موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب

مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب

حجاب ظاهری در بانوان به معنی حفظ پوشش شرعی بانوان در برابر محارم است که طبق قوانین و شرع به عنوان حجاب مناسب، در ایران و بهترین حجاب از نظر اسلام، شناخته می شود و زن محجبه، محجوب و محبوب است و ارزش بالا و ویژه ای در نظر اسلام دارد، کشف حجاب در ایران سابقه ای حدود 85 ساله دارد. به طور دقیق تر سابقه کشف حجاب در ایران به تاریخ 1314/10/17 یعنی روزی که قانونی مبنی بر منع شدن استفاده از چادر، روبند و روسری برای زنان و دختران ایرانی توسط رضاشاه تصویب شد، بر می گردد.

از آن سالها به بعد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی، کشف حجاب در ایران جرم و در قانون برای مرد و زن بی حجاب، مجازاتی تعیین شده است؛ بی حجابی زنان در جامعه باعث می شود که میل به ازدواج در افراد به علت برطرف شدن نیاز های مربوط به ازدواج با هرزگی، فاحشگی و چشم چرانی، سرکوب شود؛ مسئله کشف حجاب در تهران، امروزه یکی از مهمترین مشکلات و مسائل قابل بحث می باشد، که مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب کمک به سزایی در حل این مشکلات انجام می دهد، مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب، می تواند در آشنایی با قوانین مربوط به مشکلات کشف حجاب و حل مسائل قانونی پیش آمده به افراد متهم یا مجرم کمک کند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

جرم کشف حجاب چیست؟

 

hijab-unveiling-crime

کشف حجاب ریحانه پارسا موجب ممنوع الورودی وی گشت

 

کشف حجاب یا همان عدم رعایت حجاب شرعی در انظار عمومی جرم و در قوانین مجازات اسلامی، برای آن مجازاتی تعیین شده است؛ البته توجه داشته باشید که عدم رعایت حجاب شرعی جزو جرایم معاونت بردار می باشد، یعنی اگر فرد مجرم شخص دیگری را تحریک، تهدید و یا با نیرنگ و فریب راضی به انجام این جرم کند برای مثال، تهیه کردن لباس هایی که پوشیدن آنها در ملاعام جرم است،به عنوان معاون در جرم شناخته شده و مجازاتی برای او تعیین می شود؛ ب جرم کشف حجاب، با بررسی شرایط و قوانین موجود شما را در صورت بروز مشکلات حقوقی راهنمایی و برای حل مشکلات، یاری می کند.

 

علل جرم انگاری کشف حجاب در قانون ایران چیست؟

کشور ایران، حکومتی اسلامی دارد و بی حجابی در اسلام حرام و در ایران داشتن حجاب اجباری است. حجاب از یک مقوله فرهنگی و دینی، در ایران به قانون تبدیل شده؛ مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب، اهمیت به سزایی در حل مشکلات حقوقی که دراین مورد برای فرد کشف حجاب کننده، دارد.

 

reasons for counting hijab unveiling as crime in iran

بد حجابی مردان در ایران بیشتر از بد حجابی زنان است

 

از بارزترین پیامد های کشف حجاب و آسیب هایی که بر سیاست، فرهنگ و اقتصاد وارد می کند و در نتیجه باعث جرم انگاری این مسئله در ایران می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • تضعیف اعتقادات و ارزش های دینی: حجاب و پوشش شرعی جزء احکام دین اسلام می باشد و به همین خاطر بدحجابی و یا تظاهر به آن نشانه بی مبالاتی و پایبند نبودن به دین اسلام می باشد.

 • تخریب فرهنگ ملی: فرایند بد حجابی، فرهنگ جامعه را دستخوش تغییر می کند و با الگو برداری نامناسب از فرهنگ بیگانه باعث آسان شدن مسیر تهاجم فرهنگی می شود، باید توجه داشت که رعایت حجاب اسلامی هیچ محدودیتی که به افراد آسیب بزند یا مانع پیشرفت آنها شود ایجاد نخواهد کرد و حتی در انواع شرایط جوی، نوع مناسبی دارد؛ برای مثال: حجاب زمستانی و حجاب تابستانی.

 

نکته: مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب، بهترین گزینه برای کمک به افراد، در صورتی که اتهامی مانند کشف حجاب به فرد زده شده باشد و برای اثبات بی گناهی آن و یا در صورت گناهکار بودن گرفتن تخفیف در مجازات می باشد.

 

 • تامین منافع دشمنان: دشمنان جوامع مسلمانان، همواره در تلاش اند که با ترویج بد حجابی و بی بند و باری ایمان ئ اراده افراد جامعه مسلمانان را تضعیف کنند تا بتوانند به آنها تسلط پیدا کنند؛ برای مثال دشمنان سعی می کنند با نشان دادن حجاب به عنوان یک مانع برای آراستگی و زیبایی، افراد را به ترویج بی حجابی راضی کنند. در صورتی که از فایده های حجاب و پوشش اسلامی، می توان به پوست و رابطه آن با حجاب اشاره کرد.

 

محافظت از پوست در مقابل عوامل محیطی با پوشاندن بهینه آن

از مزایای حجاب برای پوست می توان به نتایج به دست آمده از مطالعات دانشمندان اشاره کرد که بر اساس آن گفته می شود زنان محجبه 41% تا 60 درصد کمتر از دیگران گرما را از طریق سر از دست می دهند، و از آسیب های پرتو UV که در دهه اخیر به علت افزایش 73% گازهای گلخانه ای از اتمسفر زمین رد می شوند، در امانند.

با مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب می توان با بررسی دقیق تر و با اطمینان بیشتر مسائل و مشکلات پیش آمده به دلیل کشف حجاب در مراجع قانونی را بدون ایجاد مشکلات بیشتر و بدون اتلاف وقت حل نمود.

 

مجازات جرم کشف حجاب چیست؟

 

tial for unveiling hijab in islamic contries

مقایسه مجازات جرم کشف حجاب در کشور های اسلامی 

 

عدم رعایت حجاب شرعی یا همان بدحجابی و بی حجابی، جرم و از نظر قانون افرادی که حجاب شرعی را رعایت نمی کنند مجرم هستند و این احتمال که فرد از حکومت اسلامی و قوانین در مورد حجاب بی اطلاع باشد غیرممکن است. در نتیجه در صورت تخلف مجازات خواهد شد.

 

بر اساس ماده 638 قانون مجازات اسلامی، زنان و دخترانی که بدون رعایت حجاب شرعی در انظار عمومی و معابر ظاهر شوند، به حبس از ده روز تا دوماه و یاجزای نقدی از پنجاه هزار تا پانصد هزار ریال محکوم خواهند شد؛ علاوه بر این، مجازات انجام عمل حرام (در اینجا بی حجابی) در انظار عمومی، حبس از ده روز تا دوماه و یا 74 ضربه شلاق می باشد، اما تمام این قوانین و مجازات ها تنها توسط قاضی برای فرد مجرم تعیین می شوند و اگر قاضی صلاح بداند حتی حکم شلاق و حبس می تواند به جریمه نقدی برای فرد مجرم، تغییر پیدا کند.

بنابر ماده 3 قانون مجازات اسلامی، تمام زنان و دخترانی که در قلمرو حاکمیت جمهوری اسلامی هستند (یعنی کلیه زنانی که در قلمرو زمینی، دریایی و یا هوایی حاکمیت اسلامی، قرار دارند)، بدون در نظر داشتن مذهب و یا تابعیت، موظف به رعایت حجاب شرعی می باشند و در صورت عدم رعایت آن مجازات می شوند، با وجود تمام این قوانین اکنون بسیاری از مردم کشورمان، اعم از سران و عموم مردم معتقدند که مشکلات بی حجابی در ایران و یا به طور کلی مشکلات حجاب در ایران را نمی توان مطلقاً در قالب قانون حل نمود.


با گرفتن مشاوره حقوقی تلفنی جرم کشف حجاب، می توان بررسی و رسیدگی مسائل و مشکلات حقوقی را به یک فرد با تجربه و آگاه در این زمینه سپرد و حتی در صورت نارضایتی از رای دادگاه به درستی و بدون ایجاد مشکلی، اعتراض خود را به رای دادگاه اعلام و تقاضای تجدید نظر کرد.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

با چه مدارکی می توان کسی را متهم به جرم کشف حجاب کرد؟

جرم بی حجابی، جنبه عمومی دارد یعنی هم مردم عادی و هم دادستان ها می توانند این جرم را اعلام و تقاضای رسیدگی داشته باشند؛ برای متهم کردن شخص و یا اشخاصی که مرتکب جرم، به صورت کشف حجاب می شوند، ارائه دادن مدرکی مانند عکس و یا فیلم از زمان وقوع جرم و ذکر زمان وقوع و مکان آن به دادسرای ارشاد لازم است، البته گزارش کشف حجاب توسط همسایه فضول هم اتفاق می افتد که بهترین راهکار برای پیگرد قانونی او مشاوره حقوقی است؛ مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب، می تواند در زمینه رفع اتهام وارد شده به شخص برای مثال کشف حجاب، کمک کند.

 

ارائه مدرک مختص کسانی است که از این موضوع (بی حجابی)، شخصاً در زندگیشان آسیب دیده باشند، در غیر این صورت تنها می توانند اعلام جرم کنند و تشخیص اینکه این جرم واقعا رخ داده است یا خیر فقط توسط قاضی صورت می گیرد، مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب، می تواند به افراد در زمینه شکایت از فردی که به دلیل کشف حجاب باعث آسیب رسیدن به زندگی و یا خود فرد شده و انجام مراحل قانونی آن کمک کند.

 

محکم ترین دلایل طلاق در دادگاه های ایران و بهترین راهکار ها برای طلاق فوری

نگارش اشتباه وصیت نامه بزرگترین دلیل پاشیدن خانواده پس از مرگ والدین

ساده ترین راه دریافت کفالت برای معافیت سربازی در سال 1399-1400

وصول مهریه فوری بدون رو در رویی و ارتباط با شوهر سابق

شکایت از دوست پسرم به خاطر زدن پرده بکارتم

 

برخی از پرسش ها و پاسخ های رایج در خصوص گزارش کشف حجاب

 

پرسش (1): مزایای مشاوره حقوقی در خصوص اتهام کشف حجاب

 • پاسخ به پرسش (1): گرفتن مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب، تاثیرات مثبتی در خصوص آشنایی و حل مشکلات این جرم دارد؛ برای مثال، زمانی که فردی متهم به بی حجابی می شود، کمک گرفتن از یک مشاوره حقوقی در این زمینه می تواند تاثیر به سزایی در انجام مراحل قانونی و یا اثبات بی گناه بودن فرد به صورت سریعتر و بدون انجام هیچ گونه از اشتباهاتی که ممکن است به ضرر فرد تمام شود، داشته باشد.

 

پرسش (2): آیا برای مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب باید حتما به وکیل مرد یا وکیل زن مراجعه نمایم؟

 • پاسخ به پرسش (2): در صورتی که مایل به گرفتن مشاوره حقوقی بودید یا درگیر مشکلات حقوقی مربوط به جرم کشف حجاب شدید و به کمک نیاز داشتید، قطعا بهترین راه، گرفتن مشاوره حقوقی از یک فرد مجرب و آگاه به قوانین و مقررات است.

 

نکته: آگاه ترین افراد نسبت به قوانین که می توانند به مردم در تمامی مشکلات حقوقی، بدون ایجاد مشکلات بیشتر، خطا در انجام قوانین کمک کنند وکلاء هستند.

 

پرسش (3): هزینه مشاوره حقوقی پرونده کشف حجاب چه مبالغی می باشد؟

 • پاسخ به پرسش (3): حداکثر هزینه ای که معمولاً برای گرفتن مشاوره های حقوقی از جمله مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب، پرداخت می شود حدود پنج میلیون تومان می باشد؛ از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، با پرداخت کمترین هزینه با بهترین و با تجربه ترین مشاوران ما در هر زمان و مکانی در ارتباط باشید.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام چرا شما وکلا برای منافع مادی خود به نفع قانون گذار دروغگو شهادت می دهید ؟قانون حجاب اجباری اصلأ در شرع ما نیست و بدعت این دجال آخرالزمان است.خداوند یاور ستم دیدگان است
سلام وقت دوستان بخیر . یکی از موارد رایج کشف حجای در خودرو است .. کشف حجاب در مکان های عمومی از جمله کشف حجاب در خودرو، علاوه بر جرم بودن، مطابق قوانین راهنمایی و رانندگی نیز تخلف محسوب و برای آن، جریمه تعیین شده است. البته، بلافاصله پس از انجام کشف حجاب ، مالک خودرو جریمه نمی شود، بلکه ابتدا به وی تذکر داده شده و در صورت عدم رعایت و کشف حجاب مجدد، جریمه در مورد وی اعمال و اجرا می گردد. این تذکر با ارسال پیامک جریمه بی حجابی در ماشین برای مالک خودرو به اطلاع وی می رسد.
با سلام؛ بر اساس ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی، زنانی که بدون رعایت حجاب شرعی در انظار عمومی و معابرعام ظاهر شوند، به حبس از ده روز تا دوماه و یاجزای نقدی از پنجاه هزار تا پانصد هزار ریال محکوم خواهند شد. حجاب دستور دین ماست و اسلام بهترین دین و کامل ترین است.نهایت در ایران حجاب از یک مسئله فرهنگی به یه مبحث قانونی در امده و در برخورد با کسانی که بدون حجاب ظاهر می شوند در جامعه برخورد می شود. چون بد حجابی باعث تخریب خانواده ها و خصوصا جوانان است و مسبب به تاخیر انداختن ازدواج و بی بندو باری های دیگر در جامعه م یشود. لذا حجاب از نظر پزشکی و بهداشتی باعث می شود که کمتر از سایرین دچار عارضه پوستی در دراز مدت شوند.
با سلام و عرض ادب خدمت بزرگواران، بر اساس ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی، زنان و دخترانی که بدون رعایت حجاب شرعی در انظار عمومی و معابر ظاهر شوند، به حبس از ده روز تا دوماه و یاجزای نقدی از پنجاه هزار تا پانصد هزار ریال محکوم خواهند شد؛ علاوه بر این، مجازات انجام عمل حرام (در اینجا بی حجابی) در انظار عمومی، حبس از ده روز تا دوماه و یا ۷۴ ضربه شلاق می باشد، اما تمام این قوانین و مجازات ها تنها توسط قاضی برای فرد مجرم تعیین می شوند و اگر قاضی صلاح بداند حتی حکم شلاق و حبس می تواند به جریمه نقدی برای فرد مجرم، تغییر پیدا کند.بنابر ماده ۳ قانون مجازات اسلامی، تمام زنان و دخترانی که در قلمرو حاکمیت جمهوری اسلامی هستند (یعنی کلیه زنانی که در قلمرو زمینی، دریایی و یا هوایی حاکمیت اسلامی، قرار دارند)، بدون در نظر داشتن مذهب و یا تابعیت، موظف به رعایت حجاب شرعی می باشند و در صورت عدم رعایت آن مجازات می شوند. با مشاوره حقوقی جرم کشف حجاب می توان با بررسی دقیق تر و با اطمینان بیشتر مسائل و مشکلات پیش آمده به دلیل کشف حجاب در مراجع قانونی را بدون ایجاد مشکلات بیشتر و بدون اتلاف وقت حل نمود.
با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم موسسه وکیل تلفنی و همکاران گرامی کشور ما یک کشور اسلامی است که ب یک اصل فرهنگی و اجباری بوده و عدم رعایت حجاب شرعی و بدحجابی از نظر قانون جرم می باشد و افرادی که حجاب مقررات شرعی را رعایت نمایند منصوب می‌شوند و در اثر ارتکاب این جرم محکوم و مجازات خواهند شد بر اساس ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی زنان و دخترانی که بدون رعایت حجاب شرعی در انظار عمومی و معابر ظاهر شوند به حبس از ۱۰ روز تا ۲ ماه و یا جزای نقدی از ۵۰ هزار تا ۵۰۰ هزار ریال محکوم خواهد شد این جرم جنبه عمومی داشته و مردم عادی نیست علاوه بر دادستان می‌توانند نسبت به اعلام جرم اقدام کند و البته تشخیص وقوع جرم با قاضی پرونده است.سایت وکیل تلفنی با همکاری وکلای متخصص وخبره آماده ارائه مشاوره آنلاین و ۲۴ ساعته به کاربران عزیزمیباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام وتشکر از مجموعه وکیل تلفنی . اساس ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی، زنان و دخترانی که بدون رعایت حجاب شرعی در انظار عمومی و معابر ظاهر شوند، به حبس از ده روز تا دوماه و یاجزای نقدی از پنجاه هزار تا پانصد هزار ریال محکوم خواهند شد؛ علاوه بر این، مجازات انجام عمل حرام (در اینجا بی حجابی) در انظار عمومی، حبس از ده روز تا دوماه و یا ۷۴ ضربه شلاق می باشد، اما تمام این قوانین و مجازات ها تنها توسط قاضی برای فرد مجرم تعیین می شوند و اگر قاضی صلاح بداند حتی حکم شلاق و حبس می تواند به جریمه نقدی برای فرد مجرم، تغییر پیدا کند.بنابر ماده ۳ قانون مجازات اسلامی، تمام زنان و دخترانی که در قلمرو حاکمیت جمهوری اسلامی هستند (یعنی کلیه زنانی که در قلمرو زمینی، دریایی و یا هوایی حاکمیت اسلامی، قرار دارند)، بدون در نظر داشتن مذهب و یا تابعیت، موظف به رعایت حجاب شرعی می باشند و در صورت عدم رعایت آن مجازات می شوند.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
حجاب در لغت به معنای در پرده کردن و روگیری است. مساله حجاب یکی از مسایل مهم مورد توجه در فقه و سنت اسلامی بوده و بر زنان مسلمان همواره واجب بوده که بدن و موی خود را بپوشانند و آن را از چشم نامحرمان در امان دارند. وجوب حجاب مورد توافق و قبول تمام فقهای شعیه و اهل سنت می باشد و از حیث شرعی و دینی زنان مسلمان ملزم به رعایت حجاب در حدود مذکور در اسلام می باشند. از طرفی، شرع در وضع قانون و جرم انگاشتن برخی مسائل نقش مهمی داشته و با توجه به اینکه ایران یک کشور مسلمان است با تکیه بر شرع اسلامی برخی مسایل را جرم انگاری کرده و در صورت ارتکاب آن برای فرد مجازات پیش بینی نموده است. از جمله این مسائل می توان به مساله حجاب و کشف حجاب اشاره داشت که در سالهای اخیر موضوع بی حجابی در کشور ما از مهم ترین موضوعات مورد بحث است. از این رو در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با اینکه کشف حجاب و جرم بی حجابی چیست صحبت کرده و به بیان مجازات بی حجابی و کشف حجاب، همچنین حکم جرم زنان و دختران بی حجاب بپردازیم و نحوه رسیدگی به جرم کشف حجاب و بی حجابی را بیان کنیم. با ما همراه باشید. جرم بی حجابی و کشف حجاب چیست بی حجابی یعنی فرد آنچه در دین اسلام و شرع برای پوشش و حدود آن مشخص شده است را رعایت نکند. اسلام برای پوش زنان حد و حدود و مرزهایی را تعریف کرده است و تمامی زنان مسلمان ملزم به رعایت آن می باشند. حدود مورد نظر اسلام برای حجاب، پوشاندن کامل موی سر، دست ها و پا ها تا مچ و پوشاندن کامل باقی اعضای بدن به غیر از گردی صورت می باشد. همانگونه که گفتیم یکی از منابع تاثیر گذار بر قانون کشور ما شرع بوده و از آنجا که شرع تاکید بر حجاب داشته یکی از مسایل مورد توجه قانون گذار نیز مساله حجاب بوده و در عدم رعایت آن را جرم انگاشته و برای آن مجازات تعریف کرده است. بنابراین چنانچه زنان و دختران اقدام به کشف حجاب نمایند و بی حجاب در انظار عمومی ظاهر گردند، مرتکب جرم کشف حجاب و بی حجابی شده اند و به مجازات بی حجابی و حکم جرم زنان و دختران بی حجاب محکوم خواهند شد.
سلام عرض خسته نباشید به تمام همکاران پرتلاش وکیل تلفنی به خصوص از بابت تولید محتواهای بسیار مفید و کاربردی که در سایت قرار میدهید. مساله کشف حجاب به خصوص در خودرو و جرایمی که پلیس درنظر گرفته و نحوه اعمال قانون بسیار مهم و دامنگیر عموم جامعه شده لذا بسیار لازم است که همگان با این موضوع آشنا باشند. من تاکنون چندباری تقاضای اخذ مشاوره ثبت کردم و جاداره که از دقت و سرعت و همچنین قیمت های مناسب موسسه تشکر کنم. براتون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم
با درود و خسته نباشید خدمت شما وکلای سایت وکیل تلفنی که با گذاشتن مطالب حقوقی در مورد مشکلات حقوقی مردم در سایت، باعث بالا رفتن سطح آگاهی مردم میشوید و در همه ی زمینه ها از وکلای ی تجربه استفاده کرده ودر هر ساعت از شبانه روز در خدمتگذاری به هموطنان خود حاضر هستید . با تشکر مجدد
اسلام برای پوشش زنان حد و حدود مشخصی را در نظر داشته که این امر مورد توجه قانون گذار ما نیز بوده و عدم رعایت حجاب شرعی و کشف حجاب را جرم انگاشته و زنانی که اقدام به کشف حجاب و بی حجابی نمایند را به حکم جرم زنان و دختران بی حجاب محکوم خواهد نمود. از طرفی، شرع در وضع قانون و جرم انگاشتن برخی مسائل نقش مهمی داشته و با توجه به اینکه ایران یک کشور مسلمان است با تکیه بر شرع اسلامی برخی مسایل را جرم انگاری کرده و در صورت ارتکاب آن برای فرد مجازات پیش بینی نموده است. از جمله این مسائل می توان به مساله حجاب و کشف حجاب اشاره داشت که در سالهای اخیر موضوع بی حجابی در کشور ما از مهم ترین موضوعات مورد بحث است.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی