موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل آنلاین نور

وکیل آنلاین نور

امروزه به دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه اکثر افراد با مسائل و مشکلات حقوقی درگیر هستند و در این شرایط کمک گرفتن از یک وکیل خوب و متخصص بیشتر از هر نیاز دیگری لازم و ضروری می باشد. سایت وکیل تلفنی با ارائه رزومه علمی و عملی وکلای خود در شهر نور برای شما امکان دستیابی به بهترین وکیل در شهر نور را طی کمترین زمان ممکن فراهم آورده است.

توجه داشته باشید که در انتخاب یک وکیل نباید به طور مطلق به بزرگنمایی ها و تبلیغات، جنسیت و سن وکیل توجه کرد زیرا توانایی علمی و عملی وکیل در دفاع از موکل خود وابسته به این موارد نمی باشد و همه چیز به تخصص وکیل بستگی دارد. اگر اقدامی در مسائل حقوقی بدون مشورت و کمک گرفتن از وکلای متخصص و مجرب صورت بگیرد علاوه بر اینکه مشکل حل نخواهد شد خسارات مالی و یا حتی جانی سنگین با تبعات غیر قابل جبران به وجود خواهد آمد.

 

بهترین وکیل نور کیست؟ و شماره تلفن بهترین وکیل نور چند است؟

بهترین وکیل در شهر نور بر اساس نوع هر پرونده معین می شود؛ زیرا هر وکیلی بنا بر تجربه کاری خود در برخی از حوزه های حقوقی مسلط تر می باشد. بهترین وکیل نور در هر موضوع حقوقی کسی است که دارای سابقه طولانی انجام پرونده حقوقی در زمینه موضوع مورد نظر، احاطه کامل نسبت  به مواد قانونی، رای وحدت رویه و نحوه دادرسی به موضوع پرونده، قدرت کلام بالا برای مدیریت دادگاه و میزان برد بالا در پرونده های مشابه باشد. متقاضیان گرفتن مشاوره حقوقی تلفنی با بهترین وکیل در شهر نور می توانند از طریق سایت وکیل تلفنی پس از انتخاب وکیل مورد نظر به شماره و صفحه وکیل دسترسی پیدا کنند.

شما می توانید به کمک لینک مشاوره حقوقی تلفنی  با وکیل متخصص و مجرب در زمینه حقوقی مورد نظر ما از طریق اورژانس وکالت 24 ساعته شهر نور اقدام کنید.

 

مشاوره حقوقی ارزان و تضمینی با بهترین وکلای خانم و آقای نوری به چه روش هایی است؟

مشاوره حقوقی با بهترین وکلای خانم و آقای نوری به سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود. خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی توسط وکیل در شهر نور به صورت تخصصی، فوری و 24 ساعته و به مراجعین ارائه می شود. در صورت تمایل به گرفتن مشاوره حقوقی حضوری با بهترین وکیل در شهر نور می توانید پس از بررسی و انتخاب وکیل از طریق سایت وکیل تلفنی هماهنگی های لازم را برای مراجعه به دفتر وکالت انجام دهید.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی  برای ارتباط با بهترین وکیل شهر نور در زمینه مشکل حقوقی مورد نظر به روش دلخواه اقدام نمایید.

 

آیا وکیل آنلاین نور - چمستان، می تواند پرونده های ما را بررسی کرده و وکالت هم قبول کند؟

بله، شما می توانید پس از انتخاب وکیل آنلاین شهر نور در سایت وکیل تلفنی، پرونده خود را از طریق واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و سایر پیام رسان ها برای وکیل آنلاین در شهر نور ارسال کنید؛ وکیل پس از بررسی تمامی اسناد و مدارک ارائه شده به صورت جزء به جزء و ارائه مشاوره و پیش بینی نتیجه احتمالی با توجه به مدارک موجود، تعیین میزان حق الوکاله و مدت زمان تقریبی برای رسیدگی به پرونده را به شما اطلاع می دهد تا یک تصمیم درست راجب طرح یا عدم طرح دعوی بگیرید.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل آنلاین نور ارزان و تضمینی 24 ساعته، از سراسر دنیا با اطمینان خاطر ارتباط برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی ارزان و تضمینی در نور چه مزایایی دارد؟

با گرفتن مشاوره حقوقی از بهترین وکیل در شهر نور شما به راحتی و در زمان محدود، با پرداخت کمترین هزینه به دلیل ارزان بودن حق مشاوره، بهترین راهکار حقوقی و قانونی را برای حل مشکل خود پیدا کنید. با توجه به این که وکیل چمستان یک وکیل پایه یک دادگستری همدل، همشهری و هم زبان می باشد تمام تلاش خود را برای به نتیجه رسیدن دعوی مراجعین بکار می گیرد. متقاضیان گرفتن مشاوره حقوقی از بهترین وکیل در شهر نور می توانند در منزل و یا هر مکان دیگری از طریق روش های آنلاین و تلفنی با بهترین وکلای ما در شهر نور ارتباط برقرار کنند.

شما می توانید از طریق لینک تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی  با وکیل نوری 24 ساعته آنلاین  برای گرفتن مشاوره حقوقی و بررسی پرونده به صورت حرفه ای، ارتباط برقرار کنید.

 

تعرفه مشاوره و حق الوکاله وکلای شهر نور چقدر است؟

هزینه مشاوره حقوقی و حق الوکاله بر اساس موضوع مشاوره، مدت زمان مشاوره و میزان حق الوکاله دریافتی از سوی وکیل، تعیین می شود؛ بنابراین مقدار معین و مشخصی ندارد؛ با این وجود  هزینه مشاوره حقوقی از طریق سایت وکیل تلفنی نسبت به سایر موسسات حقوقی بسیار ارزانتر بوده و همچنین دارای ضمانت قیمت می باشد.

شما می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی پاسخ تمامی سوالات خود را درباره مشاوره حقوقی با وکیل در شهر نور  طی کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

همچنین می توانید از طریق لینک  مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با وکیل متخصص و آنلاین شهر نور از سراسر دنیا به صورت 24 ساعته ارتباط برقرار کنید.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام ایاشما در چمستان دارای وکیل پایه یک برای پرونده ملکی هستید ؟
من میخواهم این پرونده را در چمستان به وکیل واسپاری کنم لطفا شماره تماس وکیل چمستان را برای من ارسال کنید
مشاوره‌حقوقی عالیه
مشاوره حقوقی تلفنی دریافت نمودم عالی بود

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی