موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل شیرازی رایگان و 24 ساعته

وکیل شیرازی رايگان و 24 ساعته

آشنایی با بهترین وکلای محل سکونت شما این امکان را فراهم می ­کند که در هنگام پیشامد های حقوقی با مراجعه به وکیل مورد اعتماد خود به چاره‌اندیشی بپردازید؛ در سایت وکیل تلفنی وکیل شیرازی رایگان و 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مردم فهمیم شیراز بوده و با ارائه خدمات با کیفیت حقوقی تلاش می ­کند تا رضایت‌ شما را جلب کند؛ خدمتتان عارضیم که روش های زیادی برای استفاده از خدمات وکلای متخصص شیراز وجود دارد که در ادامه به توضیح مفصل آن ها پرداخته ایم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

وکیل شیرازی رایگان (توصیات یکی از بانوان وکیل ما در خصوص دریافت مشاوره حقوقی از ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

ویژگی های وکیل شیرازی رایگان و 24 ساعته

 

specialities of free 24 hour lawyer in shiraz

اورژانس وکالت رایگان 24 ساعته در شیراز

 

بستن قرارداد وکالت باید با شناخت کامل انجام شود، به خصوص اگر مورد پرونده درباره ی مسائل کیفری باشد، دفاعیه ضعیف وکیل یا عدم تسلط وی در مورد پرونده می­ تواند خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد؛ وکیل شیرازی رايگان و 24 ساعته که بتواند اطمینان موکل را به دست آورد و خاطر وی را از به کارگیری تمام امکانات در احقاق حق موکل آسوده کند، موفقیت بیشتری در جذب پرونده های مختلف خواهد داشت. 

در سایت جامع وکیل تلفنی به کمک وکلای پایه یک دادگستری با داشتن دانش و تخصص کافی به ارائه خدمات حقوقی در تمام زمینه های حقوقی، کیفری و دعاوی خانواده می پردازند، و شما با در نظر گرفتن توانایی بالای کارشناسان حقوقی در نگارش لوایح مستند و مستدل می توانید به روش مشاوره حقوقی تلفنی با آن ها گفتگو کرده و امور حقوقی خود را به وکلای وکیل تلفنی بسپارید. 

 

چت آنلاین با وکیل آنلاین شیرازی 24 ساعته در وکیل تلفنی چه مزایایی دارد؟

 

 

در مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل شیرازی رایگان و 24 ساعته در سایت بزرگ وکیل تلفنی این امکان را برای شما به وجود آمده که مورد پرونده به خوبی برای شما شفاف سازی شود؛ بسیاری از اصطلاحات حقوقی برای افراد جامعه نامفهوم است که در گفتگو با وکیل ارزان می توانید اطلاعات مفیدی درباره ی آن کسب کنید. 

به طور مثال شرایطی درباره معاملات وجود دارد که افراد با ناآگاهی خود را متعهد به این شروط کرده و دچار دردسرهای حقوقی می شوند؛ همچنین در امور خانواده به طور مثال حق و حقوقی وجود دارد که زوجه در هنگام عقد نکاح طلب می کند و زوج بدون اطلاع دقیق از معنای لغوی این شروط و تعهدی که ایجاد می کند آن را می پذیرد؛ بنابراین کمک گرفتن از وکیل 24 ساعته می تواند بسیار کمک کننده باشد.

 

شماره موبایل وکیل رایگان شیرازی در تمام زمینه ها چگونه پیدا کنیم؟

 

Telephone number of shirazi lawyer

مشاوره رایگان با وکیل شیراز 24 ساعته

 

در سایت جامع وکیل تلفنی خدمات  حقوقی متنوعی ارائه می گردد، از جمله آن که مشاوره حقوقی تلفنی می­ تواند شما را با بهترین وکلای شیرازی که توانایی بسیار بالایی در پیگیری پرونده های حقوقی دارند را به شما معرفی کند؛ کافیست که شما به این سایت مراجعه کرده و با استفاده از ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با کارشناس حقوقی ارتباط برقرار کنید. 

شما یا به صورت آنلاین یا حضوری با کارشناس حقوقی گفتگو می کنید و شماره موبایل وکیل شیرازی رايگان و 24 ساعته در اختیار شما قرار می ­گیرد؛ خدمات وکیل تلفنی در تمام زمینه ها حقوقی، کیفری، خانواده و پیگیری پرونده در اداره ثبت اسناد و املاک می باشد و شما می ­توانید قبل از هرگونه اقدام حقوقی مانند عقد قرارداد، معاملات، خرید و فروش با وکیل مجرب تماس گرفته و اطلاعات لازم را به دست آورید.

 

بهترین وکیل شیراز کیست؟ کجاست و چگونه از ایشان مشاوره بگیریم؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

ملاک هایی وجود دارد که بتوان یک وکیل پایه یک دادگستری را به عنوان بهترین وکیل شیراز معرفی کرد، از جمله آن که حضور به موقع وکیل در مراحل دادرسی بسیار اهمیت دارد، وقت شناسی وکیل شیرازی رایگان و 24 ساعته این اطمینان خاطر را برای موکل به وجود می آورد که با دقت نظر و همت بالا پرونده را پیگیری می ­کند؛ ارائه گزارش مفصل و مداوم از جمله ویژگی های وکیل حرفه ای است، آگاه کردن موارد پرونده وشفاف سازی موضوعات برای موکل می ­تواند در پیشبرد پرونده بسیار موثر باشد.

 

توجه: دفاعیه قوی و استفاده از دانش و تخصص برای تهیه لوایح از جمله ملاک بهترین وکیل پایه یک دادگستری است؛ چنین وکلایی با سایت بزرگ و تخصصی وکیل تلفنی همکاری می کنند و شما می توانید با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته به وکیل ارزان دسترسی پیدا کنید.

 

وکیل تضمینی شیراز چقدر حقیقت دارد؟

 

Guaranteed lawyer of shiraz

وکیل شیرازی آنلاین و رایگان 24 ساعته در دسترس

 

وکیلی که به الزامات و مبانی شغلی خود پایبند است هیچ گاه تضمین به برآوردن خواسته های موکل به طور تام و تمام نمی کند، در واقع وکالت امری است که تعهد به وسیله دارد نه تعهد به نتیجه، به این معنی که وکیل آنلاین تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف موکل به کار می گیرد، اما حصول نتیجه را پیشاپیش تضمین نمی کند، و حتی این کار از منظر قوه قضاییه غیرقانونی شمرده می شود.

در شیراز وکلای متعهدی وجود دارد که با اشراف کامل بر قوانین و آرای وحدت رویه و پرونده های به روز می توانند نتایج درخشانی را در پیگیری پرونده های حقوقی به ارمغان بیاورند و چنین وکلایی با سایت بزرگ وکیل تلفنی در ارتباط هستند و شما می توانید برای مراجعه به وکیل ارزان از طریق وکیل تلفنی اقدام کنید.

 

انواع روش های مشاوره ارزان با وکیل شیرازی رایگان و 24 ساعته چیست؟

 

 

بنیاد حقوقی وکیل تلفنی جهت رفاه حال شهروندان اقدام به راه اندازی بزرگترین سامانه ارائه خدمات حقوقی در کل کشور نموده، و افراد با مراجعه به این سایت از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی می ­توانند مشکلات حقوقی خود را با کارشناسان حقوقی در میان بگذارند، و مشاوره ارزان با وکیل دریافت کنند. 

ارائه انواع مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین از جمله خدمات نوین سایت جامع وکیل تلفنی است که شما را به بهترین وکیل شیرازی رایگان و 24 ساعته متصل خواهد کرد. گفتگو با وکیل متخصص مزایای زیادی می ­تواند داشته باشد، از جمله آنکه با توضیح علمی و جامع نگرانی افراد را درباره مشکلات حقوقی شان کاهش دهد، تا بتوانند با آرامش و روحیه بالا به پیگیری پرونده خود بپردازند.

 

 

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها در مازندران

حل مشکلات و درگیری های ملک، باغ، ویلا و زمین

طلاق فوری از شوهر مازندرانی

دلایل ارثیه های ناعادلانه در مازندران

روش گرفتن سریع و بی دردسر مهریه در مازندران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

یک پکیج سه واحده وجودداردفرق جمله خریدیک پکیج سه واحده با جمله خرید سه اپارتمان (ازهمان پکیج ) درقولنامه ازنظرحقوقی وقانونی چیست
سلام میگم میخوام طلاق بگیرم پرونده نفقه و مهریه رد شد مونده فقط پرونده طلاق کمکم کنید
سلام الان یک ماه پسرم کانون هست شرایط مالی ندارم ک براش وکیل بگیرم کسی هست برای رضای خداقدم برام بداره
میخوام طلاق بگیرم اما هزینه حتی مشاوره ها رو ندارم حق طلاق دارم
سلام وقت بخیر من العان پول ندارم کسی هست،برا رضای خدا راهنمایی کنه مشکلم حل بشه،پول گیرم اومد حق زحمت میدم
سلام ی پرونده کیفری دارم خودم شاکی هستم پزشکی قانونی تاییدنکرده پرونده الان توبازپرسیه متهم هم هنوزپیدانشده
باسلام عرض ادب یک پرونده کلاهبرداری داشتم دادگاه رد کرده ایابازمیتونم کلاهبرداری شکایت کنم یابرم حقوقی
سلام خسته نباشی یه وکیل میخوام یه پرونده دارم برام درست کنه رایگان یا با هزینه کم مستاجر تصادف کردم 3تا بچه دارم
چ نوع وکالت طلاق ب خانم بدم ک جدانشه متن اون چیه چون واسه ادامه حق طلاق وحضانت شرط گذاشته ایا وکالت قابل عزل میشه داد
با سلام.من دادخواست مهریه دادم همه حساب‌های بانکی همسرم توقیف هست و یک ماشین شاسی بلند mvmکه توقیف سیستمی هست شغلش هم هایپری داره میخواستم بدونم مهریه ام در دادگاه چگونه درنظر گرفته میشه؟
سلام و عرض ادب، آشنایی با بهترین وکلای محل سکونت شما این امکان را فراهم می ­کند که در هنگام پیشامد های حقوقی با مراجعه به وکیل مورد اعتماد خود به چاره‌اندیشی بپردازید؛ در سایت وکیل تلفنی وکیل شیرازی رایگان و ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مردم فهمیم شیراز بوده و با ارائه خدمات با کیفیت حقوقی تلاش می ­کند تا رضایت‌ شما را جلب کند؛
با سلام بنیاد حقوقی وکیل تلفنی به عنوان بزرگترین سامانه ارائه خدمات حقوقی در کشور، ضمن معرفی بهترین وکلای پایه یک با داشتن دانش تخصص کافی به ارائه خدمات حقوقی در تمام زمینه های حقوقی، کیفری و خانواده امکان مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین را برای کلیه هموطنان فراهم آورده است تا به هنگام پیشامدهای حقوقی درخصوص موضوع، شفاف سازی شود و نیز قبل از هرگونه اقدام حقوقی مانند عقد قرارداد، معاملات، ازدواج و...با وکیل مجرب تماس گرفته و اطلاعات لازم کسب گردد. همواره بدرخشید.
با سلام شناخت وکیل با استعلام وی از سایت عدل ایران میسر بوده و موسسه وکیل تلفنی نیز دارای برترین وکلا از سراسر کشور برای ارائه خدمات حقوقی و وکالت در پرونده ها می باشد
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام طبق ماده ی 822 قانون مدنی شفیع می تواند حق شفعه خود اسقاط کند. لازم به ذکر است که این اسقاط می تواند به صورت کلامی، عملی و همچنین لفظی باشد. البته باید بگوییم شفیع می تواند با خریدار از طریق دریافت عوض در مورد حق شفعه به توافق برسد. به عبارت دیگر این حق به منظور حمایت از شریک در نظر گرفته شده است. بنابراین اگر شریک با انتقال حق و سهم خود به یک شخص ثالث دچار ضرر نباشد می تواند از سهم خود بگذر و با خریدار مصالحه کند.
با سلام و احترام؛ یکی از راه های ارتباط و نزدیکی میان افراد ، استفاده از نقاط مشترک میان ایشان می باشد. بدون شک اگر هرکدام از ما به شهر و دیاری غریب سفر کنیم و ببینیم که شخصی به زبان مادری مان سخن می گوید به صورت ناخودآگاه ارتباطی عمیق بین مان شکل می گیرد و همواره سعی در افزایش ارتباط با وی داریم، با وی درد دل خواهیم کرد و مشکلات خویش را با او در میان می گذاریم، این شیوه مدت هاست که بین ما ایرانی های جاری و ساری بوده و استفاده از زبان و فرهنگ مشترک یکی از راه های مهم ارتباطی بین افراد است. موسسه وکیل تلفنی بعنوان یکی از پیشگامان ارتباط بین افراد از مدت ها پیش از این روش بهره جسته و بر اساس یک تقسیم بندی مناسب از وکلایی کارکشته و مجرب در شهرستان های مختلف از جمله شیراز استفاده می نماید، کافی است با یک تماس ساده با این موسسه با وکلایی مجرب و کارکشته در شهر شیراز ارتباط برقرار نمایید.
با سلام بستن قرارداد وکالت باید با شناخت کامل انجام شود، به خصوص اگر مورد پرونده درباره ی مسائل کیفری باشد، دفاعیه ضعیف وکیل یا عدم تسلط وی در مورد پرونده می­ تواند خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد؛ وکیل شیرازی رايگان و ۲۴ ساعته که بتواند اطمینان موکل را به دست آورد و خاطر وی را از به کارگیری تمام امکانات در احقاق حق موکل آسوده کند، موفقیت بیشتری در جذب پرونده های مختلف خواهد داشت
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
خیلی عالی
بسیار عالی
سلام روز تان بخیر من چند بار از موسسه وکیل تلفنی مشاوره گرفته ام و بسیار راضی بودم هم از وکلایی متخصصی که داشته اند و هم به خاطر پاسخگویی خوب موسسه. ممنونم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی