موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ابرا مهریه

مشاوره حقوقی ابراء مهریه

ابراء ریشه لغوی برء یا بُرء، در اصطلاح لغوی بمعنای صرف نظر کردن یا رهانیدن است؛ در حقوق ایران، ماده 289 قانون مدنی به تعریف ابراء پرداخته است: "ابراء عبارت است از اینکه دائن از حق خود، به اختیار صرف نظر کند" با ما همراه باشید تا در حوزه این تعریف قانونی و مبحث مشاوره حقوقی ابرا مهریه، به کل مشورت حقوقی داشته باشیم.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص ابرا مهریه

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

موارد مطرح در ماده 289 قانون مدنی

 

289 matter concept desctibtion

وکیل وصول مهریه 24 ساعته

 

ابراء عملی حقوقی است که به اراده یک نفر (دائن یا طلبکار) صورت می پذیرد و مدیون آن نقشی ندارد؛ پس در اصطلاح نوعی از ایقاع است.

تحقق ابراء مستلزم وجود دینی است که از قبل میان دائن و مدیون وجود دارد، پس عمل حقوقی تبعی است؛ در ابراء طلبکار به طور رایگان از حق خود می گذرد نه اینکه آن را به دیگری بدهد، بعد از ابراء گویی حقی وجود نداشته است.

 

نکته: ابراء اسقاط حقوق دینی است در مقابل اعراض که اسقاط حقوق عینی است.

 

ارکان ابراء مهریه

رکن اول: ابراء کننده، صاحب حق یا دائن (طلبکار).

 • فردی است که به اختیار از حق دینی خود صرف نظر می کند؛ از آنجا که ابراء عمل حقوقی است، دائن در درجه ی اول باید اهلیت این عمل را داشته باشد. (ماده 290 ق.م).

 

رکن دوم: ابراء شونده یا مدیون.

 • با اینکه اراده ی مدیون در تحقق ابراء نقشی ندارد، اما برای صحت آن باید مدیون مشخص باشد و ابراء بنحو تردید آمیز باطل است.

 

رکن سوم: دین یا حق مورد ابراء.

 • ابراء از دین ثابت برذمه که موجود باشد، صحیح است؛ اعم از اینکه دین برذمه مستقر نشده باشد و حال باشد یا موجل و در آینده و در زمان مشخص قرار باشد بر ذمه ی مدیون مستقر شود، ولی ابراء ازدین غیرمعلوم باطل است و کسی نمی تواند دیگران را از دیونی که در آینده نسبت به او پیدا خواهند کرد، بری کند؛ اگر وجود دین مسلم باشد، مهلت مانع ابراء نیست و صرف وجود دین برای صحت ابراء کافی است.

 

صیغه یا لفظ ابراء مهریه

 

Forgiving The Dowry

اورژانس وکالت 24 ساعته مهریه بانوان

 

ابراء با هر لفظ یا عملی که نشانگر آن باشد، صحیح است در مورد تحقق ابراء به شرط، اختلاف وجود دارد؛ غالباً حقوق دانان بر خلاف فقها، ابراء معلق را صحیح پنداشته اند.

ابراء براساس موضوع خود به ابراء خاص و ابراء عام تقسیم شده است:

 1. ابراء خاص: آن است که موضوع آن دین یا حق معین یا حقوق نسبت به عین باشد.

 2. ابراء عام: آن است که دائن به مدیون اعلام کند که وی را از هر دینی که دارد بری می کند یا آنکه تمام حقوق خود را نسبت به همه اموال منقول و غیر منقول مدیون اسقاط می کند.

نکته: آثار ابراء، اثر اصلی ابراء سقوط و برائت ذمه ی مدیون است؛ این سقوط می تواند ناظر به کل یا بخشی از طلب باشد.

 

فرق ابراء مهریه و بذل مهریه

برای پاسخ به این سوال باید اشاره ای کوتاه به روش های رایج در تعیین مهریه داشت.

در زمان حاضر، اغلب مهریه ها بصورت تعداد مشخصی سکه بهار آزادی تعیین می شود؛ از این موارد که بگذریم برخی نیز مهریه را بصورت عین معین (مثلا"سه دانگ از فلان منزل یا فلان شیء مشخص) در نظر می گیرند؛ به عبارت ساده تر مهریه یا بصورت دین است یا عین.

چنانچه مهریه دین باشد (مانند اغلب موارد رایج، مثلاً بصورت مقداری وجه نقد یا سکه)، مورد مشمول مقررات ابراء خواهد بود، نه هبه (بذل) مهریه؛ بصراحت ماده 289 قانون مدنی، ابراء صرفاً در خصوص دین قابل تحقق است؛ بنابراین اگر تمام یا بخشی از مهریه ای که بصورت سکه تعیین شده، از سوی زوجه به زوج بخشیده شود، دیگر امکان رجوع از عمل انجام شده متصور نیست؛ ولو در سند بخشش مهریه عنوان هبه برآن اطلاق شده باشد؛ البته این در صورتی است که تعداد سکه های بخشیده شده قبل از بخشش مهریه به زوجه تقسیم نشده باشد؛ وگرنه بنظر می رسد دیگر نتوان موضوع را داخل در مقررات ابراء دانست چرا که به پرداخت مهریه زوجه ازحالت دین بر ذمه ی شوهر خارج گردیده و در عالم واقع، موجودیت یافته و با تحویل آن به زوج مصداقی از عین معین قرار گرفته است.

لذا در اینصورت چنانچه شرایط مقرر دیگر درقانون مدنی درباب هبه محقق و موجود باشد (مانند قبض و اقباض؛ موجود بودن عین سکه ها در ید شوهر و...) زوجه می تواند از هبه ی خود رجوع و سکه های موهوبه را استرداد نماید.

از نوع غالب و رایج مهریه (تعیین سکه) که بگذریم بعضاً مواردی نیز در قابل انتقال مثلا" سه دانگ از فلان منزل یا اتومبیل یا هر عین معین دیگری مشاهده می گردد که بدلیل عین بودن موهوبه در قابلیت رجوع از آن، هیچگونه تردیدی نباید داشت ؛ ولو به تصرف زوجه داده نشده یا انتقال رسمی واقع نشده باشد.

 

بطور کلی بخشیدن (بذل) مهریه به 3 صورت انجام می شود

 

forgiving The dowry in 3 ways

بخشش فوری مهریه ناخواسته به خیریه به صورت 24 ساعته

 

 1. هبه ی غیرمعوض.

 2.  هبه معوض.

 3.  ابراء.

 

 • هبه ی غیر معوض: بدین معناست که زن بدون هیچ چشم داشت و عوضی مهریه اش را بذل می کند.

 

 • هبه معوض: بخشیدن مهریه در مقابل چیزی (انجام یا عدم انجام کاری) باشد مثلا" زوج در عوض موافقت زوج با طلاق، تمام یا قسمتی از مهریه خود را می بخشد. اما ابراء آنست که زن ذمه شوهر را نسبت به مهریه ساقط کند؛ یعنی بگوید چیزی از حق من بعنوان مهریه به گردن تو نیست بری الذمه  هستی (اسقاط دین).

 

نکته: در مورد هبه غیر معوض، زن همیشه می تواند به ما بذل رجوع کند ولی در صورتی که هبه معوض باشد و عوض هم داده شده باشد. طبق ماده 803 قانون مدنی هبه، قابل رجوع نیست اما هرگاه هبه،  معوض و در قبال طلاق باشد  درصورتی که زوجه دردوران عده به مهریه جوع کند، زوج هم می تواند رجوع به زوجیت کند؛ یعنی طلاق بائن تبدیل به طلاق رجعی می شود. از طرف دیگر اگر بخشیدن مهریه درمقابل طلاق باشد و طلاق داده نشود، این امر ابراء محسوب نشده و یک هبه قابل رجوع است.

 

 • ابراء: نیز بدلیل آنکه اسقاط دین است اساساً قابل رجوع نیست؛ چراکه ابراء یکی از اسباب سقوط تعهد است.

 

برای ابراء مهریه چه کاری کنیم که قابل رجوع نباشد؟

 

forgiving the dowry for ever with no rethink

وکیل مهریه خانم تضمینی و 24 ساعته

 

همانطور که می دانیم بذل مهریه در واقع همان هبه است و رجوع از بذل نیز ممکن است؛ حتی اگر بذل بموجب سند رسمی (دردفتر اسناد رسمی) واقع شده باشد، مگر اینکه ابراء یا بخشش طلب صورت بگیرد، که دراین صورت قابل رجوع نخواهد بود.

اقرار به دریافت مهریه از طرف زن نیز معتبر است، اما اگر نادرستی این اقرار محرز گردد، اعتباری نخواهد داشت؛ گرچه ممکن است دادگاه اقرار به دریافت مهریه را ابراء قلمداد کند و ابراء، غیر قابل رجوع است.

در طلاق توافقی، اگر زن مهریه اش را بذل کند، تا 3 ماه بعد از ثبت صیغه طلاق در دفترخانه اسناد رسمی، می تواند رجوع کند؛ در مقابل، مرد می تواند به ازدواج رجوع کند گرچه طلاق توافقی قابل رجوع نیست، اما در این حالت خاص، امکان رجوع مرد به ازدواج وجود دارد. برای اینکه زن نتواند به مهریه رجوع کند، معمولاً، در دادنامه طلاق توافقی زن حق رجوع به مهریه را از خود سلب و ساقط می نماید.

بطور کلی و خلاصه باید گفت که بذل عین معین در قالب هبه صورت می گیرد، بذل دین در قالب ابراء؛ هبه قابل رجوع است (مگر موارد خاص مذکور در ماده 803 قانون مدنی) اما ابراء قابل رجوع نمی باشد.

در خصوص بذل مهریه، گاهی نظرات و آراء متقاضی از مراجع قضایی دیده می شود. برای نمونه دو مورد که در سال 1393 از شعب دیوان عالی کشور صادر گردیده در ذیل آورده شده است:

 

 • تعیین تعدادی سکه طلا به عنوان مهریه، عین معین نبوده بلکه به صورت دین و برذمه زوج می باشد. درنتیجه، بخشیدن (بذل) تمام یا قسمتی از سکه ها از مصادیق عقد هبه نمی باشد تا بتواند قابل رجوع باشد؛ بلکه از مصادیق ابراء بوده، بنابراین قابل رجوع نمی باشد (رای شماره  شعبه 41 دیوانعالی کشور).

 

 • در پرونده دیگری رای شماره  شعبه 26 دیوان عالی کشور به گونه ی دیگری صادر گردیده است؛ مبنی براینکه بذل مهریه و سایر حقوق زوجه، مشروط و در قبال حضانت فرزند مشترک باطل است زیرا حق حضانت مانند حق ولایت و نظر آنها از جمع حقوقی می باشد که قابل نقل و انتقال و قابل اسقاط و قابل معاوضه با مال نمی باشند؛ مضافاً اینکه بذل و هبه جزو عقود می باشند و نمی توان آن را در قالب ابراء تلقی نمود؛ البته اگر متعلق بذل، دین باشد، نتیجه آن ابراء می باشد.

 

بهترین روش برخورد در اعسار از پرداخت مهریه

وکیل وصول مهریه فوری غیر مستقیم

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

ابرا مهریه چیست و چگونه می توان آن را گرفت؟

بررسی جرم فریب (تدلیس) در ازدواج

تجویر ازداج مجدد چگونه صورت می گیرد؟

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

اگر زوجه اهلیت نداشته باشد و سر دفتر به جا زوجه امصا پدر را اب ا مهری گرفته درست یا نه
با سلام؛ مهریه مالی است که از طرف مرد به زن داده می شود و ذی حق می تواند آن را ببخشد. لذا ابراء نوعی ایقاع است که به اراده زوجه به زوج بخشیده می شود. ابراء اسقاط حق دینی است و غیر قابل رجوع برعکس هبه یا بذل که نوعی هبه است و وفق ماده 803 قانون مدنی قابل رجوع است در برخی موراد. مهریه حق زن است و زن در ان هرگونه تصرفی را که بخواهد میتواند انجام دهد. لذا برای اینکه مرد خیالش از بابت عدم رجوع زن به مهریه راحت باشد با در دفترخانه مهریه زن ابراء گردد . چرا که ابراء از اسباب سقوط تعدات است و غیر قابل بازگشت.
سلام و عرض ادب، ابرا مهریه یکی از مباحث تخصصی در خصوص مهریه بوده که هر کسی نمی تواند بهترین راهکار های ممکن در این خصوص را ارائه دهد؛ چرا که این امر بسیار خطیر بوده و یک حرکت اشتباه می تواند فرد را از دریافت مهریه در این خصوص محروم نماید؛ فلذا بهتر است که از کاردان مهریه سوالات خود را بپرسید و طبق راهنمایی های او گام بردارید تا دچار سوانح و ابرامهریه نگردید؛ اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
یک عده از خانها برا اینکه زوتر طلاق بگیرند دنبال راه کار می گردند تا بتوانند زندگی مشترک را پایان دهند اما در اینجا یک مشکل هست وآن هم گذشتن از مهریه، بخشش مهریه انواعی دارد که باید از آنها مطلع بود برای پی بردن به راهکار باید از یک کارشناس پرسید که ابرا کردن مهریه یا هبه کردن مهریه، در سایت وکیل تلفنی کارشناسانی حضور دارند که به راحتی می توانند کمک کنند وتنها می توانیم با یک تماس با آنها ارتباط برقرار کنیم
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، ابرا از جمله اسباب سقوط تعهدات و موجب اسقاط حق دینی ست و با توجه به اینکه مهریه نیز حق دینی محسوب می‌گردد با ابرا آن دیگر نمی‌توان از آن رجوع نمود لذا ابرا با بخشش مهریه متفاوت بوده و در صورت ابرا حتی اعمال ماده 29 قانون حمایت خانواده مصوب 91 نیز مشکل خواهد گردید، لذا خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیریت محترم سایت وکیل تلفنی و همکاران گرامی،مطابق مادهد۲۸۹ قانون مدنی ابراءدر خصوص دین قابل تحقق است لذا اگر تمام یا بخشی از مهریه ای که به صورت سکه یا وجه رایج تعیین شده از سوی زوجه بخشیده شود دیگر زوجه امکان رجوع ندارد.در نظر گرفتن سکه به عنوان مهریه نوع غالب مهریه است لیکن در بعضی موارد نیز برای مثال ۳ دانگ از یک منزل مسکونی یا اتومبیل یا عین معین دیگری به عنوان مهریه در نظر گرفته می شود که به دلیل عین بودن موهوبه قابلیت رجوع خواهد داشت.با احترام_فاطمه سلیمانی
مطابق با ماده ۱۰۸۲ قانون مدنی؛ پس از عقد نکاح زن مالک مهریه خود می شود و می تواند این مهریه را تماما از زوج مطالبه کند یا تمام یا بخشی از آن را به همسر خود ببخشد. به طور کلی طبق قانون چندین روش در خصوص بخشش مهریه وجود دارد. در حقیقت بخشش مهریه در قالب سه سند ابرا ذمه زوج، مصالحه و عقد صلح، بخشش مهریه در قالب بذل ممکن است تنظیم شود که در این بخش قصد داریم در خصوص ابرا مهریه با سند عادی یا سند رسمی صحبت کنیم. در ابرا مهریه با سند عادی یا سند رسمی ، زوجه ضمن سند ابرا در حقیقت ذمه زوج را از پرداخت مهریه بری می کند. توجه داشته باشید که غالبا تنظیم سند ابرا مهریه در دفاتر اسناد رسمی و در قالب یک سند رسمی تنظیم می شود اما این امر به معنای بی اعتباری ابرا مهریه با سند عادی نیست. در حقیقت تنظیم سند ابرا مهریه به صورت رسمی از آن جهت که ثبت می شود و در هنگام وقوع اختلاف میان زوجین مزایای خاص خود را دارد در حالی از طریق ابرا مهریه با سند عادی، ممکن است این سند مفقود شود یا به هر ترتیبی از بین برود و در این حالت اثبات ابرا مهریه از جانب زوجه دشوار خواهد بود. به طور کلی ابرا مهریه با سند عادی یا با سند رسمی امکان رجوع زوجه به مهریه را از میان می برد و حتی با توافق مجدد زوجین بر پرداخت مهریه به خصوص در زمانی که ابرا مهریه در قالب سند رسمی انجام می شود وجود ندارد. توجه بانوان به این نکته ضروری است که مهریه مطابق با قانون و شرع یک حق مالی مهم برای آنان محسوب می شود لذا توصیه می شود تا در خصوص ابرا مهریه با سند عادی یا سند رسمی با یک مشاور حقوقی یا وکیل متخصص در امور خانواده مشورت کنند. در حقیقت در ابرا مهریه از آن جهت که امکان رجوع زوجه وجود ندارد ممکن است پس از پشیمانی از این امر هیچ راهی برای مطالبه مهریه باقی نماند. البته بسیار دیده می شود که بانوان در خصوص ابرا مهریه با سند عادی یا سند رسمی حقی متعادل با آن مانند وکالت در طلاق از زوج را طلب می کنند یا در موارد طلاق توافقی زوجه از طریق اعطای ما بذل یا ابرا مهریه طلاق خود را از زوج طلب می کند. توجه داشته باشید که ابرا مهریه آثار حقوقی خاص خود را دارد که بعضا ممکن است سایر روش های بخشش مهریه این آثار را نداشته باشند برای مثال ممکن است به کارگیری عقد صلح برای بخشش مهریه امکان رجوع به مهریه را برای زوجه داشته باشد در حالی که در ابرا مهریه با سند عادی یا رسمی این امکان وجود ندارد. در هر حال توصیه ما این است که اگر قصد تنظیم سند ابرا مهریه را دارید پس از بررسی تمام جوانب از طریق دفاتر اسناد رسمی و با تنظیم سند رسمی اقدام نمایید زیرا ابرا مهریه با سند عادی بسیار متزلزل است
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی ابراء عملی حقوقی است که به اراده یک نفر (دائن یا طلبکار) صورت می پذیرد و مدیون آن نقشی ندارد؛ پس در اصطلاح نوعی از ایقاع است. تحقق ابراء مستلزم وجود دینی است که از قبل میان دائن و مدیون وجود دارد، پس عمل حقوقی تبعی است؛ در ابراء طلبکار به طور رایگان از حق خود می گذرد نه اینکه آن را به دیگری بدهد، بعد از ابراء گویی حقی وجود نداشته است.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی