موسسه وکیل تلفنی

  • روح الله عالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۵۷:۴۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۱۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۶:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۷:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۳:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۷:۳۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • بهروز آقایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • امیر امیری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۶:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • میسا لاله زار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب

مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب

حجاب ظاهری در بانوان به معنی حفظ پوشش شرعی بانوان در برابر محارم است که طبق قوانین و شرع به عنوان حجاب مناسب، در ایران و بهترین حجاب از نظر اسلام، شناخته می شود و زن محجبه، محجوب و محبوب است و ارزش بالا و ویژه ای در نظر اسلام دارد، کشف حجاب در ایران سابقه ای حدود 85 ساله دارد. به طور دقیق تر سابقه کشف حجاب در ایران به تاریخ 1314/10/17 یعنی روزی که قانونی مبنی بر منع شدن استفاده از چادر، روبند و روسری برای زنان و دختران ایرانی توسط رضاشاه تصویب شد، بر می گردد.

از آن سالها به بعد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی، کشف حجاب در ایران جرم و در قانون برای مرد و زن بی حجاب، مجازاتی تعیین شده است؛ بی حجابی زنان در جامعه باعث می شود که میل به ازدواج در افراد به علت برطرف شدن نیاز های مربوط به ازدواج با هرزگی، فاحشگی و چشم چرانی، سرکوب شود؛ مسئله کشف حجاب در تهران، امروزه یکی از مهمترین مشکلات و مسائل قابل بحث می باشد، که مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب کمک به سزایی در حل این مشکلات انجام می دهد، مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب، می تواند در آشنایی با قوانین مربوط به مشکلات کشف حجاب و حل مسائل قانونی پیش آمده به افراد متهم یا مجرم کمک کند.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه که گزارش بدحجابی شما را داده اند و شما تحت پیگرد قانونی بدحجابی قرار گرفته اید، اولین گامی که شما می بایست برای دفع این معضل انجام دهید عدم درگیری با فرد فضول و گزارش دهنده و مشاوره حقوقی با یک وکیل متخصص در این امر است که البته بهتر است به علت شرایط انتشار بیماری کرونا به جای ملاقات حضوری با وکیل متخصص در این امر با او تماس تلفنی برقرار نمایید که با لمس تصویرک زیر مقدمات تماس با وکیل پیگیری پرونده حجاب، برای شما هم میهن عزیز فراهم می گردد"

 

جرم کشف حجاب چیست؟

 

hijab-unveiling-crime

کشف حجاب ریحانه پارسا موجب ممنوع الورودی وی گشت

 

کشف حجاب یا همان عدم رعایت حجاب شرعی در انظار عمومی جرم و در قوانین مجازات اسلامی، برای آن مجازاتی تعیین شده است؛ البته توجه داشته باشید که عدم رعایت حجاب شرعی جزو جرایم معاونت بردار می باشد، یعنی اگر فرد مجرم شخص دیگری را تحریک، تهدید و یا با نیرنگ و فریب راضی به انجام این جرم کند برای مثال، تهیه کردن لباس هایی که پوشیدن آنها در ملاعام جرم است،به عنوان معاون در جرم شناخته شده و مجازاتی برای او تعیین می شود؛ ب جرم کشف حجاب، با بررسی شرایط و قوانین موجود شما را در صورت بروز مشکلات حقوقی راهنمایی و برای حل مشکلات، یاری می کند.

 

علل جرم انگاری کشف حجاب در قانون ایران چیست؟

کشور ایران، حکومتی اسلامی دارد و بی حجابی در اسلام حرام و در ایران داشتن حجاب اجباری است. حجاب از یک مقوله فرهنگی و دینی، در ایران به قانون تبدیل شده؛ مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب، اهمیت به سزایی در حل مشکلات حقوقی که دراین مورد برای فرد کشف حجاب کننده، دارد.