موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

وکیل خصوصی

وکیل خصوصی

در مباحث حقوقی اگر همواره یک وکیل خوب همراه شما باشد، ضمن دادن قوت قلب به شما باعث می شود تا مسائل حقوقی شما به شکل بهتر و سریع تری حل شود؛ داشتن وکیل خصوصی به غیر از این امتیاز، دارای فواید دیگری است که در این یادداشت به بیان آن پرداخته ایم، با ما همراه باشید تا این موارد را بررسی نماییم.

 

توصیات یکی از بانوان وکیل خصوصی خانواده ما در خصوص مشاوره حقوقی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

یک وکیل خصوصی چه تفاوتی با یک وکیل معمولی دارد؟

 

differences between private and ordinary lawyer

اورژانس برترین وکلای خصوصی 24 ساعته ایران

 

شاید این سوال که وکیل مخصوص کارای من را از کجا پیدا کنم؟ در ذهن شما ایجاد شده باشد؛ طبیعتاً بعد از این سوال از خودتان پرسیده اید که آیا اصلاً اهمیت دارد که وکیل خصوصی داشته باشم یا نه؟ آیا یک وکیل معمولی و غیر خصوصی کار من را انجام نمی دهد؟ قبل از اینکه جواب سوال اول شما را بیان نمایم ابتدا به سوال دوم پاسخ می دهم؛ معمولاً وکلا مشکلات کاری از قبیل زیر را دارند:

 

 • اولاً: پرونده های دریافتی آنان زیاد می باشد.

 • ثانیاً: این ترافیک پرونده ها به آنان اجازه نمی دهد که حق موکل خودشان را آنگونه که باید بستانند؛ نه اینکه گمان کنید آنان کم کاری می کنند، بلکه کم بودن وقشان به آنان اجازه نمی دهد که به نحو احسن به موکل های خودشان مشاوره بدهند. این در حالی است که یک وکیل خصوصی شما تعهد داده است که به طور خاص در اختیار شما باشد و 101% درصد وقت بیشتری برای شما خواهد گذاشت.

 

آیا وکیل خصوصی می تواند بدون حضور من کارهایم را در دادگاه پیش ببرد؟

 

private lawyer concept

اعطای وکالت آنلاین و 24 ساعته به وکیل خصوصی تان

 

این که وکیل می تواند بدون حضور شما کارهایتان را انجام دهد یا نه بر می گردد به قرارداد یا همان وکالت نامه ای که با وکیل خصوصی خود نوشته اید؛ معمولاً در هنگام بستن قرارداد با وکیل، موکل به وکیل اجازه یک سری از کار ها را می دهد تا وکیل بتواند آنان را به راحتی انجام دهد؛ البته در بعضی از اوقات هم موکل به وکیل خود اختیار تام می دهد تا در تمامی زمینه ها هر اقدامی وکیل انجام دهد نافذ و صحیح باشد.

در وکالت نامه با وکیل خصوصی هم اکر شما صراحتاً بیان نمایید که وکیل شخصی شما می تواند در تمامی مراحل دادگاه بدون نیاز به حضور شما، حاضر شود و تمامی اقدامتی که به نفع شما در حیطه قانون انجام می دهد مورد تایید شماست، قطعاً دیگر نیاز نیست تا مشقت حضور در دادگاه ها و مراحل سخت و طولانی دادگاه را به جان به خرید، چرا که وکیل خصوصی شما تمامی این کار ها را انجام می دهد.

 

 

 

چه وکیلی شایسته استخدام شدن است؟ و کجا یک وکیل خصوصی شایسته را می توان پیدا کرد؟

 

hiring in expensive private lawyer

انتخاب بهترین وکیل خصوصی تضمینی و ارزان به صورت 24 ساعته

 

وکیل، امین شماست؛ شاید این یکی از مهمترین ویژگی های یک وکیل شایسته باشد؛ اما، به غیر از امانت داری، صداقت در گفتار و عمل مخصوصاً با موکل، داشتن روابط عمومی قوی،  پیشنهاد ندادن راه های غیرقانونی، همیشه در دسترس بودن، به روز بودن نسبت به قوانین جدید و... از جمله مواردی است که یک وکیل خوب باید داشته باشد و مهم است که شما به عنوان یک موکل در جلسه اول این موارد را مورد بررسی قرار دهید تا از شایسته بودن وی مطمئن شوید.

معمولاً موسسات حقوقی قدیمی که دارای اعتبار هستند، این اعتبار خودشان را به راحتی بدست نیاورده اند و و به همین جهت برای این که این اعتبار را از دست ندهند به وکلای خوب و قابل اطمینان روی می آورند؛ حتی ممکن است از فیلتر های مصاحبه اخلاقی و کاری هم وکلای خودشان را عبور دهند تا در آینده به اعتبار آن لطمه ای وارد نشود؛ این یک ایده خوب است که شما برای این که بتوانید از وکلای خوب بهره ببرید به این موسسات مراجعه نمایید که فرآیند تایید وکلا را پشت سر گذاشته اند؛ شما با این موسسات می توانید وکیل فوری خصوصی برای خودتان استخدام نمائید.

  

چگونه بفهمیم که یک وکیل برای کارمان خوب است؟

دنیای حقوق و قوانین مانند یک اقیانوس عظیمی است که هر چقدر در آن شنا کنید به انتها نمی رسید، معمولاً وکلا بعد از یک مدتی برای این که بتوانند در زمینه وکالت قوی شوند و به قول معروف متخصص شوند، به جای اینکه به تمام قوانین حقوقی ایران بپردازند، یک موضوع و یک مبحث را انتخاب می نمایند و تلاش می کنند که در آن قوی و عمیق شوند؛ مانند وکیلی که صرفاً در زمینه تنظیم قرارداد ها فعالیت می کند یا وکیلی که صرفاً در زمینه تجارت بین الملل نقش ایفا می نماید و پرونده های این موضوع را قبول می کند و در این زمینه مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین می دهد و...؛ شما هم برای این که بدانید وکیل آیا مناسب حوزه فعالیت شما است یا نه اولاً می توانید رزومه وکیل را بخواهید و ثانیاً می توانید از موسسه درخواست کنید تا وکیل در زمینه تخصص شما را در اختیار شما بگذارد.

 

whatsapp dowry legal advice

 

مشاوره حقوقی از یک وکیل که شخصاً کار ما را پیگیری می کند، چه مزایایی دارد؟

 

Benefits of private Lawyer

انتخاب و استخدام وکیل خصوصی شرکت با بررسی و تحلیل حرفه ای مدارک و درصد موفقیت پرونده ها

 

همانطور که در ابتدای این یادداشت بیان شد، وکیل خصوصی شما از آنجایی که با شما قرارداد می بندد کامل در اختیار شماست به شما خدمت می کند؛ پیگیری کامل جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور شما، مشاوره تخصصی و پیگیری صفر تا صد کار شما تا اینکه به نتیجه برسداز جمله مزایای وکیلی خصوصی می باشد، ضمن این که وکیل خصوصی 24 ساعته در اختیار شماست و هر زمان که برای شما یا اعضای خانواده و یا حتی دوستان و آشنایانتان مشکلی پیش بیاید می توانید از وکیل خصوصی خودتان بهره مند شوید.

 

قدیمی ترین و معتبر ترین ارگان حقوقی برای استخدام وکیل خصوصی کجاست؟

می رسیم به این سوال شما که استخدام وکیل شخصی را از کجا انجام بدهم؟ همانطور که در مطالب فوق خدمت شما عرض کردم، موسسات قدیمی به دلیل لطمه نخوردن به اعتبار آن از وکلای خوب و عالی بهره می برند، اما حالا این موسسات را چگونه می شود پیدا کرد. با یک سرچ در گوگل ممکن است شما به نام چند موسسه خوب برسید، اما آیا می توان به گوگل که سایت ها را با پول تبلیغ می نماید اعتماد کرد؟! بنابراین، موسسه وکیل تلفنی ضمن تجربه فراوانی که در زمینه حل کردن مسائل حقوقی با کمک وکلا و مشاوران حقوقی درجه یک دارد، به فکر مشتریان خود هم می باشد و با ارائه راهکارهای نوین و بکر در زمینه های حقوقی هم باعث شده است تا قیمت و هزینه های نجومی حقوقی را به پایین حد خود برساند وهم باعث شده است که وکلای درجه یک به راحتی در اختیار مردم قرار بگیرند.

 

 

دفاتر مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته

مشاوره حقوقی تخصصی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، معمولاً در هنگام بستن قرارداد با وکیل، موکل به وکیل اجازه یک سری از کار ها را می دهد تا وکیل بتواند آنان را به راحتی انجام دهد؛ البته در بعضی از اوقات هم موکل به وکیل خود اختیار تام می دهد تا در تمامی زمینه ها هر اقدامی وکیل انجام دهد نافذ و صحیح باشد. در وکالت نامه با وکیل خصوصی هم اکر شما صراحتاً بیان نمایید که وکیل شخصی شما می تواند در تمامی مراحل دادگاه بدون نیاز به حضور شما، حاضر شود و تمامی اقدامتی که به نفع شما در حیطه قانون انجام می دهد مورد تایید شماست، قطعاً دیگر نیاز نیست تا مشقت حضور در دادگاه ها و مراحل سخت و طولانی دادگاه را به جان به خرید، چرا که وکیل خصوصی شما تمامی این کار ها را انجام می دهد.
سلام و عرض ادب واگذارنمودن کلیه امور حقوقی به شخصی معتمد، متعهد و مسئولیت پذیر بعنوان وکیل نیازمند معرفی توسط مرجعی معتبر می باشد که موسسه حقوقی وکیل تلفنی، انتخاب شایسته ای در این خصوص می تواند باشد. این موسسه از دانش و تجربه فراوانی در زمینه مسائل حقوقی بهرمند بوده و وکلای مجرب و متخصص را به راحتی دراختیار عموم مردم قرار می دهد. بسیار خرسندم که میتوانم با ارائه خدمات حقوقی درزمینه حقوق خانواده حامی هموطنان عزیزم باشم.
با سلام موسسه وکیل تلفنی با در اختیار داشتن وکلای مجرب از سراسر کشور میتواند با معرفی وکلای خصوصی متخصص شما را در امور حقوقیتان بازی نماید
با سلام و احترام، همه ما بارها و بارها دیده ایم که اشخاصی در اطراف مان صفر تا صد زندگی اداری و حقوقی خویش را به وکلایی سپرده اند تا روند اداری ایشان را به انجام برساند؛ اموری مانند حل مشکلات گمرکی، حضور در جلسات دادگاه ، دفاتر اسناد رسمی ، بانک و ... با توجه به گستردگی روابط اجتماعی افراد سپردن زمام امور به وکیل یکی از کارهایی است که می تواند تا حد زیادی به ما فراق خاطر بدهد اما باید دانیم که قبل از سپردن زمام امور به چنین وکلایی باید نسبت به ایشان آشنایی کاملی داشته و بعد از آن اقدام نماییم . یکی از راه های شناخت وکیل مجرب دانستن رزومه کاری وی و اطلاعاتی است که دیگران درباره او دارند ، پس باید اعتاد لازم را در درجه اول بدست آورده و بعدا نسبت به سپردن روال اداری کار به ایشان اقدام نموئپد . خوشبختانه وسسه وکیل تلفنی این افتار را دارد که رزومه ای درخشان بین کاربران خود داشته و توانسته در سال های اخیر اعتماد متقابل مردم عزیز را جلب نماید لذا همگان می توانید با خیال راحت با ایشان ارتباط برقرار نمایید.
سلام وقت بخیر در خصوص وکیل خصوصی باید خدمتتان اعلام کنم علی الاصول وکیلی باید باشد که متخص موضوع و پرونده شما باشد تایم کافی برایتان بگذارد راه حل های کاربردی بدهد و موضوع شما را بصورت تخصصی تحلیل کنید قطعا برایتان سوال هست چگونه با این وکلای مجرب ارتباط بگیرسد باید خدمتتان عرض کنم در وب سایت وکیل تلفنی در ۲۴ ساعت شبانه روز شما میتوانید با وکلای خصوصی در زمینه های مختلف ارتباط بگیرید و مشاوره تضمینی داشته باشید .
سلام وقت بخیر شرایط کاری و بعضا خانوادگی افراد باعث میشود تمایلی به مراجعات حضوری به دفاتر وکلا نداشته باشند اینکه از طریق موسسه وکیل تلفنی میتوان خیلی محرمانه با وکلای مجرب کل کشور مشاوره داشت و هزینه ای بسیار معقول هم بابت این مشاوره ها پرداخت واقعا به شخص بنده خیلی کمک کرد خواستم از کلیه پرسنلتون تشکر و قدردانی کنم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وکیل، امین شماست؛ شاید این یکی از مهمترین ویژگی های یک وکیل شایسته باشد؛ اما، به غیر از امانت داری، صداقت در گفتار و عمل مخصوصاً با موکل، داشتن روابط عمومی قوی، پیشنهاد ندادن راه های غیرقانونی، همیشه در دسترس بودن، به روز بودن نسبت به قوانین جدید و... از جمله مواردی است که یک وکیل خوب باید داشته باشد و مهم است که شما به عنوان یک موکل در جلسه اول این موارد را مورد بررسی قرار دهید تا از شایسته بودن وی مطمئن شوید.
هر شخصی که با دیگری قرارداد وکالت امضا کرده باشد ، می تواند تحت عنوان مفهوم وکیل شناسایی شود ؛ به عنوان مثال اگر مردی به همسر خود وکالت در طلاق داده باشد تا هر زمان بخواهد خود را از طرف شوهر مطلقه کند ، این امر سبب می شود که زن وکیل مرد شود ؛ منتها فقط در موضوع طلاق . اما آنچه که ما امروزه به لحاظ عرفی از لفظ وکیل برداشت می کنیم ، آن شخصی است که به وکالت از شخص دیگری در دادگاه ها و دادسرا ها و سایر مراجع قضایی حاضر می شود و دفاع از موکل خود را بر عهده می گیرد . بنابراین در پاسخ به این سوال که وکیل کیست ، باید گفت وکیل به شخصی گفته می شود که در آزمون وکالت کانون وکلا یا قوه قضاییه پذیرفته شده و پس از گذراندن دوره کارآموزی وکالت خود ، می تواند به شغل وکالت مشغول شود ؛ هر چند به لحاظ عرفی به کارآموزان وکالت نیز وکیل گفته می شود . در این فرض ، وکیل با عقد قرارداد الکترونیکی وکالت با موکل خود از برخی از حقوق ، اختیارات و همچنین تعهدات قانونی برخوردار می شود و می بایست به بهترین وجهی که می تواند از موکل خود دفاع نماید تا به حق و حقوق قانونی خود برسد ؛ هر چند هرگز نمی تواند تعهد کند نتیجه خاصی را برای موکل خود بگیرد . زمانی می توانیم شخصی را وکیل دیگری تلقی کنیم که قرارداد وکالت ما بین آنها تنظیم شده باشد و حدود اختیارات و وظایف وکیل در آن مشخص شده باشد و به همین دلیل ، وکیل نمی تواند خارج از حد متعارف و خارج از حدود قرارداد اقدامی انجام دهد و در واقع ، هر چند شخص وکیل باشد ، خارج از حدود قرارداد تنظیم شده فی ما بین وکیل و موکل ، اختیاری ندارد . تمامی اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی می توانند برای انجام امور حقوقی و کیفری خود از وکلای با تجربه بهره بگیرند. شرکت ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و برای رسیدگی به دعاوی خود نیاز به وکیل دارند. برخی از وکلا در زمینه وکالت دعاوی شرکت دارای تجربه و تبحر بیشتری هستند که صاحبان شرکت ها با بهره گیری از آن ها می توانند از تضییع حق و ورود خسارت به شرکت خود جلوگیری نمایند.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی