موسسه وکیل تلفنی

 • آرش یاوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴۲:۵۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • Milad M گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲۸:۱۲ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • حمید عادلی فرد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۳۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۲۳:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۲۲:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۲۱:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • کریم رحیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • مریم کمالی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۳۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۱۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل ارزان

وکیل ارزان

برخورداری از یک وکیل ارزان، وکیل منصف و خوب و دریافت یک مشاوره حقوقی فوری و ارزان و مانند آن، از مواردی است که چنانچه اشخاص با امری حقوقی سروکار داشته باشند، قطعاً مدنظر خواهند داشت و درصدد یافتن آن نیز خواهند بود؛ بنابراین با ما همراه باشید، چرا که قصد داریم به شما وکلای پایه یک 24 ساعته و ارزان را معرفی نماییم.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص مشاوره ارزان با وکیل

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
70000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل ارزان برای طلاق؟

 

several female lawyer in one of central branches of vakiltel.

جمعی از وکلای طلاق خانم در یکی از شعبات مرکزی وکیل تلفنی

 

ضمن در نظر گرفتن قوانین و آیین دادرسی، سایر مسائل حقوقی و به ویژه مطرح بودن پیچیدگی­ های منحصر به فرد موضوع نکاح و طلاق و...؛ انجام امورات مربوط به طلاق به اندازه کافی برای زوجین هزینه خواهد داشت تا امکان برخورداری از وکیل ارزانی که ضمن منصف بودن، خدمات مشاوره حقوقی تخصصی خود را نیز با کیفیت بالا عرضه نماید؛ افراد را ترغیب کند به اینکه پیش از هرگونه اقدام حقوقی دیگری از او مشورت و چاره­ جویی حقوقی نمایند.

موسسه حقوقی ما این امکان را برای تمامی ایرانیان گرامی فراهم آورده تا بتوان از یک مشاوره تلفنی ارزان و 24 ساعته با وکیل پایه یک برخوردار شوند، سوالات حقوقی خود را طرح نموده و از او مشورت حقوقی دریافت نمایند؛ همچنین مجموعه وکیل تلفنی علاوه بر وکلای مرد کاردان کشور، از تخصص و خِبرگی وکیل منصف خانم و 24 ساعته نیز در مجموعه همکارانِ کارشناسِ خود بهره ­مند است.

بنابراین در خصوص طلاق، هم­ میهنان عزیز به ویژه بانوان گرامی، که بنابر تشخیص و صلاحدید خود ضرورت برخورداری از وکیل طلاق خانم ارزان و منصفی را احساس می ­نمایند؛ ضمن برقراری ارتباط با موسسه وکیل تلفنی می ­توانند به صورت آنلاین، تلفنی و تصویری با وکلای خانم کاردان و حاذق این مجموعه، جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی خود، مشورت حقوقی داشته باشند.

جهت اطلاعات بیشتر راجع به وکیل طلاق ارزان و هماهنگی زمانی با او و هم­چنین برقراری تماس فوری با وکیل ارزان طلاق با موسسه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

وکیل ارزان در تهران؟

 

 

وکیل ارزان در تهران نیز از دیگر خدماتی است که موسسه وکیل تلفنی جهت رفاه بیشتر هم­ میهنان عزیز فراهم نموده است؛ امروزه یافتن یک وکیل با قیمت منطقی در تهران یا در سایر کلان­ شهرها کار دشواری است؛ لیکن مجموعه وکیل تلفنی، نه تنها امکان برقراری تماس ارزان و فوری با وکیل پایه یک دادگستری را برای موکلین و مراجعین محترم فراهم نموده؛ بلکه خدمات مشاوره حقوقی خود را برای مراجعین در تهران و در سایر نقاط کشور نیز قابل دسترس نموده است ...

 • چراکه مشاوره ­های حقوقی مجموعه ما، صرفاً ضرورت دستیابی افراد به یکی از وسائل ارتباط جمعی را می طلبد؛ از تلفن گرفته تا اینترنت، کافی است که تنها به یکی از این ابزار دسترسی داشته باشید تا در اسرع وقت بتوانید با یک تماس فوری با وکیل ارزان و یا یک وکیل آنلاین خوب و منصف، از مشاوره­ های حقوقی موثر برخوردار شوید.

 

وکیل منصف در تهران؟

 

Fair lawyer in Tehran

اورژانس وکلای منصف 24 ساعته تهران و جهان

 

اورژانس وکالت 24 ساعته ما، با ارائه خدمات غیر حضوری خود به طرز چشم­گیری هزینه خدمات حقوقی را در جهت رفاه مراجعه ­کنندگان محترم، کاهش داده است؛ همانطور که ذکر شد عزیزان تهرانی با جستجوی ساده در اینترنت می ­توانند وکیل مدنظر خود را بیابند و ضمن هماهنگی با او، مشاوره حقوقی در امر مورد نظر خود را دریافت نمایند.

هم­چنین با توجه به شیوع ویروس کرونا و بیماری­ های اخیر، این مجموعه، هزینه ­ های مشاوره حقوقی ویژه ایام کرونا را نیز به طرز چشمگیری کاهش داده تا هموطنان کمتر درگیر رفت و آمد های بی مورد شوند؛ بنابراین جهت برخورداری از وکیل منصف در تهران و دریافت مشاوره حقوقی به صورت تمام وقت از او، می توانید به روش های تلفنی یا آنلاین، اقدام کرده و مشاوره حقوقی فوری و ارزان دریافت نمایید.

 

وکیل ارزان برای مهریه؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

امور حقوقی مربوط به دریافت مهریه و پرداخت آن نیز یکی دیگر از مواردی است که معمولاً هزینه ­های زیادی را به افراد تحمیل می­ کند؛ با لحاظ کردن هزینه­ های مربوط به دادرسی و اقساط مهریه و...، دیگر مجالی برای اخذ وکیل برای افراد باقی نخواهد ماند؛ با این وجود موسسه وکیل تلفنی با برخورداری از مشاوران حقوقی تلفنی و وکیل آنلاین با قیمت عادلانه در خصوص مسائل حقوقی مربوط به مهریه نیز خدمات خود را به هم­ میهنان عزیز با هزینه ­های بسیار مناسبی ارائه می­ نماید.

وکلای آنلاین و تلفنی ما در هر زمان و هر مکان، به صورت فوری و شبانه ‌روزی، آمادگی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان و ارائه مشورت و راهکارهای حقوقی را دارا هستند.

 

چگونه یک وکیل ارزان اما خوب پیدا کنیم؟

 

Good and inexpensive lawyer seeking

بنگاه حقوقی ارزان و 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

همانطور که هم اکنون ما را همراهی می نمایید، می دانید که دسترسی به موسسه حقوقی ما بسیار ساده است؛ کافیست تا در گوگل کلمه ی وکیل تلفنی را جستجو نمایید تا این امکان برای شما فراهم گردد که از راه­ های ارتباطی مختلف با مجموعه وکیل تلفنی که از بهترین وکلای زن و مرد پایه یک دادگستری برخوردار است، ارتباط برقرار کرد.

موسسه وکیل تلفنی ضمن ارائه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته؛ مناسب­ترین هزینه مشاوره غیر حضوری و آنلاین را جهت رفاه بیشتر ایرانیان گرامی در نظر گرفته است؛ علاوه بر برخورداری از وکیل ارزان، این مجموعه دارای وکلای متبحر و متخصص در تمامی امور حقوقی مدنظر موکلین و مراجعین محترم است.

جهت اطلاع بیشتر در این خصوص ارتباط با مجموعه وکیل تلفنی به صورت آنلاین و تلفنی توصیه می­ شود.

 

 

طلاق فوری و ارزان به علت فساد اخلاقی

گارانتی مشاوره حقوقی ارزان

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی ارزان مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری و مقرون به صرفه انواع دادخواست های خانوادگی

خدمات آنلاین و ارزان ثبت شرکت به صورت فوری، ارزان و با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی