موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد تسويه كار

قرارداد تسويه كار

قرارداد تسویه کار در حقیقت همان قراردادی است که شما به هنگام ترخیص و تصفیه با امور مالی شرکت آن را نگارش می نمایید و با ارجاع آن به امور مالی می توانید مبالغی را که هنوز از شرکت طلب دارید دریافت نمایید و به اصطلاح با شرکت تسویه نهایی انجام دهید؛ با ما همراه باشید تا نحوه نگارش آن را به قید فوریت و بدون اتلاف وقت در اختیارتان قرار دهیم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

ضرورت مشاوره برای تنظیم قرارداد تسویه کار

 

 

Settlement contract sample

نگارش فوری و 24 ساعته قرارداد تسویه کار و استعفا نامه

 

جزئيات بسیار زیادی در نگارش قرارداد تسویه کار وجود دارد که توجه به آن می تواند از به وجود آمدن بسیاری از اختلافات حقوقی و کشمکش ها بین کارفرما و کارگر جلوگیری کند؛ با انجام مشاوره حقوقی تلفنی و دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل هر دو طرف قرارداد درباره نحوه تسویه حساب کارگر اطلاعات زیادی به دست می آورند، و با آگاهی کامل آن را به امضا می رسانند.

 

حداکثر مهلت تسویه حساب با کارگر چقدر است؟

 

در قانون کار به طور اختصاصی به قرارداد تسویه کار پرداخته نشده و ماده مشخصی درباره ی مسائل تسویه حساب کارگران تدوین نگردیده است؛ توافقاتی که بین کارگر و کارفرما انجام می‌شود به عنوان مبنای قراردادها پذیرفته شده و کارفرما می تواند درباره مهلت تسویه حساب با کارگر زمانی را پیشنهاد دهد؛ اما باید توجه داشت که در صورت طولانی شدن مهلت گفته شده کارگر می­ تواند به مراجع حقوقی شکایت کند، و از طریق قانونی به وصول مطالبات خود بپردازد. 

مشاوره حقوقی آنلاین که در سایت وکیل تلفنی ارائه می شود، به افراد کمک می­کند که مسیر قانونی رسیدن به حق و حقوق خود را با سرعت بیشتری طی کنند. وکیل آگاه به امور کار و کارگری به طور تخصصی در این زمینه فعالیت داشته و به راه و چاه آن آشنایی کامل دارد، و در مدت زمان کوتاهی برای دریافت مطالبات کارگران اقدامات لازم را انجام دهد. 

 

فرمول تسویه حساب کارگران با امکان محاسبه آنلاین و فوری

 

online calculation of work settlement

آموزش نوشتن فوری قرارداد تسویه کار 24 ساعته

 

در محاسبه مطالبات کارگران و تنظیم قرارداد تسویه کار فرمول های مختلفی به کار گرفته می ­شود؛ در برخی محاسبات نوع کار، تاریخ آغاز کار، تاریخ پایان کار، حقوق دریافتی ماهانه به عنوان شاخص آورده شده، اما مولفه های بسیاری وجود دارد که در تهیه فرم تسویه حساب کاربرد دارد، مولفه هایی مانند دستمزد به علاوه مزایا به علاوه سنوات، که مزایا موارد مختلفی مانند حق مسکن، حق اولاد، بن کارگری و غیره را در بر خواهد گرفت.

سایت جامع وکیل تلفنی با داشتن کارشناسان خبره در امور کار و مطالبات کارگران با دقت به محاسبه و تسویه حساب کارگران می پردازد؛ در وکیل تلفنی امکاناتی در نظر گرفته شده که به صورت آنلاین و فوری افراد می ­توانند ارقام و اعداد مربوط به تسویه حساب کارگری را به دست آورند، و به احقاق حق خود بپردازند؛ همچنین برای کارفرمایان کمک گرفتن از کارشناس حقوقی از دردسرهای حقوقی که ممکن است در آینده به وجود آید جلوگیری می ­کند.

 

قانون جدید وزارت کار برای تسویه حساب با کارگران در سال 1400

 

whatsapp dowry legal advice

 

هر ساله شورای عالی کار برای تعیین ارقام تسویه حساب کارگری تشکیل جلسه می دهد؛ در اواخر سال 99 نیز شورای عالی کار متشکل از نمایندگان سه گروه کارگر، کارفرما و دولت در راستای اجرای ماده 41 قانون کار برای بررسی حداقل دستمزد 1400 مصوبات جدیدی را اعلام داشتند؛ این مصوبات با در نظر گرفتن مصالح کارگران و اقتضائات بنگاه های اقتصادی و کارگاه های تولیدی است.

با توجه به آن که قانونگذار یک مزد روزانه که جمع دستمزد در سی یا سی و یک روز معادل حقوق ماهانه را برای کارگر در نظر گرفته است، کارفرمایان باید در تسویه حساب حداقل دستمزد روزانه یا ماهانه، حق مسکن، بن کارگری، پایه سنوات، حق اولاد، میزان عیدی، میزان معافیت مالی حقوق در سال 1400 و کسورات حقوق و دستمزد را لحاظ کنند. 

 

هشدارهای حمایتی برای نوشتن متن تسویه حساب با کارگر

 

supportive cautions for writing the work settlement passage

وکیل متخصص تسویه کار 24 ساعته در دسترس

 

کارفرما باید طی قرارداد تسویه کار تمام حق و حقوق کارگر را پرداخت کند و نسبت به وی هیچ دینی به گردن وی نماند؛ اما این قرارداد می تواند به صورت عادی یا محضری تهیه شود، در تهیه اسناد رسمی ارائه مدارک در کنار فرم تسویه کار نیاز است و کارفرما تنها با ارائه امضا کارگر در سند تسویه چه به صورت عادی و چه به صورت نقدی، نمی تواند ادعای خود مبنی بر تسویه کار را به اثبات برساند؛ بنابراین تهیه مدارک باید به دقت انجام شود. یکی از مواردی که با راهنمایی وکیل آنلاین 24 ساعته باید انجام می ­شود، واریز کردن مطالبات به حساب کارگر و دریافت رسید بانکی است و پرداخت نقدی مشکلات حقوقی بسیاری را به وجود می آورد و در مراجع قانونی پذیرفته شده نیست؛ فلذا بهتر است کارفرما برای هر کارگر فرم تسویه حساب جداگانه ای را تنظیم نماید و از کپی کردن فرم برای افراد شاغل در یک مجموعه خودداری کند؛ همچنین تسویه حساب ماهانه و سالانه باید به طور کامل انجام بگیرد و سنوات به ازای هر سال معادل مبلغ آخرین حقوق کارگر پرداخته شود. افراد می­ توانند با مراجعه به سایت وکیل تلفنی در پرسش و پاسخ فوری حقوقی ابهامات خود را در این زمینه به خوبی برطرف کنند. 

 

مراحل تسویه حساب با کارگر

کارفرما می بایست حق و حقوق کارگر را محاسبه کرده و فرم های لازم را تهیه نماید و بعد از پرداخت مطالبات فرم توسط کارگر به امضا برسد؛ انجام تسویه حساب کارگر و تنظیم قرارداد تسویه کار مراحلی دارد که در زیر به آن اشاره شده است:

 

تسویه ادارای

 • طی مدتی که فرد در یک مجموعه به فعالیت می­ پردازد، ممکن است ابزارها و وسایلی را در اختیار داشته باشد؛ قبل از انجام تسویه باید ابزار کار، وسایل حفاظتی و امنیتی، برگردانده شود و همچنین وسایلی که از صندوق امانت یا کالاهایی که از فروشگاه کارگاه دریافت شده است تعیین تکلیف گردد و رسیده‌ای لازم دریافت شود.

 

تسویه مالی

 • در تسویه مالی مبلغی که کارگر باید دریافت کند مشخص خواهد شد، فاکتور های مختلفی وجود دارد که در تهیه لیست بدهکاری و بستانکاری افراد موثر است، از جمله روزهایی که در مجموعه فعالیت داشته، مرخصی های استحقاقی با استعلاجی، روزهایی که غیبت کرده است و.. با مشخص شدن آن میزان طلب کارگر نیز روشن خواهد شد و محاسبات لازم انجام می ­گیرد.  

 

بررسی وضعیت بیمه بیکاری

 

دریافت بیمه بیکاری از سوی کارگر حالت های مختلفی دارد، از جمله آن که در صورتی که بیکاری کارگر غیر ارادی باشد، بدون قرارداد مشغول کار بوده و شش ماه در کار دائم فعالیت کرده است، می ­تواند بیمه بیکاری دریافت کند؛ حالت دیگر آن است که قرارداد یک ساله داشته و غیر ارادی بیکار شده، در این صورت نیز بیمه بیکاری شامل وی می­ شود؛ اگر کار کارگر دائمی بوده می ­تواند با شکایت از کارفرما بیمه بیکاری دریافت کند؛ اگر اشتغال وی به صورت قراردادی بوده با یک نسخه از قرارداد به علاوه برگ تسویه به علاوه معرفی نامه اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی محل کارگاه، مستمری بیمه به وی تعلق خواهد گرفت. 

 

دریافت رضایت از کارفرما:

 

Getting satisfaction from Employer

آموزش گرفتن رضایت از کافرما توسط وکیل متخصص امر

 

طبق ماده 187 قانون کار کارفرما می ­تواند به درخواست کارگر این رضایت نامه را ارائه نماید که در آینده شغلی کارگر تاثیر گذار است؛ همانطور که ملاحظه می شود قرارداد تسویه کار پیچیدگی مخصوص به خود را دارد که با دریافت مشاوره حقوقی رایگان می توان اطلاعات مفیدی درباره آن به دست آورد.

 

نمونه یک قرارداد معتبر تسویه کار

نمونه این قرار داد که برای تمامی مشاغل می تواند استفاده گردد، به شرح زیر است:

بسمه تعالی

قرارداد تسویه کار

اینجانب: ...

فرزند: ...

به شماره ملی: ...

صادره از کارگر/کارمند: ...

 

با سمت .... که از تاریخ ... لغایت ... در شركت ... مذکور انجام وظیفه می نمودم.

 

بدین وسیله گواهی و تائید می نمایم که کلیه حقوق و مزایای پایان کار خود را (اعم از حق مسکن به مبلغ ...، حق خوار و بار به مبلغ ...، عیدی به مبلغ ...، حق اولاد به مبلغ ...، سنوات به مبلغ ...، اضافه کاری به مبلغ ...، جمعه کاری ...، مرخصی ماهیانه سایر مزایای متعلقه) را منطبق با مقررات قانون کار و آئین نامه های مربوطه طی چک شماره به مبلغ ... ریال یا نقداً به مبلغ ریال در تاریخ ...، دریافت نموده ام و با آن شرکت قطع همکاری نموده ام و من بعد حق هرگونه ادعائی و شکایتی در رابطه با قانون کار نسبت به آزمایشگاه و خانم/آقای دکتر را از خود سلب می نمایم.

 

امضاء و اثر انگشت (کارمند/کارگر)                                                                                      امضاء کارفرما 

           

 

مشاوره حقوقی قبل از مصاحبه استخدامی

همه چیز در مورد تعهد کارفرما به کارگر

قانون کار در سال 1399-1400

 بانک مقالات قانون کار

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

تشکر از اطلاعات کاربردی این سایت و همچنین تشکر از وکلای خبره و کاربلد موسسه
بدینوسیله بر خود واجب میدانم از وکلا و مشاوران حقوقی موسسه بعلت تلاش متعهدانه و متخصصانه و دقت در پاسخگویی به نحو احسن به اینجانب در جهت رسیدن به نتیجه مطلوب پرونده قضایی تقدیر و تشکر به عمل آورم .
قانون کار به طور اختصاصی به قرارداد تسویه کار پرداخته نشده و ماده مشخصی درباره ی مسائل تسویه حساب کارگران تدوین نگردیده است؛ توافقاتی که بین کارگر و کارفرما انجام می‌شود به عنوان مبنای قراردادها پذیرفته شده و کارفرما می تواند درباره مهلت تسویه حساب با کارگر زمانی را پیشنهاد دهد؛ اما باید توجه داشت که در صورت طولانی شدن مهلت گفته شده کارگر می­ تواند به مراجع حقوقی شکایت کند،

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی