موسسه وکیل تلفنی

 • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
 • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

ثبت موسسه

مشاوره حقوقي ثبت موسسه

یک موسسه با اهداف غیر تجاری ثبت می شود؛ مثلاً جهت امور علمی، ادبی یا خیریه و غیره که تشکیل دهندگان موسسه ممکن است قصد سود بردن از آن را داشته باشند یا خیر؛ اگر هنوز نمی دانید که باید موسسه ثبت نمایید یا شرکت، پیش نهاد می کنیم که به یکی از روش های دلخواه آنلاین، تلفنی یا حتی حضوری با ما ارتباط برقرار کرده تا این مورد را با ارزان ترین قیمت و کیفیتی تضمینی، به صورت 24 ساعته به شما مشاوره کنیم.

 

توصیه بانوی وکیل در خصوص امور ثبتی شرکت ها و موسسات

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"تمامی موسسات و انواع شرکت های تجاری قابلیت ثبت آنلاین توسط  تیم وکلای امور ثبتی موسسه حقوقی ما را دارند؛ ما این نوید را به شما می دهیم که با اعتماد به ما می توانید از مال و جان خود در این شرایط کرونا محافظت کنید و با اعطای یک وکالت آنلاین به وکلای ثبتی ما از پرسه های بی مورد در اداره جات ثبتی دولتی رهایی یابید؛ برای تماس با وکلای ثبتی پایه یک خانم و آقای ما تنها کافیست تا دایره آبی و کوچک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس تلفنی با این وکلای کاربلد و با تجربه، منتقل گردید؛ البته شما ملزم به اعطای وکالت به آنها نیستید و می توانید تنها در ثبت شرکت یا موسسات خود از آنها مشاوره بگیرید"

 

 

 

online institute registration

بنگاه حقوقی امور ثبت شرکت ها و موسسات 24 ساعته

 

اهمیت دریافت مشاوره حقوقی در ثبت موسسه

امروزه به دلایل مختلفی نیاز به مشاوره پیدا می کنیم، گاهی این مشاوره مربوط به روح و روان ماست اما مشاوره وسعت بیشتری دارد و به کسب و کار ما هم راه پیدا کرده است.

کسب و کارها به گونه ­ای شده که اگر از خدمات مشاوره حقوقی مختلف مانند مشاوره حقوقی ثبت موسسه در ابتدای کار یا مشاوره کسب و کار و ... استفاده نکنیم حتما بازار را به رقیب می بازیم و خیلی زود زمینه ورشکستگی شرکت خود را فراهم خواهیم کرد.

بنیاد حقوقی 24 ساعته ثبت انواع موسسات حقوقی فراوانی در سراسر ایران وجود دارند که در زمینه ­های مختلف از جمله ثبت موسسه مشاوره­ iای کاربردی و مفیدی را ارائه می دهند.

موسسه حقوقی وکیل تلفنی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری جهت امر مشاوره بهره می­ گیرد و به صورت­ های مختلف آنلاین، حضوری و حتی تلفنی نیز به ارائه مشاوره های مختلف از قبیل، ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای پایه یک، می ­  پردازند.

ارائه خدمات مشاوره ­ای به صورت تلفنی و آنلاین یک ابتکار هوشمندانه است که توسط موسسات مختلفی از جمله مجموعه بزرگ وکیل تلفنی انجام می ­شود؛ شما در هر کجای ایران که باشید می ­توانید تلفن خود را بردارید و با مجموعه وکیل تلفنی تماس بگیرید و از بهترین مشاوران ما، مشاوره حقوقی ثبت موسسه خودتان را دریافت نمایید.

جهت دریافت مشاوره حقوقی ثبت موسسه همین الان به سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید و از خدمات مشاوره ثبت شرکت آنلاین و 24 ساعته بهره مند شوید.

 

ثبت موسسه به صورت آنلاین چگونه انجام می­ گیرد؟

برای  ثبت شرکت مراحل مختلفی را باید طی کنید که در زیر به همه آن ها اشاره می کنیم؛

 • ابتدا باید جهت ثبت نام اینترنتی شرکت اقدام نمایید برای این کار به پایگاه اینترنتی اداره کل ثبت شرکت ­ها به سامانه ملی ثبت شرکت ها مراجعه کنید؛ از جمله مزیت­ های این شیوه جدید این است که دیگر نیاز به مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت­ ها نیست و شما می­ توانید از طریق پایگاه اینترنتی ثبت شرکت­ ها درخواست پذیرش شرکت خود را ثبت نموده سپس مدارک لازم را به آدرس تعیین شده ارسال نمایید.

 

 • اطلاعات وارده از لحاظ شکلی و ماهوی در سامانه بررسی می­  شود؛ در این مرحله مدارک ارسالی با متن صورتجلسات و مستندات ابرازی باید مطابقت داشته باشد؛ هرگونه مغایرت در ثبت اطلاعات با مدارک ارسالی باعث برگشت و توقیف مدارک ارسالی می­ گردد.

 

پس از اینکه وارد قسمت ثبت شرکت شدید اطلاعات خود را به صورت گام به گام و طبق اطلاعات خواسته شده در سایت ارسال نمایید.

جهت راحتی کار می­ توانید از مشاوران ما درباره ثبت شرکت آنلاین و فوری 24 ساعته مشاوره بگیرید؛ وکیل 24 ساعته و آنلاین موسسه وکیل تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه هرگونه مشاوره حقوقی ثبت موسسه به شما عزیزان می­ باشد.

 

مشاوره حقوقی در خصوص ثبت موسسه چه کمکی به ما می­ کند؟