موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۲۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • شاهين عيسي زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
انجمن وکیل تلفنی

ثبت موسسه

مشاوره حقوقي ثبت موسسه

یک موسسه با اهداف غیر تجاری ثبت می شود؛ مثلاً جهت امور علمی، ادبی یا خیریه و غیره که تشکیل دهندگان موسسه ممکن است قصد سود بردن از آن را داشته باشند یا خیر؛ اگر هنوز نمی دانید که باید موسسه ثبت نمایید یا شرکت، پیش نهاد می کنیم که به یکی از روش های دلخواه آنلاین، تلفنی یا حتی حضوری با ما ارتباط برقرار کرده تا این مورد را با ارزان ترین قیمت و کیفیتی تضمینی، به صورت 24 ساعته به شما مشاوره کنیم.

 

توصیه بانوی وکیل در خصوص امور ثبتی شرکت ها و موسسات

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
75000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 10 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

 

online institute registration

بنگاه حقوقی امور ثبت شرکت ها و موسسات 24 ساعته

 

اهمیت دریافت مشاوره حقوقی در ثبت موسسه

امروزه به دلایل مختلفی نیاز به مشاوره پیدا می کنیم، گاهی این مشاوره مربوط به روح و روان ماست اما مشاوره وسعت بیشتری دارد و به کسب و کار ما هم راه پیدا کرده است.

کسب و کارها به گونه ­ای شده که اگر از خدمات مشاوره حقوقی مختلف مانند مشاوره حقوقی ثبت موسسه در ابتدای کار یا مشاوره کسب و کار و ... استفاده نکنیم حتما بازار را به رقیب می بازیم و خیلی زود زمینه ورشکستگی شرکت خود را فراهم خواهیم کرد.

بنیاد حقوقی 24 ساعته ثبت انواع موسسات حقوقی فراوانی در سراسر ایران وجود دارند که در زمینه ­های مختلف از جمله ثبت موسسه مشاوره­ iای کاربردی و مفیدی را ارائه می دهند.

موسسه حقوقی وکیل تلفنی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری جهت امر مشاوره بهره می­ گیرد و به صورت­ های مختلف آنلاین، حضوری و حتی تلفنی نیز به ارائه مشاوره های مختلف از قبیل، ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای پایه یک، می ­  پردازند.

ارائه خدمات مشاوره ­ای به صورت تلفنی و آنلاین یک ابتکار هوشمندانه است که توسط موسسات مختلفی از جمله مجموعه بزرگ وکیل تلفنی انجام می ­شود؛ شما در هر کجای ایران که باشید می ­توانید تلفن خود را بردارید و با مجموعه وکیل تلفنی تماس بگیرید و از بهترین مشاوران ما، مشاوره حقوقی ثبت موسسه خودتان را دریافت نمایید.

جهت دریافت مشاوره حقوقی ثبت موسسه همین الان به سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید و از خدمات مشاوره ثبت شرکت آنلاین و 24 ساعته بهره مند شوید.

 

ثبت موسسه به صورت آنلاین چگونه انجام می­ گیرد؟

برای  ثبت شرکت مراحل مختلفی را باید طی کنید که در زیر به همه آن ها اشاره می کنیم؛

 • ابتدا باید جهت ثبت نام اینترنتی شرکت اقدام نمایید برای این کار به پایگاه اینترنتی اداره کل ثبت شرکت ­ها به سامانه ملی ثبت شرکت ها مراجعه کنید؛ از جمله مزیت­ های این شیوه جدید این است که دیگر نیاز به مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت­ ها نیست و شما می­ توانید از طریق پایگاه اینترنتی ثبت شرکت­ ها درخواست پذیرش شرکت خود را ثبت نموده سپس مدارک لازم را به آدرس تعیین شده ارسال نمایید.

 

 • اطلاعات وارده از لحاظ شکلی و ماهوی در سامانه بررسی می­  شود؛ در این مرحله مدارک ارسالی با متن صورتجلسات و مستندات ابرازی باید مطابقت داشته باشد؛ هرگونه مغایرت در ثبت اطلاعات با مدارک ارسالی باعث برگشت و توقیف مدارک ارسالی می­ گردد.

 

پس از اینکه وارد قسمت ثبت شرکت شدید اطلاعات خود را به صورت گام به گام و طبق اطلاعات خواسته شده در سایت ارسال نمایید.

جهت راحتی کار می­ توانید از مشاوران ما درباره ثبت شرکت آنلاین و فوری 24 ساعته مشاوره بگیرید؛ وکیل 24 ساعته و آنلاین موسسه وکیل تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه هرگونه مشاوره حقوقی ثبت موسسه به شما عزیزان می­ باشد.

 

مشاوره حقوقی در خصوص ثبت موسسه چه کمکی به ما می­ کند؟

 

online institute registration

ثبت فوری و آنلاین موسسه به صورت 24 ساعته و فوری

 

ثبت شرکت­ ها دارای مراحل مختلف و طولانی است و همانگونه که قبلا هم در متن بالا اشاره شد مدارک ارسالی همیشه به صورت­ های مختلف ماهوی و شکلی مورد بررسی قرار می­ گیرد.

در صورتی که مدارک ایرادی داشته باشد، حتی اگر هزار بار هم ارسال شود باز به شما عودت داده می ­شود و درست همینجاست که به ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص امر نیاز پیدا می­ کنید؛ مشاوره حقوقی ثبت موسسه در تمامی مراحل  ثبت موسسه آنلاین یاری گر شما خواهد بود.

مشاوره حقوقی ثبت موسسه فوری و آنلاین مجموعه وکیل تلفنی تمامی راهنمایی­  های لازم را در رابطه با ثبت موسسه آنلاین و فوری 24 ساعته در طی شبانه روز به شما ارائه می­ دهد.

 

چه کسانی در مورد ثبت موسسه به ما مشاوره می­  دهند؟

ثبت شرکت از جمله اقدامات تخصصی و بسیار مهم می باشد؛ لازم است قبل از ثبت شرکت اقداماتی صورت گیرد؛ پس از ثبت شرکت نیز اقداماتی نیاز است که انجام گیرد برای انجام صحیح و جلوگیری از اشتباهات ناشی از ناآگاهی در رابطه با شرکت لازم است که از یک متخصص حرفه­ای مشاوره دریافت کنیم.

وکیل امور ثبت موسسه وکیل تلفنی تمامی سوالات شما در رابطه با ثبت شرکت را پاسخ­گو می­باشد و تا آخر مسیر ثبت شرکت و پس از آن نیز در کنار شما خواهد بود. شما در طول فعالیت کسب و کار خود نیز جهت کارهای مرتبط با جذب و نگهداری مشتری، افزایش کیفیت محصولات تولیدی و ... نیازمند یک نفر متخصص قابل اعتماد و وظیفه­ شناس مانند وکیل امور ثبت موسسه هستید.

وکیل ثبت شرکت آنلاین و 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی یاری­گر شما در کلیه مراحل ثبت آنلاین شرکت می­باشد.

 

برترین ارگان آنلاین برای ثبت موسسه چیست؟ و چرا باید به آن اعتماد کنیم؟

 

online system to register the institutes

وکیل آنلاین ثبت موسسه به صورت 24 ساعته

 

همانگونه که قبلا اشاره شد، برای ثبت اینترنتی شرکت خود باید به سایت اداره ثبت کل شرکت ها مراجعه کنید و  و به پر کردن فرم مربوطه بپردازید؛ اما می توانید این کار را به ما بسپارید ...

 •  موسسه وکیل تلفنی با داشتن نشان نماد اعتماد الکترونیکی، یکی از بهترین ارگان­ ها جهت یاری­ رسانی شما جهت ثبت شرکت می­ باشد؛ شما پس از دریافت مشاوره حقوقی ثبت موسسه به صورت آنلاین پس از ­آن نیز می ­توانید از انواع مشاوره­ های مختلف حقوقی در رابطه با شرکت و ... بهره­ مند شوید.

 

توجه: از دلایل معتبر و قابل اعتماد بودن موسسه وکیل تلفنی ضمانت کیفیت و صدور گواهی حسن انجام کار می ­باشد. در ایران انواع شرکت­  های مدنی و تجاری وجود دارد و مشاوره حقوقی ثبت موسسه در هر مورد با یکدیگر متفاوت است و این تفاوت با توجه به نوع شرکت می ­  باشد که شما را ملزم به دریافت مشاوره می نماید.

 

هزینه ثبت موسسه به چه میزان است و چه روش­ هایی برای پرداخت آن وجود دارد؟

هزینه ثبت موسسه با توجه به نوع موسسات با یکدیگر متفاوت است؛ هزینه ثبت شرکت مانند پرداخت بهای یک کالا می باشد، نمی­ توان هزینه ثابتی را برای ثبت شرکت در نظر گرفت.

بخشی از هزینه­ های ثبت شرکت صرف واریز به اداره ­ها و روزنامه رسمی کشور می شود، بخش باقی­مانده نیز کارمزد موسسه ثبتی است که شرکت را برای شما ثبت نموده است.

 

institute registration concept

مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی ثبت موسسه

 

 

ثبت شرکت

اسرار تجاری که همه می دانند

اخذ کد اقتصادی

تغییرات شرکت

ثبت علامت تجاری (لوگو) 

تشکیل پرونده دارایی

ثبت اختراع

پلمب دفاتر قانونی شرکت

اقدامات پس از ثبت شرکت

مشاوره به شرکت های استارتاپی

درباره ما

 

 

 

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

زمانی که دو یا چند شخصیت حقیقی یا حقوقی به منظور راه اندازی کسب و کاری (تجارتی) با یکدیگر اجماع می کنند، در واقع، یک شرکت را تشکیل می دهند. همچنین در شرکت ها، کسب سود پس از کسر تمام هزینه ها از درآمد صورت می گیرد. به عبارت دیگر، شرکت به یک قراردادی تجاری گفته می شود که در چارچوب قانون، بین شخصیت های حقیقی یا حقوقی منعقد می گردد. ثبت شرکت مانند هر امور ثبتی دیگری، به انجام مراحل اداری و ارائه مدارک نیازمند است. همچنین، سرمایه گذاران جهت ثبت هر نوع شرکتی، می بایست از قوانین و مقررات اداره ثبت شرکت ها پیروی نموده تا شرکتشان بصورت رسمی به ثبت برسد. حتی پس از ثبت شرکت، جهت به رسمیت شناخته شدن اسناد، مدارک، برنامه ها و قراردادهای آن، همگی باید در چارچوب قوانین و مقررات تنظیم و تهیه شوند. مزایای ثبت شرکت بطور کلی، ثبت شرکت مزایای ارزشمندی را برای سرمایه گذاران و موسسان به ارمغان می آورد که عبارتند از: امکان ثبت برند برای محصولات و خدمات شرکت ارزش دهی و اعتبار بخشی به شرکت اخذ مجوزها و امتیازات مختلف از نهادهای دولتی همکاری با انواع نهادها، ارگان ها و سازمان های خصوصی و دولتی به منظور پیشرفت تجارتی و اقتصادی شرکت در مزایده ها و مناقصات مختلف جهت کسب سود مناسب عقد قراردادهای سنگین با سرمایه گذاران بزرگ جهت کسب سود مناسب مدارک لازم برای ثبت شرکت اگر چه مدارک لازم برای ثبت شرکت به نوع آن بستگی دارد، اما تعدادی از این مدارک در تمامی شرکت ها، مشترک بوده که عبارتند از: اساسنامه شرکت (دو نسخه) اظهارنامه شرکت (دو نسخه) صورتجلسه هیئت مدیره و موسسان شرکت (دو نسخه) وکالتنامه همراه با امضاء اصل اجاره نامه یا سند مالکیت شرکت اقرارنامه همکاری رسمی اعضاء شرکت جواز کسب با موضوع فعالیت خاص از سازمان مربوطه همراه با ذکر اختیارات هر یک از اعضاء شرکت کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی هر کدام از اعضاء شرکت (سهامداران، مدیران و بازرسین) گواهی عدم سوء پیشینه هر یک از اعضاء شرکت کپی آگهی تاسیس شرکت در یک روزنامه رسمی مطابق با آخرین تغییرات (تنها برای سهامداران شرکت) اصل و کپی پاسپورت و ترجمه آن (تنها برای سهامداران خارجی با شخصیت حقیقی) اصل و کپی تاییدیه ثبت شرکت و ترجمه آن (تنها برای سهامداران خارجی با شخصیت حقوقی) تاییدیه واریز سرمایه از بانک دارای حساب شرکت
با سلام امروزه به دلایل مختلفی نیاز به مشاوره پیدا می کنیم، گاهی این مشاوره مربوط به روح و روان ماست اما مشاوره وسعت بیشتری دارد و به کسب و کار ما هم راه پیدا کرده است. کسب و کارها به گونه ­ای شده که اگر از خدمات مشاوره حقوقی مختلف مانند مشاوره حقوقی ثبت موسسه در ابتدای کار یا مشاوره کسب و کار و ... استفاده نکنیم حتما بازار را به رقیب می بازیم و خیلی زود زمینه ورشکستگی شرکت خود را فراهم خواهیم کرد.
سلام و ادب موسسه وکیل تلفنی با داشتن نشان نماد اعتماد الکترونیکی، یکی از بهترین ارگان­ ها جهت یاری­ رسانی شما جهت ثبت شرکت می­ باشد؛ شما پس از دریافت مشاوره حقوقی ثبت موسسه به صورت آنلاین پس از ­آن نیز می ­توانید از انواع مشاوره­ های مختلف حقوقی در رابطه با شرکت و ... بهره­ مند شوید.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی