موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۱۹:۴۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • علی حسین پور گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۱۱:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • محسن ولیزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۳:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • محسن ولیزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۳:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • احسان مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۵۴:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • امیر غلامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۵۳:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • مهدی عباس زاده ناوی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۳۰:۴۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • منصور مصلحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۳:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • آتوسا فاطمی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۴۷:۳۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۴۴:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اداره کار

مشاوره حقوقي قانون كار توسط وكيل دادگستري

دعوي در حوزه روابط كار ميان كارگر و كارفرما ايجاد مي گردد بسيار زياد متنوع مي باشند؛ ما در اين مقاله این موضوع را به صورت کلی بررسي مي نماییم و مشاوره حقوقی که در این خصوص می تواند گره گشای بسیاری از عوامل باشد را با هم بررسی می نماییم؛ دستمزد كارگر طبق قانون كار به كارگر بعد از استخدام توسط كارفرما پرداخت نمي شود و اينكه چه مواردي شامل دستمزد مي باشد عبارتند از: مزد پايه طبق قانون وزارت كار، حق اولاد، حق مسكن، عيدي، سنوات، سنوات خدمتي، بن كارگر، بيمه موضوع ماده 148 قانون كار كه كارفرما بعد از استخدام كارگر فقط مزد مبناي ايشان را پرداخت مي كند و از پرداخت كليه حق السعي امتناع مي كند و اينجا كارفرما عدم پرداخت حق السعي كارگر را به قراردادكار استناد مي كند، در حالي كه چون كارگر از قانون بي اطلاع هست فكر مي كند آن قرارداد كار از لحاظ قانون كار صحيح و فاقد اشكال قانوني ميباشد در حالي كه ان قرارداد هرچند با كار فرما توافق نموده است ولي با مراجعه به هيات تشخيص اداره كار مي تواند حقوق و مزاياي قانوني خودش را مطالبه نمايند.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص امور رایج در حوزه امور اداره کار

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"لمس تصویرک زیر به شما این امکان را می دهد که در مورد تمام مسائل حقوقی اداری از قبیل راهکار عدم پرداخت به هنگام حقوق کارفرما، راهکار صحیح مواجه با وقت تلف کردن کارگر و هزاران موارد خرد و کلان دیگر در این حوزه با وکلای متخصص در این زمینه تماس تلفنی داشته و بهترین و قانونی ترین راهکار ممکن را دریافت نمایید"

 

 

مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد کار

 

years accounting in office work

اورژانس وکالت 24 ساعته رسیدگی به دعاوی اداره کار

 

کار و قراردادهای کاری و مشارکت طرفین در یک اقدام شغلی دارای اصول و مبانی دقیقی است و قانون به روابط میان کارگران و کارفرمایان، هم چنین حقوق و وظایف آنها در قبال یکدیگر توجه خاصی دارد؛ در ادامه به توضیح بیشتر مبحث می پردازیم.

 

حق سنوات چیست و چگونه محاسبه می شود؟

مطابق ماده 21 قانون کار به مبلغ معادل حقوق دریافتی یک ماه آخر کارگر که کارفرما باید به او بپردازد، حق سنوات گفته می شود؛ مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد کار امری لازم برای رسیدگی به حقوق و مزایای کارگری و همچنین سهولت کار کار فرما در حسابرسی است.

حق سنوات در هر شرایطی باید توسط کار فرما و به مقدار مذکور پرداخته شود, سنوات کم یا سنوات زیاد در این امر مورد بحث نیست و حتی برای کارگرانی که کمتر از یک سال کار کرده اند به نسبت کارکرد آن ها پایه سنوات تعلق می گیرد (اگر یک ماه باشد باید یک دوازدهم آن به شخص پرداخت گردد) و این پرداختی تا خاتمه کار یا فسخ قرارداد ادامه خواهد داشت؛ حتی اگر کارگر کار خود را ترک کند و یا رضایت به عدم دریافت آن داشته باشد نیز کارفرما ملزم به پرداخت آن بر اساس قانون جدید سنوات است. با مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد قانون کار، جزئیات حق سنوات آنلاین به آگاهی شما خواهد رسید.

قسمت عمده‌ای از پرداخت کارفرما به کارگر، حقوق اصلی است که با ارائه خدمات کارگر به او پرداخت می شود بخش زیادی از محاسبات حق سنوات از قبیل افزایش حقوق، اضافه‌کار، سنوات خدمت، کسر کار و طلب مرخصی برمبنای حقوق اصلی محاسبه می‌شود.

بهترین روش محاسبه سنوات، با مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد کار به‌ صورت فرمول زیر است:

 

سنوات = تعداد روزهای کارکرد ضرب در ۳۶۵ روز و تقسیم بر حقوق پایه.

 

آیا کارفرما می تواند حق بیمه کارگر را نقدی به کارگر پرداخت نماید؟

 

the insurance rights of worker

پرداخت فوری حق بیمه به صورت آنلاین و تلفنی

 

امروزه در برخی از سازمان ها و شرکت ها پرداخت حق بیمه نقدی به کارگران امری طبیعی شده است و کارفرمایان با  تنظیم رضایت نامه و یا با دریافت رسید از شخص کارگر به جای بیمه کردن او نزد سازمان تامین اجتماعی حق بیمه را به صورت نقد می پردازند، قانون این عرف اشتباه را نمی پذیرد؛ چراکه این پرداختی که صورت می گیرد، حق بیمه است و نباید به کارگر پرداخت.

با اطلاعات حاصل از مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد کار به ابطال این امر می رسید؛ بنابراین هرگونه قرارداد میان کارگر و کارفرما مبنی بر این توافق باطل است و در صورت شکایت کارگر سازمان تامین اجتماعی استناد به هیچ قراردادی نمی کند و علاوه بر جریمه، کارفرما  به پرداخت حق بیمه در طی مدت کارکرد کارگر محکوم می شود؛ در مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبـۀ حق سنوات در قرارداد کار، توصیه می شود چنانچه کارفرمایی اقدام به این عمل داشته و دارد آن را متوقف و به اداره کار جهت رسیدگی مراجعه کند.

 

برای نگارش دادخواست علیه کارفرما باید به کجا مراجعه نماییم؟

تا چندی پیش ثبت دادخواست علیه کارفرما با فرم های موسوم به فرم دادخواست صورت می گرفت که شخص متقاضی با درج مشخصات خود و کارفرما و شرح مطالبات به اداره کار مراجعه می کرد و با تحویل فرم دادخواست، درخواست خود را ثبت می کرد؛ در حال حاضر نگارش فوری و آنلاین دادخواست علیه کارفرما با روش الکترونیکی انجام می شود؛ در این روش می بایست اسناد و مدارک اسکن شده در فرم الکترونیکی، مرقوم واقع شود.

در ثبت دادخواست به این روش با استفاده از مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد قانون کار سبب سهولت در ثبت دادخواست گردیده و همچنین از اتلاف وقت و ازدحام مراجعه کنندگان حضوری جلوگیری می کند.

با مشاوره ی حقوقی تلفنی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد قانون کار، تنظیم شکایت نامه آنلاین و فوری علیه کارفرما به سادگی و با مهارت تمام و کمال انجام می گیرد.

 

بهترین قرارداد بین کارگر و کارفرما در قانون کار چه قراردادی می باشد؟

 

contract conflicts between worker and employer

نگارش فوری و آنلاین تمامی قرارداد های بین کارگر و کارفرما به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

قبل از یک مشارکت کاری، محکم کاری و شفاف سازی بعضی مسائل از اصول اولیه باید تلقی شود، چراکه هم کارگر و هم کارفرما دنبال منافع خودشان در این مشارکت اند؛ مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد قانون کار با منطق کاری جلو می رود، چون چیزی که برای کارگر مهم است حقوق و مزایای کار است و کارفرما انتظار دارد کارگر تابع دستورات کاری او باشد و از او دریافت خدمات کند؛ لذا تنظیم یک قرارداد کاری صحیح و با رعایت نکات حقوقی می تواند سبب آسودگی خاطر طرفین شود.

مشاوره ی حقوقی در این زمینه می تواند با ایجاد یک چهارچوب قانونی در روابط حقوقی میان طرفین عامل رفع بسیاری از دغدغه ها و نگرانی های کارگر و کارفرما باشد.

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته موسسه حقوقی ما، با نگارش فوری تلفنی و آنلاین قرارداد های قانون کار به صورت 24 ساعته بدون در نظر گرفتن کارگر یا کارفرما بودن شما، تمامی منافع و انتظاراتتان را پوشش می دهد.

تشخیص و تنظیم بهترین قرارداد کاری به صورتی که تماماً مطابق با دستورالعمل های قانون کار باشد، توسط یک مشاوره حقوقی تلفنی با بهترین وکیل تلفنی امکان پذیر است؛ گاهی از مواقع اصطلاحات درج شده در قرارداد کاری با ابهاماتی از جانب طرفین مواجه می شود که یک تیم مشاوره عالی با رفع آن ها می تواند کمک شایانی به شما بکنند؛ لذا نگارش آنلاین قرارداد های قانون کاری می تواند تماماً به نفع شما و کارتان باشد؛ بنابراین  مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد کار راه حلی برای روابط کارگر کارفرمایی بسته و گنگ است.

 

نگارش انواع قراردادهای موضوع قانون کار

در ایران قرار دادهای کار به دو نوع قراردادها در ادارات دولتی و شرکت های خصوصی تقسیم می شوند.

در ادارات دولتی بر طبق قانون استخدام کشوری بر سه نوع رسمی، پیمانی و قرارداد کاری یا خدماتی هستند.

قرارداد های شرکت های خصوصی شامل دو دسته قرارداد می شوند، که این قرار داد ها شامل اقلام زیر اند:

 

 • از نظر مدت قرارداد.

 • از نظر ساعت کار.

 

نگارش انواع قرار داد های شرکت های خصوصی از نظر مدت قرارداد

 • در نگارش قرارداد های کار اول از همه باید نوع قرارداد را تشخیص و با اصول و مبانی لازمه اقدام به تنظیم آن کرد؛ مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد قانون کار گزینه مناسبی برای این کار است.

 

درموسسه حقوقی ما امکان نگارش انواع قراردادهای مورد درخواست شما، ازجمله قرارداد کار با مدت موقت، قرارداد کار با مدت غیرموقت، قرارداد کار برای انجام کارمعین، قرارداد مشاوره ای، قرارداد آزمایشی، قرارداد کارآموزی، قراردادهای کارمزدی، قراردادهای مزدساعتی، قرارداد کار بازاریابی، قرارداد خدمت مدیرعامل، قرارداد بروکری و بسیاری از موارد دیگر به صورت 24 ساعته انجام می گیرد.

 

بهترین وکیل برای رسیدگی اختلاف بین کارگر و کارفرما کیست؟

 

fixing the conflicts between worker and employer

وکیل 24 ساعته دعاوی کارگر و کارفرما

 

اختلافات بین کارگر و کارفرما در وهله اول با سازش و توافق دوباره قابل حل اند؛ مشاوره ی حقوقی با وکیلی که با سنجش اوضاع و احوالات هردو طرف سعی در حل اختلاف با تبانی طرفین داشته باشد، این روزها کم تر تحقق می یابد؛ اما اکثر مواقع باید دادخواست تنظیم کرد که در این صورت بهترین وکیل کسی است که با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی و ماهرانه شخص را به جواب تمام ابهامات و سوالات حقوقی خود در این باره برساند.

 

روش رسیدگی اختلاف کارگر و کارفرما در اداره کار

همانطور که تا الان متوجه شدید، اداره کار مسئول رسیدگی به اختلافات میان کارگران و کارفرمایان است، اما به چه صورت؟

چنانچه هرکدام از طرفین در اجرای هرکدام از مفاد قرارداد (موقت و یا دائم)، مقررات قانون کار موافقت نامه های کارگاهی با مشکل و اختلاف نظر مواجه شوند، هیأت تشخیص مسئول اخذ تصمیم خواهد بود؛ همچنین اگر کارگری در انجام وظایف خود قصور داشته باشد و با وجود تذکرات کتبی همچنان مقررات محل کار را نقض نماید توسط کارفرما به هیأت تشخیص معرفی می گردد؛ البته در این شرایط کارفرما حق فسخ قرارداد را دارد، اما به شرطی که شورای اسلامی کار یا انجمن صنفی نظر مثبت داشته باشند و کارفرما مطالبات و حقوق معوقه ی کارگر را به عنوان حق سنوات به وی بپردازد. مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد قانون کار در روال این امر، کارفرما را یاری می کند.

تیم وکلای امور اداره کار و دیوان عدالت اداری با رسیدگی آنلاین و 24 ساعته به اختلافات بین کارگر و کارفرما خیال شما را از نحوه پیش برد دعوی و رسیدن هرچه زودتر به نتیجه آسوده می کند.

با مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد قانون کار با اطلاعاتی از قبیل مفاد زیر آشنا می شوید.

 

هیئت تشخیص کیست؟

 

recognition site

بررسی مشاوره حقوقی هیئت تشخیص فوری

 

هیأت تشخیص، طبق ماده 10 آیین نامه متشکل است از:

 • نماینده وزارت کار و امور اجتماعی.

 • نماینده کارگران.

 • نماینده مدیران صنایع.

 

با وجود اینکه حضور طرفین در جلسه الزامی است؛ اما عدم حضور آنان یا نماینده منتخبشان مانع از صدور رأی توسط این سه نماینده نخواهد بود؛ لذا باید توجه داشت که جهت معرفی طرح دعوا به هیأت تشخیص تکمیل و تقدیم دادخواست به واحد کار و امور اجتماعی ضرورت دارد.

اداره کل کار و امور اجتماعی بعد از دریافت دادخواست یک ابلاغیه با مضمون ساعت، روز رسیدگی به اختلاف کارگر و کارفرما ابلاغ می کند؛ چنانچه هرکدام از طرفین به حکم صادره اعتراضی داشته باشند، باید تا 15 روز با مستندات و مدارک خود به هیأت های حل اختلاف اداره کار رجوع کند؛ هیأت حل اختلاف متشکل است از 9 نفر شامل نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت (فرماندار، رئیس دادگستری محل، مدیر کل کار و امور اجتماعی یا نمایندگان آنان) است که در صورت اعتراض به رأی هیأت تشخیص مسئول بررسی دعوی است و از طرفین اختلاف کتباً جهت حضور در جلسه دعوت به عمل می آورند.

آراء صادره از جانب این هیأت لازم الاجرا بوده، لذا در صورت عدم تحقق آن می توان با مراجعه به اداره کار خواستار اجرای رأی توسط دادگستری شد؛ البته درصورت مخالفت با حکم می توانید با مشاوران حقوقی ما در این خصوص مشورت نمایید.

مطابق قانون دیوان عدالت اداری بند 2 ماده 10: آرائی که توسط هیأت های حل اختلاف صادر شده اند در شعب دیوان عدالت اداری قابل فرجام خواهی خواهد بود.

 

ایا رأی اداره کار در دیوان عدالت اداری قابلیت اعتراض را دارد؟

با توجه به این نکته که دیوان عدالت اداری مرجع دارای صلاحیت جهت توقف اجرای قطعی هیأت حل اختلاف می باشد؛ چنانچه هرکدام از طرفین ادله و استدلال کافی برای تجدید نظر دیوان داشته باشد می تواند حق اعتراض دوباره داشته باشد.

مشاوران حقوقی ما می توانند شما را در این امر خطیر یاری نموده و بهترین راهکار های حقوقی را به شما ارائه دهند.

 

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل قانون کار چیست؟

 

benefits of work office lawyer

مزایای مشاوره حقوقی فوری با وکیل متخصص اداره کار

 

قطعاً مشاوره حقوقی قبل از هر اقدامی بهترین توصیه ای است که می توان به هر فردی در این اجتماع کرد؛ در مورد قانون کار و اقدامات مربوط به آن، تاثیرات یک مشاوره حقوقی آنلاین می تواند کاملاً محسوس و چشم گیر باشد؛ چرا که با دریافت مشاوره حقوقی هم علم و آگاهی فرد از قوانین مرتبط با قانون کار افزون می گردد، هم سود و نفع بیشتری برای فرد دارد. مشاوره ی حقوقی در این زمینه هم چنین با مدیریت زمان این امکان را به شخص می دهد تا نظارت و کنترل بر کیفیت انجام کار داشته باشد, تهیه متن قرارداد وفق قوانین نیز با مشاوره حقوقی در هر زمان و مکانی شخص را در پیش برد دعوی یاری می کند. به علاوه نحوه صحیح گردآوری مدارک و مستندات با مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد قانون کار در اختیارمتقاضی قرار می گیرد و بطبع تضرر مادی و معنوی نیز در آن بسیار کمتر است.

 

مزایای مشاوره قبل از قرارداد قانون کار؟

دانش تخصصی و تجربه وکیل مشاور به شما بینش عمیق تری قبل از شروع مشارکت می دهد؛ تجزیه و تحلیل و ارائه راهکار آنلاین حقوقی از نمای بیرونی هر مسئله چیزی است که می تواند سازنده باشد.

وکیلی که وظیفه ارائه مشاوره در این خصوص را به شما دارد حق بیمه و دیگر مزایای شغلی ندارد؛ لذا شما در هزینه های خود صرفه جویی می کنید هم چنین میان شما و او تعهدات قانونی بلند مدتی ایجاد نمی شود و مدت زمان همکاری برای یک مدت ثابت است.

مشاوره ی حقوقی نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد قانون کار، کاربردی ترین راه برای آمادگی قبل از دعوی کارگر و کارفرمایی است.

 

 

چرا اداره كار به قرارداد كارگر و كارفرما استنادي كارفرما توجه نمي كند؟

 

cause of ministry of work's mis attention to the contract of job

دلیل عدم توجه اداره کار به قرارداد کارگر و کافرما

 

دلیل این امر این است که قانون كار يك قانون حمايتي براي كارگران مي باشد و جنبه الزامي براي طرفين داشته و هرگونه توافق خلاف قانون كار باشد باطل و بلااثر مي باشد و به عبارت ديگر قانون كار جنبه امره و دستوري داره لذا خلاف اين دستور قانون كار باطل مي باشد.

پيشنهاد موسسه وكيل تلفني براي كارگر و كارفرما اين هست كه قبل از انعقاد قرارداد كار با اخذ شماوري فوري قانون كار از وكيل تلفني بهترين قرارداد را نگارش و تحرير نمايند قطعا با اين مشاوره حقوقي قانون كار هرگونه دعوي يا اختلاف را قبل از انعقاد قرارداد كار با مشاوره حقوقي قانون كار مرتفع مي نماييد؛ با مراجعه به کلینیک مشاوره حقوقی ما از بروز مشکلات حقوقی، پیشگیری کنید.

 

کارفرما در چه زمانی باید عیدی را به کارگر پرداخت نماید؟

 

time to pay the new year financial gift to employees

زمان پرداخت قانونی عیدی توسط کارفرما

 

طبق قانون كار كارفرما مي تواند عيدي كارگر را در پايان قرارداد به نرخ روز پرداخت نمايند و البته در رويه موجود مي تواند به نسبت كاركرد كارگر در ايام، به ايشان پرداخت نمايند؛ مثلا كارگري به مدت يك ماه نزد كارفرما كاركرده است عيدي يك كارگر طبق قانون كار و مصوبه شوراي عالي كار حقوق دو ماه يك كارگر مي باشد، اگر حقوق يك كارگر در سال يك ميليون پانصد هزار تومان باشد عيدي يك سال كاركرد كارگر سه ميليون تومان مي باشد، پس عيدي اين كارگري كه يك ماه نزد كار فرما كار كرده است به مبلغ 250.000 هزار تومان مي باشد و حال اگر كارفرما اين مبلغ را در سال جاري كاركرد كاگر پرداخت ننمايد بايد به نرخ روز در سنوات اينده پرداخت نمايند.

 

آيا اقرار نامه اي كه كارفرما از كارگر امضا مي گيرد، صحيح است؟

در رابطه کارگری و کارفرمایی، کارگر نیروی بدنی یا فکری یا زمان خود را دراختیار کارفرما می گذارد و از دستورات وی پیروی می کند تا مزد از کارفرما دریافت کند که قوانین اداره کار می بایست در این راستا رعایت شوند.

در صورتی که اختلافی با کارفرمای خود دارید یا اینکه می خواهید از قوانین اداره کار با دقت مطلع شوید می توانید از خدمات مشاوره ایی ما استفاده نمایید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین در مورد اداره کار کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه موارد زیر اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در دام مشکلات ناشی از نا آگاهی حقوقی نیافتید.

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در تمام زمینه های حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی بیمه

رزرو سریع مشاوره حقوقی تلفنی

درخواست مشاوره  حقوقی اداره کار

درباره ما

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی