موسسه وکیل تلفنی

 • مجید حدادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۳:۵۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳
 • علی حیدر بیرانوند گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۲۷:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳
 • الهام محمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۰:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳
 • محمدمهدی فروردین گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۴۵:۱۲ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • میلاد خانزادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۴۱:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۳۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۳۶:۵۵ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۳۴:۳۴ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۱۱:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱
انجمن وکیل تلفنی

دوره مشاوره حقوقی

دوره مشاوره حقوقی

با توجه به پیشرفت ­های روزافزون دنیای امروز، حاکمیت قانون و شرکتی شدن بسیاری از امورات همه مدیران، مسئولان دولتی، غیردولتی و حتی انسان­ های عادی باید با مسئولیت­ های کیفری، حقوقی، اجتماعی و انتظامی کاری خود آشنا باشند؛ از طرفی آموزش دیدن همه مسایل حقوقی برای همه افراد ممکن نیست؛ بنابراین موسسه حقوقی ما با برگزاری دوره های آموزش مشاوره حقوقی توسط وکلای مجرب و پایه یک دادگستری تصمیم به پرورش استعداد های حقوقی در کشور نموده است؛ با ما همراه باشید تا با شرایط برگزاری این دوره و کلیه مفاد آن، آشنا گردیم.

 

سخنان یکی از بانوان مشاور حقوقی ما در خصوص ارائه مشاوره در موسسه حقوقی ما

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
70000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

دوره مشاوره حقوقی چیست؟ چه ارگان ­هایی صلاحیت تربیت مشاوران حقوقی را دارند؟

 

legal advice course concept

دوره های آموزشی آنلاین مشاوره حقوقی

 

دوره  مشاوره حقوقی، دوره­ ای است که فرد پس از طی آموزش­ های لازم در زمینه ­های مختلف حقوقی، کیفری و انتظامی با کلیه فوت و فن­ های حقوقی آشنا شده و پس از دریافت گواهینامه معتبر، در شرکت­ ها و موسساتی که نیازمند مشاوران حقوقی هستند، استخدام می ­شود؛ حتی می­ تواند در آزمون ­های استخدامی دادگستری نیز شرکت کند و به عنوان یک مشاور حقوقی استخدام دادگستری شود.

عده ­ای فکر می­ کنند که تنها ارگانی که می تواند مشاور حقوقی تحویل جامعه دهد دانشگاه­ ها و موسسات آموزش عالی هستند که دانشجویان پس از اتمام تحصیل می­ توانند در زمینه ­های مختلف حقوقی، از جمله مشاور حقوقی استخدام شوند؛ اما این تصور اشتباه است، چرا که موسسات معتبر حقوقی هم هستند که با مجوز قانونی به آموزش رسمی مشاوران حقوقی در تخصص ­های مختلف حقوقی، مانند آموزش نحوه ارائه مشاوره حقوقی طلاق، آموزش نحوه ارائه مشاوره حقوقی مهریه و در کل آموزش نحوه ارائه انواع مشاوره حقوقی می­ پردازند، اگر قصد مشاور حقوقی شدن دارید می ­توانید در موسسه حقوقی وکیل تلفنی ثبت نام کنید و درخواست دوره آنلاین مشاور حقوقی اختصاصی را ارائه دهید؛ از ویژگی های این دوره طلایی، می توان به اختصاصی بودنِ توأم با هزینه ها ارزان آن، اشاره نمود.

دوره های آنلاین آموزشی ارائه مشاوره حقوقی تخصصی را از کجا دریافت کنیم؟

این دوره باید از ارگان های ذی صلاح دریافت گردد تا ضمن برخورداری از اعتبار کافی، سطح علمی و تجربی شما را به کلی آماده ساخته و شما را برای ارائه یک مشاوره حقوقی با کیفیت در زمینه دلخواه تان آماده سازد.

امروزه موسسه حقوقی ما مفتخر است تا با برگزاری دوره های آموزشی مشاوره حقوقی در تمامی تخصص های حقوقی نادر و رایج در ایران، به افزایش مشاوران حقوقی کمک نموده تا از این طریق آمار دعاوی حقوقی را کاهش دهد؛ از طرفی موسسه حقوقی ما به دلیل افزایش مشاوره جویان در دهه های اخیر، نیاز مبرمی به افزایش کادر حقوقی خود دارد؛ از این رو تصمیم گرفته تا به آموزش و استخدام مشاوران حقوقی بپردازد.

مسئله­ ای که وجود دارد این است که ممکن است که دوره مشاوره حقوقی در شهر یا استان محل اقامت شما به صورت حضوری برگزار نشود؛ مثلاً  زمینه مورد نظر و دلخواه شما که می خواهید آموزش ببینید، در شهرتان برگزار نگردد، حال تکلیف چیست؟

 • در این صورت شما باید به فکر دریافت آموزش آنلاین از یک موسسه معتبر باشید که ما به شما دوره مشاوره حقوقی وکیل تلفنی را معرفی می کنیم؛ چرا که به شما تمامی راهنمایی های لازم در این خصوص داده می شود و تنها کافیست تا در این مورد با ما تماس بگیرید تا مقدمات آموزش و پرورش استعداد های حقوقی شما، مهیا گردد.

 

در دوره آموزش مشاوره حقوقی کدام تخصص را برای آموزش نحوه مشاوره حقوقی آموزش ببینیم؟

 

different types of legal advice courses

دوره های طلایی آموزش مشاوران حقوقی وکیل تلفنی

 

اینکه شما در چه زمینه ­ای می­ خواهید به ارائه مشاوره بپردازید، بسته به سلیقه و علاقه خود و البته نیاز جامعه است؛ برای فهمیدن این موارد فقط باید کمی تحقیق کنید و گرایش حقوقی خودتان را پیدا کنید.

همه شهرها ممکن است که یک تخصص را نیاز نداشته باشند؛ مثلاً در شهری مانند تهران، آمار طلاق بالاست؛ پس دوره مشاوره حقوقی طلاق در آن شهر بسیار درآمد زا خواهد بود یا در شهری دیگر مثل نور و چمستان آمار ساخت و ساز بالاست، پس فرد بهتر است در دوره مشاوره حقوقی املاک شرکت کند؛ دوره­های آموزشی مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی در هر زمینه­ ای که بخواهید به شما آموزش داده می شود و در پایان دوره مدرک اعطا می­کند؛ البته بعد از حصول اطمینان از اینکه شما همه موارد مربوط به رشته مورد نظر را یاد گرفته باشید.

در موسسه حقوقی ما گاهاً به دلایلی خاصی از قبیل مناسبت های گوناگون، دوره های طلایی آموزشی مشاوره حقوقی برگزار می شود که طی آن، افراد با صرف هزینه ای بسیار اندک، تبدیل به یک مشاور حقوقی در زمینه دلخواه، می گردند؛ برای اطلاع از زمان برگزاری این دوره ها، تنها کافیست تا در سایت ما ثبت نام به عمل آورید تا زمان و تاریخ این دوره ها به شماره همراه شما پیامک گردد.

 

حداقل درآمد ماهیانه­ ای که یک مشاوره حقوقی به روش ­های مختلف می­ تواند کسب کند به چه میزان است؟

این امر کاملا بستگی به تخصصی که در آن مهارت یافته­ اید داشته و همچنین تجربه، توانایی و روش ارائه مشاوره هم در درآمد شما تاثیرگذار است؛ به عنوام مثال، برخی از مشاوران حقوقی هستند که درآمد ماهیانه آنها به 20 میلیون تومان هم می رسد.

به طور کل می توان گفت که اگر استخدام شرکت­ های دولتی شوید، درآمدتان مطابق با قانون مدیریت خدمات کشوری حقوق پرداخت می­ شود؛ اما در شرکت­ های خصوصی میزان تخصص و توانایی مشاور و توافق و قراردادی که مابین وی و کارفرما بسته می شود تعیین کننده میزان حقوق او خواهد بود.

 

آیا امکان استخدام فوری بعد از اتمام دوره­ های آموزش مشاوره حقوقی وجود دارد؟

 

employing after taking legal advice courses

استخدام مشاور حقوقی دور کار و آنلاین وکیل تلفنی

 

بله؛ همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره شد، اگر دوره آموزشی خود را در یک موسسه آموزشی معتبر مانند موسسه حقوقی وکیل تلفنی گذرانده باشید، پس از پایان دوره و اثبات توانایی خود می ­توانید از این موسسه گواهینامه معتبر دریافت کنید و به سادگی استخدام همین موسسه شوید؛ زیرا موسسات مختلفی چه دولتی و چه خصوصی، در زمینه های مختلف نیازمند مشاور حقوقی هستند و شما اگر ضمن داشتن مدرک معتبر، توانایی خود را در ارائه صحیح آموزش های دریافت شده، اثبات نمایید؛ خیلی زود می توانید وارد بازار کار شوید.

"از اینکه تا انتهای این مطلب همراهی نمودید سپاس گزاریم؛ موسسه حقوقی وکیل تلفنی"

 

همه چیز در مورد دور کاری

تبعات یک شغل سخت و زیانبار

گارانتی و ضمانت خدمات در وکیل تلفنی

گواهی حسن انجام کار در وکیل تلفنی

آدرس شعب وکیل تلفنی

نحوه بیمه شاغل دور کار

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی