام بکنم!؟ و اینکه پدرم و مادرم هردو بیمار هستند پدرم ۶۴ سالشه میتونم از این طریق که مراقب پدر و مادرم هستم معافیت بگیرم!؟و چطوری میتونم این کارو بکنم ؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین
سلام من سربار فراری هستم ساله ۹۴ میشه خریده الان
سلام من برای معافیت کفالت پدر نیازمند مراقبت از طریق ماده 6بهزیستی اقدام کردم کمیسیون پزشکی بیمارستان سیدالشهدا استان کرمان معافیت کفالت پدرنیازمندمراقبت را تایید کرد کمیسیون پزشکی اداره کل بهزیستی استان کرمان معافیت کفالت پدرنیازمندمراقبت را تایید کردپددم54سال داردبرادرم9سال داردخودم 20سال دارم 20سالگی برای معافیت کفالت پدر نیازمند مراقبت اقدام کردم غیبت خوردم ولی معاونت وظیفه عمومی شهرستان سیرجان معافیت کفالت پدر نیازمند مراقبت را تایید نکردپرونده پزشکی کفالت پدرم را رئیس نظام وظیفه شهرستان شهربابک به معاونت وظيفه عمومي استان کرمان برای بررسی مجددپرونده فرستادم کمیسیون شورای عالی پزشکی رفتم منتظر جواب هستم تایید می کنندمعافیت کفالت پدر نیازمند مراقبت را یانه ازمعافیت تحصیلی دانش آموزی داخلی استفاده کردم تاریخ پایان معافیت تحصیلی دانش آموزی داخلی 1400/10/09بود تمام شده است تاریخ شروع تحصیل1398/07/01تاریخ فارغ التحصیلی 1399/03/31دیپلم دارم از معافیت تحصیلی دانشجویی داخلی استفاده کردم تاریخ پایان معافیت تحصیلی دانشجویی داخلی 1404/06/311بودچون انصراف دادم تمام شددانشگاه 1399/07/01ثبت نام کردم علاقه نداشتم به رشته ام انصراف دادم 1400/08/09اصلابه دانشگاه علاقه ندارم چون دلم می خواهد
من متولد ۷۴ هستم ‌...سال ۹۳ دفترچه پر کردم ولی خدمت نرفتم ‌‌‌‌.....بعد ار چتد سال احزاریه برام فرستادن ک برم خدمت...ولی نمیتونم خدمت کنم ...کسی را حلی داره؟...خرید خدمت معافیتی ..هر چی ‌...فقط کلکشو بکنم ....شیرینی میدم
سلام من ۱۳سال فراری هستم فیش بانکی را برای خرید سربازی پرداخت کردم ولی هیچ قسطی پرداخت نکردم امکانش هست خدمت خود را بخرم
ما سال 97 رفتیم، آموزش افتادیم مرزن آباد، تمام کسایی که می گفتن ما هیچکسی نداریم، دروغ گفتن؛ همه از پارتی استفاده کردن و افتادن بهترین جا ها تو شهر خودشون؛ فقط ما یه عده بدبخت بودیم که مثل گندم توی خراسان رضوی پاشیده شدیم، یکی افتاد بجستان، یکی گناباد ... یادش بخیر چقدر سخت بود، چقدر سخت.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی