موسسه وکیل تلفنی

  • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی فارکس

مشاوره حقوقی فارکس

مشاوره حقوقی فارکس، در زمره مشاوره ­های بازارهای مالی_ارزی محسوب می­شود؛ در این میان وکیل امور حقوقی فارکس، متخصصی است که در زمینه فارکس، بورس، ارز­های بین ­الملل، مبادلات و تراکنش­ها، مسلط و مجرب بوده و نسبت به مسائل حقوقی و چالش ­های آن آگاهی دارد؛ با ما همراه باشید تا در خصوص وکیل بازار فارکس و دریافت مشاوره حقوقی از ایشان، مباحث الزامی را بررسی نماییم.

 

توصیات بانوی وکیل در خصوص دریافت مشاوره حقوقی از وکلای پایه یک دادگستری ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره شد؛ فارکس یک بازار سرمایه گذاری جهانی و آنلاین بوده که مردم جهان از سرتاسر نقاط کره زمین، فارغ از هرگونه ملیت و جنسیتی در آن سرمایه گذاری می نمایند؛ فلذا ورود به فارکس همانند ورود به دنیایی جدید است که اگر با اطلاعات کافی به آن وارد شوید، مسلم و پرواضح است که احتمال برد شما دو چندان خواهد شد؛ بنابراین توصیه ما به شما این است که با وکلای کاردان ما تماس حاصل نموده و به ارزان ترین قیمت، تضمینی ترین و راهبردی ترین توصیه ها را متناسب با شرایط و جایگاه فعلی تان در این بازار، دریافت نمایید؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس تلفنی 24 ساعته با وکیل فارکسر منتقل گردید"

 

 

فارکس چیست؟

 

forex concept

اورژانس فارکسی 24 ساعته

 

فارکس بازاری است که در آن فرایند انتقالات ارزی، مبادلات و تراکنش ­های مالی، با ارز­ های بین ­المللی انجام می ­گیرد و عنوان یکی از پر­تبادل ­ترین بازارهای مالی­_­ارزی جهان را کسب نموده است.

در فارکس، معاملات ارزی مستمراً در حال تغییر هستند؛ ارزش مالیِ ارزهای مختلف ممکن است به دلایل بسیاری (دلایل سیاسی، شرایط اقتصادی،...) از نظر کمی و کیفی، کاهش یا افزایش داشته باشد و جهان امروز نیز ناگزیر از این مبادلات با ارزهای بین­ المللی است.

جهت دریافت مشاوره فارکس و آگاهی از ماهیت آن، وکیل متخصص فارکس 24 ساعته، به صورت شبانه­ روزی و تمام وقت، به شما در این خصوص راهکار حقوقی ارائه می نماید.

بنابراین جهت دسترسی به وکیل آشنا به امور فارکس و اخذ مشاوره حقوقی فارکس تضمینی، تماس با موسسه وکیل تلفنی به همه ی افراد توصیه می گردد.

 

روش معاملات در فارکس چگونه است؟