موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ارزان شیراز

مشاوره حقوقی ارزان شیراز

در یادداشت قصد داریم تا همشهری های شریف شیرازی خود را، با موسسه ارزان و  منصفی آشنا نمائیم تا ایشان با صرف هزینه ای اندک، مشاوره حقوقی تضمینی را به صورت 24 ساعته، تجربه نموده و مشکلات حقوقی خود را از این طریق حل کنند؛ اما قبل از توضیح مفصل این مطلب، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را به تمامی همشهریان شیرازی مان، پیشنهاد می کنیم.

 

مشاوره حقوقی ارزان و تضمینی 24 ساعته در وکیل تلفنی (توصیات بانوی وکیل ما در یکی از شعبات مرکزی)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

 

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

 

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

shiraz professional cheap lawyer conception

وکیل شیرازی منصف و متخصص 24 ساعته

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر ویدئوی فوق را مشاهده کرده باشید، متوجه خواهید شد که وکیل تلفنی اولین و بزرگترین شبکه آنلاین خدمات حقوقی در کل ایران می باشد که با دستچین کردن بهترین وکلای متخصص هر شهر، آن ها را به خدمت گزاری 24 ساعته به مردم همان شهر، گمارده است و این بدین معناست که مهم نیست شما در کجای ایران و جهان هستید؛ به عبارتی دیگر، شما در هر زمان و مکانی که باشید می توانید با ما تماس گرفته و با برترین وکلای متخصص و همزبان با خودتان مشورتی ارزان و تضمینی را تجربه نمایید؛ برای برقراری تماس تلفنی ارزان و تضمینی با وکلای متخصص ما در شیراز، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته ارزان و تضمینی آنلاین با وکلای شیرازی چه مزایایی دارد؟

 

guaranteed online legal advice with shiraz lawyer

اورژانس وکالت 24 ساعته ارزان و تضمینی در شیراز

 

مزایای مشاوره حقوقی ارزان شیراز، فقط در ارزان بودن آن نیست؛ در حقیقت شما به سه روش آنلاین، تلفنی و حتی حضوری می توانید از موسسه وکیل تلفنی درخواست وکیل شیرازی آنلاین و 24 ساعته را داشته باشید.

در هر ساعت از شبانه روز که باشید، بسته به وقت آزاد و خلوت خودتان، می توانید درخواست مشاوره حقوقی ارزان شیراز را داشته باشید؛ حتی اگر درخواست مشاوره حقوقی به صورت حضوری را داشته باشید و از طولانی بودن مسیر و ترافیک رنج می برید و می خواهید پروتکل های بهداشتی را برای در امان ماندن از کرونا نیز رعایت شود؛ فقط کافی است با درخواست مشاوره حقوقی به صورت حضوری، وکیل و مشاور حقوقی را به محل کار یا منزلتان دعوت نمائید و به راحتی درخواست مشاوره خودتان را مطرح نمایید تا وکیل شیرازی متخصص در مشکل حقوقی شما، راهکار هایی عملی و تضمینی را در پیش رویتان قرار دهد.

 

درجه علمی وکلایی که به صورت 24 ساعته در شیراز مشاوره حقوقی ارائه می دهند، چه باید باشد؟

وکیل تلفنی با توجه به اهمیتی که به کیفیت مشاوره های حقوقی ارائه داده شده از طرف وکلا و مشاوران حقوقی خود می دهد، همواره درصدد است از وکلای پایه یک که دارای سطح علمی خوبی نسبت به بقیه وکلا و کارشناسان حقوقی هستند در ارائه این خدمات استفاده نماید.

امتحان ورودی به کارآموزی وکالت را می توان سخت ترین امتحان حقوقی حال حاضر ایران دانست؛ کسی که توانسته است این مرحله سخت را پشت سر بگذارد و همچنین توانسته است دوره کارآموزی را به خوبی بگذراند و به درجه پایه یکی برسد، نشان دهنده این است که به خوبی به قوانین مسلط است و دارام فهم حقوقی قابل قبولی می باشد؛ اما موسسه ما تنها به این مورد نیز قناعت نکرده و با برگزاری مصاحبه های چند مرحله ای از این وکلا در تلاش است، همواره از بین وکلای پایه یک هم بهترین آنان را انتخاب نمایند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی ارزان و 24 ساعته با وکیل شیرازی در چه زمینه هایی موجود است؟

 

chap telephone legal advice with shirazy lawyer

مشاوره حقوقی تلفنی فوری و ارزان با وکیل شیرازی

 

برای دریافت خدمات وکیل تلفنی ارزان شیرازی 24 ساعته نیاز نیست که شما مسئله خاصی داشته باشید، زیرا به دلیل وجود وکلا و مشاوران حقوقی گسترده و متخصص در همه زمینه های حقوقی آماده خدمت رسانی به مردم شیراز می باشد؛ به عنوان مثال، اگر شما مسئله حقوقی در مورد طلاق یا مهریه، نفقه و ... دارید، فقط کافی است با برقراری ارتباط با موسسه وکیل تلفنی وکیل متخصص در امور خانواده و طلاق را در شهرتان درخواست نمائید.

در اورژانس وکالت ارزان 24 ساعته شیرازیان، وکیل شیرازی 24 ساعته در چند قدمی شما آماده ارائه مشاوره حقوقی ارزان و 24 ساعته در شیراز می باشد.

 

توجه: البته وکیل تلفنی دارای تیم وصول مطالبات درشیراز نیز می باشد و این بدان معناست که اگر شما از شخص یا ارگانی مطالبه ای دارید می توانید وصول مطالبات خود را به این تیم بسپارید؛ مثلاً اگر شوهر شیرازی شما مهریه تان را نمی دهد یا اینکه بدهی دارید که از گرفتن آن ناامید شده اید، بهتر است با ما تماس بگیرید.

 

دسترسی فوری به شماره تلفن وکلای منصف پایه یک خانم و آقای شیرازی چگونه ممکن است؟

یکی از سوالات متداولی که از موسسه وکیل تلفنی پرسیده می شود به شرح زیر است:

آیا می توان وکیل متخصص در زمینه مشکل حقوقی را خودمان انتخاب کنیم یا به صورت رندوم یک وکیل در اختیار من قرار می گیرد؟

 • در پاسخ به این سوال می توان گفت که موسسه وکیل تلفنی از آنجایی که هدفش را راحتی و آرامش خاطر مردم شیراز در نظر گرفته است، این حق را برای مردم شیراز قرار داده که بتوانند شماره تماس وکلای مدنظر خودشان را از کاتالوگ هزار نفری وکلای پایه یک دادگستری ما که با موسسه وکیل تلفنی همکاری می کنند، مشاهده نمایند و یک وکیل شیرازی سرحال و 24 ساعته برای امورات خودشان انتخاب کنند.

 

هزینه مشاوره حقوقی ارزان در شیراز چقدر است؟

 

cost of inexpensive legal advice

وکیل شیرازی 24 ساعت ارزان و تضمینی

 

در موسسه وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی ارزان به سه روش انجام می شود؛ مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری.

اگر فکر می کنید که تنها یک سوال حقوقی کوتاه دارید، بهتر است با ثبت نام در سایت و طرح سوال حقوقی مورد نظرتان، پاسخی رایگان برای آن دریافت کنید؛ اما اگر فکر می کنید که باید حتماً با وکیل متخصص مکالمه داشته باشید، تنها کافیست تا به روش های ارزانی که در جدول فوق به آن ها اشاره نموده ایم با وکیل مورد نظر ارتباطی تلفنی یا آنلاین برقرار نمایید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک تهرانی

طلاق فوری از همسر شیرازی به علت فساد اخلاقی

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه در شیراز با کیفیت تضمینی

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی اوراق حقوقی در شیراز

خدمات غیرحضوری ثبت انواع شرکت ها در شیراز (ویژه کرونا)

برترین وکلای کیفری در شیراز

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام بسیار از شما سپاسگزارم دیشب ساعت ۴ صبح تماس گرفتم و زیر ۵ دقیقه به وکیل وصل شدم برای ساعت ۸ صبح نیاز به لایحه داشتم باورم نمیشه لایحه من را در این تایم کوتاه با مبلغی بسیار ارزان انجام دادید و برایم ارسال کردید
سلام شما قطعا بهترین هستید
واقعا با ده هزارتومان جواب سوالم را گرفتم سپاس از مجموعه خوب شما
اینکه ارزونه کاملاً درسته، دادخواست اعسار هم برام تنظیم کردن که مورد قبول دادگاه بود و مهم ترین مزیتش هم زمانی بود که بعد از اذان صبح بهشون زنگ زدم، جواب دادن، دمتون گرم واقعاً خدا اجرتون بده

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی