موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۲:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۱:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۴
 • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۱:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۴
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۴:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۴۹:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
 • مجتبی بهرامی مجتبی بهرامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۹:۵۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۳:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
 • majid majid گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۴:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
 • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۳۵:۳۳ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
 • روزبه بهروزی روزبه بهروزی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۱۱:۳۳ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی عزل وکیل

مشاوره حقوقی عزل وکیل

در بسیاری از مواقع شما یک وکیل را استخدام می کنید تا گره امور حقوقی شما را باز کند؛ اما ناخواسته متوجه می شوید که نه تنها این گره باز نشده، بلکه کور تر نیز شده است؛ به عبارت دیگر، گاهاً یک وکیل آن طور که بایسته و شایسته می باشد عمل نمی نماید و شما به فکر عزل ایشان می افتید؛ در بسیار از مواقع این مورد شدنیست، اما برخی مواقع این عمل شدنی نیست که توضیح دقیق آن در ویدئوی یک دقیقه ای زیر مطرح شده است؛ اگر به فکر عزل وکیل خود هستید، حتماً ویدئوی زیر را تماشا کنید.

 

توصیه های وکیل خانم در خصوص مشکلات رایج اعطای وکالت

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"ویدئوی فوق از خطرات وکالت بلاعزل سخن به زبان آورده، در صورتیکه در بسیاری از موارد شما به راحتی می توانید وکیل خود را عزل کنید؛ اما عزل وکیل واقعاً در چه شرایطی درست است؟ پاسخ به این سوال نیازمند بررسی اقدامات وکیل شما بر روی روند فعلی پرونده تان دارد؛ به عبارت دیگر، شما زمانی باید وکیلتان را از ادامه روال پرونده تان باز دارید که مطمئن باشید ایشان کار شما را پیش نخواهد برد و موفق به حل به موقع پرونده شما نخواهد شد؛ از طرفی بررسی این امر نیز کاری تخصصی بوده و به نوبه خود بسته به مشکل حقوقی که وکیل مورد نظر با آن دست و پنجه نرم می کند، متفاوت است؛ پس از هدر دادن بیشتر زمان جلوگیری کنید و تصویرک زیر را لمس کنید تا راهکار هایی ارزان و تضمینی را در این خصوص دریافت نمایید"

 

 

عزل وکیل را چگونه انجام بدهم؟

 

lawyer dismissal concept

عزل فوری و آنلاین وکیل به صورت 24 ساعته و فوری

 

طبق ماده 768 قانون مدنی، وکالت از طریق عزل توسط موکل، استعفای وکیل و یا جنون یا فوت وکیل یا موکل، از بین می رود؛ مراتب عزل وکیل باید به وکیل عزل شده و به دادگاه اطلاع داده شود.

البته ماده 680 قانون مدنی اعلام می دارد، تمامی اموری که قبل از رسیدن خبر عزل به وکیل، توسط وکیل برای موکل انجام شده، نسبت به موکل صحیح می باشد و باید تمام حق الوکاله به وکیل پرداخت شود.

 

هشدار!!!

 • فراموش نکنید که بسیاری از پرونده ها گهگاهی به پیچش های کوری بر می خورند که سرعت وکیل را کند می کنند و همین باعث می شود که شما با خودتان فکر کنید که این وکیل شماست که خوب کار نمی کند، در صورتیکه خود پرونده با گره خوردگی های مواجه می شود؛ برای فهمیدن صحت این امر، وکلایی در موسسه حقوقی ما حضور دارند که رو دست نداشته و می توانند به ارزیابی آنلاین فعالیت وکیل بپردازند؛ تنها کافیست تا با ایشان تماس تلفنی یا آنلاین برقرار کنید و نگران هزینه ها نیز نباشید، چراکه ما برای خدمات حقوقی خود ضمانت قیمت و کیفیت را بنا نهاده ایم.

 

آیا عزل وکیل دارای هزینه می باشد؟

در صورت اقدام به عزل وکیل، باید حق الوکاله وی با توجه به فعالیت های انجام شده توسط وکیل در طول وکالتشان به صورت کامل پرداخت کنید؛ زیرا تمامی اقدامات وکیل در طول دوره وکالت دارای اعتبار می باشد؛ (یعنی وکیل زحمت خود را پای پرونده کشیده است و از نظر قانون مستحق دریافت اجرت خود است).

این موارد تنها درصورتی که وکیل و موکل توافق دیگری هنگام تنظیم و عقد قرارداد کرده باشند، امکان دارد که متفاوت باشد.

 

برای عزل وکیل بلاعزل چه اقداماتی باید انجام بدهم؟

 

Requirements to dismiss the lawyer

عزل آنلاین وکیل بلاعزل به صورت 24 ساعته

 

قرارداد وکالتنامه بلاعزل با عزل وکیل بلاعزل توسط موکل یا استعفای وکیل قابل فسخ می باشد؛ زیرا طبق ماده 679 قانون مدنی موکل می تواند هر وقت که بخواهد وکیلش را عزل و یا برکنار کند.

 

نکته فوق العاده مهم: تا زمانی که موکل به دفتر خانه تنظیم کننده سند مراتب عزل وکیل را اطلاع ندهد، وکالتنامه رسمی دارای اعتبار می باشد.

                                                                                 

در ادامه خدمتتان عارضیم که عواملی مانند، فوت وکیل یا موکل، سفاهت یا جنون وکیل یا موکل، از بین رفتن موضوع وکالت و انجام عملی برخلاف وکالت داده شده توسط موکل و پایان مدت زمان تعیین شده برای وکالت، از مواردی هستند که باعث فسخ عقد وکالت بلاعزل از هر نوعی که باشد (وکالت بلاعزل کلی یا در امور خاص)، می شوند.

اما مشاوره حقوقی در خصوص عزل وکیل به شما این امکان را می دهد که راحت تر در خصوص عزل وکیلتان تصمیم بگیرید؛ چراکه اقدامات وکیل شما توسط یک وکیل خبره تر مورد ارزیابی قرار می گیرد؛ البته ایکاش از همان اول با ما تماس می گرفتید تا با معرفی وکلای متخصص و فوق حرفه ای به شما، هیچوقت به فکر عزل وکیل نمی افتادید؛ اما گذشته ها گذشته و هم اکنون باید برای آینده فکری کرد.

 

اگر وکیل را عزل کنم آیا باید حق الوکاله را پرداخت کنم؟

کمی بالاتر به این مورد اشاره شد؛ اما هم اکنون به طور مفصل این امر را به شما توضیح خواهیم داد.

تمامی حق الوکاله در صورت عزل وکیل باید به وی پرداخت شود؛ مگر اینکه وکیل و موکل هنگام عقد قرارداد وکالت توافق دیگری کرده باشند و همچنین در صورت استعفای وکیل به موکل، مرجع اداری و قضایی اطلاع داده می شود و وکیل برای فعالیت هایی که برای حل مشکل حقوقی موکل خود انجام داده، حق الوکاله خود را دریافت می کند.

 

عزل وکیل دادگستری با عزل وکلای دیگر چه فرقی دارد؟

 

dismissal of different types of lawyers

عزل وکیل فوری وکیل بدون تصفیه مالی

 

همانطور که گفته شد مطابق با قوانین ایران باید هم به دادگاه و هم به وکیل عزل شده اطلاع داده شود و همچنین باید حق الوکاله وکیل یه صورت کامل به توجه به فعالیت های حقوقی انجام شده در طی مدت زمان وکالت به وی پرداخت شود، با این تفاوت که وکلایی که از طرف دادگستری به اشخاص معرفی می شوند، حق الوکاله ای از طرف موکل دریافت نمی کنند.

بنابراین اگر وکیلی که از سمت دادگستری به شما معرفی شده و تقاضای حق الوکاله نموده، این امر وارد نیست.

 

نمونه درخواست عزل وکیل

درخواست عزل وکیل به صورت یک اظهارنامه است که موسسه حقوقی ما قادر است تا این اظهار نامه را به صورت کاملاً اختصاصی و با ضمانت قیمت و کیفیت برای شما تهیه کند؛ البته شما می توانید وکیل خودتان باشید و تنها از وکلای ما آموزش نوشتن اظهارنامه عزل وکیل را از روش های مختلف تلفنی یا آنلاین بیاموزید؛ سخن را کوتاه کنیم، چرا که نمونه کامل یک اظهارنامه عزل وکیل در ذیل برای شما آورده شده است:

 

مشخصات و اقامتگاه اظهار کننده مشخصات و اقامتگاه مخاطب
"موضوع اظهارنامه عزل وکالت می باشد"
خلاصه اظهارات خلاصه پاسخ

مخاطب محترم:

با سلام، با رعایت مفاد ماده 156 قانون آیین دادرسی مدنی و به موجب این اظهارنامه به اطلاع حضرتعالی می رسانم:

با عنایت به اقدامات اخیر شما در خصوص پرونده اینجانب به خواسته ... و اقامه شده در شعبه ... دادگاه ... که موجبات نارضایتی اینجانب را به دلیل ناتوانی حضرتعالی از انجام امور محوله فراهم ساخته است؛ لذا به موجب اظهارنامه حاضر مراتب عزل از وکالت اعطایی به شما مطابق با وکالت نامه به شماره ...  را رسماً اعلام می دارم و هر گونه اقدام به نمایندگی از این جانب از تاریخ رویت این اظهارنامه وجاهت قانونی ندارد.

ضمناً پس از رویت این اظهارنامه، حق الوکاله دوران وکالت خویش را محاسبه و مراتب را امر به دستور ارسال نمایید؛ هر گونه اقدام خلاف مفاد این اظهارنامه، مسئولیت را متوجه شخص شما می نماید.

 

با تشکر       

نام و نام خانوادگی

امضاء – تاریخ   

...

 

lawyer dismissal declaration sample

اخراج اورژانسی وکیل از پرونده به صورت 24 ساعته و آنلاین

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

بررسی آیین نامه قرارداد الکترونیک وکالت در سال 1399/1400

وکالت آنلاین و 24 ساعته به وکیل دادگستری

بهترین روش ابطال وکالت نامه بلاعزل

جمع آوری مدارک کشف خیانت همسر

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته به فارسی زبانان جهان

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مطالعه پرونده و مدارک ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی