موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

وکیل ارزان

وکیل ارزان

برخورداری از یک وکیل ارزان، وکیل منصف و خوب و دریافت یک مشاوره حقوقی فوری و ارزان و مانند آن، از مواردی است که چنانچه اشخاص با امری حقوقی سروکار داشته باشند، قطعاً مدنظر خواهند داشت و درصدد یافتن آن نیز خواهند بود؛ بنابراین با ما همراه باشید، چرا که قصد داریم به شما وکلای پایه یک 24 ساعته و ارزان را معرفی نماییم.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص مشاوره ارزان با وکیل

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در مواجه با مسائل حقوقی و دست و پنجه نرم کردن با آن، از همان ابتدای امر، هزینه ­های رفت و آمد آغاز می­ شود و تا پرداخت هزینه­ های دادرسی، مسائل جانبی آن و حق­ الوکاله وکیل و... نیز ادامه می ­یابد؛ در برخی موارد با ختم دادرسی و کسب نتیجه نهایی، همچنان عواقب پرونده دامن ‌گیر است و افراد ملزم به پرداخت ­های بعدی خواهند بود البته به این موارد بایستی هزینه­ های افزایش تورم و سایر مسائل محتمل مانند هزینه­ های مشاوره­ های دیگر، هزینه سفر وکلا، اتلاف وقت و تاخیر در دستیابی به نتیجه مطلوب و ... را نیز اضافه نمود، به علاوه در برخی موارد ممکن است فشارهای ذهنی-روانی در جریانِ حل مساله، بحران­ های درمانی را نیز تحمیل کند.

همه موارد گفته شده زمایست که در بیش از بسیاری از موارد، ما تنها به راهکار های حقوقی یک وکیل نیاز داریم و مابقی راه بدون حضور وکیل و تقبل هزینه های سنگین نیز عملی می گردد؛ فلذا بهتر است تصویرک زیر را لمس نموده تا فوراً با وکیل پایه یک متخصص در زمینه مشکل حقوقی شما، تماس گرفته و مشکل حقوقی خود را به ارزانترین و بهترین روش حل نمایید"

 

 

وکیل ارزان برای طلاق؟

 

several female lawyer in one of central branches of vakiltel.

جمعی از وکلای خانم در یکی از شعبات مرکزی وکیل تلفنی

 

ضمن در نظر گرفتن قوانین و آیین دادرسی، سایر مسائل حقوقی و به ویژه مطرح بودن پیچیدگی­ های منحصر به فرد موضوع نکاح و طلاق و...؛ انجام امورات مربوط به طلاق به اندازه کافی برای زوجین هزینه خواهد داشت تا امکان برخورداری از وکیل ارزانی که ضمن منصف بودن، خدمات مشاوره حقوقی تخصصی خود را نیز با کیفیت بالا عرضه نماید؛ افراد را ترغیب کند به اینکه پیش از هرگونه اقدام حقوقی دیگری از او مشورت و چاره­ جویی حقوقی نمایند.

موسسه حقوقی ما این امکان را برای تمامی ایرانیان گرامی فراهم آورده تا بتوان از یک مشاوره تلفنی ارزان و 24 ساعته با وکیل پایه یک برخوردار شوند، سوالات حقوقی خود را طرح نموده و از او مشورت حقوقی دریافت نمایند؛ همچنین مجموعه وکیل تلفنی علاوه بر وکلای مرد کاردان کشور، از تخصص و خِبرگی وکیل منصف خانم و 24 ساعته نیز در مجموعه همکارانِ کارشناسِ خود بهره ­مند است.

بنابراین در خصوص طلاق، هم­ میهنان عزیز به ویژه بانوان گرامی، که بنابر تشخیص و صلاحدید خود ضرورت برخورداری از وکیل طلاق خانم ارزان و منصفی را احساس می ­نمایند؛ ضمن برقراری ارتباط با موسسه وکیل تلفنی می ­توانند به صورت آنلاین، تلفنی و تصویری با وکلای خانم کاردان و حاذق این مجموعه، جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی خود، مشورت حقوقی داشته باشند.

جهت اطلاعات بیشتر راجع به وکیل طلاق ارزان و هماهنگی زمانی با او و هم­چنین برقراری تماس فوری با وکیل ارزان طلاق با موسسه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

وکیل ارزان در تهران؟

 

inexpensive lawyer in Tehran

تماس فوری با وکیل منصف و ارزان به صورت 24 ساعته

 

وکیل ارزان در تهران نیز از دیگر خدماتی است که موسسه وکیل تلفنی جهت رفاه بیشتر هم­ میهنان عزیز فراهم نموده است؛ امروزه یافتن یک وکیل با قیمت منطقی در تهران یا در سایر کلان­ شهرها کار دشواری است؛ لیکن مجموعه وکیل تلفنی، نه تنها امکان برقراری تماس ارزان و فوری با وکیل پایه یک دادگستری را برای موکلین و مراجعین محترم فراهم نموده؛ بلکه خدمات مشاوره حقوقی خود را برای مراجعین در تهران و در سایر نقاط کشور نیز قابل دسترس نموده است.

چرا که مشاوره ­های حقوقی مجموعه ما، صرفاً ضرورت دستیابی افراد به یکی از وسائل ارتباط جمعی را می طلبد؛ از تلفن گرفته تا اینترنت، کافی است که تنها به یکی از این ابزار دسترسی داشته باشید تا در اسرع وقت بتوانید با یک تماس فوری با وکیل ارزان و یا یک وکیل آنلاین خوب و منصف، از مشاوره­ های حقوقی موثر برخوردار شوید.

 

وکیل منصف در تهران؟

 

Fair lawyer in Tehran

اورژانس وکلای منصف 24 ساعته تهران و جهان

 

اورژانس وکالت 24 ساعته ما، با ارائه خدمات غیر حضوری خود به طرز چشم­گیری هزینه خدمات حقوقی را در جهت رفاه مراجعه ­کنندگان محترم، کاهش داده است؛ همانطور که ذکر شد عزیزان تهرانی با جستجوی ساده در اینترنت می ­توانند وکیل مدنظر خود را بیابند و ضمن هماهنگی با او، مشاوره حقوقی در امر مورد نظر خود را دریافت نمایند.

هم­چنین با توجه به شیوع ویروس کرونا و بیماری­ های اخیر، این مجموعه، هزینه ­ های مشاوره حقوقی ویژه ایام کرونا را نیز به طرز چشمگیری کاهش داده تا هموطنان کمتر درگیر رفت و آمد های بی مورد شوند؛ بنابراین جهت برخورداری از وکیل منصف در تهران و دریافت مشاوره حقوقی به صورت تمام وقت از او، می توانید به روش های تلفنی یا آنلاین، اقدام کرده و مشاوره حقوقی فوری و ارزان دریافت نمایید.

 

وکیل ارزان برای مهریه؟

 

inexpensive lawyer for Dowry

دسترسی 24 ساعته به وکیل ارزان و منصف مهریه

 

امور حقوقی مربوط به دریافت مهریه و پرداخت آن نیز یکی دیگر از مواردی است که معمولاً هزینه ­های زیادی را به افراد تحمیل می­ کند؛ با لحاظ کردن هزینه­ های مربوط به دادرسی و اقساط مهریه و...، دیگر مجالی برای اخذ وکیل برای افراد باقی نخواهد ماند؛ با این وجود موسسه وکیل تلفنی با برخورداری از مشاوران حقوقی تلفنی و وکیل آنلاین با قیمت عادلانه در خصوص مسائل حقوقی مربوط به مهریه نیز خدمات خود را به هم­ میهنان عزیز با هزینه ­های بسیار مناسبی ارائه می­ نماید.

وکلای آنلاین و تلفنی ما در هر زمان و هر مکان، به صورت فوری و شبانه ‌روزی، آمادگی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان و ارائه مشورت و راهکارهای حقوقی را دارا هستند.

 

چگونه یک وکیل ارزان اما خوب پیدا کنیم؟

 

Good and inexpensive lawyer seeking

بنگاه حقوقی ارزان و 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

همانطور که هم اکنون ما را همراهی می نمایید، می دانید که دسترسی به موسسه حقوقی ما بسیار ساده است؛ کافیست تا در گوگل کلمه ی وکیل تلفنی را جستجو نمایید تا این امکان برای شما فراهم گردد که از راه­ های ارتباطی مختلف با مجموعه وکیل تلفنی که از بهترین وکلای زن و مرد پایه یک دادگستری برخوردار است، ارتباط برقرار کرد.

موسسه وکیل تلفنی ضمن ارائه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته؛ مناسب­ترین هزینه مشاوره غیر حضوری و آنلاین را جهت رفاه بیشتر ایرانیان گرامی در نظر گرفته است؛ علاوه بر برخورداری از وکیل ارزان، این مجموعه دارای وکلای متبحر و متخصص در تمامی امور حقوقی مدنظر موکلین و مراجعین محترم است.

جهت اطلاع بیشتر در این خصوص ارتباط با مجموعه وکیل تلفنی به صورت آنلاین و تلفنی توصیه می­ شود.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

طلاق فوری و ارزان به علت فساد اخلاقی

گارانتی مشاوره حقوقی ارزان

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی ارزان مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری و مقرون به صرفه انواع دادخواست های خانوادگی

خدمات آنلاین و ارزان ثبت شرکت به صورت فوری، ارزان و با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670